koło życia

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym dowiesz się, jak wykonać jedno z najważniejszych ćwiczeń coachingowych — koło życia.

 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK >> Koło życia – jak je wykonać?  << i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

 

 

KOŁO ŻYCIA

W ostatnim Power Poniedziałku [ZOBACZ TUTAJ] zapowiedziałam Ci serię nagrań związanych z Dziennikiem coachingowym, autorstwa mojego oraz Kamili Kozioł. Dziś zapraszam Cię na pierwszy odcinek tej serii, w którym wspólnie wykonamy ćwiczenie zwane kołem życia. Przygotuj swój Dziennik coachingowy lub zwykłą kartę i długopis.

W tym odcinku:

► Zaproszę Cię do pracy z Dziennikiem coachingowym 

► Wspólnie wykonamy ćwiczenie nazywane kołem życia – pokażę, jak je wykonać, z jakich elementów jest złożone oraz dlaczego jest dla nas tak istotne.

► Podzielę się z Tobą wspomnieniem – czego doświadczyłam, gdy po raz pierwszy wykonałam własne koło życia?

► Zadam Ci kilka kluczowych pytań, które pozwolą odkryć, czy w Twoim życiu są obszary, nad którymi chciałabyś popracować, ulepszyć je lub całkiem zmienić. 

 

ZAMÓW DZIENNIK COACHINGOWY DLA SIEBIE [KLIKNIJ TUTAJ]

koło życia


Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka Koło życia lub odsłuchania podcastu:

 

 


POWER PONIEDZIAŁEK Koło życia — TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH POWER PONIEDZIAŁKÓW >> KLIKNIJ TUTAJ <<

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIA STACJONARNE >> KLIKNIJ TUTAJ <<

ZAMÓW DZIENNIK COACHINGOWY >> KLIKNIJ TUTAJ <<

 


POWER PONIEDZIALEK

 

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ NAGRANIA Z SERII POWER PONIEDZIAŁEK

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

87 komentarzy
 1. Ola

  Zaczynam 26.09.2020. Koło zrobione, dużo pracy przede mną, ale jest nadzieja :)

 2. Agata

  Dzięki Kamila za ten odcinek :) Dzięki też za dziennik coachingowy, z którym pracuję od 1. lipca tego roku. Uczy mnie on jeszcze większej systematyczności, pozwala zatrzymać się i skłania do większej refleksji nad własnym życiem.
  Dziękuję też za Twoje książki. Przeczytałam 3 z nich i choć nie są rewolucją w moim życiu, to upewniły mnie, że idę dobrą drogą, a to też bardzo ważne. Dziękuję :)

 3. Ewa

  Dziękuję bardzo Pani Kamilo, dzięki Pani mogę popracować na swoim rozwojem osobistym. Nigdy nie robiłam koła życie a to fantastyczne ćwiczenie, żeby zobaczyć obszary na jakie należy zwrócić uwagę. Będę starała się zmieniać swoje życie dzięki Pani.

 4. Ewa

  Dziękuję bardzo Pani Kamilo, dzięki Pani mogę popracować na swoim rozwojem osobistym. Nigdy nie robiłam kola życie a to fantastyczne ćwiczenie, żeby zobaczyć obszary na jakie należy zwrócić uwagę. Będę starała się zmieniać swoje życie dzięki Pani.

 5. Elżbieta

  To jest moje 2 koło i muszę przyznać, że w niektórych obszarach jest lepiej, w innych bez zmian, ze zdrowiem gorzej. Ale stale pracuję nad sobą i obszarami :) Dziękuję pięknie Kamila za motywację! :*

 6. Dorota

  Patrząc na moje koło życia widzę, że czeka mnie wiele pracy. Najważniejsza dla mnie jest praca nad sobą, chociaż poległam w każdym obszarze.

 7. Alicja

  Rozpoczęłam pracę z dziennikiem jakiś czas temu, teraz do niego wróciłam i pracuję z nim codziennie. Przekonałam się jakie to dobre dla mnie narzędzie do oprawcy na sobą.
  Moja afirmacja często powtarzana:
  „Mam wspaniałą pracę w której uczymy się od siebie nawzajem i wspieramy w realizacji projektów.

 8. Dorota

  A co z celami, które nie są zależne tylko ode mnie?? Moim celem/pragnieniem na ten rok jest wyjście za mąż i założenie rodziny. Jednak nie jest to już celem mojego partnera i właśnie jesteśmy na rozstaju dróg. Jak zatem powinnam za pisać taki cel, przecież nie mogę decydować za kogoś?🤔

 9. Kasia

  Cześć Kamila,
  Dziękuję za Twoje nagranie, bo dodatkowo mnie zmobilizowalo do akcji.
  Zrobiłam ćwiczenie w „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale”. Zanim naprawdę ręcznie zaczęłam zaznaczać a potem odpowiadać na pytania, przemyśliwałam w głowie potencjalne odpowiedzi. Generalnie, obraz był bardzo negatywny, tak go po prosru oceniałam w myślach.
  Co się jednak okazalo, po wykonaniu cwiczenia widzę, że nie jest tak źle, co unaoczniło mi fakt jak uporczywy jest w mojej głowie głos wewnętrznego krytyka.
  To dowodzi też, że pisanie na kartce to potęga, zupełnie co innego wychodzi niż w glowie…
  Masakra jak bardzo moje myślenie zniekształca rzeczywistość.

