power poniedzialek

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, z którego dowiesz się o metodzie, która pozwoli Ci zyskać więcej czasu dla siebie.

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

Odkąd napisałam książkę „Kobieta Niezależna”, buduję swoją rodzinę i własny biznes, nieustannie wraca do mnie pytanie: jak znajduję czas na to, by być jednocześnie mamą, żoną i przedsiębiorcą? W dzisiejszym Power Poniedziałku opowiem Ci o metodzie, dzięki której z powodzeniem mogę łączyć wszystkie te role.

W tym odcinku:

► Odpowiem na pytania: kto zajmuje się porządkami i obowiązkami w moim domu oraz dlaczego mój mąż mi nie pomaga?

► Opowiem Ci o metodzie, dzięki której pogodzisz obowiązki domowe z obowiązkami zawodowymi.

► Zdradzę Ci, jak zaangażować Twoich bliskich do pracy w domu, by poczuli się za niego współodpowiedzialni.

► Zachęcę Cię, byś znalazła czas dla siebie: na relaks, naukę oraz swój dalszy rozwój. Odpowiem również na pytanie, dlaczego jest to ważne z punktu widzenia Twojej niezależności mentalnej oraz finansowej.

 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ Zamów Karteczki Rowińskiej w moim sklepie >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ SPRAWDŹ najbliższe terminy szkolenia Kobieta Niezależna >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ ZOBACZ inspirującą rozmowę z Edytą Kurek, jedną z bohaterek II wydania książki Kobieta Niezależna” na temat tego, jak budować swoją karierę zawodową.  >>ZOBACZ TUTAJ<<


 

POWER PONIEDZIALEK

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
13 komentarzy
 1. Gośka

  Z większością Twojej wypowiedzi się zgadzam w 100%. Poza jednym: że mężczyzna czy kobieta ma obowiązek dzielenia się swoimi zarobkami ze współmałżonkiem. Uważam, że takiego obowiązku nie ma. Uważam też, że większość kobiet zostaje w domu z własnej wygody. Nie chce im się kształcić i pracować. Oczywiście są wyjątki ale to jest niewielki procent. Większość się ze mną nie zgodzi – ale jak widać po wypowiedziach wielu Pań – większość mężczyzn też nie godzi się utrzymywać swoje żony w nieskończoność. Zawsze uważałam, że niewłaściwe podejście do pieniądza i drugiego człowieka prędzej czy później doprowadzi do kłopotów finansowych, konfliktów rodzinnych czy nawet rozwodów. Jestem przekonana o tym, że ludzie świadomi nie żyją na czyiś koszt, nie rozwodzą się i potrafią sami dojść do pokaźnych majątków. Piszę to jako spełniona żona, matka dwójki dzieci i przedsiębiorca.

 2. Ewa

  Mysle, ze poruszylas bardzo wazny temat. Ciagle funkcjonuje stereotyp, ze kobieta ma sie zajmowac domem. Dawniej w wielu rodzinach tak bylo i mezczyzni chca tak, jak bylo u nich w domach. Natomiast kobiety tak byly wychowane i duzo powiela ten schemat. Czasy sie zmienily i wiele kobiet tez chce zmiany. I to nie chodzi tylko o obowiazki domowe ale tez o czesto spotykane stwierdzenie „Ty nie zarabiasz”, tylko siedzisz w domu. Dziekuje za ten filmik.

 3. Agnieszka

  Mogę powiedzieć że mam szczęście -mój maż Piotr pomaga mi we wszystkim, nie ma ograniczeń, uzupełniamy się we wszystkim. Mamy dwóch synów i staramy się przekazać im te same wartości, chodź wciąż z nami dyskutują -no niestety dom to nie hotel a i w hotelu panują zasady. Prawdą jest że w domach rodzinnych zostaliśmy podobnie wychowani.

  pozdrawiam, przesyłam moc uścisków :-)

 4. Marta

  Super przekaz, dotyczy również mnie…:) ale pracuję nad tym i pierwsze efekty są już widoczne. Dziękuję Kamilo.

 5. Sandra Maciejewska

  Ja też uważam, że jeśli każdy zakłada rodzinę to w 100% wszystko jest nasze a nie,, moje,, albo,, twoje,,. Dość często też zdarza się, że mężczyźni (ale i kobiety również) uważają, że jeżeli mieszkają w domu, który jest własnością kobiety, to ona powinna się zajmować domem, bo to w końcu jest na nią zapisane…. Jak zawsze PP jest strzałem w 10. A potem jest lament, płacz i zdziwienie…… Trzeba się uświadomić, że zarabiamy razem i wszystko robimy razem

 6. Małgorzata

  Zazdroszczę Kamilo Ci takiego życia.
  U mnie sytuacja wyglada tak, ze oboje z mężem pracujemy zawodowo. On zarabia więcej (nie miał przerwy na wychowywanie dzieci, nie bierze zwolnień gdy dzieci chorują, jest zawsze dyspozycyjny) i twierdzi, ze dlatego to ja powinnam w całości zajmować się domem i dziećmi. Żadne rozmowy nie skutkują. Ja mam dość i nie wiem co dalej :-(

  • Kamila

   Zarabia więcej m.in. dlatego, że mu to maksymalnie umożliwiała zajmując się domem i dziećmi .
   To nie znaczy, ze tak ma być zawsze .

 7. Kaśka Cho

  Mój mąż twierdzi, że skoro mniej zarabiam to mam obowiązek więcej zajmować się domem. Czy to jest fair?

 8. Agapi Dora

  BARDZO DOBRY material na filmik Kamila. Dziekuje w imieniu swoim i innych kobiet pracujacych w domu.

 9. Kinga

  Ach Kamilo, jak wiele kobiet jeszcze będzie się na to godzić.. Dziękuję za to co robisz <3

 10. Marta L.

  Dzięki!!! Jak zawsze super przekaz ??❤️

 11. Karolina Ruszczyk

  Nie mam słów wdzięczności,by ją wyrazić,po prostu przekazuję ten film dalej!

 12. Monika Skoczylas-Jańczyk

  Bardzo dziękuję za te treści! Odkąd pamiętam, patrząc na ciągle zawaloną pracą mamę, mocno sprzeciwiałam się temu, że wszystko w domu robi sama. Jestem mężatką od 12lat i nigdy, przenigdy nie czułam, że prowadzenie domu to tylko mój obowiązek:) Nasz dom to nasze wspólne dzieło,za które wspólnie odpowiadamy:) karteczki rewelacja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?