Jestem wzruszona i szczęśliwa…

Jestem szczęśliwa i wzruszona…

Kogo znasz, kogo warto wesprzeć w realizacji jego marzeń? Zaproś go na spotkanie z Angeliką i premierę jej książki!

Kilka lat temu za sprawą przyjaciółki Agaty Spała pojawiła się w Warszawie na szkoleniu „Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”. Pokonała drogę z Zakopanego pociągiem, co wydawało mi się wtedy w jej sytuacji dużym wyczynem. Jak się okazało, jazda pociągiem na wózku jest pewnego rodzaju wyzwaniem logistycznym, ale Ona ma większe na koncie.

Zdobywała Kilimandżaro, jako pierwsza w Polsce przy rdzeniowym zaniku mięśni została nurkiem! Byłam pod wrażeniem jej samozaparcia, siły, determinacji, otwartości i chęci pracy nad sobą.

Angelika dołączyła do programu RBC Master Business Training przez który przeszła celująco. Kolejno ukończyła Akademię Trenera RBC i macie ją możliwość spotkać podczas szkolenia „Zbuduj swoja wewnętrzną siłę”, które prowadzi ze mną.

W ubiegłym roku jako jedyna osoba z taką niepełnosprawnością zdobyła najwyższy szczyt Polski, Rysy (2499 m n.p.m.), a kilka dni temu Mnicha (2068 m n.p.m.)!

Zaproponowałam Angie wsparcie, ponieważ chciałam pomóc jej spełnić jej kolejne marzenie. Angelika przyjęła, zarówno wsparcie jak i wyzwanie i zabrała się za pisanie swojej książki!

Proces pisania został już zakończony, RBC zabrało się za proces wydawniczy i w sierpniu pojawi się książka Angie „Zdobądź swój szczyt. Uwierz w swoją siłę”.

Ciebie w imieniu Angeliki i swoim zapraszam 11 sierpnia 2017r. do Krakowa, na niezapomniane spotkanie podczas premiery jej książki!

Martyna Wojciechowska, po jej przeczytaniu napisała:

(…) Angie każdego dnia udowadnia, że niemożliwe nie istnieje i pokazuje nam, że ograniczenia często są tylko w naszych głowach. Odważnie i z wrodzonym wdziękiem zdobywa kolejne szczyty – te prawdziwe i te umowne, które każdy z nas napotyka na swojej drodze.
Polecam tę inspirującą książkę i uprzedzam, że może zmienić Wasze życie. Na lepsze!

Poznaj Angelikę Chrapkiewicz – Gądek na premierze jej książki >> 

https://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/zdobadzswojszczyt_premiera/

Do zobaczenia!

Kamila Rowińska

0 komentarzy

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...

©2018 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?