 10. Małgorzata

  Cześć Kamila. Dziękuję za ten odcinek. Dzisiaj zrobiłam to koło razem z Tobą po raz trzeci (zaczynam trzecią serię dziennika), ale po raz pierwszy chyba tak do końca w pełni świadomie, jak interpretować poszczególne obszary :) Co jest najważniejsze? Porównałam wszystkie trzy i dostrzegłam różnice w poszczególnych obszarach. W każdym na plus. A to oznacza, że prawie trzy lata pracy nad sobą, z Twoimi książkami, z Twoimi wskazówkami przynoszą konkretne rezultaty. Wielokrotnie wydawało mi się, że tak nie jest. Że wszystko co robię nie ma sensu i moje życie nie będzie lepsze. Na szczęście kilka lekcji wyciągniętych z Twoich szkoleń, na których byłam, z Twoich książek, które przeczytałam sprawiało, że wstawałam rano, pudrowałam nos i szłam dalej :) Twoje powiedzenie „Być może nie miałaś wpływu na to, co ciebie spotkało, ale tylko od ciebie zależy, co z tym zrobisz” jest dla mnie, jak światło latarni morskiej dla żaglowca w trakcie sztormu. Serdecznie pozdrawiam i czekam na więcej :)

 11. Marta

  Dziękuję Kamilo za bardzo wartościowe Power Poniedziałki:) to jest to!
  Jeśli chodzi o koło życia to zdecydowanie ten rok to kierunek na rozwój i pieniądze. Jeśli w tym obszarze będę niezależna to wpłynie pozytywnie na resztę kawałków pizzy;) pozdrawiam

 12. Aldona Grono

  Tematy poniedziałkowe w tym roku bardzo dla mnie przydatne warsztatowo, dziękuję

 13. Justyna Sobota-Walejańczyk

  Dziękuję Kamilo za kolejna dawkę pozytywnej energii, cel grudzień 2020 kończę RBC Master Business Training i 05 2021 kupiłam mieszkanie – wszystko rozpoczęte i zaplanowane w czasie

 14. Edith

  Koszmar jakiś. Patrząc na to wszystko jeszcze bardziej się zdołowałam. Pola małżonek, zabawa i rekreacja 1, Rozwój duchowy 3, Rodzina i przyjaciele 4, Otoczenie 4, Pieniądze 5, Kariera i Zdowie 6. Nie mam pojęcia, co z tym zrobić. Raczej mam poczucie, że niewiele zależy ode mnie. Mam chaos w głowie.

 15. Joanna Jarzębowska

  Dziękuję za nagranie, z innym spojrzeniem podchodzi się wtedy do pracy nad sobą. Dziennik wypełniam od sierpnia i dziś robiłam – uwaga D134 – czyli powtórzenie koła życia. Aż chciałoby się powiedzieć: przypadek, nie sądzę :-) Twoje nagranie idealnie się tu wpasowało (lub mój dziennik idealnie się tu wpasował :-). Porównanie wyników wypada mocno na plus, wszędzie mam wyższy poziom zadowolenia niż 4 miesiące temu. W ramach pracy z dziennikiem mam cele rozpisane w każdym obszarze, ale dzięki temu ćwiczeniu widzę, że nacisk powinnam położyć na rozrywkę, a to zazwyczaj pomijałam. Stawiałam wyżej zdrowie, rozwój osobisty, czy finanse. Poza tym uważałam, że regularne ćwiczenia i świętowanie urodzin i wynikające z tego spotkania ze znajomymi wystarczą. Otóż nie wystarczą i tu już rozpisałam kilka akcji. Wiążą się one z fitnessem, ale obejmują wyjście w nowe miejsca, inny rodzaj aktywności, doświadczanie czegoś nowego. Rozrywka mocno wpłynie na ogólny poziom zadowolenia, poprawi zdrowie, wpłynie pozytywnie na znajomości i przyjaźnie, a być może podniesie zadowolenie w dziedzinie partner. Jako singielka najsłabszy poziom zadowolenia mam w dziedzinie Partner, ale dzięki pracy z dziennikiem mocno się tu rozwinęłam: zaczęłam się spotykać z nowymi osobami, zawarłam kilka bliższych znajomości. Ostatecznie okazały się one nietrafione, ale zyskałam nowe doświadczenia, wiedzę – nie zawsze miłą – jak mogą się zachować wobec nas inne osoby. I to też jest fajnie, bardzo rozwijające. Przede wszystkim jednak ruszyłam z miejsca i to się liczy.
  Dziękuję i czekam na kolejne nagrania. Pozdrawiam i życzę duuuużo zdrowia :-)

 16. Ewa

  Hej. Może ktoś ma ochotę przygarnąć bilet ma szkolenie „zbuduj swoją wewnętrzną siłę” w Warszawie za dwa dni? Niestety sama nie mogę skorzystać, mimo że czekałam na nie pół roku. Siła wyższa-choroba synka. Jeśli jest tu chętna dusza proszę o kontakt [email protected].
  Pozdrawiam.

 17. Joanna

  Dziękuję Kamilo za to nagranie,
  nie mam dziennika coachingowego ale takie koło tez jest w dzienniku kobiety niezależnej więc je wypełniłam. Miałam wcześniej z tym problem bo do końca nie wiedziałam jak spojrzeć na niektóre obszary i dużo mi to nagranie wyjaśniło. Czekam na kolejne nagrania.
  Pozdrawiam

 18. Teresa

  Dla mnie do przepracowania 2 obszary:
  * zdrowie
  * rodzina i przyjaciele
  Generalnie jest ok., ale zawsze może być lepiej

