Moja porada. Power Poniedziałek 52

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, a w nim specjalna porada dla studentów.

Zobacz najnowszy odcinek POWER PONIEDZIAŁEK. Zainspiruj się. Pokaż ważnym dla Ciebie ludziom. Podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

W tym odcinku:

► co warto zrobić wtedy, kiedy zaczyna się studia, aby w przyszłości osiągnąć sukces zawodowy? Jakie są moje doświadczenia, które w sposób znaczący wpłynęły na budowanie zawrotnej kariery? Obejrzyj ten Power Poniedziałek i poznaj poradę jaką udzieliłam studentom pierwszego roku podczas wizyty na Akademii Leona Koźmińskiego, na zaproszenie dr hab. Pawła Korzyńskiego. Podziel się proszę tym materiałem ze swoją Społecznością. Głęboko wierzę w to, że będzie on pomocny dla osób, które wkraczają w swoje dorosłe życie.


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ ZOBACZ moje wydawnicze propozycje, które znacząco wpłyną na Twój rozwój.
WYBIERZ KSIĄŻKĘ DLA SIEBIE [KLIKNIJ TUTAJ]


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
5 komentarzy
 1. Anna

  Kamilo a czy mogłabyś się wypowiedzieć kiedy i jak dostrzec różnicę czy to czym się zajmujemy jest efektywne, a kiedy po prostu kosztuje nas zbyt dużo pracy a stopa zwrotu z inwestycji jest znikoma?

  Z góry dziękuję.

  • Monika

   Bardzo ciekawe pytanie, chętnie usłyszę odpowiedź.

 2. Klaudia

  Bardzo inspirujące wideo Kamilo ? Dziękuję ? Jestem na studiach, podejmuje różne dodatkowe działania typu staże, praktyki. Poza tym Kamilo, poznałam Cię w odpowiednim momencie i praca nad sobą z Twoimi materiałami jest dla mnie bardzo budująca ? Przede mną kolejne wyzwania i mimo ogromnego stresu, jestem z siebie dumna i cieszę się, że w czasie studiów rozwijam się na wielu płaszczyznach ? Wiele pracy przede mną, ale zdecydowanie warto ?

 3. Fleur

  Dodalabym jeszcze działanie w kołach naukowych + konferencje (pomoc w organizacji, później samodzielne wystąpienia) cenne doświadczenia na przyszłość

 4. Agnieszka

  Popieram! Ważne by działać !!!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?