kulisy biznesu

Kulisy Biznesu to cykl comiesięcznych podsumowań służących motywacji, inspiracji, refleksji, planowaniu – oto, dlaczego robię to co miesiąc. 

Każdego miesiąca sporządzam podsumowanie działań i mam przygotowany zarys planu kolejnego. Dlaczego robię podsumowanie? Ponieważ to ważne, aby spojrzeć z dystansu na to, czego dokonaliśmy i z perspektywy czasu ocenić, jaką to miało dla nas wartość i wyciągnąć lekcje.

Podsumowanie miesiąca przeprowadzam w taki sam sposób, w jaki przeprowadzam podsumowanie tygodnia.

Zapraszam Cię do lektury, inspiracji i wyciągnięcia wniosków na potrzeby swojej działalności. Jeśli chcesz, abym rozwinęła którykolwiek z tematów, daj znać w komentarzu.

Możesz też umieścić w komentarzu swoje podsumowanie miesiąca. Z przyjemnością przeczytam!

 

POD WIDEO ZNAJDZIESZ WERSJĘ TEKSTOWĄ, PODCAST I ZDJĘCIA


 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:


 

KULISY BIZNESU — co się wydarzyło w marcu?

 • Marzec był bardzo intensywnym miesiącem pracy w RBC. Działo się naprawdę sporo! Przeprowadziliśmy trzecią edycję kampanii kursu online Kobieta Niezależna. Tym razem przygotowaliśmy specjalne bonusy: nagrania wideo rozmów z radcami prawnymi oraz pakietem podstawowych dokumentów prawnych. W ramach kampanii publikowaliśmy na blogu oraz YouTube bardzo dużo bezpłatnych materiałów zachęcających kobiety do pracy nad swoją niezależnością mentalną i finansową. Odbyła się również bezpłatna konferencja online „Jak profesjonalnie i świadomie pokierować swoją karierą zawodową?”, na którą zapisała się rekordowa liczba uczestników.

  Przeprowadziliśmy trzy szkolenia stacjonarne. Dwa z nich odbyły się w Warszawie: „Asertywny Rodzic – Partner – Manager oraz„Zespół Marzeń”. Wyjątkowe pod wieloma względami okazało się szkolenie Kobieta Niezależna w Krakowie, po którym nagrałam Power Poniedziałek, który możesz obejrzeć [TUTAJ]. Na szkoleniu w Krakowie odbyła się oficjalna premiera II wydania książki „Kobieta Niezależna” oraz pojawiła się wyjątkowa Kobieta, którą pokochałyście i o której opowiadam w powyższym wideo. Jestem przekonana, że już doskonale domyślasz się, o kogo chodzi :)

   

Zobacz terminy szkoleń Kobieta Niezależna i >> REZERWUJ MIEJSCE

 

 • Kolejne zmiany w Zespole RBC. Dołączyły dwie nowe osoby!  Zdecydowaliśmy się również na jedno rozstanie, o którym dokładnie opowiadam w Kulisach Biznesu.

 • Cały Zespół RBC uczestniczył w najnowszej sesji fotograficznej, której efekty będziecie mogli podziwiać już niebawem!

 • Marzec obfitował w rozwój naszego zespołu na szkoleniach. Agnieszka Kądziołka, Szefowa Działu Marketingu, wzięła udział w Kongres Best of Online Marketing oraz w zaawansowanym szkoleniu Google Analytics. Razem z Jolantą Oleszko-Przybylską uczyły się również pisać idealną ofertę sprzedażową u Bartka Popiela na szkoleniu „Liczy się oferta”. Natomiast Martyna Bednarek z marketingu oraz Ania Górka z Działu Obsługi Ulubionego Klienta, szkoliły się w sprzedaży online i budowaniu sklepów internetowych na wydarzeniu Ecommerce Trends 2019.

 • Uczestniczyłam w spotkaniu Rady Ekspertów fundacji „Mam Marzenie”.

 • Udzieliłam wywiadu Jarosławowi Kuźniarowi w ONET Rano. Zobacz i koniecznie daj znać, jak wypadłam >> [TUTAJ].

 • Agata Krzyżanowska, Karolina Kozielska oraz Magdalena Saganowska nagrały specjalne tutoriale dla teamu organizacyjnego, który pomaga nam przy organizacji szkoleń stacjonarnych. W Kulisach Biznesu opowiadam, dlaczego warto automatyzować w ten sposób komunikację w zespole.

 • Odbyły się kolejne Sesje Inspiracji Mastera, organizowane specjalnie dla uczestników programu RBC Master Business Training. Jeśli jesteś uczestnikiem tego programu i jeszcze nie uczestniczyłaś/łeś w Sesji Inspiracji, to koniecznie skontaktuj się z Karoliną Kozielską i nie przegap okazji do spotkania networkingowego, skorzystania z wiedzy ekspertów oraz okoliczności do nawiązania ciekawych mastermindów. W tym miesiącu ruszyła również tajna grupa na Facebooku dla naszych Masterów, która ułatwi komunikację i wirtualny networking.

