Jak znaleźć swoją pasję

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym dowiesz się, na jakie pytania warto odpowiedzieć, by lepiej poznać samego siebie oraz.

 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK >> Jak znaleźć swoją pasję? << i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

 

JAK ZNALEŹĆ SWOJĄ PASJĘ?

Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego tak wiele uwagi poświęcamy na to,  by nauczyć się nowych języków, historii świata, układu tablicy Mendelejewa i budowy pantofelka, a tak niewiele energii poświęcamy na poznanie samego siebie? Zapraszam Cię na kolejny odcinek Power Poniedziałku, w którym wspólnie pracujemy z Dziennikiem coachingowym (zobacz pozostałe Power Poniedziałki z tej serii TUTAJ). Tym razem odpowiemy sobie na pytania, które pozwolą Ci na lepsze poznanie samej siebie.​ Gotowa? :)

W tym odcinku:

► Zadam szereg kluczowych pytań, które pozwolą Ci na lepsze poznanie samej siebie.

► Opowiem, co zadawanie tych pytań wniosło do mojego życia oraz jaka czynność wzbudza moje niegasnące zainteresowanie, niezależnie od tego, jak bardzo zajęta lub zmęczona jestem.

► Zachęcie Cię do wykorzystania Twoich naturalnych zdolności i podpowiem, jak możesz je odkryć.

► Podpowiem, jak wejść na poziom mistrzowski i wykorzystać nasze talenty w sposób komercyjny.

► Pobudzę Cię do refleksji: jak możesz zmonetyzować swój talent?

 

 

ZAMÓW DZIENNIK COACHINGOWY DLA SIEBIE [KLIKNIJ TUTAJ]

Jak skutecznie wyznaczać cele?


Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH POWER PONIEDZIAŁKÓW >> KLIKNIJ TUTAJ <<

ZAMÓW KSIĄŻKĘ „BUDUJ ŻYCIE ODPOWIEDZIALNIE I ZUCHWALE>> KLIKNIJ TUTAJ <<

ZAMÓW DZIENNIK COACHINGOWY >> KLIKNIJ TUTAJ <<

 


Jak skutecznie wyznaczać cele?

 

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ NAGRANIA Z SERII POWER PONIEDZIAŁEK

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

27 komentarzy
 1. Arleta

  Siedziałam i słuchałam , myślałam i szukałam i co, mijał kolejny dzień i gdzie ta moja pasja… Szukałam, szukałam i wiecie co się stało, zrobiłam test Gallupa oczekując odpowiedzi. I otrzymałam ją, zamknęłam komputer i się załamałam… Co to za talenty ? Co to za test, w ogóle to nic mi nie dało- myślałam, dopóki nie przeczytałam jednej ze wskazówek, a mianowicie, że należy zaakceptować swoje talenty. Poprosiłam kilka osób ze swojego otoczenia, aby napisały mi 3 historie w których według nich byłam najlepszą wersję siebie. Po analizie okazało się, że mam te talenty tyle, że ja je traktowałam jako oczywistą oczywistość… ot cała ja. Niektóre z nich:
  – bardzo dobra organizacja
  – umiejętność słuchania
  – ciągłe doskonalenie, poszukiwanie rozwiązań
  – szybkie analizowanie sytuacji aby wybrać jak najlepsze rozwiązanie

  Dzięki Kamila, za kolejne inspirujące video.

 2. Beata

  zaczęłam 4 zeszyt, staram się codziennie pracować z dziennikiem, ale bywają gorsze dni

 3. Łukasz

  Ja kończę ostatni tom dziennika coachingowego:) Wielkie dzięki

 4. Daria

  Dziękuję Kamilo za to wartościowe przesłanie? ja jestem wdzięczna za życie, zdrowie, mojego męża i dzieci i nasz dom który daje mi poczucie bezpieczeństwa.

