Jakie są Twoje mocne strony

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym dowiesz się, jak w łatwy sposób zauważyć to, co w Tobie najlepsze. 

 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK >> Jakie są Twoje mocne strony? << i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

 

JAKIE SĄ TWOJE MOCNE STRONY?

 

Co w sobie zauważasz jako pierwsze? Są to zalety, czy może Twoje rezerwy? W dzisiejszym Power Poniedziałku zachęcę Cię do wykonania prostego ćwiczenia, w którym zachęcę Cię do zaangażowania innych osób w odpowiedź na pytanie z Dziennika coachingowego (zobacz pozostałe odcinki tej serii TUTAJ).

W tym odcinku:

► Opowiem o kolejnym , wartościowym ćwiczeniu, które pozwoli Ci na lepsze poznanie samej/samego siebie.

► Zachęcę Cię do refleksji: jakie są Twoje mocne strony?

► Podzielę się pomysłem na to, w jaki sposób możesz ułatwić sobie ich odnalezienie.

► Opowiem o moich mocnych stronach i komunikatach, które słyszę od innych osób na swój temat. W jaki sposób je weryfikuję, by wzmocnić swoją wewnętrzną siłę?

 

>> WESPRZYJ DZIAŁANIA FUNDACJI KOBIETA NIEZALEŻNA <<

Jakie są Twoje mocne strony

 

ZAMÓW DZIENNIK COACHINGOWY DLA SIEBIE [KLIKNIJ TUTAJ]

Jakie są Twoje mocne strony?


Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinkalub odsłuchania podcastu:

 

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH POWER PONIEDZIAŁKÓW >> KLIKNIJ TUTAJ <<

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ KASI BIELENIEWICZ >> TALENTY GALLUPA <<

ZOBACZ POWER PONIEDZIAŁEK „SKĄD BRAĆ ENERGIĘ?” >> KLIKNIJ TUTAJ <<

 


Jakie są Twoje mocne strony?

 

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ NAGRANIA Z SERII POWER PONIEDZIAŁEK

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

21 komentarzy
 1. Renata

  Uwielbiam rozumieć to, co do mnie ktoś mówi, szczególnie wtedy, gdy jest to temat, o którym mało wiem lub spotykam się z nim po raz pierwszy. Staję się wtedy dociekliwa, ciekawa, zainteresowana, uważna. Zauważyłam , że jestem inspiracją dla innych. Robię to co uważam za dobre dla mnie, po jakis czasie zauważam, że niektórzy powielają moje schematy. Jestem knsekwentna w działaniach, jak postawię sobie cel, to pomimo trudności realizuję go do końca.
  Jak ktoś mówi mi o swoim problemie, to mam manię podawana rozwiązań „na tacy ” .

 2. Mina

  Moją mocną stroną na pewno jest rozumienie drugiego człowieka, ale nie usprawiedliwianie go do końca. Także na pewno moje doświadczenie życiowe , którym lubie się dzielić z osobami mającymi problemy, ponieważ wiele spraw problematycznych już przepracowałam w moim życiu i lubie w ten sposób pomóc innym.

 3. Angelika

  Moje zalety to opanowanie i spokój, nie poddaje się zbyt łatwo i myślę pozytywnie. Lubię też zmiany i stosunkowo szybko się do nich adaptuje. Mimo połogu i nawału mlecznego, który właśnie nadszedł…

 4. Karolina

  Czesc, znalezienie tych dobrych cech jest dla mnie trudne, wlasnie dlatego, ze wydaje i sie ze sie wcale nie wyrozniam.
  A jednak wiem, ze ludzie komplementuja mnie za naturalnosc przed kamera, za determinacje do zalozonych celow, za empatie, ktora innych darze, za klase i madrosc zyciowa ( tego tez nie rozumiem… bo jak mozna nie byc madrym w tym wieku ;)… i cos ciekawego – zapadam ludziom w pamiec…
  Lubie sie uczyc i poszerzac kompetencje – to moja sila :)
  Dziekuje za kolejna lekcje.

