kulisy biznesu

Kulisy Biznesu to cykl comiesięcznych podsumowań służących motywacji, inspiracji, refleksji, planowaniu – oto, dlaczego robię to co miesiąc. 

Każdego miesiąca sporządzam podsumowanie działań i mam przygotowany zarys planu kolejnego. Dlaczego robię podsumowanie? Ponieważ to ważne, aby spojrzeć z dystansu na to, czego dokonaliśmy i z perspektywy czasu ocenić, jaką to miało dla nas wartość i wyciągnąć lekcje.

Podsumowanie miesiąca przeprowadzam w taki sam sposób, w jaki przeprowadzam podsumowanie tygodnia.

Zapraszam Cię do lektury, inspiracji i wyciągnięcia wniosków na potrzeby swojej działalności. Jeśli chcesz, abym rozwinęła którykolwiek z tematów, daj znać w komentarzu.

Możesz też umieścić w komentarzu swoje podsumowanie miesiąca. Z przyjemnością przeczytam!

 

POD WIDEO ZNAJDZIESZ WERSJĘ TEKSTOWĄ, PODCAST I ZDJĘCIA


 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:


 

KULISY BIZNESU — co się wydarzyło w marcu?

 • Marzec był bardzo intensywnym miesiącem pracy w RBC. Działo się naprawdę sporo! Przeprowadziliśmy trzecią edycję kampanii kursu online Kobieta Niezależna. Tym razem przygotowaliśmy specjalne bonusy: nagrania wideo rozmów z radcami prawnymi oraz pakietem podstawowych dokumentów prawnych. W ramach kampanii publikowaliśmy na blogu oraz YouTube bardzo dużo bezpłatnych materiałów zachęcających kobiety do pracy nad swoją niezależnością mentalną i finansową. Odbyła się również bezpłatna konferencja online „Jak profesjonalnie i świadomie pokierować swoją karierą zawodową?”, na którą zapisała się rekordowa liczba uczestników.

  Przeprowadziliśmy trzy szkolenia stacjonarne. Dwa z nich odbyły się w Warszawie: „Asertywny Rodzic – Partner – Manager oraz„Zespół Marzeń”. Wyjątkowe pod wieloma względami okazało się szkolenie Kobieta Niezależna w Krakowie, po którym nagrałam Power Poniedziałek, który możesz obejrzeć [TUTAJ]. Na szkoleniu w Krakowie odbyła się oficjalna premiera II wydania książki „Kobieta Niezależna” oraz pojawiła się wyjątkowa Kobieta, którą pokochałyście i o której opowiadam w powyższym wideo. Jestem przekonana, że już doskonale domyślasz się, o kogo chodzi :)

   

Zobacz terminy szkoleń Kobieta Niezależna i >> REZERWUJ MIEJSCE

 

 • Kolejne zmiany w Zespole RBC. Dołączyły dwie nowe osoby!  Zdecydowaliśmy się również na jedno rozstanie, o którym dokładnie opowiadam w Kulisach Biznesu.

 • Cały Zespół RBC uczestniczył w najnowszej sesji fotograficznej, której efekty będziecie mogli podziwiać już niebawem!

 • Marzec obfitował w rozwój naszego zespołu na szkoleniach. Agnieszka Kądziołka, Szefowa Działu Marketingu, wzięła udział w Kongres Best of Online Marketing oraz w zaawansowanym szkoleniu Google Analytics. Razem z Jolantą Oleszko-Przybylską uczyły się również pisać idealną ofertę sprzedażową u Bartka Popiela na szkoleniu „Liczy się oferta”. Natomiast Martyna Bednarek z marketingu oraz Ania Górka z Działu Obsługi Ulubionego Klienta, szkoliły się w sprzedaży online i budowaniu sklepów internetowych na wydarzeniu Ecommerce Trends 2019.

 • Uczestniczyłam w spotkaniu Rady Ekspertów fundacji „Mam Marzenie”.

 • Udzieliłam wywiadu Jarosławowi Kuźniarowi w ONET Rano. Zobacz i koniecznie daj znać, jak wypadłam >> [TUTAJ].

 • Agata Krzyżanowska, Karolina Kozielska oraz Magdalena Saganowska nagrały specjalne tutoriale dla teamu organizacyjnego, który pomaga nam przy organizacji szkoleń stacjonarnych. W Kulisach Biznesu opowiadam, dlaczego warto automatyzować w ten sposób komunikację w zespole.

 • Odbyły się kolejne Sesje Inspiracji Mastera, organizowane specjalnie dla uczestników programu RBC Master Business Training. Jeśli jesteś uczestnikiem tego programu i jeszcze nie uczestniczyłaś/łeś w Sesji Inspiracji, to koniecznie skontaktuj się z Karoliną Kozielską i nie przegap okazji do spotkania networkingowego, skorzystania z wiedzy ekspertów oraz okoliczności do nawiązania ciekawych mastermindów. W tym miesiącu ruszyła również tajna grupa na Facebooku dla naszych Masterów, która ułatwi komunikację i wirtualny networking.

