Kulisy Biznesu 12. Praktyczne wskazówki krok po kroku od Kamili Rowińskiej

Kulisy Biznesu to cykl comiesięcznych podsumowań służących motywacji, inspiracji, refleksji, planowaniu – oto, dlaczego robię to co miesiąc. 

Każdego miesiąca sporządzam podsumowanie działań i mam przygotowany zarys planu kolejnego. Dlaczego robię podsumowanie?

Ponieważ to ważne, aby spojrzeć z dystansu na to, czego dokonaliśmy i z perspektywy czasu ocenić, jaką to miało dla nas wartość i wyciągnąć lekcje.

Podsumowanie miesiąca przeprowadzam w taki sam sposób, w jaki przeprowadzam podsumowanie tygodnia.

Zapraszam Cię do lektury, inspiracji i wyciągnięcia wniosków na potrzeby swojej działalności. Jeśli chcesz, abym rozwinęła którykolwiek z tematów, daj znać w komentarzu.

Możesz też umieścić w komentarzu swoje podsumowanie miesiąca. Z przyjemnością przeczytam!

 

POD WIDEO ZNAJDZIESZ WERSJĘ TEKSTOWĄ I ZDJĘCIA

 


KULISY BIZNESU — co się wydarzyło?

 • Uruchomiliśmy przedsprzedaż Dziennika Kobiety Niezależnej — produkt na 2019 r., który jest terminarzem i plannerem jednocześnie >>> ZOBACZ GO TUTAJ

 • Szkolenia stacjonarne w Warszawie:

  >>„ZBUDUJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ”<< oraz  >>„MISTRZ SPRZEDAŻY”<<  ponad 200 zaangażowanych Uczestników z niewiarygodną energią! Ta edycja szkolenia Zbuduj swoją wewnętrzną siłę wywarła na mnie niesamowite wrażenie.

 • Premiera koszulek Kobieta Niezależna — szykowaliśmy się na ten moment od 4 lat. Musieliśmy zbudować skalę i zasięgi, aby ten produkt był opłacalny. Postawiliśmy na jakość, ponieważ zależało nam na tym, aby były one z bawełny organicznej. Koszulki dostępne są w dwóch opcjach kolorystycznych: czarna i biała z napisem w kolorze granatowym i malinowym. Aby zaprezentować Wam ten produkt zrobiliśmy sesję zdjęciową, w której udział wzięły piękne, niezależne kobiety o różnych typach sylwetek i urody.

   

   

  Zamów koszulkę Kobieta Niezależna[kliknij]

 • Nagrywaliśmy wiele materiałów wideo, które zapewne Was ucieszą. Do Kulis Biznesu Extra szykuje dla Was prawdziwą petardę. O tym, jak budować kanał na YouTube rozmawiałam z ekspertem — Łukaszem Jakóbiakiem — blisko 400 tys. subskrypcji, 6 lat istnienia kanału, 300 zrealizowanych odcinków to jest ogromny wynik. Na 30 tys. fanów na YouTube będzie więc coś extra! Aby nie ominęły Cię te wartościowe treści

  SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube

 • Odbyło się nagranie dla Polsat Rodzina oraz 55-minutowy wywiad do kursu online Maksymalna Produktywność, do którego zaprosiłam Edytę Kurek — managera z ponad 20-letnim stażem. Aktualnie zarządza ona 13 rynkami, podróżuje po świecie i jednocześnie jest mamą i żoną. Ta produktywna kobieta sukcesu podzieli się z Wami doświadczeniem i wiedzą w jednym z pakietów do kursu online Maksymalna Produktywność.

 • Testowaliśmy kasy fiskalne z Optimą. Wdrażamy system księgowy, który pozwoli nam lepiej zarządzać naszymi stanami magazynowymi, spowoduje automatyzacje wielu procesów sprzedażowych.

