power poniedzialek

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym opowiem o moich pięciu najważniejszych talentach Gallupa oraz w jaki sposób, na ich podstawie, dobieram osoby do mojego zespołu.

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

 

Październik jest wyjątkowym miesiącem. Już jutro (01.10.2019 r.) rozpoczynamy wielką kampanię dotyczącą budowania skutecznego zespołu! Z tej okazji przygotowałam specjalny Power Poniedziałek, w którym opowiem Ci o moich pięciu najważniejszych talentach Gallupa oraz w jaki sposób, na ich podstawie, dobieram osoby do mojego zespołu.

 

W tym odcinku :

► Odpowiem na pytanie: czym jest test StrengthsFinder (popularnie nazywany testem talentów Gallupa) oraz wyjaśnię podstawowe zagadnienia związane z tym tematem.

► Opowiem o moich pięciu głównych talentach oraz w jaki sposób ujawniają się one w moich działaniach.

Zachęcę Cię do odkrycia swoich talentów oraz pracy nad nimi, by jak najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Wyjawię, do czego kompletnie się nie nadaję i w jaki sposób dobieram współpracowników, by realizowane przeze mnie projekty odnosiły sukcesy.

Odpowiem dlaczego warto wykorzystywać wiedzę na temat talentów Gallupa w budowaniu skutecznego zespołu.

Chcesz wykonać test talentów Gallupa? Zapraszam tędy >> KLIKNIJ TUTAJ

 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 

UWAGA!

Wystartowała premierowa sprzedaż mojego najnowszego kursu online Zbuduj skuteczny zespół!

Dołącz na pokład kursu online Zbuduj skuteczny zespół, znajdziesz w nim wszystko co musisz wiedzieć, aby zbudować zespół o jakim marzysz i z którym rozwiniesz swój biznes. Kurs jest odpowiedzią na potrzeby szefów, liderów, menedżerów i kierowników. Podzieliłam go na 6 modułów:

 1. Być liderem – moduł o Twojej postawie, o kluczowych cechach lidera, odpowiedzi na to, jak być liderem, za którym ludzie będą chcieli podążać.

 2. Rekrutuj mądrze – wszystko o rekrutacji od momentu decyzji, że kogoś potrzebujesz, poprzez tworzenie profilu kandydata, ogłoszenia, przez proces rekrutacji aż do zatrudnienia.

 3. Wizerunek lidera (moduł z ekspertem) – o tym jaki komunikat wysyłasz swoim wyglądem, o najczęstszych błędach i o zasadach, które warto znać i stosować w kwestii ubioru opowiada osobista stylistka.

 4. Talent i co dalej? (moduł z ekspertem) – moduł w całości poświęcony odkrywaniu talentów oraz dobieraniu członków zespołu na zasadzie uzupełniania talentów. Tu moim gościem jest certyfikowanym trener Instytutu Gallupa.

 5. 3 filary firmy, bez których trudno będzie osiągnąć sukces: misja, wizja i kodeks honorowy.

 6. Narzędzia menedżera, czyli Twoje know-how, które może się przydać w różnych sytuacjach. Omówimy standardy, exposé, narady, szkolenia pracowników, coaching kompetencyjny oraz model coachingowy.

Weź biznes w swoje ręce i zacznij działać prężniej, odważniej, szybciej i zuchwale. Zapewniam Cię, że jak tylko kupisz kurs i zaczniesz z nim pracować, zobaczysz pierwsze efekty. I to szybciej niż się spodziewasz!


Podczas kampanii kursu online opublikowałam 3 wartościowe nagrania. Zobacz je teraz. 

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ KUP książkę  – „Zasługujesz na sukces” >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ KUP bilet na szkolenie stacjonarne Zespół Marzeń  >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ ZAMÓW książkę „Kobieta Niezależna”  >KLIKNIJ TUTAJ<< 


 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

4 komentarze
 1. Agnieszka

  Super..muszę zrobić takie badanie gallupa.dziekuje i pozdrawiam

 2. MAGDALENA

  Dziękuję za ten odcinek, całe życie nie docenialam talentu wpływu, krępowałam się zamiast rozwijać; a przecież jest przydatny! Na każdego człowieka, na każdy talent jest miejsce <3

 3. Jola

  Kamilo, czy te talenty są niezmienne, niezależnie od naszego doświadczenia, czy zmieniają się wraz z dojrzewaniem, rozwojem, samoświadomością?

 4. Barbara

  Gdy wykonałam test Gallupa jakiś czas temu, nie byłam szczególnie zachwycona jego wynikami. Moje „super moce” to: Rozwaga, Rozwijanie innych, Empatia, Bliskość i Elastyczność. Dzięki temu, że podzieliłaś się swoimi talentami zrozumiałam, że potrzebuje spojrzeć na swój zestaw z szerszej perspektywy. Przede wszystkim muszę rozwinąć swoje talenty tak aby móc korzystać z ich potencjału.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?