Zbliżają się Święta i większość z nas jest już gorączce przygotowań. 

Dla RBC ten miesiąc był bardzo pracowity, ponieważ wielu z Was zdecydowało się kupić w prezencie książki i płyty. Biuro było więc jednym, wielkim centrum pakowania. 

Pakowaliśmy też prezenty dla szpitali, hospicjum, wspieraliśmy fundację Mam Marzenie i uczestniczyliśmy w akcji #szlachetnapaczka. Chociaż tutaj o pakowaniu ciężko pisać, bo kupiliśmy dla starszego Pana tonę węgla, dla innej Pani łóżko i nasze prezenty miały spore gabaryty:)

To jednak jeszcze nie koniec naszego pomagania.

Nasze serca wypełniają jeszcze dzieci z Akademii Przyszłości, które każdego roku wspieramy. Fundujemy indeksy dla dzieciaków, które zgłaszane są do projektu współpracy z tutorem nad poczuciem własnej wartości oraz lepszymi wynikami w nauce.

Teraz możemy to zrobić razem!

W dniach od 18 do 20 grudnia 2017r. moje najpopularniejsze VOD  na temat wytyczania celów na Nowy Rok wraz z dostępem do całorocznej zamkniętej grupy wsparcia na FB będzie w PROMOCJI, abyście mogli z niego skorzystać i zaplanować 2018r.

RBC natomiast przekaże całkowity dochód ze sprzedaży tego VOD w tych dniach na wsparcie dzieciaków z Akademii Przyszłości!

Ty masz promocję i VOD, wiesz jak wytyczyć cele na 2018 r., dzieciaki mają wsparcie na kolejny rok!!

Zamów VOD dla siebie i zaproś do akcji znajomych!!

>> KLIKNIJ TUTAJ <<

 

Dziękuję, 
Kamila Rowińska z Zespołem RBC

08.01.2018r. Podsumowanie Akcji!

Kochani, dziękujemy 98 osobom, które wzięły udział w Akcji!

Dzięki temu uzyskaliśmy kwotę, która została uzupełniona o prywatne środki i łącznie przekazujemy dla Akademii Przyszłości

kwotę 10.000zł!

Dziękuję za Wasze wsparcie i zaangażowanie w akcję!

Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
1 Komentarz
  1. […] ponad 50.000 złotych na cele charytatywne, w ramach których wspieraliśmy m.in.: Akademię Przyszłości, Fundację Mam Marzenie, Szlachetną Paczkę, Niebieską Linię, leczenie wielu dzieci w tym akcję […]

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?