Jak odkryć wewnętrzną siłę i uwierzyć w siebie?

Być może tego nie wiesz, ale życie mocno dało mi w kość. Byłam w domu dziecka, kiedy miałam 26 lat zmarła moja mama, a później musiałam zmagać się z nowotworem. Te wszystkie wydarzenia mocno mnie ukształtowały.

Czasami wspominałam o swojej przeszłości na niektórych szkoleniach, ale pierwszy raz robię to publicznie. Wcześniej nie byłam na to gotowa. Natomiast teraz wiem, że wszystko w naszym życiu dzieje się po coś.

Dlatego nagranie, które zaraz zobaczysz jest dla mnie niezwykle ważne. Prawdopodobnie pierwszy raz opowiadam jak wyglądało moje życie zanim stałam się taką Kamilą Rowińską, jaką dzisiaj zna większość ludzi.

Z nagrania dowiesz się:

 • Co pomogło mi wyjść na prostą po całej serii bardzo bolesnych ciosów jakie dostałam od życia?

 • Od czego zacząć, gdy trzeba zaczynać wszystko niemal od zera?

 • Skąd brać siłę do działania, gdy myślisz, że już gorzej być nie może, a jednak życie serwuje Ci kolejne drastyczne „doświadczenia”?

Jeżeli jesteś teraz w takim momencie, że życie mocno Cię testuje, to koniecznie zobacz to nagranie.

 

Wielka prośba!

Bardzo dużo pracy włożyliśmy w to nagranie dlatego mam prośbę: pomóż mi dotrzeć do innych osób, którym to nagranie może pomóc. Może wśród znajomych masz kogoś, komu warto podesłać to video? Podeślij nagranie mailem, Messengerem albo udostępnij na Facebooku. Z góry bardzo, bardzo dziękuję 😊

A teraz zamknij drzwi, wycisz telefon, pozamykaj wszystkie inne zakładki i zobacz to nagranie do ostatniej minuty.

Zapisz się na listę priorytetową, aby otrzymać powiadomienie o starcie kursu 12h przed oficjalnym uruchomieniem sprzedaży. Wpisz poniżej swoje imię i adres email.

 

2 177 komentarzy
 1. Kasia

  Jest mi przykro i głupio przed samą sobą, że nie ufałam nigdy swojej intuicji. Zdaję sobie sprawę z rzeczy, których nie zmieniłam lub bałam się próbować. Uwierzyłam, że jestem nieporadna.

 2. Angelika

  dziekuje za kopniaka do zycia :) najwazniejsze dla mnie – cele, ale KROTKOTERMINOWE i zerwanie relacji z ludźmi, ktorzy ciagna nas w dol pzdr serdecznie

 3. Justyna

  Dla mnie w tym momencie akceptacja przeszłości albo lista mocnych stron jest trudne. Podoba mi się sposób na stworzeni planów krótkoterminowych i uczucia jakie chcę przy tym odczuwać. Tak zacznę. Buziak Kamilka że teraz Ciebie poznaję.

 4. Kinga

  Pani Kamilo fantastyczne i inspirujące nagranie.
  Planowanie krótkoterminowe to coś co na pewno będę bardziej rozwijać. Jak wytyczam sobie wielkie cele to po prostu w biegu normalnego życia i braku spektakularnych efektów o nich zapominam.
  Lista sukcesów – miło jest się zatrzymać na chwilę i zobaczyć ile się osiągnęło. Będę z tego częściej korzystać :)
  Dziękuję i pozdrawiam.

 5. Anna

  Najważniejsza lekcja dla mnie?To fakt, że życie jest jedno i nie warto marnować go na toksyczne relacje z ludźmi, związki czy rozpamiętywanie niepowodzeń. Ważne jest tu i teraz oraz to co będzie w przyszłości. Przyszłości nie znamy, przeszłości nie zmienimy ale dziś możemy wpłynąć tak na teraźniejszość aby ta przyszłość była lepsza od przeszłości. Niektórych relacji zamknąć lub usunąć się nie da. Rodziców nie zmienimy ale rodzice to nie wszystko bo tak naprawdę bardziej demotywujący potrafią być znajomi i przyjaciele. Nad tymi ludźmi warto się zastanowić: co wnoszą do naszego życia itd. Oglądam Panią dłuższy czas i nauczyłam się wielu rzeczy: planowania, cieszenia z drobnych sukcesów, tego aby się nie poddawać i wiele więcej. Dziękuję serdecznie za tę lekcję w tym konkretnym nagraniu oraz za wszystkie poprzednie i zapewne przyszłe :) Pozdrawiam serdecznie

 6. Monika

  Planowanie krótkoterminowe to naprawdę klucz do sukcesu, trzeba skupić się na małych kroczkach, żeby móc dojść do celu. Dziękuję Kamilo!