 

 

 


KULISY BIZNESU — z czego jesteśmy dumni?

 • Jesteśmy dumni z zakończenia procesu wyłonienia firmy, która stworzy dla nas nowy sklep internetowy. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym faktem i nie możemy się już doczekać dnia, gdy będziemy mogli zaprezentować Wam efekty naszej współpracy.

 • Cały Zespół RBC jest dumny również z najnowszych produktów, które znalazły się w naszym sklepie. Zajrzyj koniecznie:

   

Karteczki Rowińskiej >>ZAMÓW TUTAJ

Notatnik Tygodniówka >>KUP TERAZ

Szara bluza Jedziesz Bejbe! >>ZOBACZ

 

 


KULISY BIZNESU — jakie mamy lekcje?

 • W dzisiejszych Kulisach Biznesu opowiadam o tym, jak jeden e-mail może sparaliżować pracę firmy lub jednego działu. Co takiego wydarzyło się u nas i jak zareagowaliśmy na sytuację kryzysową.

   


KULISY BIZNESU — jakie mamy plany na kwiecień?

 • Dalsza praca nad moją nową książką „Kobieta Asertywna” oraz wybranie Kobiet, które znajdą się na jej okładce. Chcesz być jedną z nich? Na Twoje zgłoszenie czekam na Instagramie do 14.04.2019 r.!

 

Wystąp na okładce nowej książki ,,Kobieta Asertywna”! >> POZNAJ SZCZEGÓŁY

 

 • Sesja zdjęciowa w Katowicach dla Kobiet wyłonionych w akcji #kobietaasertywna.

 • Szkolenie Kobieta Niezależna w Warszawie w nowej sali!

 • Napisanie mojego pierwszego w życiu felietonu, który ukaże się w jednym z ogólnopolskich magazynów.

 • Mój przyjazd do Gliwic i zaplanowane nagrania nowego kursu online, który w sprzedaży będzie dostępny pod koniec roku.

   


Jeżeli masz pytania, na które chcesz, abym odpowiedziała w przyszłym miesiącu, zadaj je proszę w komentarzu.

CZEKAM NA TWOJE WAŻNE LEKCJE.

Do zobaczenia w kolejnych Kulisach Biznesu!

Kamila Rowińska


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ KULISY BIZNESU
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Zobacz inne wideo z cyklu:

KULISY BIZNESU [kliknij]

 


Czy to było dla Ciebie wartościowe?

Jeśli tak, to wspaniale, ponieważ prowadzenie bloga, wymaga zaangażowania i napracowałam się, aby przygotować dla Ciebie ten materiał.  

Teraz czas na Ciebie! Razem tworzymy tą relację. Będzie mi miło, gdy zareagujesz; 

Co możesz zrobić?

 • Skomentuj wpis. Dla Ciebie to minuta, a dla mnie istotna wskazówka; Co Cię zainspirowało? Jaki jest Twój punkt widzenia? Czego napisać/nagrać więcej, a czego mniej? Proste „dziękuje” też czyni cuda:)

 • Jeśli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy - udostępnij go innym i pozwól mi z tym przekazem dotrzeć dalej.

 • Subskrybuj mój kanał na YT, >>TUTAJ<< aby być na bieżąco z filmami, które publikuję. 

DZIĘKUJĘ!

Pięknego dnia!

Kamila Rowińska 

 

Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
14 komentarzy
 1. Kasia

  Też dostałam tego maila hehe ale szybko zorientowałam się, że był on kierowany do kogoś innego. Ciekawi mnie po co ludzie na takie e-maile odpisują :D

 2. Katarzyna

  Jak zawsze fantastyczne Kulisy Biznesu. To niezwykłe, że dzielisz się takimi szczegółami. Uwielbiam tego słuchać. Pozdrawiam serdecznie

 3. Lucyna

  Biznes to jedno, a przyjaźń to drugie. Wielka lekcja dla mnie. Druga to że zawsze znajdą się ludzie którzy wytkną ci niekompetęcje, a co gorsza kłamstwo. Nie patrz na nich rób wszystko najlepiej nak potrafisz na tą chwile nawet jak ci coś nie wyjdzie wyciagnij lekcje, idz dalej, nie oglądaj sie

 4. Wioletta Czuryńska

  Cześć Kamila i cały zespole RBC…
  1. Gdy dostałam od Was mail otyczacy Kobiety Niezależnej zastanawiałam się czy znowu o czymś zapomniałam… z wielką radością i ulgą przeczytałam mail prostujący. Wielkie gratulacje co do jego formy. Rozbawił mnie i poprawił mi humor.
  Moją lekcja…. nie jest tak ważne czy i jaki popełniłam błąd, tylko jak reaguję po.. co robię, później.
  2. Dziękuję, że się dzielisz swoimi przeżyciami biznesowymi. Dzięki temu mogę się przygotować do prowadzenia w przyszłości własnej firmy. Uważam, że jak się uczyć to od najlepszych.
  Pozdrawiam .
  Ps. Bardzo chcę być na okładce. Oczywiście już spełniałam warunki, o których piszecie.

