Poznaj tajniki self publishingu. KULISY BIZNESU 16

Kulisy Biznesu to cykl comiesięcznych podsumowań służących motywacji, inspiracji, refleksji, planowaniu – oto, dlaczego robię to co miesiąc. 

Każdego miesiąca sporządzam podsumowanie działań i mam przygotowany zarys planu kolejnego. Dlaczego robię podsumowanie? Ponieważ to ważne, aby spojrzeć z dystansu na to, czego dokonaliśmy i z perspektywy czasu ocenić, jaką to miało dla nas wartość i wyciągnąć lekcje.

Podsumowanie miesiąca przeprowadzam w taki sam sposób, w jaki przeprowadzam podsumowanie tygodnia.

Zapraszam Cię do lektury, inspiracji i wyciągnięcia wniosków na potrzeby swojej działalności. Jeśli chcesz, abym rozwinęła którykolwiek z tematów, daj znać w komentarzu.

Możesz też umieścić w komentarzu swoje podsumowanie miesiąca. Z przyjemnością przeczytam!

POD WIDEO ZNAJDZIESZ WERSJĘ TEKSTOWĄ I ZDJĘCIA


KULISY BIZNESU — co się wydarzyło w styczniu?

 • Miesiąc zaczął się dość mocno. Gdy 31 grudnia dowiedziałam się o nowelizacji ustawy o przemocy domowej, poczułam, że wątek kobiet i Kobiety Niezależnej został wywołany do tablicy. Ustawa nie przeszła dalej, ale sam fakt jej złożenia wywołał we mnie reakcję. Zaproponowaliśmy książkę „Kobieta Niezależna” w symbolicznej kwocie 9 zł, aby dać możliwość lektury kobietom, które potrzebują rozwinąć swoją mentalną i finansową niezależność. Akcja odbyła się na moim INSTAGRAM oraz na grupie na Facebook „Kobieta Niezależna”. Założyliśmy, że przeznaczymy na nią 1000 szt. egzemplarzy. Ostatecznie wyszło 1170 szt. Dziękuję wszystkim z Was, którzy zaangażowali się w tę akcję i mam nadzieję, że książka dotarła do kobiet, które najbardziej tego potrzebują.

 • Wyprzedaż płyt DVD — w ramach akcji czyszczenia magazynów.

  Jeżeli poszybujesz płyty z DVD  z materiałem: jak budować pewność siebie, jakie jest 6 kroków do budowania stabilizacji finansowej albo z wydarzenia, na którym występowałam, to teraz możesz skorzystać. Ceny płyt są bardzo atrakcyjne.

   

  Wyprzedaż płyt DVD SPRAWDŹ TUTAJ [kliknij]

   

 • Bruksela.

  Odbyły się nagrania nowych materiałów do kursu online i do kampanii kursu online „Kobieta Niezależna”, ponieważ już niedługo ruszymy z bezpłatnymi materiałami dla Was, na temat tego, w jaki sposób kobiety mogą zadbać o siebie i o swoją niezależność finansową. Szykujemy również bezpłatną konferencję online, a kobiety, które zdecydują się dołączyć na pokład kursu, będą to mogły zrobić w bardzo promocyjnej cenie.

  Narada zespołowa kluczowych osób w RBC — podsumowanie zeszłego roku i planowanie nowych działań.

 • W Amsterdamie wraz z Marcinem Kokoszką wystąpiliśmy na wydarzeniu „Sobotni Power”.

 • Przeprowadziłam dwa szkolenia stacjonarne w Warszawie.

  15 edycja szkolenia >>„7 ZŁOTYCH ZASAD ZARZĄDZANIA SOBĄ W CZASIE”<<

   

   

  16 edycja szkolenia >>„ZBUDUJ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ”<<

   

   


SPRAWDŹ TERMINY i ZAREZERWUJ MIEJSCE DLA SIEBIE!

 

7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie DOŁĄCZ TUTAJ [kliknij]

Zbuduj swoją wewnętrzną siłę DOŁĄCZ TUTAJ [kliknij]

 

 • Wystąpiłam dla studentów zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego.

 • Lunch z wyzwaniowcami IV edycji.

  To roczne wyzwanie, podczas którego prowadzę Uczestników przez rozwój ich osobowości. Pomagam im zbudować charakter i charyzmę. Można do niego dołączyć bezpłatnie. Następna edycja rusza na jesień, dlatego, jeśli jesteś chętny, śledź naszą stronę.

  Do IV edycji wyzwania przystąpiło 2835 osób, ukończyło 51. Z częścią z nich spotkałam się w na lunchu, aby wspólnie uczcić ich sukces.

