POWER PONIEDZIAŁEK z Kamilą Rowińską to seria krótkich motywacyjnych nagrań, które zobaczysz w każdy poniedziałkowy poranek na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W tym odcinku:

► w moim zawodowym życiu najczęściej spotykam się z ludźmi, którzy mają kłopot z wymienieniem najważniejszych wartości jakimi kierują się w życiu. W tym filmie opowiem Ci o tym, dlaczego warto jest określić swoje wartości i jak to zrobić.
Kup już dziś książkę „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale” i poznaj moją metodę na jak wybrać lub znaleźć 7 najważniejszych dla Ciebie wartości.

?ZAMÓW KSIĄŻKĘ I ODBIERZ PREZENT [KLIKNIJ TUTAJ]

Zobacz, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

Zobacz kolejny POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

 

36 komentarzy
 1. G.M.

  Chodzi mi po glowie pewna mysl. Jeszcze nie wiem do konca, jakie sa moje „top 7” wartości, a pojawia sie gdzies kwestia, ze pewne wartosci, ktorymi obecnie zyje „nie sa moimi” a jednak trzymam sie ich kurczowo…

 2. Agnieszka

  odpowiedzialnosc, przyjazn, rodzina, rozwoj, szczescie, zdrowie, wiara

 3. Joanna

  Witaj Kamilo,
  po urlopie nadrabiam zaległości w Power Poniedziałkach – bardzo podobało mi się ćwiczenie z wartościami w Dzienniku Coachingowym, pomimo, że ciężko było wybrać te 7 z 70. Później dotarło do mnie, że skreślając poszczególne pozycje jak np efektywność czy honor wcale się ich nie wyrzekam i nie wykreślam ich ze swojego życia, ale dokonuję wyboru tych NAJWAŻNIEJSZYCH DLA MNIE. Pozostałe nadal są i będą w moim życiu, ale na chwilę obecną znalazłam 7 ważniejszych.
  Tak więc drogą eliminacji u mnie zostały: miłość, rodzina, rozwój, zdrowie, szczęście, niezależność i wierność.
  Dziękuję Ci Kamilo za to co robisz i dla mnie i dla wszystkich innych kobiet (i nie tylko)! Czekam na kolejny urlop w Polsce (7 września! :)) aż dorwę się do mojego egzemplarza nowego wydania Twojej książki i do magazynu, którego jestem bardzo ciekawa.

 4. Justyna

  rozwój, bezpieczeństwo, miłość, szczęście, rodzina, czòłość

 5. Ewa

  Ćwiczenie z wartościami to jedno z najbardziej przełomowych dla mnie.
  Moje wartości to: Zdrowie, Rodzina, Rozwój, Miłość, Szczęście, Wiara, Odwaga.
  Core stanowią cztery pierwsze, natomiast trzy ostatnie ulegają czasem zmianom.

 6. Demonia

  Ah te wartości ? coś co mi spędzało sen z oczy przy kursie z asertywności (a kurs polecam każdemu) , bo nie umiem ograniczyć się do 7 , oto moje wartości :
  -Twórczość/pasja
  -Przedsiębiorczość/zaradność
  -Zdrowie/kondycja
  -Miłość/wdzięczność
  -Dobrobyt/szczęście
  -Atrakcyjność/akceptacja siebie
  -Wiedza/rozwój

 7. Ewa N.

  Ciężko było wybrać tylko 7 najważniejszych wartości, po długich przemyśleniach doszłam do wniosku , że moimi wartościami na ten moment to:
  Zdrowie
  Rodzina
  Miłość
  Rozwoj
  Prestiż
  Konsekwencja
  Niezależność.

 8. Lucyna

  Wartości pasja, tolerancja, niezależność, rodzina, rozwój dwie istatnie zostawie dla siebie. Wcześniej nie miałam pojecia co to są wartości z pomocą przyszedł mi dziennik coachingowy za ktury bardzo dziekuje. Serdecznie pozdrawiam.