 5. Ewa

  Brawo dla Pani Martyny za odpowiedzialną decyzję. Powodzenia dla Pani Magdy-cały czas pamiętam jej energię na szkoleniu Kobieta niezależna w Wawie w zeszłym roku. Pani Kamilo dziękuję za kolejny wartościowy materiał. Ważna lekcja jeśli chodzi o podejmowanie trudnych decyzji. Dzięki temu co usłyszałam łatwiej będzie mi podjąć decyzję odnośnie jednej z osób w moim życiu.

 6. KASIA

  akcja z kobietami na okładkę- rewelacja. Jak można wziać w niej udział,nie upubliczniając profilu na insta?dzieki za odpowiedz:-)

  • Author
   Dominika Rudzka

   Dzień dobry! :) Warunkiem uczestniczenia w akcji #kobietaasertywna jest możliwość zobaczenia przez nas zdjęcia opatrzonego tym hasztagiem na Instagramie. Niestety, jeśli konto nie jest publiczne, to nie mamy takiej możliwości. Pozdrawiam serdecznie, Dominika z RBC :)

 7. B Młynek

  DECYZJE Trudne decyzji zawsze są trudne :) Ale zawsze trzeba umieć je podjąć, przeżyć, ponieść i dobre i nieprzyjemne konsekwencje. Sama nauczyłam się już takie podejmować i jestem z siebie bardzo z tego powodu dumna! SMSY Ja stosuję system przypominania smsem o ważnych terminach moim klientom i to działa bardzo dobrze już od dwóch lat. Moja centrala patrzyła na to z przymrużeniem oka i że wydatki, ale teraz widać tego super efekty. GAZETY Tak Kamila, jak pytałaś mnie na szkoleniu chyba 13 kontaktów, zanim doszło do sprzedaży :D Może dajcie jakiś bonus do zakupu z linka z gazety. Lub zamiast linka dajcie hasło na bonus do wprowadzenia żeby kupić książę z bonusem. POMYŁKA Ja też dostałam tego maila. Całuski Karolina :* Bardzo ważna lekcja dla lidera Kamilo z tej sytuacji. PS. Skorzystałam z okazji i obejrzałam film przygotowujący do tego szkolenia, więc dostałam od Was bonus. Tygodniówka super pomysł :D Dziękuję za dzielenie się Twoją wiedzą.

 8. Asia

  Wow… nowy kurs online.. super… Kamila pleaseeee… zdradzisz czy to będzie kurs ze sprzedaży?

  Jestem sobie w stanie wyobrazić jak Karolina sie czuła po tej pomyłce, zdarzyło mi sie to kilka razy w życiu i długo nie mogłam sobie tego wybaczyć. Kulisy biznesu super – dziekuje!

 9. Valentina Lis

  Jak zawsze kulisy rewelka. Każdemu człowiekowi zdarzą się błąd bo jesteśmy tylko ludźmi. Że warto pracować z pasją ale cały czas o krok trzeba być do przodu . To co robicie to kawał dobrej, ciężkiej roboty a zespół masz the best. W Krakowie była moc ????

 10. Monika Biblis - kuchnia Pięć Przemian

  Ja również poprawiłam swoje książki. Każda z dziesięciu ma swoje drugie wydanie, poszerzone i zaktualizowane wedle mojej wzrastającej wiedzy. Dobra i zła jednocześnie wiadomość jest taka, że mam ochotę znów przynajmniej połowę poszerzać i aktualizować. I jak tu żyć?? ;)))

 11. Aleksandra

  Kulisy biznesu „śledzę ” zawsze, czekam na nie co miesiąc bo opowiadasz o biznesie bez ogrodek. Pokazujesz blaski i cienie prowadzenia firmy, współpracy z ludzmi i podmiotami. Dziękuję.

 12. Izabela

  Jak miło było znowu wrócić do RBC, miałam jakiś czas przerwę w słuchaniu nagrań i śledzeniu fanpage (co nie znaczy, że leniuchowałam ?,wręcz przeciwnie), lekcja z mailem jakże mi znana, miałam podobną sytuację u siebie w firmie, napiasłyśmy sprostowanie a reakcje przeróżne. Oczywiście społeczność sporo mniejsza. Już się nie mogę doczekać książki Kobieta Asertywna, szkolenie jest mega, a książka będzie jak dla mnie jego dopełnieniem. Pozdrawiam cały zespół

 13. Iwona

  Sama bardzo często współpracuję z osobami z którymi równolegle się przyjaźnie dlatego wątek o Magdalenie umocnił mnie w kwestii poglądu w tym temacie! Dobrze, że poruszasz takie tematy, a nie tylko sukcesy :)
  Do zobaczenia na konferencji MBT!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?