kobieta asertywna

Chcesz wystąpić ze mną i innymi kobietami na okładce mojej najnowszej książki pt: „Kobieta Asertywna”?

Asertywnych zachowań uczę już od blisko 10 lat. Kobiety, mężczyzn i młodzież. Organizuję szkolenia stacjonarne i kurs online. Ukończyło je już około 10 tys. osób.

Książka o asertywności, która właśnie powstaje i pojawi się jako lektura na wakacje tego roku, ma na celu pomóc kobietom w jeszcze lepszym wyrażaniu swoich uczuć i emocji, tak aby komunikowały się z otoczeniem z poszanowaniem swoich i cudzych praw.

Aby jeszcze lepiej potrafiły zadbać o swoje interesy. Aby te, którym zdarza się zachowywać w sposób uległy, agresywny lub manipulacyjny, nauczyły się innego sposobu komunikacji.

Asertywność zakłada bowiem szanowanie swoich praw, jak i praw innych ludzi. Zakłada również wyrażanie swoich emocji, bez intencji ranienia innych osób.

 

Jeśli ta filozofia jest Ci bliska, czytaj dalej…

 

Pisanie książki idzie swoim torem i aby jej treść miała najwyższą wartość wymaga czasu, dojrzewania, analiz, recenzji innych niż ja specjalistów, poprawek, refleksji i wielokrotnych powrotów do tekstu.

To moja ósma książka, więc czuję się tym bardziej zobowiązana. Kto wie, może będzie jeszcze chętniej czytana niż „Kobieta Niezależna”?

Niezależnie od procesu twórczego, w międzyczasie odbywają się prace graficzne. Między innymi prace nad okładką.

I do wystąpienia na okładce chcę Cię zaprosić. Na czym polega pomysł?

 

Chcę, aby „Kobieta Asertywna”, to nie była tylko Kamila Rowińska.

Chcę, aby to było wiele kobiet. Tyle ile zmieści się na okładce.

Grafik obliczył, że to może być 50 kobiet!

20 już mam, a 30 kobiet szukam!

 

 

Kobiet różnych. 18-letnich, w wieku studenckim, przed i po trzydziestce, czterdziestce, pięćdziesiątce, sześćdziesiątce, siedemdziesiątce!

Blondynek, szatynek, brunetek, rudych, przeróżnych!

Ponieważ każda z nas jest inna, a każda może być Kobietą Asertywną!

 

Co trzeba zrobić?

Akcja rozegra się na Instagramie w dniach 06-14 kwietnia 2019 r.

 

kobieta asertywna

Dlaczego właśnie tam, a nie mailem, na Facebooku lub gdziekolwiek indziej?

Ponieważ na Instagramie będzie naszemu Zespołowi najłatwiej znaleźć kobiety, które zgłaszają się do projektu, dostrzec ich różnorodność i przeczytać tekst pod zdjęciem. Przyjęcie zgłoszeń mailem i pobranie zdjęć technicznie jest dla nas niewykonalne, a kobiety chcemy wybrać 15-16 kwietnia 2019 r.

 

POZNAJ ZASADY AKCJI #KOBIETAASERTYWNA

 

 1. Potrzebujesz mieć konto na Instagramie.

 2. Możesz dodać mnie do obserwowanych, abyśmy były tam w kontakcie Instagram.com/kamilarowinska.pl, bedzie mi bardzo miło.

 3. W dniach od 6 do 14 kwietnia opublikuj na swoim profilu swoje portretowe zdjęcie (może być samodzielnie wykonane selfie) i dodaj do niego podpis: @kamilarowinska.pl wiem, że szukasz 30 kobiet na okładkę swojej najnowszej książki „Kobieta Asertywna”. Zgłaszam się! Kobieta Asertywna to dla mnie…..  (tutaj potrzebujesz wpisać swój tekst:) )

 4. Aby łatwiej było Cię nam odnaleźć użyj hasztaga #kobietaasertywna. Dzięki niemu, nie przeoczymy Twojego zdjęcia.

 5. Już od 6 kwietnia Zespół pracujący nad okładką będzie przeczesywał Instagram korzystając z hasztaga #kobietaasertywna i czytając opis pod zdjęciem będzie się upewniał czy to zdjęcie dotyczy okładki. Ważne jest więc, aby go dodać i napisać również, co dla Ciebie oznacza hasło: Kobieta Asertywna.