 

 

 


KULISY BIZNESU — z czego jesteśmy dumni?

 • Jesteśmy dumni z zakończenia procesu wyłonienia firmy, która stworzy dla nas nowy sklep internetowy. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym faktem i nie możemy się już doczekać dnia, gdy będziemy mogli zaprezentować Wam efekty naszej współpracy.

 • Cały Zespół RBC jest dumny również z najnowszych produktów, które znalazły się w naszym sklepie. Zajrzyj koniecznie:

   

Karteczki Rowińskiej >>ZAMÓW TUTAJ

Notatnik Tygodniówka >>KUP TERAZ

Szara bluza Jedziesz Bejbe! >>ZOBACZ

 

 


KULISY BIZNESU — jakie mamy lekcje?

 • W dzisiejszych Kulisach Biznesu opowiadam o tym, jak jeden e-mail może sparaliżować pracę firmy lub jednego działu. Co takiego wydarzyło się u nas i jak zareagowaliśmy na sytuację kryzysową.

   


KULISY BIZNESU — jakie mamy plany na kwiecień?

 • Dalsza praca nad moją nową książką „Kobieta Asertywna” oraz wybranie Kobiet, które znajdą się na jej okładce. Chcesz być jedną z nich? Na Twoje zgłoszenie czekam na Instagramie do 14.04.2019 r.!

 

Wystąp na okładce nowej książki ,,Kobieta Asertywna”! >> POZNAJ SZCZEGÓŁY

 

 • Sesja zdjęciowa w Katowicach dla Kobiet wyłonionych w akcji #kobietaasertywna.

 • Szkolenie Kobieta Niezależna w Warszawie w nowej sali!

 • Napisanie mojego pierwszego w życiu felietonu, który ukaże się w jednym z ogólnopolskich magazynów.

 • Mój przyjazd do Gliwic i zaplanowane nagrania nowego kursu online, który w sprzedaży będzie dostępny pod koniec roku.

   


Jeżeli masz pytania, na które chcesz, abym odpowiedziała w przyszłym miesiącu, zadaj je proszę w komentarzu.

CZEKAM NA TWOJE WAŻNE LEKCJE.

Do zobaczenia w kolejnych Kulisach Biznesu!

Kamila Rowińska


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ KULISY BIZNESU
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Zobacz inne wideo z cyklu:

KULISY BIZNESU [kliknij]

 


Czy to było dla Ciebie wartościowe?

Jeśli tak, to wspaniale, ponieważ prowadzenie bloga, wymaga zaangażowania i napracowałam się, aby przygotować dla Ciebie ten materiał.  

Teraz czas na Ciebie! Razem tworzymy tą relację. Będzie mi miło, gdy zareagujesz; 

Co możesz zrobić?

 • Skomentuj wpis. Dla Ciebie to minuta, a dla mnie istotna wskazówka; Co Cię zainspirowało? Jaki jest Twój punkt widzenia? Czego napisać/nagrać więcej, a czego mniej? Proste „dziękuje” też czyni cuda:)

 • Jeśli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy - udostępnij go innym i pozwól mi z tym przekazem dotrzeć dalej.

 • Subskrybuj mój kanał na YT, >>TUTAJ<< aby być na bieżąco z filmami, które publikuję. 

DZIĘKUJĘ!

Pięknego dnia!

Kamila Rowińska 

 

Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
14 komentarzy
 1. Kasia

  Też dostałam tego maila hehe ale szybko zorientowałam się, że był on kierowany do kogoś innego. Ciekawi mnie po co ludzie na takie e-maile odpisują :D

 2. Katarzyna

  Jak zawsze fantastyczne Kulisy Biznesu. To niezwykłe, że dzielisz się takimi szczegółami. Uwielbiam tego słuchać. Pozdrawiam serdecznie

 3. Lucyna

  Biznes to jedno, a przyjaźń to drugie. Wielka lekcja dla mnie. Druga to że zawsze znajdą się ludzie którzy wytkną ci niekompetęcje, a co gorsza kłamstwo. Nie patrz na nich rób wszystko najlepiej nak potrafisz na tą chwile nawet jak ci coś nie wyjdzie wyciagnij lekcje, idz dalej, nie oglądaj sie

 4. Cześć Kamila i cały zespole RBC…
  1. Gdy dostałam od Was mail otyczacy Kobiety Niezależnej zastanawiałam się czy znowu o czymś zapomniałam… z wielką radością i ulgą przeczytałam mail prostujący. Wielkie gratulacje co do jego formy. Rozbawił mnie i poprawił mi humor.
  Moją lekcja…. nie jest tak ważne czy i jaki popełniłam błąd, tylko jak reaguję po.. co robię, później.
  2. Dziękuję, że się dzielisz swoimi przeżyciami biznesowymi. Dzięki temu mogę się przygotować do prowadzenia w przyszłości własnej firmy. Uważam, że jak się uczyć to od najlepszych.
  Pozdrawiam .
  Ps. Bardzo chcę być na okładce. Oczywiście już spełniałam warunki, o których piszecie.