  • Emila

   Wszystkie punkty sa szalenie wazne, dla mnie najistotniejszy jest punkt 1- zaakceptuj przeszlosc. Niestety ona bardzo wplywa na terazniejszosc, dopoki sie z nia nie pogodzimy. Czlowiek zyjac przeszloscia, niepowodzeniami nie daje sobie szans na szczesliwe zycie, zatruwa sie, blokuje dzialanie negatywnymi emocjami. Trzeba zaakceptowac stan przeszly i nie żyć przeszloscia. Wyciagnac lekcje z przeszlosci, ale zyc teraźniejszoscioa planujac przyszłość „świadomie i zuchwale” :)
   Wazne jest przy tym, zeby miec w głowie pozytywne mysli, sukcesy, nasze mocne strony, przypomniec sobie sytuacje, ktore daja nam siłę!
   Toksyczne relacje- czasem ciezko z nich zrezygnowac kiedy to najbizsi, wzorzez do naśladowania, autorytet możnaby rzec (rodzice) wątpią w sukces, zniechecaja pokazujac tylko złe strony, nie wsparają! Czy da sie wogole zrezygnowac z takich bliskich rodzinnych relacji? Moze je poprostu ograniczyc do minimum, jesli nie sluza rozwojowi, nie daja szczescia? :/
   Udowodnie, ze sie da osiagnac moj sukces, bo to moj sukces i bede o niego walczyc! Duzo juz przeszlam mimo wieku, podniosłam sie z dna (rozwód, długi, komornik przez byłego męża, depresja, alkohol, bezpłodność) nie otrzymujac wsparcia od rodziny, ktorego oczekiwałam, ktore bylo wtedy bardzo potrzebne, wiec we mnie siła!
   Dziekuje za wszystkie video! Są dla mnie siłą napędową, daja energie i pozytywne myślenie! Pozdrawiam!

 7. Roma

  Pani Kamilo, wspaniałe nagranie! Trzeba sobie uświadomić, że mamy mocne strony i odnosimy sukcesy, może nie są one czasami duże czy znaczące, ale dają motywację do dalszych działań. A dalsze działania trzeba sobie wyznaczać krótkoterminowo i najlepiej na papierze, żeby o nich nie zapomnieć i żeby się nie zniechęcić.

 8. Iza

  Niby oczywiste a jakże otwierające, uwalniajace. Zaakceptuj przeszłość, weź odpowiedzialność i nazwij swoje sukcesy, to pkt, które mną poruszyły najbardziej… Chcę odrobić te lekcje i iść dalej… Dziękuję

  • Kamila Rowinska

   Bardzo proszę, działaj teraz !!

 9. Brygi

  Dziekuje Kamilo ,za to Video ,nie samowita historia i jakze podobna ,niemal droga ta sama.A przeciez pierwszy raz zyciu Cie ogladam . Jestem z Jastrzebia a z Gliwicami oraz z Bytomiem zwlaszcza wiaze mnie historia onkologiczna,Ktora sprawila ze mam znowu sile i checi do zycia . Mysle ze zrealizowalam wiele tych punktow jednak odnosze wrazenie iz musze glebiej sie zastanowic nad 1 i 5 . Dziekuje raz jeszcze za pare minut dobrej nauki . Jestem wdzieczna za Takich ludzi jak Ty bo to oni sprawiaja ze odkrywam wiecej prawd o sobie :) pozdrawiam cieplo

 10. Daria

  Kamilo, dziękuję serdecznie za wideo. Szczerze to wszystkie punkty, które wymieniłaś są ważne, jednak moja uwagę szczególnie zwróciły na siebie: wypisanie sukcesów, które osiągnęliśmy, a które bardzo pomagają nam w dalszej motywacji do działania i odnalezienie swoich mocnych stron, ponieważ to pomaga w wytyczeniu swojej drogi. Kolejna bardzo ważną dla mnie rzeczą jest to by w końcu zacząć działać i chyba właściwie to powinnam umieścić na pierwszym miejscu, bo z wielu rzeczy zdaje sobie sprawe, coś planuje, ale nie działam… dziękuję☺

  • Kamila Rowinska

   Dziękuję Daria, bardzo mi miło!

 11. Marta

  Dziękuje za vide. Dla
  Mnie istotne dwie rzeczy, by przyjrzeć się swoim mocnym stronom, sukcesom i je wypisać, oraz działaj bo nic bez mojego udziału się nie stanie. Nie wystarczy posłuchać, trzeba działać.

 12. Ania

  Kamilo kolejne świetne video za które serdecznie dziękuję! Uświadomiłam sobie kilka bardzo ważnych rzeczy o których wiedziałam ale ich nie doceniałam. Moje ważne lekcje to: 1) nigdy nie robiłam listy sukcesów, nawet moich osiągnięć nie uważałam za sukcesy…, 2) nie widziałam też do niedawna swoich mocnych stron, talentów, wydawało mi się, że ich nie mam, 3) nie doceniałam roli motywującego otoczenia myślałam że nie mam do niego prawa bo to ludzie odnoszący sukcesy a ja do nich nie należę, 4) myślałam że zakończyłam inwestycję w swoje kompetencje wraz ze studiami a okazuje się że jeszcze wiele przede mną. W sumie z każdego punktu wyciągnęłam jakąś ważną lekcję dla siebie za co dziękuję! Czekam na kolejne videa bo bardzo mi pomagają. Kamilo jesteś niezastąpiona!