 9. Anna

  Cześć Kamila, dziękuję za ten power poniedziałek. Już jakiś czas temu, po przeczytaniu książki „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” wybrałam swoje wartości. Było to bardzo trudne zadanie, bo niby człowiek wie co jest dla niego ważne, ale gdy trzeba wybrać te najważniejsze to zaczynają się problemy. Ja wybrałam i byłam z siebie zadowolona :) Na pierwszymi miejscu postawiłam rozwój a następnie niezależność co rozumiałam jako dokształcanie się i zarabianie większych pieniędzy. Następnie zdrowie, rodzina, pasja, pogoda ducha, odpowiedzialność. Rzuciłam się w wir pracy nad sobą. Szkolenia, nadgodziny w pracy. Projekty, zarywanie nocy, złe odżywianie. Na konsekwencje nie musiałam długo czekać, Od 4 lat choruje na Hashimoto i po kilku miesiącach choroba dała o sobie znać. Pogorszenie wyników i zły stan zdrowia. Wtedy się zatrzymałam i przypomniałam sobie Twoje słowa „Nie można mieć wszystkiego na raz. Można mieć wszystko ale po kolei”. Siadłam jeszcze raz do wyznaczenia moich wartości. Zrozumiałam, że jeżeli nie odzyskam zdrowia to już nigdy niczego nie osiągnę. Nie będzie nowej firmy, nie będzie dobrych relacji z dzieckiem i mężem, nie będzie siły na pasje. Nie będzie pogody ducha bo choroba będzie odbierać mi siły i chęci do życia. Powiedziałam stop. Najpierw zdrowie. Przeprowadziłam poważną rozmowę z mężem i ustaliłam, że przez rok nie będę brać nadgodzin w pracy – tym samym zarobie trochę mniej – ale poświecę rok na powrót do zdrowia i do remisji choroby. Oczywiście będę przygotowywać wszystko do startu mojej firmy ale mniej intensywnie niż do tej pory. Teraz skupiam się na sobie i zdrowiu. Bo bez zdrowia nic nie ma. W tym momencie moje wartości to: zdrowie, cierpliwość, rodzina, rozwój, harmonia, niezależność, zaufanie. Osiągnę wszystko, ale po kolei. :* Czekam na dzisiejsza konferencję :)

 10. Emilia

  Już pewien czas temu, dzięki książce „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”, wyznaczylam swoje wartości, które nieświadomie wyznawałam, ale moim zdaniem nie dość mocno, bez poczucia pełnej odpowiedzialnosci. Dopiero czytając Twoją książkę mogłam dłużej zastanowić się nad ich wyborem. Zrobiłam przesiew. Dałam sobie czas na właściwą hierarchię tego, jak chcę żyć, przy czym zostaję a co zmieniam lub przekształcam. Dla mnie ważna jest: autentyczność, szacunek, zdrowie, wiara, konsekwencja, niezależność i bliskie relacje. Przekładam je na codzieność. Jednak te ileś pozostawionych są zawarte w tych głównych, np. w biskich relacjach są u mnie przyjaźń i miłość i tutaj skupiam się na pracy, jakim ja jestem człowiekiem, samoobserwuję, czytam, wdrażam, zmieniam energię wokół mnie. Aby uporządkować swoje życie, nie być podatnym na różne bodźce z zewnątrz, ważne jest aby uświadomić sobie Wagę tego , co wybieramy i czy jest to Nasze . Twoja książka jest w tej kwestii przewodnikiem w drodze do wyboru Swojego życia.
  PS: Miejscem przy którym zatrzymałam się na dlużej, czytając książce, był fragment o mojej Błogosławionej wdzięczności. Praktykuję ją i polecam. Szczególnie bycie wdzięcznym za to co jest „w drodze”.
  Dziękuję Kamila.

 11. Klaudia

  Moje wartości to: niezależność, miłość, rodzina, zdrowie, rozwój, wdzięczność, podróże. Bardzo się cieszę na to webinarium, bo niestety jestem w takim momencie życie w którym nie wiem do końca która drogą iść.

 12. Jola Fi

  wiara, rodzina, zdrowie, uczciwość, kreatywność, rozwój, radość

 13. Agata

  Moje wartości: zdrowie, rodzina, rozwój osobisty, miłość, odpowiedzialność, harmonia, mądrość

 14. Patrycja

  Kamilo,
  muszę przyznać, że jak usłyszałam wczoraj Twoje nagranie zdałam sobie sprawę, że w jakimś stopniu działam w zgodzie z własnymi wartościami, jednak po zakończeniu Twojej wypowiedzi przyszło do mnie uczucie ” kliknięcia”. Nie potrafiłam dokładnie określić wszystkich swoich wartości, a to przecież podstawa życia. Za każdym razem, gdy mam dokonać wyboru zastanawiam się, dlaczego postanowiłam tak a nie inaczej. Analizując moje działanie dowiaduje się więcej o sobie, jednak potrzebowałam prostego zadania : NAPISZ SWOJE WARTOŚCI. Dziękuję za ten POWER PONIEDZIAŁEK.
  Dzisiaj wspólnie z partnerem oglądamy webinar i w sobotę pracujemy z wartościami :) udanego dnia, Patrycja

  • Agata Krzyżanowska

   Wspaniale Patrycja!
   Do zobaczenia na dzisiejszej konferencji online!