 • Pracujemy nad nowym wydaniem książki Kobieta Niezależna. Jest na co czekać. Będzie to kompletna petarda!

 • Optymalizujemy procesy wewnętrzne, by poprawić komunikację, zakres obowiązków w RBC. Ważne przy tym jest to, że zespół RBC wie, że jest to po to, aby wykorzystać nasz cały potencjał. Aby iść coraz wyżej, warto doprecyzować pewne rzeczy i wprowadzić zmiany tak, aby się rozwijać.

 • Udzielałam wywiadu dla Akademii Przyszłości, której jestem Ambasadorem. Rozmowa na temat pewności siebie i pewności siebie dzieci pojawi się na ich kanale YouTube.

 • Odbyła się rada ekspertów Fundacji Mam Marzenie, na której rozmawialiśmy na temat komunikacji z darczyńcami, wolontariuszami oraz z ich Społecznością.
  APEL DO WAS! Jeżeli ktoś z Was jest dobrym social media ninja i chciałby w ramach wolontariatu wspierać tę fundację w tej dziedzinie, to proszę, aby się z nią skontaktował, gdyż bardzo potrzebują takiego wsparcia.


KULISY BIZNESU — z czego jesteśmy dumni?

 • Z Czytelników książki „Coaching Wart Milion”, ponieważ w ostatnim kwartale z jej sprzedaży, razem z Marcinem Kokoszką, mogliśmy przekazać kwotę 6072,02 zł na rzecz Fundacji Mam Marzenie i marzenia dzieci z Opola będą osiągalne.

  Książka może być idelanym świątecznym prezentem >>> ZAMÓW TUTAJ

 • Działania social media i okrągłe liczby:

  100 000 fanów na FACEBOOK

  20 000 subskrybentów na YouTube (wystartowały KULISY BIZNESU EXTRA#1 >>> OBEJRZYJ JE TUTAJ

  10 000 followersów na INSTAGRAMIE KOBIETA NIEZALEZNA.PL

  Dziękuję, że jesteście tam ze mną!


KULISY BIZNESU — co można było zrobić lepiej i jakie wyciągamy wnioski?

 • Popełniliśmy błędy w mailingu do Was.

 • Wysyłaliśmy raporty dobowe z nieprawidłową datą.

 • Wnioski: powinniśmy cały czas pracować nad precyzją i zakresem obowiązków, po to, aby każdy był skoncentrowany na swoich zadaniach.


KULISY BIZNESU — jakie mamy plany na listopad?

 • Kampanię Maksymalna Produktywność, która dotyczy kursu online tj. zarządzanie sobą w czasie oraz maksymalna produktywność.

 • Szkolenia stacjonarne w Warszawie: Zespół Marzeń oraz Kobieta Niezależna.


SPRAWDŹ TERMINY i ZAREZERWUJ MIEJSCE DLA SIEBIE!

Kobieta Niezależna DOŁĄCZ TUTAJ [kliknij]

Zespół Marzeń DOŁĄCZ TUTAJ [kliknij]

 

 • Jesteśmy gotowi na Black Friday.

 • Rada programowa Fundacji Mam Marzenie.

 • Przygotowujemy Konferencje dla Uczestników programu RBC Master Business Training

  Zapiszcie sobie w kalendarzu datę 16.06.2019 r.

  Chcemy dać Wam również jeszcze więcej wartości, dlatego specjalnie dla Was będziemy organizować sesje networkingowe, abyście mogli się jeszcze lepiej poznać, wspierać w biznesach i pięknie rozwijać.


KULISY BIZNESU — pytanie z sesji Q&A: Dlaczego przygotowywanie kursu online trwa aż tyle czasu?

Kurs online krok po kroku:

 1. Badanie rynku.

 2. Przygotowanie materiałów.

 3. Nagrania.

 4. Montaż, transkrypcja.

 5. Materiały graficzne.

 6. Kampania promocyjna.

   

  ZOBACZ TEN ODCINEK KULIS BIZNESU, W KTÓRYM DOKŁADNIE OMAWIAM TE KROKI.