 13. KRYSTYNA

  • Lista sukcesów – w gonitwie dnia codziennego nie zauważamy ile ich jest.
  • Inwestycje w swoje kompetencje bardzo się opłaca, sama tego kiedyś doświadczyłam.
  Posiadanie wiedzy, uskrzydla człowieka w działaniu dodaje pewności siebie.
  • Planowanie krótko terminowe – dzień bez planu to dzień, który po prostu jest sobie a nie mój dzień.
  • Wyznaczanie celów – z tym mam problem, jak go określić w ramach czasowych a później konsekwentnie go realizować.
  Dziękuję bardzo za video. Pozdrawiam.

 14. Iwona

  dziękuję za tą cenną lekcję. Dla mnie najważniejsze to: 1) zaakceptować przeszłość i 2)odkrycie, że każdy trudny moment, to jednak tylko punkt na prostej życia. Działamy!

 15. Ania

  Dzisiaj już czwartek ale co tam, napiszę.
  Najważniejsza lekcja: zrób listę sukcesów.
  Głównie skupiałam się na tym co mi nie wyszło, zapominając, że dużo osiągnęłam mimo różnych przeciwności życiowych. Uświadomienie sobie, że życie to nie tylko to co nam nie wyszło jest bardzo ważne.

 16. Monika

  Kamilo, dziękuje za cudowną lekcję. Zrobiłam już kiedyś swoją listę sukcesów, dzisiaj ją powtórzyłam, niesamowite emocje… Dziękuje.
  A od dziś będę planować głównie krótkoterminowo, zobaczymy co z tego wyniknie :)

  • Agata Krzyżanowska

   To wspaniale Moniko, działaj!
   Powodzenia :)

 17. Marta

  Dziękuje za wideo bardzo pozytywnie nastawia do działania
  bardzo budujące
  lekcja dla mnie to przejmij odpowiedzialność
  twoje mocne strony oraz toksyczne relacje

  • Agata Krzyżanowska

   Dziękuję Marto za Twoje lekcje!
   Wysłałam dla Ciebie prezent, sprawdź pocztę i spam :)

 18. Aneta

  Kamilo bardzo dziękuję Tobie za to inspirujące nagranie. Dla mnie pierwszą najważniejszą lekcją jest zaakceptowanie przeszłości, bez tego nie jesteśmy w stanie pokochać siebie oraz innych, drugą ważną lekcją dla mnie jest zakończenie toksycznych relacji, bez tego nie jesteśmy w stanie przejąć kontroli nad swoim życiem, za każdym razem gdy coś Nam się uda, toksyczna osoba skutecznie ściągnie Nas w dół, tworząc sinusoidę z Naszego życia, dodatkowo pod przykrywką fałszywego współczucia będzie karmić siebie Naszymi porażkami – potęgując w Nas poczucie ofiary, niekiedy dziecka.

  Jeszcze raz dziękuję Kamilo :)

  • Agata Krzyżanowska

   Aneta, dziękuję za Twoje lekcje.
   Wysłałam prezent na Twoją skrzynkę mailową :)
   Pozdrawiam, Agata

 19. Basia

  Dziękuję Ci Kamilo
  Za Twoją lekcję i za pozytywna energię która mnie obdarowałaś podczas tego video. Zdałam sobie sprawę ile popełniłam błędów w swoim życiu aby dobrze uporządkować rzeczy mnie nurtują oraz nie pozwalają iść dalej. Od dziś zmieniam swoje życie i stosuję się do tych 7 ważnych punktów. Zacznę planować krótkoterminowo i wyznaczać sobie cele raz je realizować, uwierzę w siebie i swoje możliwości. Najważniejsze jest to żeby działać i jeśli ja zacznę działać to będzie działać.
  Bardzo dziękuję i Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Świetne lekcje!
   Szukaj prezentu od Nas na swojej skrzynce mailowej, bądź spamie :)

 20. Magdalena

  Kamilo jestem pod wrazeniem tego co powiedzialas. Zrobilam listę sukcesow- jest ich sporo. Ja jednak, gdy cos idzie nie tak, czuje się tak jakby ich nie bylo. Wiem, ze trzeba zaakceptowac przeszlosc. To bardzo ważne i wiem, ze trzeba poznac swoje mocne strony- to moje dwie lekcje. Dziekuje.

  • Agata Krzyżanowska

   Cieszę się Magdaleno, że dostrzegłaś ilość Twoich sukcesów!
   W prezencie, przesyłam Ci prezent na Twoją skrzynkę mailową :)
   Gratuluję i pozdrawiam, Agata!

 21. MAGDALENA

  Dziękuję Kamilo za to wideo. Tego właśnie teraz potrzebuję w moim życiu,które zamierzam zmienić na płaszczyźnie zawodowej i osobistej. A pomogą mi w tym Twoje świetne strategie, min.:
  przejąć odpowiedzialność za własne życie i zacząć działać, zobaczyć swoje mocne strony i uwierzyć w siebie oraz wytyczać sobie tylko cele krótkoterminowe. Już teraz wiem, że to ważne. Nie wiem tylko, czy dam radę usunąć ze swojego życia toksyczną osobę, która cały czas ściąga mnie w dół, bo sama zatrzymała się na etapie studiów, które skończyła 30 lat temu.Ja cały czas się dokształcam, ale brak mi wsparcia w codziennym życiu. Podziwiam Cię Kamilo, bo jesteś silna, mądra i konsekwentna. Dziękuję za to, że pojawiłaś się w moim życiu:)