 5. Iwona Wilczek

  Pracuje z DC pierwszy raz – jestem obecnie na 127 dniu. Początkowo faktycznie nie widziałam sensu ciągłego powtarzania afirmacji i wdzięczności, szybko jednak przekonałam się jak ważne i przydane jest to w szerszym kontekście. Podejście: „wykonuj po prostu to ćwiczenie” jest w tym przypadku najlepsze, na początku trzeba po prostu – bez dyskutowania – posłuchać mądrzejszych i robić, co każą… Mimo, że to dopiero 2 tom to już zaobserwowałam, że z czasem zarówno afirmację, jak i cele się zmieniają, bądź zmieniają formę (dojrzewają).

 6. Małgorzata Zyska

  Pracowałam z DC do 17.03.2020 na 23 dniu i, zatrzymałam się. Sprawy które przytłoczyły mnie, spowodowały, że zabrakło mi chęci nad rozważaniem o pasji, celach, motywacji i jak zmienić swoje życie. Wracam myślami do DC ale chyba musi nadejść ten moment żeby zacząć dalej z nim pracować, tym bardziej że już nie jestem pewna czy to co obrałam sobie za cel i sposób działania jest dalej moim priorytetem.
  Moim, tak mi się wydaję dużym atutem jest to, że jestem odpowiedzialna, lubię aby sprawy były dokończone i nie zostawiane na później, sprytna, angażująca się. Kamilo, każdy twój filmik czy krótkie relacje, dodają mi siły. Cieszę się ze mogę z tego czerpać energię.

 7. Ewa

  Dziękuję, pracuję już z 2. dziennikiem coachingowym – dzień 98 i codziennie wypisuję swoje cele na kolejny dzień. Swoje talenty: zauważanie różnic i błędów wykorzystuję w swojej obecnej pracy, gdzie polubownie i konkretnie staram się załatwiać sprawy.

 8. Olga

  Ja zamówiłam dziennik dzisiaj! <3 :D

 9. Hanna

  Dziękuję za ten odcinek i za Twoją pracę. Nie pracuję z dziennikiem, robię tylko zadania, które poruszasz w PP i staram się wypisywać cele długoterminowe. „Przerobiłam” też książki: „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale” i „Kobieta niezależna”. Uświadomiłam sobie wiele rzeczy. Podążam za moimi celami i marzeniami.

 10. Violetta

  Dziękuję Ci serdecznie za dziennik:) Przyznam , że nie jestem niestety sumienna w wypełnianiu go. Wypełniam kilka dni, odkładam, wracam… Ale każde sięgnięcie do niego daje mi jakiegoś powera:)

 11. Magdalena

  Kończę już drugi tom dziennika. Faktycznie pomaga mi to zostać skupionym na działaniu. Zanim zaczęłam z Tobą pracować, byłam rozpromieniona teraz działam jak laser! Dzięki Kamila! ?❤️❤️❤️

 12. Katarzyna

  Dziękuję za Twoją pracę.

 13. Kasia

  W kalendarzu miałam na dziś zaplanowaną analizę właśnie tego, co mnie pasjonuje, co jest taką moją misją życiową. Zaplanowałam to po przesłuchaniu i przeczytaniu wywiadów z Panią na temat właśnie tego, jak znaleźć swoją misję. Dziś patrzę, a Pani nawiazuje do tego tematu! Zabieram się do poznawania siebie! Pozdrawiam :)

 14. Beata

  Właśnie kończę ostatni tom dziennika. Dziękuję za inspirację i twój wkład w mój rozwój.

 15. Magdalena

  Ja właśnie kończę ostatni tom dziennika coachingowego:)

 16. Ewelina

  Na razie pracuję z kursem „Kobieta niezależna”. Myślę, że po nim przyjdzie czas na pracę z dziennikiem.
  Wiele razy wcześniej brałam się za kilka rzeczy na raz i później traciłam „moce”. Teraz kieruję się zasadą, że lepiej wolniej, ale najważniejsze, żeby do przodu :)

 17. Łukasz

  Wydaje mi się ze pasje wychodzą z lat młodzieńczych, jak wtedy czym się mocno interesujemy to zostaje na długie lata albo zmieniamy tylko pochodne tematy mniej więcej związane z naszym głównym zainteresowaniem.