 • Nasz projekt „SESJA INSPIRACJI RBC MASTER BUSINESS TRAINING cudownie się rozwija! Tym razem tematem przewodnim był HR i kadry przedstawiony przez fenomenalną kobietę, Monikę SmulewiczJeżeli jesteś Masterem, to koniecznie skontaktuj się z Karoliną Kozielską ([email protected]), aby nie ominęła cię kolejna edycja.

 • HR w RBC

  Rozstaliśmy się z Joanną, która była u nas na okresie próbnym.

  Awanse: na stanowisko senior customer care manager awansuje Katarzyna Szulc. Agata Krzyżanowska awansowała na stanowisko head of event coordination. Miała swój debiut na styczniowych szkoleniach, który przeszła celująco.

 • Zakupiliśmy nowy samochód dostawczy.

 • Katarzyna Szulc i Jolanta Oleszko-Przybylska z zespołu RBC kontynuowały swoje szkolenia w ramach Pakietu Master.

 • Remonty

  Szukaliśmy rozwiązań na większą powierzchnię w naszych biurach w Gliwicach. Magazyn w biurze zaadoptowaliśmy na pokój ciszy, w którym każdy z zespołu będzie mógł spokojnie porozmawiać przez telefon.

  Zakończyliśmy również remont kolejnego mieszkania na ulicy Brzeskiej w Warszawie. Cały ten proces został dokonany bez mojego fizycznego udziału, ponieważ cały czas byłam online. Beata Kozar, którą obserwowaliście w ostatnich Kulisach Biznesu Extra, zajmowała się aranżacją wnętrz. Bartek Sroka, który od 20 lat przeprowadza dla mnie wszystkie remonty, dbał o wszystkie przeróbki.

 • Ukazały się 2 nowe wideo:

 

Jak urządzić mieszkanie na wynajem? KULISY BIZNESU EXTRA #3

>>KLIKNIJ<<

Podsumowanie roku 2018 KULISY BIZNESU #15

>>KLIKNIJ<<

 

 • Odbyła się sesja zdjęciowa do II wydania książki „Kobieta Niezależna”.

  Znajdziecie w niej zaktualizowaną treść, nowe wątki oraz nowe wywiady z niesamowitymi kobietami, m.in z:

  Edytą Kurek (manager z 25 letnim stażem),
  Barbarą Sołtysińską (założycielką indaHash, Life Tube),
  Ewa Grzelakowska-Kostoglu – Red Lipstick Monster (królową polskiego YouTube),
  Martą Małecką (współwłaścicielką Li Parie oraz 4 Values),
  Ewą Kutybą (Prezes zarządu Hurtowe Flipowanie ).

   

  Bohaterki II wydania książki Kobieta Niezależna

  Bohaterki II wydania książki Kobieta Niezależna

   

  Za nami bardzo pracowity czas, który kończę z poczuciem dumy i satysfakcji z tego, co otrzymacie.

  21 lutego o godz. 19:30 odbędzie się bezpłatna konferencja online z gościem specjalnym — jedną z bohaterek książki i porozmawiamy o tym, jak budować swoją karierę i niezależność mentalną i finansową.

   

  ZAPISZ SIĘ TERAZ >>KLIKNIJ<<

   

  Zapisując się na BEZPŁATNĄ konferencję online, otrzymasz również możliwość zamówienia książki w przedsprzedaży wraz z prezentem, który pomoże Ci w budowaniu pewności siebie!


KULISY BIZNESU — z czego jesteśmy dumni?

 • Z akcji z książkami „Kobieta Niezależna” i zaangażowania naszej Społeczności.

 • Zdecydowaliśmy się na kolejne działania charytatywne. Z asertywności przeszkolimy 2690 wolontariuszy Stowarzyszenia Wiosna.

 • Dumna jestem z Waszych informacji zwrotnych dotyczących Dziennika Kobiety Niezależnej oraz Planera RBC, ponieważ zaczęliście z nim pracować i bardzo odpowiada Wam to narzędzie.


KULISY BIZNESU — jakie mamy lekcje?

 • Jeżeli zdecydujesz się działać dalej pomimo upadku, czy obniżonego nastroju, to wszystkie inne projekty, które idą zgodnie z planem, napędzą Cię do działania i ruszysz dalej.


KULISY BIZNESU — jakie mamy plany na luty?

 • Prywatnie zajmiemy się organizowaniem naszego przyszłego życia w Trójmieście. Zaczniemy od wyboru szkół dla dzieci.

 • Odbędzie się podsumowanie roku z biurem rachunkowym.

 • Zrobimy również kolejne nagrania wideo i sesje w Brukseli do kolejnego kursu online, który dla Was przygotowujemy.