 5. Agnieszka

  Ostatnio moja znajoma powiedziała do mnie: „Agnieszka, bo z Ciebie to taka dobra psycholog…:) i poprosiła o radę i dałam radę… jej i temu problemowi :)”. Zaskoczyła mnie tym stwierdzeniem, jednak po głębszej analizie pomyślałam, że coś w tym jest. Potrafię poradzić, doradzić, wysłuchać. Lubię pomagać:).
  Moi znajomi twierdzą też, że często się uśmiecham, że potrafię cieszyć się z drobiazgów. Zdecydowanie można na mnie polegać. Jeżeli ktoś jest dla mnie otwarty i w stosunku do mnie uczciwy i nie wykorzystuje mojego dobrego serducha, wówczas odwzajemniam się podwójnie swoim zachowaniem, podejściem etc.

 6. Renata

  dzień dobry wszystkim, podejmuję wyzwanie, bo będzie to wymagało odwagi. Moja mama twierdzi, że jestem uparta w dążeniu do celu, ja myślę, że ostatnio jakoś mniej, może nie mam odpowiedniego celu, a może moja pewność siebie spadła na tyle, że nie za bardzo angażuję się w sprawy, których powodzenia nie jestem pewna. Znam bardzo dobrze język francuski, dużo gorzej angielski i rosyjski. Myślę, że nauka języków łatwo mi przychodzi, chociaż jeśli chodzi o angielski, to mam wrażenie, że tu już nie jest tak łatwo. Umiem tłumaczyć (byłam nauczycielem matematyki) i dostawałam dużo informacji zwrotnych, że moje lekcje były zrozumiałe. Bardzo dobrze prowadzę samochód, Mam bardzo dobrą orientację w terenie, umiem czytać mapy, nie zabłądzę. Myślę, że umiem wczuć się w intencje innych – miałam takie doświadczenie, że jechałam ze znajomymi na wycieczkę, było 5 samochodów, ja jechałam jako druga. Wtedy w trasie zauważyłam, że potrafię przewidzieć manewry kierowcy jadącego przede mną i starałam się tak prowadzić, by ten za mną, w miarę szybko dostał znak, co ja i ten pierwszy zamierzamy zrobić, Nie posługiwaliśmy się wtedy telefonami, ani radiem CB, tylko komunikacją niewerbalną. Później dostałam informację, że za mną się świetnie jedzie. Gotować też umiem, potrafię upiec ciasto i chleb. Mam zdolności manualne i artystyczne…. Umiem czytać rysunki techniczne, nie powiem, że bardzo dobrze, ale „widzę” je i rozumiem, co widzę. Radzę sobie z technicznymi sprawami, kiedy pojawiły się nowe telewizory z pilotem (około 25 lat temu), umiałam zaprogramować kanały itp.
  Wow, myślałam, że nic nie napiszę, a tu ledwie nadążam ze spisaniem tego, co mi przychodzi do głowy.
  Pozdrawiam wszystkich i życzę codziennego dostrzegania i doceniania swoich talentów.

 7. Grażyna Garbe

  Dzień dobry! moje dobre strony- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi ,życzliwość, wspieranie w działaniu, dobrze gotuję, rodzinność, intuicja . Pozdrawiam

 8. Elżbieta

  Dzień dobry. Tym razem nie znalazłam swojego wpisu. Było to jakiś czas temu. Moje mocne strony, których jestem świadoma i mam takie info zwrotne: łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, posiadam łatwość mówienia i pisania; i nieskromnie;-) tu napiszę, że mam talent aktorski. Ostatnio usłyszałam, że się z tym urodziłam, że nie jest wypracowane. Pozdrawiam Elżbieta

 9. Jolanta Kołodziejczyk

  Bardzo się cieszę, że znów pracujemy wspólnie z Dziennikiem Coachingowym ponieważ praca samodzielna szła mi opornie. Sledzę prawie wszystkie Twoje poczynania już 2 lata i za każdym razem usłyszę coś nowego – wtedy dostrzegam swój rozwój dzięki Tobie. To jest wspaniałe to co robisz dla kobiet i jak im otwierasz oczy na wiele spraw.

 10. Klaudia

  Ja mam w sobie uważność i empatię. To są moje rozwinięte talenty i bardzo je cenie ?

 11. Agata

  Ja odznaczam się wrażliwością, uważnością, empatia, zdolnościami manualnymi. Jestem świetnym obserwatorem. ?