 19. Ania

  Od 20.01.2020 r. rozpoczęłam pracę z dziennikiem i chcę przepracować go wspólnie z Tobą Kamila i kobietami, które też wystartowały i podjęły tego rodzaju wyzwanie. Potrzebuję uporządkować swoje dotychczasowe życie, bo lata lecą do przodu, a ja mam poczucie, że zatrzymałam się w miejscu, W miejscu, które stało się dla mnie wygodne, znane. Chce ruszyć z miejsca i coś z tym zrobić…. ale niestety nie podejmuje większych działań w kierunku zmiany. Mam głęboką nadzieję, że starczy mi samozaparcia, determinacji i systematyczności podczas przerabiania dziennika coachingowego i będę działać w 2020 roku i osiągać cele, które zapisałam w D:2 (1 cel prywatny, a 2-gi jest zawodowy). W moim kole życia chcę podnieść poziom zadowolenia w sferze rodzina / przyjaciele, finanse oraz rozwój osobisty. Trzymam za siebie i za całą grupę Kobiet Niezależnych mocno kciuki podczas pracy nad dziennikiem i samym sobą :)

 20. Zuzanna

  Bardzo dziękuję za to nagranie! :) zakupiłam dziennik, sama najpierw zrobiłam to ćwiczenie, a później obejrzałam ten filmik. Przyznam szczerze, że zadziwiły mnie odczucia jakie mi towarzyszyły przy wypełnianiu go. Mimo, iż moje wyniki są bardzo niskie jeśli chodzi o kwestię finansów i kariery to najdziwniejsze jest to, że wcale mnie to nie załamało. Wręcz przeciwnie, poczułam spokój ponieważ wiem doskonale nad czym chcę pracować w najbliższym czasie. Pytania pomocnicze są niezwykle wartościowe, ponieważ dzięki nim wytyczamy ścieżkę jak dokładnie możemy poprawić dany obszar. Jestem szczerze zachwycona zarówno dziennikami jak i książkami. Aktualnie czytam Niezależna kobieta i pragnę z całego serca podziękować za każde napisane słowo. Daje dużo wsparcia, pomaga poszerzyć horyzonty myślowe, zdystansować się od codziennych wyzwań, które później o wiele łatwiej jest pokonać. Uważam, że natrafiłam na Ciebie w idealnym momencie mojego życia. Akurat teraz mam siłę i ogromną motywację do zmian i pracy nad sobą, a z każdym Twoim produktem z którym się stykam utwierdzam się w przekonaniu, że dam radę. Kamilo, masz ogromną moc, dziękuję Ci.

 21. Michalina

  Generalnie moje koło życia jest satysfakcjonujące. Obszary nad którymi się pochyłe to – przestrzeń (posprzątanie mieszkania po przeprowadzce); zdrowie (utrzymanie diety eliminacyjnej i rotacyjnej); środki finansowe (chce zarabiać więcej z innych źródeł niż praca etatową); zabawa i rekreacja (częściej pozwalać sobie na odpoczynek).

 22. Ewa

  Bardzo wyraźnie zobaczyłam obszary, które wymagają dużo prac.

 23. Justyna

  Jeśli jakaś czynność zajmuje mniej niż 2 minuty, zrób to od razu – super rada!

 24. MAGDALENA

  Moją uwagę przyciągnęła nie strefa, lecz..kant- styk „zdrowie i sprawność fizyczna” z „rozwój osobisty”- to 1 leży, 2 można by się pochwalić. I to jest dla mnie zadanie- wszelkie zasoby rozwojowe wykorzystać do zadbania o tę 1 sferę. Przyziemniej: z 5 letnią kontuzją ( z powikłaniami) pobiegać po kwity, skierowania, porentgenować się po kilku latach przerwy, powystawać w kolejkach u specjalistów ( no cóż- finanse na 0-1 więc nie prywatnie), wyczekać do genetyka ( jeszcze tylko pół roku..), i jeszcze o siebie w tym zadbać.Więc.. wszystkie zasoby „rozwojowe”- do użytku!

 25. Anna

  Zaczęłam pierwsze zadanie :) Patrząc na swoje koło życia niestety jest wiele obszarów, z których nie jestem zadowolona. Chciałabym poprawić swoje samopoczucie, zadbać o czas dla siebie, którego mam ostatnio zbyt mało i ciągle chodzę podenerwowana. Chciałabym również wzmocnić pewność siebie. To spowoduje, że będzie mi łatwiej wystartować ze swoim biznesem, być może wtedy poprawią się finanse, zmienię otoczenie. Brak pewności siebie to jest coś, co blokuje mnie w wielu aspektach życiowych. Często jestem niezdecydowana i niepewna tego, co robię.
  W związku z tym mam pytanie – do których obszarów koła mogę przypisać pewność siebie oraz ten brak czasu dla siebie? Mam wybrać jeden obszar, ale wychodzi na to jakby to były jednak dwa. Rozwój osobisty (praca nad sobą i wzmocnienie pewności siebie) oraz zabawa i rekreacja (czas dla siebie, odpoczynek)? Czy jednak zdrowie? O zdrowie ostatnio bardziej dbam, jednak zostaje kwestia tego czasu.

 26. Jolanta Kasperczyk

  Witam serdecznie. Dziękuję za nagranie ponieważ praca z „Kołem Życia” dała mi pogląd na co powinnam skupić uwagę i nad czym mocno popracować aby poprawić określone sfery życia. Pozdrawiam

 27. Ola

  Dziekuje bardzo za informacje, zmotywowały mnie do zakupienia dziennika bo z początku myslalam ze pewnie kupie i odstawię , teraz mnie zmotywowałaś do działania bo duzo zaplanowałam w tył roku a dzieki odcinkowi wiem ze na pierwszym miejscu bedzie zdrowie a potem rozwiniecie biznesu

 28. Ela

  To rewelacyjne narzędzie pomagające przeprowadzić „życiową inwenturę” – sprawdzić, czy wszystkie nasze życiowe obszary funkcjonują na zadowalającym poziomie, a jeśli coś szwankuje – pozwala to łatwo zdefiniować. Wykonanie tego ćwiczenia uzmysłowiło mi nie tylko, gdzie mam największy deficyt, ale też jak bardzo ujemnie wpływa on na inne strefy mojego życia oddalając mnie od poczucia spełnienia. Pierwszy raz wykonałam je pół roku temu, dzięki temu, że już wtedy wzięłam się ostro do pracy dzisiejszy rezultat jest zdecydowanie lepszy – więcej zapełnionych pól :-) a ja czuję się bardziej sprawcza – po prostu szczęśliwsza !