 22. Zofia Cierniak

  O jej, dziekuje za ta dawke pozytywnej energii, tego wlasnie potrzebuje teraz w moim zyciu, czuje, ze Twoje slowa Kamilo pomoga mi odbudowac siebie na nowo po ciezkich ostatnich latach. Moje najwazniejsze lekcje to:
  1.Zaakceptuj swoja przeszlosc. Tak, zycie mnie wtedy testowalo, a poniewaz moje otoczenie zafundowalo mi bardzo przykre przezycia, to znaczy, ze jestem bardzo silna
  2.Inwestuj w kompetencje. Moje problemy w zyciu zawodowym-musze cos z tym zrobic. Mam dobra prace, jednak od dawna stoje w miejscu, a swiat sie zmienia, czas wyruszyc
  Pozdrawiam, Zofia

 23. Magda

  Czego nowego się dowiedziałam?
  Najciekawszy punkt, to ten, by wyznaczać sobie cele krótkoterminowe i planować jak chcę się czuć. To najbardziej przykuło moją uwagę.

 24. Joanna

  Dziękuję za przypomnienie o wadze celów krótkoterminowych i o budowaniu na mocnych stronach i talentach. Twoja opowieść o tym jak napisałaś swoją pierwszą książkę była dla mnie ważna – jeden rozdział na jeden tydzień. Słowa na temat tego na ile bogactwa finansowego pozwalamy sobie jako kobiety – absolutnie trafione. Dzięki dzieleniu się prawdą jesteś inspiracją i przykładem. Wyrazy podziwu, gratulacje i pozdrowienia!

  • Agata Krzyżanowska

   Dziękuję za twoje lekcje.
   W prezencie wysłałam Ci coś specjalnego. Szukaj na skrzynce mailowej oraz w spamie :)

 25. Magda

  Dziękuje za możliwość obejrzenia filmu:)
  Moje lekcje:
  1. Oprócz planowania zadań, skupić się na uczuciach które będą towarzyszyć wykonywaniu i wykonaniu zadania
  2. Jeśli Ty działasz, to wszystko dziala.

 26. Iza

  Kamilo, dziękuję za możliwość obejrzenia video. Brałam udział w „życiu bez ograniczeń” i z przyjemnością wspominam Twoje wystąpienie. Osobiście mam wspaniałą rodzinę, która daje mi siłę i energię do życia. Jednak na co dzień zmagam się z trudnościami zawodowymi. Lekcja jaką wyciągam z krótkiego filmu to uświadomienie sobie własnych sukcesów, nawet tych najmniejszych, ale za to takich po osiągnięciu których pamiętam, jak się czułam. Prawdą jest że to wspaniałe uczucie, które niewątpliwie uskrzydla. Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, żeby to zaplanować, tzn. zaplanować „jak chcę się poczuć” kiedy osiągnę swój cel. Okazuje się że to bardzo ważne. Drugą sprawą jest uświadomienie sobie, że nic nie zrobi się samo, a wiec tak jak w moim przypadku zmagań zawodowych. Pracuję w korporacji, ktora stawia przede mną bardzo wysokie cele, często nieosiągalne. Z Twojej lekcji wnoszę, że to ja powinnam stawiać swoje własne cele, w krótkich ramach czasowych,aby poczuć, że idę do przodu, nawet jeśli na początku nie będą one spójne z oczekiwaniami firmy. Mam nadzieję, że pozwoli mi to zbudować swoją wartość. Spróbuję,nie mam nic do stracenia.

  • Agata Krzyżanowska

   Takie głęboko wyciągnięte lekcje, to ja uwielbiam :)))
   Szukaj prezentu od nas na skrzynce mailowej, koniecznie sprawdź spam, ponieważ tam niekiedy kryją się nasze prezenty!
   Pozdrawiam, Agata

 27. Paula

  Moje ważne lekcje : przejęcie odpowiedzialności oraz inwestowanie w siebie :)
  Prawie od miesiąca wypełniam dziennik coachingowy :) i widzę małe efekty ale dla mnie to jest ogromny krok :) ponieważ ten miesiąc musiałam się nauczyć prawidłowo wyznaczać cele, być wdzięcznym każdego dnia oraz pisać afirmacje (co dla mnie to było naprawdę wyzwanie )
  Dziękuje za dawkę motywacji :)

  • Agata Krzyżanowska

   Paula, ogromnie Ci gratuluję konsekwencji w tym co robisz! Prowadząc Dziennik, za rok będziesz w innym miejscu.
   Trzymam kciuki! Agata ;)

 28. Edyta

  Niby proste i oczywiste a jednak dopiero jak ktoś to powie otwierają się oczy…

 29. Wiola

  Kamila, bardzo dziekuje Ci za to wideo. Bardzo mi pomoglo w pozbieraniu sie po trudnych przezyciach, ktore przynioslo mi zycie. Wciaz jestem w trakcie procesu. Punkty, ktore pomogly mi znacznie poprawic swoje polozenie to:

  1. Zaakceptuj swoja przeszlosc i przejmij odpowiedzialnosc (w moim przypadku za swoja przeszlosc tez).
  2. Usun toksycznych ludzi ze swojego zycia.