 12. Lidia

  Witam :)
  Do napisania tego komentarza zachęciło mnie stwierdzenie, że jestem u Ciebie „w gościach”.
  Do moich mocnych stron należą min: upór i konsekwencja, potrafię godzinami siedzieć z nosem w Excel, montuję też niezłe filmy na wesoło (moje prywatne\pamiątkowe z wakacji itp.)

 13. Dominika Suska

  Witam.
  Jak dla mnie to dość trudne zadanie, Dzisiaj zmagałam się z nim po raz drugi bo przerabiam 42 dzień Dziennika Coachingowego. Zamieniłam się w muchę na suficie i uważnie podsłuchiwałam myśli w mojej głowie. Co usłyszałam? Zdyscyplinowana i konsekwentna, pomocna i empatyczna, zawsze wysłucha i szuka rozwiązań, opanowana i odpowiedzialna, mądra i kompetentna, odważna i spójna.
  Uff… Dałam radę, choć nie było łatwo.
  Pozdrawiam

 14. Gosia

  Dziękuję za ten temat Kamila:-) Chyba ze mną nie jest tak źle, dosyc szybko potrafię dostrzec swoje mocne strony. Multi-tasking, ponadprzeciętne zdolności organizacyjne to z pewnością to co dostrzegam jako swoje mocne strony. Do tego potrafię dobrze i zdrowo gotować, jestem zdyscyplinowana i zarażam innych pozytywną energią:-) pozdrawiam!

 15. Katarzyna

  Potrafię ciekawie pisać i inspirować innych do pozytywnego działania. Mam talent do uczenia się języków obcych i do nauczania ich. Jestem skuteczna, mam poczucie humoru i zawsze szukam rozwiązań :-) Dziękuję Kamila :-*

 16. Anna

  O sobie napisałabym pewnie coś innego, ale inni zauważyli u mnie zdolności pisarskie, dziennikarskie, umiejętności rozwiązywania problemów, upór i konsekwencję w działaniu, zadaniowość, planowanie, trafne wyciąganie wniosków.

 17. AGA

  Jestem wytrwała opanowana empatyczna wrazliwa kocham cyferki czyli Excel to dla mnie przyjaciel – analizy. Też jestem wymagająca konsekwentna ambitna. Uwielbiam gotować i przychodzi mi to z łatwością. Łatwo nawiązuje kontakty. Potrafię słuchać ludzi. Jestem uważna

 18. Ania

  Myślę, że moimi mocnymi stronami jest życzliwość i umiejętność wzbudzania zaufania ludzi. Często osoby, które mnie poznają właśnie tak mnie podsumowują W pracy jestem ceniona za te cechy osobowości..
  Ponadto lubię mieć wszystko uporzadkowane( porządek w domu, szafie, na biurku) co przekłada się na dobra organizacje czasu w pracy . Nie tracę czasu na szukanie tego czego w danej chwili potrzebuje. Koleżanki chwalą mnie też za umiejętność gotowania…I…piszę to na jednym” wdechu” i dziwię się jak łatwo mi poszło napisanie kilka dobrych zdań o sobie;))))

 19. Basia

  Hej, ja nie boję sie odpowiedzialności, czy za projekt czy za drugiego człowieka. A druga taka cechą to tzw. ogarnianie, czyli podział papierkowej pracy, lub backstage popisu tanecznego lub organizacja imprezy miejskiej.

 20. Dorota

  Jeśli chodzi i moje mocne strony, myślę, że jest to dobra pamięć do języków obcych.

 21. Ola

  Cześć Kamila! Super ważny temat – wyłapanie swoich zasobów to niezwykle trudna sprawa… Mnie ludzie komplementują za: zdolności prezentacyjne (chociaż strasznie się stresuję, to zwykle po prezentacjach słyszę od innych, że było super), ambicję i wytrwałość (ostatnio nawet usłyszałam od menedżera że za dużo pracuję, a jedna próba to dla mnie zdecydowanie za mało:), ciepło i umiejętność zjednywania ludzi (jako introwertyk dziwnie dobrze mi idzie cała ta networkingowa gra) oraz mój styl :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?