POWER PONIEDZIAŁEK z Kamilą Rowińską to seria krótkich motywacyjnych nagrań, które zobaczysz w każdy poniedziałkowy poranek na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W tym odcinku:

► to kim będziesz mając 80 lat w dużej mierze zależy od tego, co robisz dziś.

Zobacz, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

Zobacz kolejny POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
3 komentarze
  1. Justyna

    ja chcę w wieku 80lat mieć duuuużo powera i chcę skakać ze spadochronem,latać szybowcami i jezdzić szybkimi samochodami:))dobra to biorę się do roboty!!pa:)

  2. Barbara

    Dlatego ja działam tu i teraz, staram się nie odkładać niczego na „za jakiś czas”. Staram się „zarażać” takim sposobem myślenia tych, których spotykam na swojej drodze ☺ „uwielbiam” tekst „ja nie mam czasu”… Jestem tak jak i Ty Kamila matka dwójki dzieci (obecnie w wieku 3 i 7 lat) – można powiedzieć, ze samotnie wychowująca… Jak to jest, ze ja mogę, a np. singiel/ka nie ma czasu?? Myślę, że tutaj każdy musi porozmawiać ze swoim sumieniem tu i teraz, a nie za „x” lat, a potem pluć sobie w twarz „a dlaczego wcześniej tego nie robiłem/am”. Żyj tu i teraz z „konsekwencją jutra”… Pozdrawiam serdecznie ☺

  3. Iwona

    Po obejrzeniu filmiku kim będę w wieku 80lat zastanawiam się jak to jest ze wszystko odkładam ciagle na bok, brak mi motywacji, odpowiedniego argumentu… teraz jak sobie pomyśle ze kiedyś będę mieć dzieci wnuki I te 80 lat… może warto motywować się przyszłością?! Każdy dzień zaczac tak aby przyniósł coś z czego będę zadowolona a z czasem przyniesie coś co będę mogła wspominać jako staruszka… może sukces zawodowy, może tak jak wspominałaś bycie fit! Odkładanie wszystkiego na później się nie opłaci… dzięki Karolina;)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?