  Usiwdomilas mi, ze bez powyzszych punktow nie dam rady skupic sie na swoim rozwoju i swoich celach, ze widmo zlych decyzji z przeszlosci i wpuszczeni do mojego zycia toksyczni ludzie ciagle blokuja mnie przy tworzeniu nowych planow, nie mowiac juz o ich realizacji.
  Wczesniej wytyczanie celow i ich realizacja przychodzily mi dosc latwo dlatego trudno bylo mi zrozumiec co sie nagle zmienilo. Dzieki Tobie wiem i dlatego zanim rusze dalej pracuje nad tymi lekcjami.
  Dziekuje!

  • Agata Krzyżanowska

   Wiolu, dziękuję za twoje lekcje!
   Sprawdź swoją skrzynkę i spam, powędrował do Ciebie prezent :)

 30. Dagmara

  Dla mnie 1. Przejąć odpowiedzialność i działać
  2. Zbudować wspierające otoczenie🙂

 31. Goska

  1. Lista mocnych stron
  2. Cele małe na najbliższy czas
  3. Pozbyć się toksycznych kudzi

 32. Anka

  4. Zastanowić się na swoimi mocnymi stronami, talentami- uwierzyć wreszcie, że się je posiada
  7. Wytyczanie celów na najbliższy tydzień, może 2.
  Super video, cenne rady- niby takie oczywiste a tak ciężko samemu zabrać się za poprawę jakości swojego życia.
  Zerwanie toksycznych znajomości jest bardzo ważne, zastanawiam się czy moje małżeństwo nie należy do takich.
  Dziękuję!

  • Agata Krzyżanowska

   Dziękuję Aniu za Twoje lekcje.
   W prezencie wysyłam dla Ciebie prezent :) Sprawdź proszę skrzynkę mailową i spam!
   Pozdrawiam

 33. Aldona

  Dziekuje za nagranie pragne zmiany .
  wnioski
  1 eliminacja toksycznych ludzi .
  2 cele którtkoterminowe ..
  3 zrób liste Twoich sukcesów.

 34. Monika

  Lekcje dla mnie: inwestuj w kompetencje i plany krótkoterminowe

 35. Monika

  Lekckcje dla mnie:inwestuj w kompetencje i plany krótkoterminowe. Faktycznie zawsze planowałam długoterminowo i efekty były marne. Zamierzam to zmienić. Pozdrawiam

 36. Iwona91

  Moje najważniejsze lekcje to :
  ZAkończ toksyczne relacje i Inwestuj w swoje kompetencje, chciałabym osiągnąć sukces w pracy zawodowej i od dziś wdrażam plan działania w moje życie.

 37. Ewa

  Lekcje po tym nagraniu.
  -przejąć odpowiedzialność za swoje życie,nie zwalać winy na kogoś,na warunki nie sprzyjające .Trzeba mieć do siebie zaufanie
  -inwestycja w kompetencje-tak ważne,…że zapomniałam.Inwestowanie w siebie to nie stracone pieniądze.To wiedza i energia która emanuje z ciebie -błyszczysz.

  • Agata Krzyżanowska

   Aniu, w zamian za świetne lekcję przesyłam Ci specjalny prezent dla Ciebie.
   Sprawdź swojego maila i spamy :))

 38. Emilia Jeminaj

  DZIĘKUJĘ

 39. Ania

  Istotnymi lekcjami dla mnie są: zaakceptowanie przeszłości i planowanie krótkoterminowe ;-)

 40. Ania

  Istotną lekcją jest dla mnie zaakceptowanie przeszłości i wytyczanie celów krótkoterminowych ;-)

 41. Grazyna

  1.Dziękuję za Pani video, przechidzę teraz skrajnie trudny czas i wszystko jest w rozsypce, a ja mam wrażenie iż stoję nad przepaścią. Dodatkowo za 2 tygodnie mam najważniejszy egzamin z życia a paraliżuje mnie strach . Dla mnie najważniejsze jest to, że mogę przejąć odpowiedzialność za swoje życie . Dzisiaj odbyłam pietwszą rozmowę z psychologiem i w końcu poczułam bardziej swoje emocje, od których całkowicie się odcięłam
  2. Zacznij wytyczać cele . Metoda małych kroków . W końcu lepiej zrealizować mały plan , niż polec na wielkim wpadając w okowy paniki . Zaraz zrobię ten plan i zdam egzamin. Zaopiekuję się swoim życiem odpowiedzialnie . Uwierzę, że zasługuję na miłość i na zdrowe relacje . Podniosę się po rozstaniu z toksycznym partnerem i wybaczę mu , bez pielęgnowania urazy – bo pokazał mi to wszystko, czego wiem , że nie chcę w życiu . Nowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Dziękuję .

  • Agata Krzyżanowska

   „Nie musisz być wielki, żeby zacząć, ale musisz zacząć żeby być wielkim” Les Brown.

   Grażyno, Ty już zaczęłaś a żeby każdy kolejny krok szedł Ci sprawniej, wysyłam dla Ciebie specjalny upominek.
   Sprawdź proszę skrzynkę mailową i spam :)

   Dziękuję za Twoje lekcje!

