Kamila czy ty jesteś robotem? POWER PONIEDZIAŁEK #16

POWER PONIEDZIAŁEK z Kamilą Rowińską to seria krótkich motywacyjnych nagrań, które zobaczysz w każdy poniedziałkowy poranek na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W tym odcinku:

► Ustal swoje życiowe wartości! Kiedy będziesz podążać za nimi będzie Ci łatwiej wytłumaczyć sobie, że pewne rzeczy trzeba po prostu zrobić, nawet jeżeli w danym momencie nie masz na nie ochoty.

Zobacz Power Poniedziałek. Zainspiruj się i pokaż ważnym dla Ciebie ludziom. Podziel swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

Zobacz kolejny POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
6 komentarzy
 1. Ewa

  To będzie bardzo dobry tydzień. Uwielbiam zaczynać każdy kilejny od Power Poniedziałków z Kamilą, dają do myślania, inspirują i motywują. Pozdrawiam wszystkie niezależne kobiety!

  • Katarzyna Szulc

   Dziękuję, że jesteś z nami ❤️. Pozdrawiam Kasia (Zespół RBC).

 2. Anna

  Super ?dziękuje bardzo. Mam ustalone swoje wartości i priorytety , ale czasami brak mi motywacji i determinacji żeby przestrzegać reguł . To jest temat w którym mam jeszcze dużo do zrobienia . PoZdrawiam

  • Katarzyna Szulc

   Anno życzymy Ci konsekwencji w przestrzeganiu reguł. Pozdrawiam serdecznie Kasia (Zespół RBC).

 3. Ewelina

  Dziękuję Kamila za każdym power poniedziałek. Dajmy mi kopa motywującego by zacząć poniedziałek z energią…

  • Katarzyna Szulc

   Cieszymy się, że dodajemy Ci energii ❤️ . Pozdrawiam Kasia (Zespół RBC).

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?