power poniedziałek

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, z którego dowiesz się, jak ogromny wpływ na Twoje życie ma pięć najbliższych Ci osób, którymi się otaczasz.

 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

Wielu ludzi chce osiągać ambitne cele dotyczące sportu, rozwijania własnej kariery, budowania biznesu, odżywiania się lub stylu życia. Jednocześnie często czują, że trafiają na ścianę i nie mają wokół siebie wzmacniającego wsparcia. Czy znasz to uczucie?

Zapraszam Cię do obejrzenia dzisiejszego Power Poniedziałku, w którym opowiem Ci o tym, jak duży wpływ na osiąganie Twoich celów mają ludzie, którymi się otaczasz.

W tym odcinku:

Opowiem na pytanie: co zrobić, gdy Twoi dalsi lub bliżsi znajomi negują każdy Twój pomysł, kładą kłody pod nogi lub wręcz wyśmiewają Twoje pomysły?

Zachęcę Cię do refleksji nad tym, w jaki sposób dobierasz sobie przyjaciół oraz ludzi, którymi otaczasz się na co dzień.

Podpowiem, co warto zrobić, by skutecznie rosnąć mentalnie oraz życiowo.

Opowiem, w jaki sposób ja dobieram swoich znajomych, na co zwracam szczególną uwagę i jakie kryteria przyjmuję, gdy poznaje nowe osoby i chcę z nimi wejść w głębszą relację.

Podpowiem, co warto zrobić, gdy jesteś w relacji, która jest dla Ciebie toksyczna i przynosi Ci cierpienie. Dowiedz się, w jaki sposób możesz postawić granicę.

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ ZAMÓW książkę Kobieta Niezależna w moim sklepie >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ SPRAWDŹ najbliższe terminy szkolenia Kobieta Niezależna >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ POZNAJ pakiet szkoleń Master Business Training >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ ZAMÓW książkę „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” >>KLIKNIJ TUTAJ<<POWER PONIEDZIALEK

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

18 komentarzy
 1. Dorota

  Dziewczyny, odnośnie Waszych wiadomości poniżej, że nie wiecie gdzie szukać.
  Od koleżanki usłyszałam takie powiedzenie: „Nie masz z kim wyjść, wyjdź z inicjatywą”.
  Jeśli poszukujecie pokrewnych dusz do wzajemnego wspierania się i motywowania, to warto napisać o tym na grupie na Facebooku „Kobieta Niezależna” i poszukać osób ze swojego miasta lub okolic.
  Polecam, bo ja też się ujawniłam, że szukam i jest już nas 3 :) i niedługo się spotykamy :)

 2. Dorota

  Bardzo dziękuję za to wideo – było dla mnie niezwykle pomocne! :)

 3. Serafina

  Power Poniedziałek jak zwykle super!

  Ps.od 2 tygodni nowe odcinki nie pojawiają się na podcastach. Czy tylko ja tak mam? Pozdrawiam ?

  • Martyna Kurek

   Serafina podaj proszę z jakiej aplikacji do podcastów korzystasz?

 4. halina

  dziękuje ! z niecierpliwością oczekuję rozmów na temat stawiania granic. to b. waźny temat , który uczy nas pewności siebie , zdrowego egoizmu , dziękuje Kamilo. dodam źe takie lekcje powinny być w szkole podstawowej . dziwie się źe jeszcze ich nie ma .

 5. Marlena

  Zdecydowanie słabo się pisze przez telefon i działa z opóźnieniem ;-)

  Jako mama (niektórzy tu są rodzicami i wiedza jak trzeba się organizować ile wysiłku logistycznego by coś zrobić dla siebie) staram się dbać o siebie ćwiczę, czytam książki, oglądam filmiki rozwojowe itp. Chciałabym mieć z kim się spotkać na kawę i wymienić doświadczeniami. Inspirować .
  Powiedzieć co ostatnio czytałam co o tym myślę. Tak Po prostu.
  Nie żeby się chwalić bo zdaje sobie sprawę że wiele rodziców nie robi nic dla siebie. No i tu jest dla mnie problem bo mnie koleżanki odbierają jakbym była samochwała. Nic złego im nie robię. Chce tylko z nimi rozmawiać i ogólnej tolerancji. Tak jak ja je szanuje że są wpatrzone w swoje maleństwa. Ok. Ich sprawa.