 29. Ela

  Koło życia to rewelacyjne narzędzie pomagające przeprowadzić „życiową inwenturę” – sprawdzić, czy wszystkie nasze życiowe obszary funkcjonują na zadowalającym poziomie, a jeśli coś szwankuje – pozwala to wyłapać, zdefiniować. Wykonanie tego ćwiczenia uzmysłowiło mi nie tylko, gdzie mam największy deficyt, ale też jak bardzo ujemnie wpływa on na inne strefy mojego życia oddalając mnie od poczucia spełnienia. Pierwszy raz wykonałam je pół roku temu, dzięki temu, że już wtedy wzięłam się ostro do pracy dzisiejszy rezultat jest zdecydowanie lepszy – więcej zapełnionych pól :-) a ja czuję się bardziej sprawcza – po prostu szczęśliwsza !

 30. Ola

  Jestem nieco zawiedziona. Zetknęłam się już kiedyś z tym ćwiczeniem. Spodziewałam się nieco więcej informacji co mam z nim zrobić szczególnie po wstępie w którym zapewniasz że nawet jeśli nie mam jeszcze dziennika to warto zrobić to ćwiczenie i mogę je spokojnie wykonać. Niestety zostałam z jednym wielkim zapytaniem co z tym teraz? Po co to zaznaczylam? Mam mieszane uczucia.
  Może jeśli posłucham kolejnych Power poniedziałkow coś mi to da. Dam sobie jeszcze szansę. Na razie nie czuje tego dziennika… Ani tego ćwiczenia.

 31. Aleksandra

  Bardzo lubię uzupełniać koło życia :D U mnie najgorzej leżą finanse i podreperowanie ich jest moim celem na ten rok. Drugi, ważny cel, to ukończenie Twojego wyzwania biegowego, w którym właśnie dziś pokonałam już 400 km. Dziękuję za wszystko :*

  • Magdalena

   Gratuluje, to piękny wynik. Ja rowniez biore udzial w sportowym wyzwaniu. Życzę powodzenia. Jednocześnie jestem ogromnie wdzięczna Kamili za kontynuację już szóstej edycji tego wyzwania.

 32. Elżbieta

  Dobry wieczór.
  Pracowałam z kołem po raz drugi w dzienniku coachingowym . Kiedyś pokazywałaś go w power poniedziałku.
  Dziękuję Elżbieta

 33. Iwona MATRAS

  Kamilo dziękuje Ci za dzisiejszy PP. Czekałam na niego w niecierpliwością. Dziennik już mam i nawet zaczęłam go wypełniać. Jestem na samym początku drogi ale sadze, ze będzie to podroż bardzo kształcąca. Odpowiadając na pytania zawarte z Dzienniku trzeba być szczerym samym ze sobą. To trudne ale do zrobienia :) Powodzenia i pozdrowienia z Belgii :) Iwona

 34. A.

  Droga Kamilo! Wszystkiego dobrego dla Ciebie! Ja chciałabym się zająć swoim zdrowiem, kariera. Mam nadzieje, ze z tego wynikną również znamionują w finansach i otoczeniu. Pozdrawiam Cię serdecznie!

 35. Irena Czaplinska

  Witaj Kamilo.
  Cudowny pomysł na wyjaśnienie dziennika.Ja jestem na trzecim tomie.Obszar nad którym muszę popracować to moje zdrowie aby pujść dalej musiałam odpuscic i zrezygnować z innych obszarów.Miło cię widzieć z powrotem życzę dużo zdrowia POZDRAWIAM

 36. Teresa

  Rozpoczęłam pracę z dziennikiem w ostatnich dniach grudnia, jednak na razie mało systematycznie, nadmiar obowiązków – cała nadzieja w zmianach po szkoleniu Maksymalna Produktywność ;-) Późnym wieczorem trudno się zmobilizować do kolejnych działań, ale uzupełniam dziennik z wielką przyjemnością, ponieważ tak jak powiedziałaś porządkuje, uspokoaja chaos i natłok myśli, pozwala na konstruktywne przemyślenia i plany….. Dzięki za to nagranie i obietnicę kolejnych mobilizujących do pracy nad sobą ! :-)

 37. Barbara

  Koło zrobiłam dzisiaj z Tobą Kamilo 2 raz. Po pierwszym kole zmieniłam pracę i miejsce zamieszkania, przez co poprawiło się nieco moje zdrowie i trochę finanse. Po dzisiejszym kole mam wobec siebie i swojego życia kolejne oczekiwania. Dziennik coachingowym mam od dłuższego czasu… No wlasnie: mam, ale jeszcze z nim nie pracowałam. Dzięki power poniedziałkom z Dziennikiem będzie mi łatwiej zabrać się do tej pracy. Dziękuję 😊

 38. Dorota

  Kamila pracowałam z dziennikiem w 2018r bardzo mi pomógł ćwiczenia które robiłam uświadomiły mi wiele interesujących wiadomości o mnie samej. Dziękuję bardzo za cenne wskazówki i proszę wspieraj nas dalej. Życzę Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i niech to zdrowie na Twoim kole życia osiągnie poziom 100%

 39. Bogi

  Pierwszy raz robiłam koło życia przy okazji Kobiety niezależnej. Później kilka razy – gdy zastanawiałam się co dalej. W tym roku za Twoją namową kupiłam dziennik i zaczęłam wypełniać. W tym roku wyraźnie widać, że muszę skupić się na swoim zdrowiu. Drugim obszarem jest rekreacja, ale rozumiem ją bardziej jako odpoczynek, naukę relaksu.