 5. Ewa

  Brawo dla Pani Martyny za odpowiedzialną decyzję. Powodzenia dla Pani Magdy-cały czas pamiętam jej energię na szkoleniu Kobieta niezależna w Wawie w zeszłym roku. Pani Kamilo dziękuję za kolejny wartościowy materiał. Ważna lekcja jeśli chodzi o podejmowanie trudnych decyzji. Dzięki temu co usłyszałam łatwiej będzie mi podjąć decyzję odnośnie jednej z osób w moim życiu.

 6. KASIA

  akcja z kobietami na okładkę- rewelacja. Jak można wziać w niej udział,nie upubliczniając profilu na insta?dzieki za odpowiedz:-)

  • Author
   Dominika Rudzka

   Dzień dobry! :) Warunkiem uczestniczenia w akcji #kobietaasertywna jest możliwość zobaczenia przez nas zdjęcia opatrzonego tym hasztagiem na Instagramie. Niestety, jeśli konto nie jest publiczne, to nie mamy takiej możliwości. Pozdrawiam serdecznie, Dominika z RBC :)

 7. B Młynek

  DECYZJE Trudne decyzji zawsze są trudne :) Ale zawsze trzeba umieć je podjąć, przeżyć, ponieść i dobre i nieprzyjemne konsekwencje. Sama nauczyłam się już takie podejmować i jestem z siebie bardzo z tego powodu dumna! SMSY Ja stosuję system przypominania smsem o ważnych terminach moim klientom i to działa bardzo dobrze już od dwóch lat. Moja centrala patrzyła na to z przymrużeniem oka i że wydatki, ale teraz widać tego super efekty. GAZETY Tak Kamila, jak pytałaś mnie na szkoleniu chyba 13 kontaktów, zanim doszło do sprzedaży :D Może dajcie jakiś bonus do zakupu z linka z gazety. Lub zamiast linka dajcie hasło na bonus do wprowadzenia żeby kupić książę z bonusem. POMYŁKA Ja też dostałam tego maila. Całuski Karolina :* Bardzo ważna lekcja dla lidera Kamilo z tej sytuacji. PS. Skorzystałam z okazji i obejrzałam film przygotowujący do tego szkolenia, więc dostałam od Was bonus. Tygodniówka super pomysł :D Dziękuję za dzielenie się Twoją wiedzą.

 8. Asia

  Wow… nowy kurs online.. super… Kamila pleaseeee… zdradzisz czy to będzie kurs ze sprzedaży?

  Jestem sobie w stanie wyobrazić jak Karolina sie czuła po tej pomyłce, zdarzyło mi sie to kilka razy w życiu i długo nie mogłam sobie tego wybaczyć. Kulisy biznesu super – dziekuje!

 9. Valentina Lis

  Jak zawsze kulisy rewelka. Każdemu człowiekowi zdarzą się błąd bo jesteśmy tylko ludźmi. Że warto pracować z pasją ale cały czas o krok trzeba być do przodu . To co robicie to kawał dobrej, ciężkiej roboty a zespół masz the best. W Krakowie była moc ????

 10. Monika Biblis - kuchnia Pięć Przemian

  Ja również poprawiłam swoje książki. Każda z dziesięciu ma swoje drugie wydanie, poszerzone i zaktualizowane wedle mojej wzrastającej wiedzy. Dobra i zła jednocześnie wiadomość jest taka, że mam ochotę znów przynajmniej połowę poszerzać i aktualizować. I jak tu żyć?? ;)))

 11. Aleksandra

  Kulisy biznesu „śledzę ” zawsze, czekam na nie co miesiąc bo opowiadasz o biznesie bez ogrodek. Pokazujesz blaski i cienie prowadzenia firmy, współpracy z ludzmi i podmiotami. Dziękuję.

 12. Izabela

  Jak miło było znowu wrócić do RBC, miałam jakiś czas przerwę w słuchaniu nagrań i śledzeniu fanpage (co nie znaczy, że leniuchowałam ?,wręcz przeciwnie), lekcja z mailem jakże mi znana, miałam podobną sytuację u siebie w firmie, napiasłyśmy sprostowanie a reakcje przeróżne. Oczywiście społeczność sporo mniejsza. Już się nie mogę doczekać książki Kobieta Asertywna, szkolenie jest mega, a książka będzie jak dla mnie jego dopełnieniem. Pozdrawiam cały zespół

 13. Iwona

  Sama bardzo często współpracuję z osobami z którymi równolegle się przyjaźnie dlatego wątek o Magdalenie umocnił mnie w kwestii poglądu w tym temacie! Dobrze, że poruszasz takie tematy, a nie tylko sukcesy :)
  Do zobaczenia na konferencji MBT!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?