 6. Marlena

  Nie wiem dlaczego mój komentarz nie został dodany A szkoda bo chciałam przedstawić swoją myśl w całości A tak jest tylko pytanie

  Gdzie i jak mam jako mama dwójki dzieci szukać wartościowych znajomości, by porozmawiać z ciekawymi kobietami o pasjach o marzeniach o planach o rozwoju A może sobie nawet pomagać np.w nauce języka.

 7. Marlena

  Pani Kamilo od dłuższego czasu jest Pani moja mentorką , gdyż treści które są przekazywane w materiałach są wiarygodne i celują w sedno codziennych spraw. Od dwóch lat jestem mama dwoch dziewczynek i przyznam, że chce i muszę zmienić swoje podejście w wielu kwestiach ponieważ niestety ciężko jest mówić o swoich uczuciach i niezadowoleniach wśród znajomych. Super, że poruszyła Pani ten temat. Oznacza to przyjrzenie się znajomościom i wybrania tych najbardziej wartościowych. Jako mama nie mam czasu na głupoty i każdą chwilę chciałabym efektywnie wykorzystać. Gdzie szukać fajnych znajomych? Niestety mój krąg jest mały A chciałabym mieć kontakt z kobietami sukcesu z celami z marzeniami . Potrzebuje ludzi otwartych, szczerych ale i tworzyć zażyłe przyjaźnie.
  Nie wiem gdzie i jak mogę z kimś rozmawiać poznawać się, bo wychodząc z wózkiem na spacer to z całym szacunkiem ale z panią z cukierni jest krótki kontakt.

 8. K Jaworska

  Specjalnie z tego powodu utworzyłam grupę Mastermind Kobiet Birmingham i mamy 20 super przedsiabiorczych kobiet, które rowież miały taki sam problem z otoczeniem jak ja. Stworzyłam ankiete dla grupy i wyszło że 4 z 5 wartosci mamy takie same.Bylam pod wielkim wrażeniem ponieważ aż 90% wyznaje te same wartości i tak wiele zainteresowań nas łączy. A to dzięki przeczytaniu Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale zaczełam sie zastanawiać na zmiana tej sfery życia i jak narazie mamy w czerwcu mamy 4 spotkanie i wspolny wyjazd do Hiszpanii na weekend. Postanowilam działać bo to ważne z kim przebywasz. Dziekuję Kamilo;)

 9. Klaudia Chrobak

  Świetny materiał!
  Zdecydowanie tak jest. ? Z kim się zadajesz tym się stajesz.
  Jak się zadajemy z toksycznyni ludźmi automatycznie to na nas wpływa. Dlatego tak jak mówisz lepiej zadawac sie z ludzmi co dobrze na nas wpywaja, motywują i dzielą z nami podobnie wartości.??
  Warto o to zadbać :)

 10. Wanda

  Bingo! Pani Kamilo, PROSZĘ podpowiadać, opowiadać (otwierać oczy). Pozdrawiam serdecznie z Niemiec ?

 11. Dorota

  Rewelacyjny temat dla mnie? Stawianie granic, zawsze miałam z tym problem, chętnie posłucham jeszcze jak to zrobić, żeby naprawdę żyć swoim życiem. Dziękuję Kamila???

 12. Karolinna Gorecka

  est mi bardzo bliskie Pani myślenie. Uwielbiam czytać, słuchać, być wśród ludzi, którzy mnie inspirują, nobilitują, wyznają podobne wartosci, dodaja optymizmu etc. Jednak uważam, by nie wpadac na dłuzej w towarzystwa wzajemnej adoracji, bo to moze okazać sie jeszcze bardziej miałkie, zgubne, niebezpieczne. Dobrze czasami nie pasować do siebie… To moze nauczyć nas więcej.
  Mój ulubiony cytat: ” Nie zawsze można wszystko oceniać ot tak, na pierwszy rzut oka, na podstawie kilku podpatrzonych gestów. Ludzie noszą w sobie tajemnice, które skrzętnie ukrywają, miewają głębokie urazy i blizny, ukryte talenty. Dlatego ferowanie pochopnych wyroków jest niesłychanie krzywdzące. Uwłacza inteligencji tych, którzy takie zdania formułują.” – Jerzy Skolimowski