   

  CZEKAM NA TWOJE WAŻNE LEKCJE W KOMENTARZU.

  Do zobaczenia w kolejnych Kulisach Biznesu!

  Kamila Rowińska

   


  ABY NIE OMIJAŁY CIĘ WARTOŚCIOWE TREŚCI
  SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube

   

   


  Zobacz inne wideo z cyklu:

  KULISY BIZNESU [kliknij]

   


  Czy to było dla Ciebie wartościowe?

  Jeśli tak, to wspaniale, ponieważ prowadzenie bloga, wymaga zaangażowania i napracowałam się, aby przygotować dla Ciebie ten materiał.  

  Teraz czas na Ciebie! Razem tworzymy tą relację. Będzie mi miło, gdy zareagujesz; 

  Co możesz zrobić?

  • Skomentuj wpis. Dla Ciebie to minuta, a dla mnie istotna wskazówka; Co Cię zainspirowało? Jaki jest Twój punkt widzenia? Czego napisać/nagrać więcej, a czego mniej? Proste „dziękuje” też czyni cuda:)

  • Jeśli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy - udostępnij go innym i pozwól mi z tym przekazem dotrzeć dalej.

  • Subskrybuj mój kanał na YT, >>TUTAJ<< aby być na bieżąco z filmami, które publikuję. 

  DZIĘKUJĘ!

  Pięknego dnia!

  Kamila Rowińska 

   

  Kamila Rowińska

  Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
  Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
  Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
  Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
14 komentarzy
 1. […] ZOBACZ TEN ODCINEK TUTAJ [kliknij] […]

 2. Marta

  Kamila jak nazywa się taka osoba która monitoruje wasza pracę aby zespół lepiej funkcjonował? Bardzo ciekawy temat. Gdzie szukać takiej osoby?

 3. Ewa Pietrzak

  Kamila, dziękuję za kolejną dawę wiedzy na temat prowadzenia biznesu. niezmiennie podziwiam i kibicuję. Dziękuję, że znalazłaś przestrzeń na to, aby rozwijać społeczność Masterów.

 4. Marek

  Bardzo inspirujące wideo w którym pokazujesz że trzeba się liczyć z bardzo wieloma sprawami i zaangażowaniem czasu. ? Pokazujesz że wiele trzeba zaplanować w czasie na przód by to dobrze wyglądało i było zrealizowane takie materiały. A nie tak odrazu hop siup. Piszę z przemyślenia ??więc może być trochę dziwnie napisane. ? Pozdrawiam ?

 5. Klaudia

  Najważniejszą lekcją dla mnie jest to, by patrzeć na innych z większą ufnością i zrozumieniem, ponieważ nigdy nie wiem czego ktoś doświadczył.
  Całe kulisy biznesu są bardzo interesujące i jak zawsze zawierają mnóstwo wskazówek, a część o powstawaniu kursu online – świetna :) Zawsze bardzo ciekawił mnie ten temat i otrzymałam odpowiedź. Sama posiadam Twój kurs Kobieta niezależna i jestem pod wielkim wrażeniem dopracowania każdego szczegółu :)
  Dziękuję za kolejny wartościowy odcinek :)

 6. Dominika

  Warto korzystać z IGTV aby nagrane treści nie znikały po 24 h :)

 7. Siostra Frozen

  Dziękuję za dzielenie się wiedzą <3 dzięki temu że się dzielisz jak się realizuje poszczególne projekty, w tym przypadku kurs online, to łatwiej jest zaplanować sobie realizację swoich projektów. Dobrze, że jesteś i że jest zespół RBC, uściski dla wszystkich!!!

 8. Anna

  ok sporo informacji, jedna z nich to ‚potem trzeba ten kurs sprzedać’ i tu moje pytanie – komu? i jak znależć klienta?