 40. Edyta

  Kamilo spoglądając na moje koło życia wiem,że w poerwszej kolejnosci chcę zajac soe swoim zdrowiem i rozwojem osobistym😀

 41. Sylwia

  Kamilo bardzo dziękuję, że zdecydowałaś się popracować z nami nad Dziennikiem, wierzę, że to jeszcze lepiej pozwoli mi spojrzeć na niektóre pytania i spróbować jeszcze raz je wypełnić. Faktycznie niektóre pytania w dzienniku są trudne, mimo iż są krótkie opisy. Ja w tym roku skupiam się na podniesieniu swoich kompetencji. Także z jeszcze większą niecierpliwością czekam na kolejny power poniedziałek. Życzę przede wszystkim dużo zdrowia i dalszego spełniania swojego największego marzenia :)

 42. Renata

  Mam dziennik, zaczęłam od koła życia – doskonałe ćwiczenie! Biegałam też 9 miesięcy w Wyzwaniu, oglądam power poniedziałki i webinaria, mam więc wrażenie, że już trochę Kamilę poznałam!
  Plan na ten rok – to solidna, codzienna praca z dziennikiem – bo tylko z systematycznej pracy cokolwiek wynika. Chcę, by poziom satysfakcji był na podobnym poziomie we wszystkich aspektach. Power poniedziałki bardzo w tym pomogą!
  Gorąco pozdrawiam Kamilę i cały zespół, dziękując za świetną pracę, inspirację, motywację, że nie wspomnę o przyjemności oglądania Kamili :D
  Renata

 43. Iza

  Moje koło życia w większości obszarach nie wygląda za ciekawie. Cieszę się że chociaż mam wspaniałą rodzinę i przyjaciół :) Nie posiadam dziennika coachingowego bo na dzień dzisiejszy mnie nie stać. I już wiadomo nad czym trzeba popracować ;) Wykupiłam kurs „maksymalna produktywność” i na razie będę na tym pracowała. Dziękuję Kamila, że jesteś i chcesz się dzielić swoją wiedzą.

 44. Magdalena

  Nie mam jeszcze Dzienników, ale chyba za chwilę je zamówię. Co do koła życia, to spotkałam się z tym ćwiczeniem już kilka lat temu, ale wtedy chyba go nie doceniłam i nie zrobiłam zbyt rzetelnie. Nad wszystkim chcę jeszcze pracować, ale w tym roku najbardziej skupię się na finansach i rozwoju osobistym. Czuję, że tutaj mam najwięcej do zrobienia.

 45. Sylwia

  Ja zrobiłam już kilka tygodni temu. Teraz puszczam info dalej w świat, niech inni też je zrobią. Dzięki Kamila. Motywujesz jak zawsze :)

 46. Katarzyna Dembińska

  Pani Kamilo ! Odcinek obejrzany i faktycznie ja choć swoje koło zycia zrobiłam juz 1 stycznia 2020r. to jeszcze raz je zweryfikowałam. W zeszlym roku je takze zrobilam . Niby duzo sie działo ale cos co było na plus w jednej dziedzinie tworzyło minus w nastepnej. W relacji partner/malzonek od wielu wielu lat 0 % i to jest jedyna relacja, w ktorej nic sie nie dzieje. :(

 47. Aneta Szpak

  W tym roku pracuję nad zdrowiem i sprawnością fizyczną oraz rozwojem osobistym. Dziennik Coachingowy wypełniam codziennie od 1 stycznia 2020 roku. Pozdrawiam 😘

 48. Anet

  Wysłuchałam. Koło życia zrobiłam. Zobaczyłam na nim duże zamieszanie i bałagan. Tylko od czego zacząć?
  Dzienniki mam. Leżą, zagubiły się w otchłani innych książek.
  Trudno to wyrazić słowami, więc powiem „zbyt prosto”: potrzebuję czasu, w sensie by zacząć to robić. Ledwo wyrabiam się z podstawowymi obowiązkami. Jadę po bandzie każdego dnia. Nie narzekam. Zadaję sobie pytanie: Jak zacząć by robić to każdego dnia?

 49. Oollaa

  Witaj Kamilo, z dziennikiem pracuję od zeszłego roku. Zatrzymałam się na drugim tomie i jakoś ciężko mi wrócić. Teraz za sprawą tego i poprzedniego power poniedziałku wracam do niego i cieszę się na niego. Koło zrobione jakiś czas temu. Teraz kariera dla mnie jest najważniejszym etapem. Pozdrawiam

 50. Małgosia

  Mialam juz jedno podejscie do pracy z dziennikiem, który sprawiłam sobie w prezencie na 40 urodziny. Niestety w ubiegłym roku nie udało mi się, inne nieprzewidziane okoliczności sprawiły że brakło mi siły, chęci… Ale dziś zaczynam razem z Tobą . Motywację mam i wierzę, że warto. Pozdrawiam. Trzymaj kciuki

 51. Monika

  Dzień dobry
  Masakra, moje koło życia jest w każdym obszarze na 20-30 % jak ja mam to dźwignąć? Już nie mogę doczekać się kolejnego nagrania. Dzięki Kamila , że jesteś i dzielisz się swoją wiedzą. Mam cel: Tym razem nie odpuścić po miesiącu………

 52. Agata

  Dziękuję za ten odcinek 😉 zmotywował mnie aby zacząć pracę z dziennikiem. Mam dziennik bo dostałam pod choinkie w zestawie ale wykręcała się aby zacząć 😉 teraz pierwszy dzień zrobiony 😉a koło życia daje dużo do myślenia, ale ten rok jest pracą nad sobą 😉

 53. Ana

  Kamila, dzięki za Twoją pracę! Nie tylko za Twoje Power Poniedziałki, za każde nagranie online, kurs i książki! Przygodę z Tobą dopiero zaczynam ale dzięki Twoim wskazówkom czuje się stabilniejsza i silniejsza. Po dzisiejszym odcinku widzę, że jestem zadowolona z biznesu, ktory zaczęłam niedawno ale jeszcze nie z jego rezultatów – wiem jednak że to sie zmieni, do tego dążę! Pozdrawiam serdecznie :) 😍

  • Kasia

   Moja dzisiejsza najwazniejsze lekcja po narysowaniu I zamysleniu sie nad kolem zycia to oczekuje I wymagam od innych, ale jednoczesnie nie doceniam tego co Co mam ( ludzi dookola) przy jednoczesnym dbaniu o zdrowie fizycznie, ale rowniez psychiczne.

