Power Poniedziałek 56

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, z którego — na przykładzie sesji zdjęciowej do II wydania Kobiety Niezależnej — poznasz tajniki profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

W tym odcinku:

► rozprawiamy się z mitami na temat niezależności kobiet. Często słyszę stwierdzenia, że Kobieta Niezależna nie potrzebuje w życiu mężczyzn, jest opryskliwa, nie chce tworzyć rodziny, żyć w związku itp. Czy rzeczywiście tak jest? Posłuchaj wypowiedzi wspaniałych kobiet: Red Lipstick Monster, Ewy Kutyby, Edyty Kurek, Basi Sołtysińskiej i Marty Małeckiej.

► Wszystkie spotkałyśmy się w ramach sesji zdjęciowej do II wydania książki. Na tym przykładzie podzielę się z Tobą tajnikami zorganizowania takiej sesji – poznasz 13 kroków, wg których działam, a wynik końcowy działania jest sukcesem :)

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka. 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ KUP II wydanie BESTSELLERA Kobieta Niezależna. Poznaj tajniki kobiet sukcesu>>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ ZOBACZ inspirującą rozmowę z Edytą Kurek, jedną z bohaterek II wydania książki Kobieta Niezależna” na temat tego, jak budować swoją karierę zawodową.  >>ZOBACZ TUTAJ<<ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
2 komentarze
  1. Marta

    Rewelacyjna sesja i super profesjonalizm!!! Brawo Kamila, brawo Kobiety Niezależne!

  2. Kasia

    Chcialabym sie podzielic video z TED, ktore ostatnio wpadlo mi w oko i od razu pomyslalm o ksiazce Kobieta Niezalezna. To jak dziewczynki sa wychowywane wplywa na to jakimi sa kobietami i co osiagaja https://ed.ted.com/featured/16DCJILa#review
    Jestem najwiekszym fanem Twojej Misji dla Kobiet! Podziwiam i dziekuje! :)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?