 42. Aneta

  Moje lekcje z tego nagrania dodały mi wiary w siebie 1.Wybaczyłam sobie i byłemu mężowi porażkę naszego zwiazku. Zaakceptowałam swoją przeszłość 2.Dzięki sporządzeniu listy sukcesów jest mi lżej Uwierzyłam że nie jest ze mną tak źle Spisywanie sukcesów – piękny pomysł gdy potrzebujemy wiary w siebie

  • Agata Krzyżanowska

   Aneto, za Twoje cenne lekcje wysłałam Ci prezent.
   Sprawdź skrzynkę mailową i spam ;)

 43. Gosia

  Zaakceptowanie swojej przeszłości, wybaczenie i zaakceptowanie zachowań osób z bliskiego otoczenia
  Planowanie krótkoterminowe- wyznaczanie sobie celów na maximum 1 tydzień, a potem kolejny i uwzględnianie tego jak chcę się czuć po zrealizowaniu planu (tego nigdy nie stosowałam i po osiągnięciu celu od razu następny cel, bez zwracania uwagi na moje uczucia).

 44. Kinga

  Do mnie trafiły 2 lekcje:
  1. Weź odpowiedzialność za wszystko, co
  dzieje się w Twoim życiu. To nie jest tak,
  że życie Ci się po prostu przytrafia, natomiast
  Ty nie bierzesz w nim w ogóle udziału. To, co
  się w nim dzieje, w pewnej części zależy też od
  Ciebie
  2. Jeżeli chciałabyś osiągnąć więcej, to musisz
  dawać więcej z siebie. Nikt do 67 roku życia nie
  będzie zatrudniał Cię wyłącznie na podstawie
  tego, czego nauczyłaś się w szkole średniej, czy
  na studiach.
  Potrzebujesz uzupełniać swoją wiedzę
  i doświadczenie. Musisz pracować nad
  swoimi kompetencjami, dlatego zainwestuj
  w nie. Kiedy będziesz mieć poczucie, że coś
  wiesz i potrafisz zrobić dane rzeczy, to wtedy
  błyszczysz. Błyszczysz niesamowitą energią
  i przyciągasz do siebie zarówno zlecenia, jak
  i lepszych pracodawców.

 45. Ewelina

  1. Zaakceptuje przeszłość – do tej pory (mam prawie 29 lat) borykam się z trudnym dzieciństwem. Zbieram się na odwagę, by w końcu zacząć terapię, a Pani film dodatkowo mnie do tego zmotywowal. Jeśli nie ujarzmię tego, co było, nie ruszę dalej.
  2. Przejmij odpowiedzialność – nie wiedziałam, że tego nie robię. Uświadomiłam sobie, słuchając Pani, że godzę się na to co jest, bojąc się zmienić niewygodne dla mnie sytuacje /sprawy z powodu strachu przed wzięciem za to odpowiedzialności. Kiedy uświadomię sobie odpowiedzialność za swoje zachowania, czyny, życie, nie będę już mogła winić za to innych/losu itp. W końcu godzę się na to, na co chcę się godzić.
  Dziękuję za pouczający film.

 46. Kinga

  Najważniejsze lekcje, które biorę dla siebie: wytyczaj cele krótkoterminowe, na maksymalnie 2 tygodnie wprzód oraz zastosuj wszystkie kroki w praktyce, czyli zacznij działać, samo się nie zadziała! Dziękuję za te lekcje

 47. Anka

  Ha! dla mnie hitem jest planowanie krótkoterminowe, jakoś dopiero teraz załapałam, że mordowałam się strasznie i frustrowałam spiętrzonymi, ambitnymi, długoterminowymi celami…No i skupić się na mocnych stronach i na nich budować!

 48. Lidia

  1. Wyznaczanie celów krótkoterminowych
  2. Podejmij działanie – no niby wiem a nie stosuje od teraz chcę być odpowiedzialna za swoje życie

 49. Magdalena

  1. Zaakceptować przeszłość!
  2. Cele krótkoterminowe.

 50. Iza

  Czego nauczyło mnie to video? To żeby się nie poddawać, choć z drugiej strony czasem trudno znaleźć rozwiązanie zwłaszcza w sytuacji kiedy mąż i rodzina nie wspiera, ciężko wybrać rodzina gdzie ważne są dzieci a tym co również mnie uszczesliwia bo zaczęłam poznawać marketing i bardzo mi się to spodobało i wyciąglo ale rodzina uważa że jestem śmieszna. To czego się nasluchalam od nich przez ostatni miesiąc bardzo mnie zdołowało, ale pomału wracam aby znów być pozytywna i uśmiechnięta bo lubię ten stan.

  • Agata Krzyżanowska

   Dziękuję, za podzielenie się swoimi lekcjami.
   A teraz sprawdź szybciutko skrzynkę mailową i spam, ponieważ wysłałam dla Ciebie specjalny upominek :)

   Iza, życzę Ci odwagi do realizacji celów i marzeń!!!

 51. Kasia

  Dziękuje Pani Kamilo za szczerość. Jest Pani autentyczna aż sił świeżych Pani dodaje..
  1.Zakończ toksyczne relacje
  2.Planuj krótkoterminowo

 52. Magda

  Wyznaczać krótkoterminowe cele i nie żyć przeszłością!