 54. Anna Bosak

  Ja utknęłam w połowie zeszłego roku, bo nie rozumiałam ciągłego powtarzania zadań. Także Kamilo, bardzo proszę tłumacz zasadność wykonywania ćwiczeń, myślę że nie tylko mi to pomoże. Dziękuję 💐

 55. Beata

  Mam Dziennik i pracuję z nim powolutku… ;)
  Ale z powodu zmian które nastąpiły w weekend zrobie koło życia jeszcze raz. Chce pozmieniac niektóre cele. :)
  Polecam dziennik, do codziennej pracy, daje do myslenia!!

 56. Lidia

  Koło życia zmienia perspektywę patrzenia i porządkuje obszary życia. Warto je robić i porównywać. Moje sprzed roku jest zupełnie inne niż to dzisiaj, co pokazuje mi ogromna dynamikę życia.

 57. Renata

  Dziękuje za wszystkie informacje. Dla mnie to bardzo inspirujące i wartościowe bo wdrażam to w swoje życie. Pozdrawiam

 58. Marta

  Dziennik coachingowy zapoczątkował zmiany w moim życiu. Początkowo byłam wobec niego sceptyczna ale postanowiłam spróbować i okazało się, że porządkuje doskonale moją głowę. Pozwala skoncentrować się na tym co w życiu najważniejsze. Dzięki niemu też odkurzyłam wiele zakamarków swojej osobowości, przypomniałam sobie kim byłam, jestem. A dzisiejszy Power Poniedziałek, mimo, że tematyka znana, to zwrócił moją uwagę na właśnie ten jeden kluczowy obszar, którym w tym roku już zaczęłam się zajmować – ZDROWIE. Kamilo dziękuję. Mam wiele postanowień na ten rok ale jedno z nich to rozwijać się pięknie z Tobą. :)

 59. Dorota

  Dziękuje ci Kamila za te PowerPoniedzialki, co prawda w 2019 zaczęłam prace z dziennikiem coachingowy ale poszło mi ono bardzo słabo w 25% zatem w tym roku musze się poprawić i mam nadzieje ze rok 3020 będzie 100% finiszem z dziennikiem. Super, że o tym pomyślałaś i:😃👌 Dużo zdrówka!

 60. Weronika

  Dzien dobry,
  Po pierwsze dziekuje za Power Poniedzialek. Mam pytanie: Jak czesto trzeba lub powinno robic sie kolo zycia? Pierwszy raz robilam je chyba w pazdzierniku 2019 z jedna z Pani ksiazek, drugi raz przy rozpoczynaniu pracy z Dzienninkiem Kobiety Niezaleznej koncem grudnie. Czy teraz tez powinnam? Pozdrawiam,
  Weronika

 61. Anna

  Ja również Kamila zakupiłam już Twoje dzienniki razem z karteczkami Rowińskiej i zaczynam zmieniać swoje życie tak jak nigdy wcześniej. Zamierzam awansować kilkukrotnie w tym roku i podzielić się obowiązkami z moim mężem. Jestem właśnie w drugiej ciąży więc sama wszystkiego robić nie zamierzam i jestem pewna że karteczki mi w tym pomogą :)
  Co do dziennika to bardzo się cieszę, że zaczynasz go przerabiać w takiej szczegółowej formie jak dzisiaj :) również z niecierpliwością czekam na Twoje power poniedziałki i nie mogę się doczekać następnych! :) super, że jesteś i że nas inspirujesz :) dzięki Tobie wyciśniemy z 2020 roku wszystko co się da :D

 62. Jolanta Musial

  Mam przerobiłam pierwszy ale postanowiłam sprawdzić czy robię to dobrze i okazało się że nie bardzo mi to wyszło począwszy od koła życia wychodzi że jestem zakłamana i chciałam sama sobie ustawić koło życia tak jak chce ten Pover poniedziałek wyjaśnia mi wiele dziękuję Kamili.

 63. Edyta

  Pracuje z dziennikiem od września- a wypełnianie go systematycznie jest jednym z moich celów. Najprostsze, powtarzane w kółko ćwiczenia mają ogromną moc. Polecam i zachęcam.
  Mam teraz tylko dylemat- czy zacząć od początku z Wami czy kontynuować – jestem w połowie drugiego zeszytu.

 64. Edyta💥

  Witaj Kamila, Dziękuje Ci, że jesteś ze mną od kilku lat. Szkolenie online kobieta niezależna rozpoczęło moja przygodę z samą sobą. Gdy podjęłam decyzje, aby po 18 latach zwolnić się z zusu 🙈toksycznej pracy. Potrzebowałam kogoś do pomocy. Los zesłał mi Ciebie. Jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwa. Pracuje od stycznia z Dziennikiem Kobiety Niezależnej i tam właśnie nauczyłam się i zrobiłam 1 x w życiu swoje Koło życia. Potem zrobiłam je z synem 18 letnim i mężem. Cała Twoja wiedza jest mi ogromnie potrzebna, aby wszystkie moje sprawy weszły na dobre tory. Jeszcze raz Ci dziękuje. Pozdrawiam serdecznie. Życzę dużo zdrowia. 😘

 65. Krystyna P.

  Coś poszło nie tak z moim komentarzem, chyba coś skasowałam ale dopiszę jeszcze raz. Pozwoliłam sobie wysyłać Twoje bezpłatne szkolenia do swoich znajomych, a potem zauważyłam, że sami już wchodzą na szkolenia. Było mi smutno i szkoda by tak ważne szkolenia dla kobiet przeminęły bez zauważenia. Pozdrawiam jeszcze raz i życzę zdrowia.

