Jak wygadał mój początek. POWER PONIEDZIAŁEK 33 Kamila Rowińska

POWER PONIEDZIAŁEK z Kamilą Rowińską to seria krótkich motywacyjnych nagrań, które zobaczysz w każdy poniedziałkowy poranek na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W tym odcinku:

► opowiem Ci o decyzjach, które podjęłam w ciągu prawie 20-lat prowadzenia biznesu, by być dziś w miejscu, w którym jestem. Głęboko wierzę, że dzięki temu odcinkowi będzie Ci łatwiej podjąć decyzję co do drogi, jaką Ty chcesz podążać.

Zobacz, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

POWER PONIEDZIAŁEK — STRONY WYMIENIONE W VIDEO:

 1. Książka „Zasługujesz na sukces! Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!” >>> ZAMÓW JĄ TUTAJ

 2. Książka „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale” >>> ZAMÓW JĄ TUTAJ

 3.  Bestseller „Kobieta Niezależna”>>> ZAMÓW JĄ TUTAJ

 4. Pakiet „Książki Kamili Rowińskiej” + video „Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele?” w prezencie >>> ZAMÓW TUTAJ

 


Zobacz inne video z cyklu:

 POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
13 komentarzy
 1. Ola

  A czy po 30stce można jeszcze zacząć biznes?:) Właśnie strzeliło mi 32. Bardzo mnie zainspirowała Twoja historia, też jestem z Gliwic! :) choć uciekłam do małopolski:)

 2. Agnieszka

  Kamila,

  dzięki za podjęcie tego tematu.

  Pytanie: Jak radzisz sobie z ludzkim biadoleniem? Masz ogromną społeczność, w której cały czas mówi się: „Ja bym chciała…”, „Mi się marzy…”, „Chcę coś (bliżej nie określonego) zmienić…” ale mam wrażenie, że tylko część ludzi faktycznie zabiera się do roboty. Czy to te Perełki, które faktycznie zrobiły coś ze swoim życiem (tak jak mówiły) dają Ci takiego powera? Słyszysz lub czytasz użalanie się nad sobą i masę wymówek, na które znajdujesz pewnie od razu rozwiązanie. Każda osoba, która opiera swój biznes na pomaganiu innym ludziom pewnie zmaga się z takimi sytuacjami. Czy masz takie sytuacje, kiedy mówisz sobie „nie mam do nich siły”?

  Ja osobiście mocno wierzę w ludzi i wierzę w to, że nie każdy na prawdę chce się zmienić. Wiem, że są ludzie, którzy po prostu chcą się poużalać nad sobą – mają do tego prawo :)

  Skąd Ty czerpiesz tą cierpliwość do wysłuchiwania tego jęczenia i mówienia ludziom w kółko, że trzeba po prostu wziąć się do roboty, wyznaczyć sobie cele, wziąć za siebie odpowiedzialność, być konsekwentnym itd.? Jak się oczyszczasz, po takim ludzkim narzekaniu? Jak wypracować w sobie biado-odporność?

 3. Ewa

  Ech Kamila, Ty to wiesz na jaki temat nagrać Power Poniedziałek. U mnie wstrzeliłaś się w punkt.

 4. Joanna

  Startuj z tym co masz!! – dzięki za bezcenną lekcje Kamila.

  • KAMILA

   Dokładnie tak ;)

 5. Klaudia

  Dziękuję za ten wartościowy materiał i za to, ze dzielisz się z nami swoją historią Kamilo ☺ Powiedziałaś tak ważną rzecz, że warto zaczynać z tym co się ma, nawet jeśli będzie to na początku amatorskie. Gdy pierwszy raz natrafiłam na Twoją stronę, pomyślałam jak bardzo profesjonalne jest wszystko co robisz. Motywujesz Kamilo, właśnie tym, że mówisz jaką drogę przeszłaś by tak było. Dziękuję za wskazówki i działam ?

  • KAMILA

   Dziękuję ❤️

 6. Rafał

  Ciekawe informacje. Czy Ryszard Armanowski to ten sam, który działa w FM World?

  • Kamila

   Tak

 7. Karolina Stencel

  Pamiętam Twoje pierwsze szkolenia, w których zresztą brałam udział. :)
  Obserwuję, uczę się cały czas od Ciebie od tych kilku lat i wiem, że każdy może osiągnąć to, co chce, prędzej, czy później. :)
  Dziękuję, że mogłam Cię poznać i szkolić się i nadal mogę inspirować!

 8. Monika

  Pamiętam te webinaria za 49 PLN ;-)

 9. Małgorzata

  Super power poniedziałek! Dziękuję.

  Pytanie: Kamila, czy miałaś chwile zwątpienia, kiedy coś nie szło po Twojej myśli, jeśli tak, jak sobie z tym radziłaś? Czy jeśli przychodziły wątpliwości to odpuszczałaś na jakiś czas i potem wracałaś do tego co robisz?

  • Kamila

   Zwątpienia nie miałam . Czasami czułam się przeciążona . Odpoczywam i działam dalej .

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?