 53. Beata

  To co wyniosłam z tego nagrania i z pracy nad sobą już od pewnego czasu to:
  chcę bardzo pracować nad wiarą w siebie bo moje życie zależy tylko ode mnie , zamknięcie przeszłości i wybaczenie pewnym osobom bardzo ułatwia życie, potem można już wytyczać sobie cele i je realizować i drobnymi krokami iść do przodu

 54. Magada

  Inwestowanie w swoje kompetencje i wytyczanie celów krótkoterminowych.

 55. Magada

  Zakończenie relacji toksycznych oraz przejecie odpowiedzialności.

 56. Dagmara

  1.Usuń ze swojego otoczenia toksyczne osoby
  2. Zacznij działać

 57. Wioletta

  Witam, dla mnie ważne i bardzo trudne za razem jest pogodzenie się z własna przeszłością, nie dzieciństwem, ale porażkami jakie odniosłam, których konsekwencje bardzo mocno jeszcze mnie dziś dotykają a w związku z tym, ciężko mi zrobić listę moich sukcesów, gdyż porażka je przytłacza…

  • Agata Krzyżanowska

   Wioletto, rozumiem, że może być Ci ciężko.
   Zachęcam Cię jednak, abyś spróbowała wykonać to ćwiczenie, ponieważ tak jak Kamila powiedziała w nagraniu video ” niezwykle ważne jest to, żeby nie rozpamiętywać wyłącznie tego, co nam nie wyszło, ale żeby tworzyć listę wszystkich swoich sukcesów. Przeglądanie ich oraz analizowanie da Ci poczucie, że potrafisz zrobić coś lepiej i osiągać swoje cele.”

   A co jeśli, to właśnie ćwiczenie pozwoli Ci pójść dalej…
   Dostrzeżesz siebie nie tylko przez pryzmat porażki, ale również przez pryzmat Twoich dokonań!

   Trzymam kciuki za Twoją listę sukcesów :)

 58. Agata

  Całkiem niedawno otwarłam swój biznes rezygnując z pracy etatowej.Pani nagranie pokazuje mi, co zrobić, aby prowadzić go dobrze i uwierzyć w siebie.Bardzo dziękuję i na pewno będę korzystać z Pani szkoleń zarówno stacjonarnych, jak i online

 59. Emilia

  1. Przejmij odpowiedzialnosc
  2. Planuj krotkoterminowo

  Zgadzam sie, ze wazne jest obracanie sie w srodowisku osob, ktore pociagaja w gore, chociazby w kwestiach motywacyjnych. Niestety, jak juz tu ktos napisal, ciezko jest zakonczyc wszystkie toksyczne relacje, zwlaszcza kiedy czlonkowie najblizszej rodziny maja dar do wynajdywania slabych czy zlych aspektow wszystkiego.

 60. Aleksandra

  1. Zaakceptować swoją przesłość. 5. Zakończyć relacje toksyczne. Z tym bedzie gorzej, bo to są osoby najbliższe. Ale bardzo dziękuję, będę się starać :) pozdrawiam

 61. Ania

  Przede wszystkim cele długoterminowe rozpisać na krótkoterminowe i nie skupiać się na efekcie końcowym całości tylko na tych mniejszych , małych efektach . A co do ludzi toksycznych to mam wrażenie , że to mój partner jest najbardziej ujmującą mi osobą . I pewnie trzeba będzie wykluczyć go z towarzystwa !

 62. Dominika

  1. Wyznaczać sobie krótkoterminowe cele. Do tej pory wyznaczalam te długoterminowe i nie spełniły się.
  2. Zrobić listę mocnych stron.

 63. Iwona

  Chcę zacząć od nowa, zamknąć przeszłość i wziąć odpowiedzialność za siebie. Z toksycznymi osobami już nie jest tak łatwo, ponieważ są to osoby najbliższe, niestety.

 64. asia

  Dziekuje za Nagranie P.Kamilo
  Zapomnienie o przeszłości tak to bardzo ważne
  Drugą istotną kwestią jest ciągłe rozpamiętywanie porażek (Pisz swoje sukcesy bo czasem o nich zapominasz .. )

 65. Magdalena

  1. Zakończyć relacje z osobami toksycznymi. 2. Zainwestować w rozwój swoich kompetencji. Bardzo dziękuję za porady.

 66. Edyta Nowak

  Kamilo, obejrzałam wywiad Łukasza Jakóbiaka z Tobą i znowu się pojawiłam u Ciebie. Tym razem postanowiłam działać. Miałam już okazję kiedyś do Ciebie trafić(bardzo mi się spodobał wywiad w jakiejś gazecie z Tobą), ale przyznam szczerze, że wtedy jak oglądałam ten filmik 7 kroków do sukcesu wydałaś mi się taka sztuczna. Może dlatego, że w tym filmie jesteś taka formalna. Bo u Łukasza wydałaś mi się taka skromna, prawdziwa, bardzo rzeczowa, nastawiona na sukces i działanie i motywująca. Aż się zdziwiłam. I teraz z innym nastawieniem obejrzałam film:). Dziękuję. I przechodząc do rzeczy jakie dwie rzeczy wyciągnęłam. Zmobilizowało mnie to do napisania swoich sukcesów – w tym momencie siedem, ale to jeszcze nie koniec myślę. Natomiast nie chcę tego robić sztucznie, ale potrzebuję przemyśleć. Po drugie uświadomiłam sobie, że ja też mam wokół siebie osoby toksyczne. W dość patologicznej rodzinie się wychowałam. I zawsze jakoś ten punkt omijałam (bo słyszałam już o tym wiele razy), a tym razem dotarło to do mnie. Może dlatego, że jestem samotna i myślałam ciągle, że jak odejdę to co to będzie.
  Dziękuję. Tym razem postanawiam się wziąć do roboty i wiem, że nie odpuszczę. Na razie skorzystam z bezpłatnych materiałów i jak będę mogła docenić siebie za konsekwencję i działanie to pozwolę sobie na zakup udziału w twoim warsztacie:). Mam nadzieje do zobaczenia:).