 66. Olga

  Witam, Kamilo dziękuje za ten temat na power poniedziałki. Kupiłam dziennik już kilka lat temu, zaczynałam z nim prace ale jakoś mi ciezko szło. Jestem chyba zbyt wymagająca dla siebie. Po tym materiale miałam odwagę zaznaczyć niektóre obszerny na ponad 50% :) . A teraz biorę się za pytania.

 67. Magdalena

  Dziękuję za ten odcinek. Czekam na kolejne (to był naprawdę świetny pomysł ). Ja również będę pracować z Tobą i dziennikiem :)

 68. Krystyna P.

  Coś mi się skasowało lub nie zapisało całe moje zdanie, więc napiszę jeszcze raz. Pozwoliłam sobie wysyłać Twoje bezpłatne szkolenia do swoich znajomych i potem zauważyłam, że sami już oglądają te szkolenia. Było mi bardzo smutno i szkoda by taki ważny dla kobiet materiały minęły bez zauważenia. Jeszcze raz pozdrawiam i życzę zdrowia.

 69. Ilona

  Pracuję z dziennikiem drugi rok i ten drugi rok okazuje się dla mnie jeszcze bardziej wartościowy i inspirujący. Mam porównanie z treściami z pierwszego roku, jestem bogatsza o wartości i siłę jaką dała mi praca z dziennikiem przez pierwszy rok. Dziennik sprawdza się u mnie zwłaszcza w sytuacjach kiedy mam gorszy dzień lub gorszy czas ponieważ wiem już że da mi siłę i energię żeby wyjść z dołka. Jednocześnie ta świadomość nie pozwala odpuszczać w codziennym wypełnianiu dziennika, tym bardziej, co zdarzyło mi się kilka razy, że nadrabianie zaległości kilku lub kilkunastu dni jest dla mnie bardzo frustrujące. Z całego serca polecam dziennik, polecam pracę z dziennikiem każdego dnia, systematycznie i konsekwentnie 🤗😊❤️

 70. Olga

  Witam Kamilo, bardzo dziękuje za ten temat na power poniedziałki. Dziennik kupiłam już kilka lat temu i zaczynałam ale jakoś kiepsko mi szło. Chyba jestem za bardzo wymagająca dla siebie. Po tym filmiku miałam odwagę zaznaczyć niektóre obszary na więcej niż 50% :)
  Zaraz się zabieram do pytań.

 71. Krystyna P.

  Kamila – dziękuję! Za to że jesteś, za to co przekazujesz i dajesz, za Twoje książki i szkolenia. To, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu na żywo i wielu on-line, zapoznać się z Twoimi książkami, jest dla mnie ogromną wartością i pomogło mi zrozumieć siebie i swoje potrzeby. Pozwoliłam sobie przesyłać Twoje bezpłatne zauważenia. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i cały zespół. Życzę nowych pomysłów i siły by je realizować.

 72. Aga

  Nie wiedzialam czego się spodziewać, wchodzac w Twoje materiały. Juz wiem, ze dobrze trafiłam. Teoretycznie wiem o , czym mówisz. Z jakichś powodów nie korzystam z tej wiedzy, codziennie powielam te same błędne schematy i czuję, że przez ten brak świadomości od kilku lat stoję w miejscu.
  Dziękuję, że dzielisz się wiedzą, to faktycznie do mnie trafia.
  Zbieram dupę do pracy nad sobą.
  Pozdrawiam z Sopotu.

 73. Ania K

  Koło życia wg Twojej sugestii wypełniam już od kilku lat i będę robić to nadal. Ustala mi ono świadomy kierunek działania. Mnie to porządkuje wewnętrznie.

 74. Sylwia

  Kamilo, szczerze mówiąc poznałam Cię gdzieś przez media już kilka lat temu, jednak nie docierało zbytnio do mnie to co przekazujesz . Tzn.widać u Ciebie często takie spięcie jakby, oczywiście to nie jest hejt, tylko jakby to powiedzieć, no nie grało z moim przekonaniem, które staram się zmienić też, że osoby, które rozwijają karierę i dochodzą do pieniedzy, mają zazwyczaj liche zdrowie. Powiem Ci, że zdaje sobie teraz już sprawę, że to fałszywe przekonania. Ale mam też osobowość, która jak coś robi to angażuje się całym sobą, poświęcając właśnie często inne sfery życia. To nie jest dobre, trzeba umieć zachować balans, a właśnie zdrowie szwankuje wtedy najbardziej. U mnie zdrowie i pieniądze potrzebują zmiany, żeby inne urosły sfery. Natomiast ciągle mi się to gryzie. Jak pracuje nad pieniędzmi, to zdrowie daje znać, że jest ważniejsze i taka bitwa jakby się wytwarza,no gryzie mi się to po prostu. W tym roku, ponieważ ostatni rok to była praca nad finansami, głównie w mojej głowie i jednak uznałam, że skoro Ty jako kobieta wyszłaś na taką prostą , nie tylko w finansach i jednak to realizujesz swoje cele, to warto Cię posłuchać. Widzę kampanie osób, które o Tobie mówią i zdecydowałam, że Cię posłucham i spróbuję, może jednak coś do mojego życia wniosę. Trzeba się rozwijać. Pozdrawiam Cię. Powiedz mi jak Ty uważasz, a może już gdzieś o tym mówiłaś, jak właśnie zarabianie, praca nad finansami ma wpływ na zdrowie. Bo przecież jednak skupiając się nad tym , oddając swoją energię, czas, żeby coś dać światu, w zamian za pieniądze, to przecież logiczne jak dla mnie, że w końcu zapominamy o tym zdrowiu,dużo też się stresujwmy, co ma ogromny wpływ na zdrowie , a z drugiej strony, jak nie ma pieniędzy, to lepiej wcale nie jest. I niby ta logika jaka by nie była, jest logiczna, to to po prostu jest jakby moją wewnętrzną sprzecznością dość silną. I jak ją poukładać w głowie tą strefę.