 6. Zostawianie dodania zdjęcia na ostatni dzień jest złym pomysłem. Szukamy kobiet już od 6 kwietnia, więc działaj od razu.

 7. Pamiętaj, że nie szukamy 30 MISS! Szukamy różnorodnych kobiet, które utożsamiają się z ideą Kobiety Asertywnej. Bądź dla siebie dobra! Ja absolutnie nie zgadzam się na postawę „pewnie mnie nie wybiorą bla bla bla”. Co Ci szkodzi? To może być super przygoda! Gdybym chciała na okładce profesjonalne modelki to zadzwoniłabym do agencji, aby wysłał kilkanaście kameleonów, zamiast siedzieć tydzień na Insta w poszukiwaniu Kobiety Asertywnej ze swojej społeczności.

 8. 15 i 16 kwietnia będziemy kontaktować się wybranymi kobietami i zapraszać je na sesję zdjęciową. Uczestnictwo w sesji jest obowiązkowe. Okładka powstaje w studio.

 9. Podczas sesji zespół RBC zadba o Ciebie, bądź spokojna, bycie profesjonalną modelką nie jest wymagane.

 10. Udział w projekcie jest nieodpłatny. RBC pokrywa koszty sesji oraz wizażystki. Zadbamy też o Twoją stylizację podczas sesji. Ty ubierz swoje ulubione jeansy.

 11. Obowiązkowo wypełnij formularz zgłoszeniowy, znajdujący się poniżej. Szykuję niespodziankę dla osób, które zgłosiły swoją chęć do tego, by pojawić się na okładce książki Kobieta Asertywna.

 

Przeczytaj jeszcze raz, co i gdzie trzeba opublikować i jeśli jest to dla Ciebie super przygoda to zapraszam!!

 

 

Jeśli uważasz, że Twoja znajoma marzy o tym, aby być na okładce książki „Kobieta Asertywna” zaproś ją do zabawy i prześlij jej link do tego wpisu.

Ja cieszę się na samą myśl o tej okładce, no i oczywiście książce!!

Pozdrawiam ciepło,

Kamila

 

 

 


Zapraszam Cię na mój Instargam:

@kamilarowinska.pl >>
[kliknij]


 

ABY NIE OMIJAŁY CIĘ NAJNOWSZE FILMY

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

 

5 komentarzy
 1. Jolanta

  Kobieta Asertywna to kobieta szczęśliwa.
  Wie że ma prawo do wyrażania życzeń, posiadania potrzeb i pragnień oraz marzeń.
  Jest uczciwa i szczera wobec siebie i innych ludzi.

 2. Barbara

  Witam,

  Tak.To jest super pomysł.Kamila jesteś naprawdę kreatywna i mega.. .
  Nie uczestnicz,ę,bo chcę ukończyć kurs masażu.
  Chcę z Wami być i uczestniczyć w kursach,szkoleniach.
  Chce,też mieć JAKIŚ WŁASNY BIZNES. Pomóżcie mnie.

 3. Mirosława

  Super pomysł. Jestem kobieta z duzym doswiadczeniem w biznesie i moge podzielić się co robilam jak i z kim.
  Ja się piszę na ta okladkę. Co jeszcze mogę zrobić poza wysłaniem na instagramie zdjęcia i zgloszenia

 4. […] Wystąp na okładce nowej książki ,,Kobieta Asertywna”! >> POZNAJ SZCZEGÓŁY […]

 5. Aneta

  Wspaniały pomysł. ☺ Kamila jesteś niesamowita i tak wiele robisz dobrego dla kobiet. Dziękuję, że jesteś i tak prężnie działasz. Powodzenia. Każda kobieta powinna zapoznać się z Twoimi materiałami.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?