 15. Ania

  Rodzina, zdroeie, bezpieczeństwo, zaufanie, niezależność, bliskie relacje, szczęście ♡

 16. Anita

  Moje Wartosci to: Wolnosc, Harmonia, Niezaleznosc, Wygoda, Rozwoj, Zdrowie, Zaufanie

 17. Sabina

  Ja wybierałam wartości w kwietniu, chyba zrobię to teraz jeszcze raz :)
  Na wtedy: szczerość, uczciwość, odpowiedzialność, odwaga, pasja, pomoc innym i rozwój.

 18. Kinga

  Wartości wyznaczyłam już jakiś czas temu, po lekturze „Buduj swoje życie…”:
  Miłość
  Rodzina i przyjaciele
  Zdrowie
  Rozwój
  Bezpieczeństwo
  Kreatywność
  Wolność
  Uważam, że warto być świadomym własnych wartości. Żeby cokolwiek osiągnąć, trzeba najpierw sobie wszystko poukładać w głowie.

 19. Justyna

  Wiara
  Małżeństwo
  Rodzina
  Zdrowie
  Rozwój osobisty
  Szacunek u ludzi
  Charytatywność

 20. Joanna

  Moje wartości i ich hierarchia przedstawiają się następująco: wiara, miłość, mąż, zdrowie, rozwój, kariera, bezpieczeństwo.

  • Agata Krzyżanowska

   Dziękuję Joanno, za podzielenie się wartościami.
   Pielęgnuj je i dbaj o nie i o siebie :)

 21. Magda

  Witam serdecznie :-)
  Moje wartości to: rodzina, zdrowie i podróże

  • Agata Krzyżanowska

   Wspaniale!
   Ja kocham podróże ??

 22. Milena

  Rodzina, zdrowie, niezależność, harmonia, entuzjazm, wolność, pasja

 23. Aleksandra

  Zostawiam komentarz po Twojej reprymendzie na insta story❤ moje wartości to: pokora, prawda, godność, zdrowie, wiara, rozwoj, milosc. Skupiam sie w pierwszej kolejności na zdrowiu milosci i rozwoju.

  • Agata Krzyżanowska

   Dziękuję Aleksandro za podzielenie się z nami Twoimi wartościami ❤.

 24. Karolina

  Pamiętam z jakim trudem było wybranie tyyylko 7 wartości z tak długiej listy! :)
  Do tej pory to są: zdrowie, rozwój, rodzina, harmonia, odpowiedzialność, pasja i miłość.

  • Agata Krzyżanowska

   Ojjj tak Karolina, pamiętam to ćwiczenie. Było to dla mnie niezłym wyzwaniem :))

 25. Magda

  Moje wartości”
  -Związek (żeby o niego dbać i pochipnie z niego nie rezygnować, dlatego zmienilam swoje życie i wyjeżdżam wraz z męzem na kontrakty)
  -Piękno (jego dostrzeganie w świecie szczególnie w miejscach gdzie nie jest widoczne na 1rzut oka czyni moje życie lepszym)
  -Kreatywność (bo jest moją zaletą i czyni mnie wyjatkową)
  -Zdrowie (bo jest u mnie niepełne dlatego wiem jak jest ulotne)
  -autentyczność (szczególnie ta wobec siebie)
  -Niezalezność (mentalna, ważne jest dla mnie by mieć swoje zdanie)
  -wolnosc (wolność wyboru i wolność umysłowa)
  -otwartość (choć to coś o co walczę..)

 26. Magda

  Moje wartości które uczciwie staram się pielęgnować to na ten moment zdrowie czyli biegam i staram się w miarę możliwości dobrze odżywiać,rodzina i tu staram się rozmawiać rozwiązywać problemy bliskich i dbać o ich potrzeby,Nie zawsze jest to odwzajemnione ?i miłość jest też dla mnie ważna bo nakręca mnie do działania ale czasem wyprowadza w pole?

 27. Gosia

  Rodzina
  Rozwój
  Miłość
  Spokój
  Zaufanie
  Zdrowie
  Wygoda

 28. Emilia

  Moje wartości to: niezależność, pasja, bezpieczeństwo, miłość, kreatywność, zdrowie i rozwój ?

  • Agata Krzyżanowska

   Super! ?

 29. Ania

  Miłość, Twórczość, Zdrowie, Autentyczność, Harmonia, Rozwaga, Odwaga

 30. Ewa

  moje wartości: Miłość, Wierność, Troskliwość, Szczęście, Rodzina, Zdrowie, Uczciwość

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?