power poniedzialek

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym usłyszysz o tajnikach budowania skutecznego zespołu oraz podstawach, o których warto pamiętać rozwijając swój biznes.

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

Zapraszam Cię do obejrzenia Power Poniedziałku, w którym uczestniczka szkoleń RBC i nasz niezawodny członek zespołu organizacyjnego – Larysa Sobiech – przeprowadza ze mną krótki wywiad tuż przed szkoleniem stacjonarnym Zespół Marzeń w Warszawie.

W tym odcinku :

► Odpowiadam na pytania: kiedy przedsiębiorca powinien zaprosić pierwszą osobę do swojego zespołu? Czy właściciel firmy jest niezastąpiony?

► Wyjaśniam, dlaczego 80% znaczy czasem więcej niż 100%.

► Opowiadam, kiedy do RBC dołączyła pierwsza osoba i jakie wykonywała zadania.

► Zdradzam, jak to jest kierować zdalnie zespołem, gdy dzielą Was setki kilometrów.

► Odpowiadam na pytania dotyczące standardów pracy w RBC, kodeksu honorowego, wartości oraz testów talentów Gallupa w naszym zespole.

 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ KUP bilet na premierę mojej 8 książki – „Kobieta Asertywna” >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ ZAMÓW książkę „Kobieta Niezależna” w moim sklepie >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ SPRAWDŹ najbliższe terminy szkolenia Zespół Marzeń >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ POZNAJ pakiet szkoleń Master Business Training >>KLIKNIJ TUTAJ<< 


POWER PONIEDZIALEK


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

10 komentarzy
 1. maria

  Jestem pełna podziwu dla tych wspaniałych pań!

 2. Justyna

  Delegowanie zadań to było moją zmorą do czasu szkolenia z ‚Zarządzania sobą w czasie’. Co więcej, spektakularne wpadki uświadomiły mi to, że nie można zrobić wszystkiego. Teraz jest zdecydowanie lepiej i doskonale widzę różnicę w swoich działaniach. Jestem spokojniejsza i zdrowsza. Nie ma nic piękniejszego w zespole od zaufania i wspólnych wartości! Na pierwszym miejscu mojej top 5 jest aktywator – taki rozgrzany we mnie silnik nad którym muszę pracować żeby się nie spalił. Cieszę się, że za tydzień wezmę udział w szkoleniu „Zespół Marzeń” ponieważ jest ono związane ze specyfiką mojej pracy, nie mogę doczekać się zadań, warsztatów i wymiany doświadczeń. Dziękuję za dzisiejszy Power Poniedziałek! Larysa – świetnie poradziłaś sobie w roli prowadzącej! ;) PS. Dziewczyny, rozgrzałyście mój silnik aktywatora :D

  Moja cenna lekcja: Współpracuję z ludźmi o tych samych wartościach, z talentami które się wzajemnie uzupełniają. Dbam o siebie i nie biorę wszystkiego na swoje barki. Dbam o komunikację w zespole.

 3. Jola

  Super material. Zespolu raczej budowac nie bede, ale fajnie jest wiedziec. Zawsze jak slysze ,,nie ma osob niezastapionych,, to dlugo siedzi mi w glowie, w sumie nie wiem czemu, moze czegos sie boje? z jednej strony wiem, ze kazdego mozna kims zastapic, ale wiem tez ze niektorych osob nikt nie zadtapi ….

 4. Magdalena

  Nie ma ludzi niezastąpionych, lepiej delegować zadania dla 5 osób , które wykonają je na 80% , niż wymagać od siebie wszystkiego w 100%. To bardzo rozsądne. Super wniosek. Osoby zarządzające w większości uważają inaczej, nie dają innym w zespole szansy na inicjatywę i aktywność. Test Gallupa i poznanie talentów to też narzędzie, z którego osoby zarządzające powinny zawsze korzystać. Materiał przygotowany przez Panią zawsze jest inspirujący i dużo wnosi w moje życie. Pozdrawiam?

 5. Jelena

  Swietny odcinek ! Tresciowy i z chumorem :)

 6. Patrycja

  Kodeks honorowy! Nie słyszałam aby ktokolwiek go miał w swojej firmie, a rozwiązuje on jeden z największych problemów w strukturach – wzajemny stosunek pracowników do siebie i sposób obsługi klienta.
  Zamiast borykać się miesiącami z decyzją, czy zwolnić kogoś bo wprowadza niezdrową atmosferę w zespole, można skutecznie zapobiegać tego typu dylematom w procesie rekrutacji.

 7. Adrianna

  Lepiej mieć 5 osób, które robią coś na 80%, niż siebie jedną, która robi coś na 100%. Chyba muszę wziąć sobie to do serca

  • Ania

   Test Gallupa potwierdzam że wspaniałe pokazuje talenty ludzi i to do czego pracownicy mają naturalne predyspozycje.
   Wymagać od innych -tak jak najbardziej, ale też dać zaufanie ludziom i pochwalić za dobrze wykonywaną pracę i docenić wkładany wysiłek ?

 8. Magdalena

  Kochana?
  Nie masz pojęcia jaka inspiracją jesteś dla mnie.
  Odkąd zaczęłam Cię oglądać,słuchać i czytać moje życie zaczęło się zmieniać. Wychodzę że swojej strefy komfortu.Co prawda po malutku ale lepsze to niż nic.?
  Z dzisiejszego Power poniedziałku wyciagnelam jeden wniosek:Trzeba od siebie wymagać, i wtedy mozna wymagać od innych.Chce zmienić swoje życie i to wymaganie względem siebie jest dla mnie kluczowe.
  Pozdrawiam.

  • marlena

   witam serdecznie , postanowiłam podzielić sie swoja opinią bo faktycznie ten temat jest moim zdaniem bardzo wazny. Ja też duzo rzeczy chciałam robic sama i dziś ledwo wyrabiam…. jednak cały czas uważam że nie stać mnie na pracownika. Co w takim przypadku Kamila proponujesz ? czy znasz jakieś rozwiązania dla mnie ?

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?