 13. Izabela

  Bardzo mnie cieszy, że temat relacji jest coraz częściej poruszany. Wieeeele lat tkwiłam w relacjach koleżeńskich, które nie dawały mi pełnej radości, lecz faktycznie nasze spotkania wyglądały jak przeciąganie liny. Tak naprawdę to żadnego wsparcia, żadnego cieszenia się z sukcesów drugiej osoby tylko przekrzykiwanie się i szarpanie kto ma lepiej, kto ma gorzej a przy tym obniżanie poczucia wartości. W pewnym momencie postanowiłam się definitywnie odciąć – właśnie ze względu na to, że nie czułam wsparcia a dołowanie, że ktoś kogo znam tyle lat obniżał moje poczucie wartości i krytykował w złośliwy sposób każdy mój wybór. To, że ktoś zna mnie od dziecka, nie daje mu prawa by niszczyć mnie gdy jesteśmy już po trzydziestce. Odkąd pozbyłam się z mojego życia takich koleżanek, jest mi o wiele lepiej.

 14. AnnaM

  To mocne ćwiczenie. Pamiętam wrażenie jakie na mnie wywarło po przeczytaniu książki Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale. Zrobilam wówczas rachunek sumienia i głęboką analizę moich relacji z najbliższymi mi osobami. Mam szczęście do posiadania w swoim otoczeniu mądrych, wrażliwych i kierujących się podobnych do moich wartościami. Od tamtego bardziej świadomie dbam o swoje otoczenie i cenię jeszcze mocniej obecność tych osób. Dziękuje za przypomnienie mi tego ćwiczenia ?

 15. Aga

  P.S. przepraszam za literówki, słownik w telefonie.
  *na (kilka razy zamiast na wrzuciło mi ma a edytować niestety się nie da)
  *okoliczność

 16. Aga

  Moje znajomości mocno się rozluźniły. Nie mam przyjaciół. Już nie. Mam małe dzieci i na nich głównie się skupiam. Uprawiam sporty w wolnej chwili. Właściwie została mi tylko rodzina.
  Prawda jest taka, że jeśli chcę coś zrobić, to najlepiej nikomu nie mówić tylko działać. Mąż w niektórych sprawach wspiera mnie lepiej w niektórych gorzej albo wcale.
  Jestem w takim momencie życia, gdzie nie wiem co mam z sobą zrobić.
  Na tą chwilę na pewno nie chcę zakładać własnego biznesu. Chciałabym skończyć studia na kierunku, którego w Wawie nie ma. Oczywiście pieniędzy na nie brak a szanse na dofinansowanie są znikome. Mąż wychodzi do pracy rano wraca po 20.00, dzieci muszę odbierać ja, poprzednio z jęzorem na brodzie zawoziłam na 6.30, odbierałam ok. 17.00 i musiałam pisać jakieś wnioski i wyjaśnienia, dlaczego 2latka zostaje ponad 10h w żłobku. Z przedszkolakiem też słabo. Cały dzień do wieczora w przedszkolu. A na drugi dzień znowu pobudka 4.40 i tak cały tydzień. Weekend nie mieliśmy siły ani ochoty nigdzie wyjść.
  Nie mamy pod ręką żadnych babć, opiekunki w Wawie dla zamożnych.
  W lipcu starsza córka nie dostała się na dyżur wakacyjny nigdzie, więc miesiąc spędzi ze mną.
  Nie pracuję już 3 mce i czuję się z tym źle, ale z drugiej strony w domu mamy spokój. Dlatego na tą chwilę tylko studia wchodzą w grę.
  Różne są sytuacje, wiem, że mogłam się zabezpieczyć ma tę okolicę. Niestety nie zrobiłam tego, bo nie spodziewałam się, że nie dostanę umowy na stałe, ponieważ mi ją obiecano, byłam zapewniana przez kierownika, że jest zadowolony z mojej pracy, że dostanę umowę na stałe, że mam swoją działkę,
  w której będę ekspertem etc . Byłam aktywna, zgłaszałam zmiany, pomysły a niecałe 2 tyg. przed końcem umowy rocznej usłyszałam, że nie było efektu „wow”, gdzie 2 mce wcześniej byłam zapewniana, że jestem dobrym pracownikiem, że się zgadzamy etc.
  Dostałam nagrodę roczną i wypad.
  Moja czujność została uśpiona. Czuję się oszukana i zawiedziona, ale takie jest życie. Mam nauczkę, żeby nie ufać nikomu i zawsze być przygotowaną ma czarną godzinę.
  Czy się żalę? Może trochę tak, ale przede wszystkim przestrzegam przed fałszywymi ludźmi.

 17. Aleksandra Kanaszewska

  Dziękuję. Dała mi Pani dużo do myślenia!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?