Jak zadbać o kompetencje swoich dzieci i swoje. Q&A #6

Q&A z Kamilą Rowińską to seria krótkich nagrań, w których poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania trenerce biznesu i kobiecie sukcesu.

Prywatne i zawodowe. Szybkie odpowiedzi na krótkie pytania od Społeczności (max. 10 minut). Zobaczysz je dwa razy w miesiącu, we czwartek, na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W dzisiejszym odcinku sesji Q&A:

► opowiem Ci o trzech obszarach, które wpływają na kompetencje — nie tylko i wyłącznie Twoich dzieci, ale również i Twoje. Dlatego bez względu na to, czy masz dzieci, czy ich nie masz, zobacz ten odcinek do końca. Poznaj 5 kluczowych umiejętności, które Twoje dziecko powinno nabyć i dowiedz się, jakie są pierwszoplanowe postawy, które pragnę przekazać swoim dzieciom.
Zastanów się proszę, który z tych obszarów najszybciej chcesz wzmocnić — albo u swoich dzieci, albo u siebie. Z przyjemnością dowiem się o nim, czytając Twój komentarz pod tym video.

Jeżeli uznajesz ten odcinek za wartościowy, to będzie mi niezmiernie miło, jeśli podzielisz się nim ze swoimi znajomymi, ponieważ nic bardziej mnie tak nie motywuje do działania i nagrywania kolejnych takich odcinków, jak wiem, że jest to dla Was przydatne i wartościowe.

Zobacz, posłuchaj, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

Zobacz kolejne Q&A[kliknij]


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
8 komentarzy
 1. Kamila

  Bardzo dziękuję za to nagranie.
  Obszary, które na pewno muszę wzmocnić i przepracować to umiejętności, a konkretnie zadbać o to aby moje dziecko potrafiło lepiej zadbać o swoją przestrzeń, a także umiało lepiej zadbać o siebie w relacjach z innymi.
  Kolejny obszar do przepracowania to postawa, a dokładniej nauka odpowiedzialności i zaradności oraz odpowiedzialność za słowa i czyny.

 2. Aleksandra

  Kamila❤ zdecydowanie stawiam wciąż na asertywność i chcę tę kompetencje bardzo dobrze opanować❤ mega wartościowe video dzięki????????

 3. Emilia

  uwielbiam Twoje nagrania, Ciebie i nie moge sie doczekac az peknie 20 tys sukskrybcji i beda Kulisy Biznesu extra! LUDZIE kilkajcie subowanei bo mnie sie ten temat bardzo przyda ! Pls!

 4. Kaja Rzeczkowska

  BARDZO MERYTORYCZNE wideo Kamilo. A te sniadania od 10 lat to jakis przyklad z zycia? Jak Ty mialas 10 lat to robilas sobie sniadania?

  • Kamila

   Dziekuję Kaja. Akurat ja śniadania robiłam sobie od 7 roku zycia. Olaf spokojnie sobie radzi ze swoimi.

 5. Michał

  Bardzo mi się ten odcinek podoba. To jak budujesz swoje dzieci i siebie. Czy Twój maż ma podobne zdanie do Ciebie w tej kwestii?

  • Kamila

   Czesc Michał , jak w wiekszości domów nie we wszystkim mamy takie same zdanie, jednak szukamy wspólnej ścieżki.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?