 • Poprowadzę w Warszawie 20 edycję szkolenia „Mistrz Sprzedaży” .

 • 21 lutego o godz. 19:30 odbędzie się bezpłatna konferencja online  z okazji II wydania mojej bestsellerowej książki Kobieta Niezależna!

   

ZAPISZ SIĘ TERAZ >>KLIKNIJ<<


KULISY BIZNESU — pytanie z sesji Q&A.

 • Jak samodzielnie wydać książkę?

 • Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

 • Jak przygotować się finansowo?

  ODPOWIEDZI ZNAJSZIESZ W WIDEO.


Jeżeli masz pytania, na które chcesz, abym odpowiedziała w przyszłym miesiącu, zadaj je proszę w komentarzu.

CZEKAM NA TWOJE WAŻNE LEKCJE.

Do zobaczenia w kolejnych Kulisach Biznesu!

Kamila Rowińska


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ KULISY BIZNESU
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Zobacz inne wideo z cyklu:

KULISY BIZNESU [kliknij]

 


Czy to było dla Ciebie wartościowe?

Jeśli tak, to wspaniale, ponieważ prowadzenie bloga, wymaga zaangażowania i napracowałam się, aby przygotować dla Ciebie ten materiał.  

Teraz czas na Ciebie! Razem tworzymy tą relację. Będzie mi miło, gdy zareagujesz; 

Co możesz zrobić?

 • Skomentuj wpis. Dla Ciebie to minuta, a dla mnie istotna wskazówka; Co Cię zainspirowało? Jaki jest Twój punkt widzenia? Czego napisać/nagrać więcej, a czego mniej? Proste „dziękuje” też czyni cuda:)

 • Jeśli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy - udostępnij go innym i pozwól mi z tym przekazem dotrzeć dalej.

 • Subskrybuj mój kanał na YT, >>TUTAJ<< aby być na bieżąco z filmami, które publikuję. 

DZIĘKUJĘ!

Pięknego dnia!

Kamila Rowińska 

 

Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
6 komentarzy
 1. Daniel Silva

  Jestem Linda Sweeney z USA. Udało mi się uzyskać pożyczkę od tej firmy należącej do firmy pożyczkowej pana Daniela Silvy, po tym, jak przeczytałem kilka istotnych informacji o ich programach kredytowych online, a następnie postanowiłem się z nimi skontaktować i otrzymałem 25 000 $ bez marnowania czasu. Czy odmówiono Ci pożyczki z Twojego banku lub innej organizacji, wtedy doradzę Ci skontaktowanie się z Panem Danielem na adres e-mail: ([email protected]), jeśli potrzebujesz pożyczek takich jak: pożyczki osobiste, biznes pożyczki lub nasz numer telefonu: +1 (978) 756-5942.

 2. Joanna

  Ja mam pytanie odnosnie kursow online ktore powstana w tym roku, Mistrz Sprzedazy i Zespol Marzen. Czy bedzie mozna zamowic u Was zeszyt cwiczen czy trzeba bedzie samemu drukowac? Gdyby byla taka mozliwosc to osobiscie wolalabym zamowic gotowy zeszyt czy tez ksiazke cwiczen. Pozdrawiam serdecznie ?

  • Kamila

   czesc Joanna,
   na chwile obecna jestes jedyną osobą zainteresowana zakupem. Jesli pojawi się wiecej zapytan, rozwazymy taka opcję :) Pozdrawiam!

 3. Monika

  Niesamowita robota. Wygrzewam się w Waszym sukcesie. Dobrze tego posłuchać. Dziękuję

 4. Elżbieta

  Witam. Zapoznałam się z materiałem, bo byłam ciekawa jak to wygląda u innych. Już nie korzystam, i nie będę w przyszłości, z korektorów, bo poprawiam po nich błędy, głównie gramatyczne i stylistyczne. Jestem ostrym psem na błędy. Redakcje „obcych” też mi nie odpowiadają, bo bywa, że zmieniają sens tego, co napisałam. Teraz też piszę. Na szczęście jestem sobie sama sterem i okrętem. A pomaga mi młodsza córka. I tylko do niej mam zaufanie. Wyszło mi to zresztą na zdrowie;-))) Cieszę się z informacji, że patronat się kupuje, bo myślałam, że niektórzy autorzy mają dużo szczęścia;-) Pozdrawiam i życzę powodzenia Elżbieta

  • Kamila

   Elzbieta,
   Odnośnie patronatu. Niektóre się kupuje, inne się dostaje po wysłaniu zapytania. To zawsze jest sprawa indywidualna.
   Nie jest jednak uzależniona od szczescia ;)

   Pozdrawiam

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?