 18. Małgorzata

  Twoja praca jest niesamowita. Twoje działanie. Po przerwie zaczęłam pracowac z Dziennikiem. Słuchając Ciebie zastanawiam się dlaczego pomimo moich miekkich talentów, pomimo umiejętności mam ścianę, jak pójść do przodu. Po dzisiejszm odcinku wręcz odczułam złość na siebie na tę ścianę, której nie mogę pokonać!!

 19. Żaklina

  Oczywiście korzystam. Jestem na przy dniu 355 ?. Także za chwilę zamówię na kolejny okres. Ponieważ codziennie nie wykonuję ćwiczeń, pracuję z dziennikiem średnio co 2 dni.
  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wspaniałą władzę, z której korzystam na codzień w życiu prywatnym oraz swoim biznesie.

  • Żaklina

   Wiedzę * oczywiście ?

 20. Id

  Ja mam np. zdolności organizacyjne, stosunkowo łatwo uczę się nowych rzeczy, wiele tematów mnie interesuje. Dotychczas pracowałam głównie jako księgowa i byłam w tym dobra, ale na dłuższą metę to trochę nudne i stresujące życie zawodowe. To oczywiście bardzo subiektywne odczucie. Od jakiegoś czasu interesuje się fotografią i w przyszłości chcę pracować jako fotograf. Myślę, że trzeba uważać, żeby nasze naturalne zdolności nie były dla nas pułapką, np. ludzie mogą mi mówić, „bądź księgową, radzisz sobie” itp. i ja na podstawie tego stworzę sobie w głowie obraz samej siebie, który może mnie ograniczać („nie będę fotografem, nie jestem artystką” etc.).

 21. Kinga

  Od kilku dni ,po przebudzeniu.,wpisują do kalendarza swoje cele do realizacji długoterminowego zlecenia. Co dziennie mam zrobić po jednym elemencie tego projektu. To faktycznie pomaga I nakierowuje podświadomie mózg na ścieżkę działania.jesli np.nie wykonałam tego celu to odzywa się głos w głowie że oszukuję samą siebię i czuję wstyd. Są to mocne wrażenia.

 22. Alina

  Dziś wracam do DC bo utknęłam właśnie na pasjach. Złapałam się na „modnych” zajęciach, stwierdziłam, że chyba nic z tego nie wyciągnę. Odłożyłam by przemyśleć i tak zleciały miesiące. Dziękuję za ten film bo teraz wiem, że nie ma być „światowo” a wewnętrznie-osobiście :)

 23. Marta

  To nadal trudne dla mnie pytania.
  Pracuje z dziennikiem coachingowym. Dziękuję za Pomoc.

 24. Katarzyna

  Jestem na 275 dniu, i to własnie „Twoje aktualne cele” najtrudniej jest spisać w obecnej sytuacji, która dotyczy nas wszystkich. To z tego powodu zaprzestałam wypełniać dziennik w marcu (ostatni wpis 08.03). Miałam totalnie podcięte skrzydła i próbowałam odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Nadal to robię, ale powróciłam do dziennika w sobotę dwa dni temu, starając się zaprogramować na nowo swoje życie. Nie umiem teraz myśleć o pasji i podziwiam wszystkich, którym to przychodzi bez problemu. Sama wizualizacja szczęśliwej przyszłości jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Wdzięczność za to co mamy, kogo mamy obok siebie i czego doświadczyliśmy i doświadczamy jest budująca. Bo przecież powrócimy kiedyś do „normalnego” życia prawda?

  • Kamila Rowinska

   Powrócimy do codzienności z nowymi wnioskami, lekcjami i doświadczeniami.
   „Normalne” życie dzieje się tez teraz . Jakkolwiek trudne może być to, czego doświadczasz, doświadczam, obserwuj, czerp z tego, co teraz MOŻESZ ROBIĆ ! ❤️

 25. Jadwiga Mastalerczyk

  Jestem na 33 dniu w dzienniku coachingowym. Łatwo uczę się języków, zorganizowana i odpowiedzialna. Moja chęć poprawiania innych osób, pomagania sprawia, że tracę znajomych.
  DDziękuję za dziennik, kilka rzeczy zaplanowałam i zmieniłam w życiu dzięki Twoim książkom.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?