 67. Joanna

  Lista swoich sukcesów- życie płynie tak szybko że na codzien nie zwraca się uwagi na to ile tych sukcesów się już ma. :)
  Cele krótkoterminowe – to uczy regularnosci. Powoli do przodu aż zdobędziemy swój szczyt ;)
  Uwielbiam Cię słuchać !!! Twoja energią dodaje mocy:) dziękuję :*

 68. Iwona

  Po 15 latach z pracy biurowej technicznej zmieniłam stanowisko na inny charakter pracy wyjazdy spotkania z ludźmi w tej samej firmie czuję przerażenie strach ale dziś uświadomiłam sobie że trzeba się rozwijać stawiać cele i na przeszłości zbudować teraźniejszość. Może mi się uda.pozdrawiam

 69. Andżelika

  1. Wytyczać sobie plany krótkoterminowe.
  2. Wyciągnąć wnioski z przeszłości i skupić się na tym co teraz i w przyszłości.

 70. Kasia

  Jak zawsze super motywacja płynie z video. Dla mnie najważniejsze to: inwestowanie w swoje kompetencje, wytyczanie celów i ich realizacja- działanie, działanie i jeszcze raz DZIAŁANIE:) na szczęście w moim Top 5 jest Achiever, więc jest mi łatwiej.Dziękuję i pozdrawiam:)

 71. IWONA

  Witam. Wszystkie punkty są bardzo ważne, natomiast inwestycja w swoje kompetencje i wytyczne cele a dokładnie realizowanie ich bez strachu porażki.

 72. Aleksandra

  1. Nie ma co czekać z rozpoczęciem zmian – zawsze coś się dzieje i idealny, bezpieczny moment może nigdy nie nadejść. Trzeba po prostu zacząć.
  2. Aby w pełni wykorzystać swój potencjał ważne jest budowanie wspierających relacji i otaczanie się ludźmi, którzy w na wierzą. Nie chcę być w toksycznych relacjach – ani jako strona, która musi uporać się ze „ściąganiem w dół”, ani tym bardziej jako osoba, która podcina komuś skrzydła.

 73. Anna

  Lekcje:
  1. Cele krotkoterminowe to olsnienie bo marzylam o czyms nieosiagalnym na ta chwile a jak mysle o mych celach ktore mi pomoga zblizac sie do glownego to wiatr w zagle:)
  2. Odciac sie od toksycznych u mnie to tesc ktory podcina na kazdym kroku trudno bedzie sie odciac po powrocie do Polski w tym roku ale zawsze mozna udowodnic ze sie myli;)
  Dziekuje za te lekcje ma prezent pewnie juz za pozno ale chcialam napisac pozdrawiam.

 74. Bożena

  Lekcje, które wyciągnęłam z video:
  1. Zaakceptować swoją przeszłość i przejść do przyszłości.
  2. Uwierzyć w siebie, przejąć odpowiedzialność i działać.
  3. Zbudować otoczenie, które jest dla mnie wspierające.
  4. Wytyczyć sobie bliskie cele, zrealizować je i cieszyć się sukcesem.

 75. Dominika

  Mi najbardziej utknęło w pamięci zakończyć toksyczne relacje.. Nie jest to łatwe, gdy takie osoby są w rodzinie..
  Natomiast drugie to co mi zapadło w pamięć to krótkoterminowe planowanie. Staram się tak działać ale często zasypuje się ilością celów, przez co połowy nie wykonuje :(

 76. Monika

  3. Zrób listę swoich sukcesów.
  8. Planuj krótkoterminowo.

  To, co dla mnie okazuje się oczywiste, nie jest takie dla wszystkich. Weźmy np. takie zdanie matury – do tej pory nie traktowałam tego jako sukces. Dopiero, gdy Pani o tym powiedziała, dotarło do mnie, że to zdecydowanie jest powód do zadowolenia z siebie :)
  Dziękuję i idę dalej.

 77. Olimpia

  Kilka punktów z Twojej listy udało mi się wdrożyć w życie, zanim trafiłam na Ciebie Kamilo.
  I widzę ogromne pozytywne zmiany. Ale są pewne niedociągnięcia i dzięki np liście talentów i mocnych stron jak i wytyczania celów wiem , że mogę więcej bo każdy sukces osiągamy wg jakiegoś planu.i w moim brakowało właśnie tych ważnych punktów. Ja zaczęłam te listę ale nie potrafiłam pójść dalej. Dzięki Tobie już wiem. Dziękuję

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...

©2018 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?