 75. Monika

  Dzienniki są super! Dużo mi dają na początku drogi do celu.
  Pomagają zrozumieć cel, nie zboczyć ze ścieżki. Codzienne ćwiczenia są dla mnie przyjemnością.
  Powodzenia Pani Kamilo :)

 76. Matylda

  Kupiłam dziennik i pracuję z nim od Świąt. Jest bardzo mobilizujący i przyjemny . Doszłam do określenia talentów i poległam. Zastanawiam się nad testami Gallupa. Mam problem ze zdefiniowaniem czym może być talent.
  Postrzegam to pojęcie w kategorii daru do odkrycia ( konkretana umiejętność – lepienie z gliny, piękny głos, zdolności artystyczne itp) i przymusu działania. Niczego takiego nie widzę w sobie. Widzę że to obszar do rozszerzenia wiedzy.

 77. Eliza Szulińska

  Dziennik to doskonałe narzędzie do ćwiczenia dyscypliny i źródło inspiracji. W dłuższej perspektywie pomaga zrobić porządki w głowie. Kamila, dziękuję za świetne ksiązki i kursy i życze Ci powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach.
  Eliza Szulińska – euforystka.

 78. Anna Marciniak

  Jeszcze nie kupiłam, ale poczułam się mocno zachęcona :)

 79. Dominika

  Rewelacja

 80. Joanna

  Zaczęłam pracę z Dziennikiem początkiem listopada 2019, ale przerwa podczas przerwy świątecznej. Teraz dzięki Twojej serii Power Poniedziałków skoncentrowanych właśnie na wypełnianiu Dziennika, wracam do niego z przyjemnością. Bo to spotkanie z samą sobą – a ja lubię siebie :)
  Największym wyzwaniem w pracy z Dziennikiem jest dla mnie utrzymanie systematyczności – ranki mam bardzo pracowite (a wstaję bardzo wcześnie), a wieczorami marzę tylko o tym, by się położyć.
  Ale jestem pełna optymizmu – wierzę, że znajdę w sobie energię do wykonywania tych ćwiczeń, a dzięki kursów „Maksymalna produktywność” także czas :)

 81. Sarah

  Po raz kolejny robię koło życia i jest to wciąż dla mnie niesamowite doświadczenie jak można zobaczyć sprawy z innej perspektywy. Robiłam to ćwiczenie 3 miesiące temu i dopiero dziś zauważyłam jak to się zmieniło porównując dwa koła. Muszę popracować nad finansami żeby reszta obszarów również wzrosła! Dziękuję Ci za to ćwiczenie! Wysyłam dużo cierpliwości i miłości ❤️

 82. Renia

  W zeszłym roku zakupiłam DZIENNIK i w całości go wypełniłam, ale często zastanawiałam się, czy wszystko (pomimo instrukcji) zrobiłam dobrze i czy o to chodziło autorowi, dlatego jestem wdzięczna, że pokazujesz nam jak to powinno wyglądać od kuchni. W tym roku dostałam DZIENNIK w prezencie od córki i jestem przeszczęśliwa, że pokazujesz jak Ty to robisz. No cóż jestem ciekawa jak Ty go wypełniasz i nie mogę doczekać się kolejnego nagrania.
  Dziękuję Kamila😇

 83. Justyna

  Ja mam dziennik coachingowy i pracuje z nim codziennie. Dziękuję Kamila, że nagrywasz dla nas pawer poniedzialki. Zawsze z niecierpliwoscia czekam na kolejny odcinek. Wiedza ,ktora z nami się dzielisz jest dla mnie szalenie wazna i bardzo mi pomaga w dazeniu do osiagniecia mojego celu.

 84. Magdalena

  Dziennik mam od roku,który leży odlogiem.W sumie to nie wiedziałam jak się do niego zabrać.Dzisiejszy Power Poniedziałek przypomniał mi o tym,że chcę pracować nad sobą.A takie bezpośrednie wskazówki od Ciebie-bezcenne.
  Moje koło życia potrzebuje pracy nad każdym obszarem.Nie zdawałam sobie nawet z tego sprawy.Poleglam na każdym obszarze.Ale zrobię wszystko aby ten rok zamknąć przynajmniej na 60% satysfakcji z każdego obszaru.
  Pozdrawiam Cię serdecznie Kamila.

 85. Ania S.💪

  Odłożyłam kasę i zakupiłam dzienniki (dzien 26) mimo, że w planach miałam zakup jednego ze szkoleń on-line- jednak kiedy nie można mieć od razu wszystkiego to wybiera się to co jest na ten moment ważne. Sama przekonałam się, że słowo pisane ma większą moc niż w myślach tym bardziej że dodatkowo robię notki z boku i właśnie te dodatkowe myśli naprowadzaja mnie na właściwe tory. Gorąco polecam- naprawdę sprawdza się praca nad życiem z kimś w parze- dostrzegamy o wiele więcej niż w pojedynkę.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?