 9. Anna

  Na kurs Maksymalna produktywność czekam z zaciekawieniem i ekscytacja. Ten obszar to mój konik i chce osiągnąć w nim mistrzostwo ❤️ Bardzo ciekawe wyjaśnienie opisu pracy nad powstawaniem kursu online. Jestem pod wielkim wrażeniem, właściwie to aż mnie zatkało ? Tym bardziej doceniam Waszą pracę ? Pozdrawiam ?

 10. Ewa Pewniak

  Bardzo cenne dla mnie dzisiaj Kulisy Biznesu. Szczególnie Q&A! ? Jestem wdzięczna, Kamila, za to, że dzielisz się swoim doświadczeniem. ?

 11. B Młynek

  Maksymalna produktywność. Przyjemne z pożytecznym. Kąpiel – mycie głowy, odżwyka i inne zabiegi upiększające na ciało z Kamilą i jej kulisami w tle na komórce. :) Sobotnie wolne przedpołudnie :) Dziękuję Kamila za „wspólne” chwile ;)

 12. Agnieszka Maria Głuszek

  Dzień dobry Kamilo ?❤.
  Widzę, że jestem jako pierwsza ogladajaca kulisy biznesu.
  Piękny kalendarz i czekam na niego,ponieważ już zamówienie zrobione i opłacone,świetne narzędzie do organizacji czasu,notatek,przemyśleń . Kursy online to coś co powinno być wszędzie, to Meeega wyzwanie dla twojego zespołu RBC ❤???☝️.
  Koszulkę kobieta niezależna mam białą,teraz kupuje czarną ❤.
  Koszulki i bluzy są Meeega ,mają super materiał,jakość z bawełny organicznej,dla mnie świetny materiał i niedrogi. Kobietki świetnie wyglądały na sesji zdjęciowej koszulek #KobietaNiezależna jak i bluzy z napisem #JedzieszBejbe ❤.
  Aż się uśmial z tego zdania z ust mężczyzny czy kobiety niezależne…??❤.
  Subskrybuwalam kanał od samych początków. Nie oglądam tv ,to może dziwne,mąż woli mma, a ja książki ?. Brawa dla Edyty ????❤.
  Świetna koncepcja z tabletem zamiast kasy fiskalnej ?❤.
  Już nie mogę się doczekać na nowe wydanie książki,,Kobieta Niezależna „❤.
  Tak,potrzebna jest taka osoba między zespołem,która spojrzy na nas bokiem i sprawi,że potrzebne są tu zamiany, tak jakby przedświąteczne porządki ?☝️. Piękny gest z wolontariatem. Fundacja #Mammarzenie to piękna inicjatywa ❤.
  Ja zrobiłam prezent koleżance i kupiłam książkę, jeszcze zakupie na święta,by wesprzeć dzieciaczki. 100lat i więcej fanów na Facebooku, oraz Youtube,czy Instagram ❤❤❤❤❤❤❤?????????????. Kamilo, na Facebooku w transmisji na żywo także możesz dodać 2 osoby, które będą zadawać pytania ?. No też dostałam zły link,ale poprawiam to i dostałam zwrotny poprawny link. Właśnie produktywność jest najważniejsza ☝️?‍?. Czekam na Black Friday ?❤?‍??‍??‍????.
  Wow długo zajmuje kurs online ?. Naprawdę dużo pracy na materiał video i kurs online. Jestem pod wielkim wrażeniem ?❤.
  Dziękuję Ci Kamilo za to nagranie kulis biznesu ??‍?❤❤❤.

 13. Marta

  Zadziwia mnie energia i skala działań Kamili Rowińskiej. Serdecznie gratuluję i cieszę się, że mogę się od Ciebie uczyć.

  • Kamila

   Dziękuję Marta. :) Mam nadzieję, że dzięki tej nauce osiągasz swoje cele.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?