KOBIETA ASERTYWNA

JAK ŻYĆ W ZGODZIE ZE SWOIMI WARTOŚCIAMI BEZ ŚWIADOMEJ INTENCJI RANIENIA INNYCH

Wyczekiwana, 8 książka autorki bestsellerów, Kamili Rowińskiej już jest w sprzedaży!

Na tę chwilę z ekscytacją czekał rynek wydawniczy, ponieważ książka ma ogromne szanse, aby stać się bestsellerem na miarę Kobiety Niezależnej!

KUP KSIĄŻKĘ OD AUTORKI

O KSIĄŻCE

Dowiesz się czym jest asertywność

i dlaczego jest kluczową kompetencją w naszym życiu.

CHCĘ KUPIĆ KSIĄŻKĘ

Czego nauczysz się z książki?

Nauczysz się, w jaki sposób budować asertywny komunikat, jak dziękować i przyjmować komplementy.

Po jej lekturze Twoje potrzeby, plany, Twój czas będą tak samo ważne jak potrzeby innych.

Zbudujesz zdrowe i trwałe relacje oparte na szacunku, zrozumieniu, trosce i wyrozumiałości.

Dlaczego powstała ta książka?

Jeśli myślisz o zbudowaniu szczęśliwych, zdrowych relacji – z partnerem, w rodzinie, z dziećmi, w pracy – asertywność stanowi fundament. Aby cieszyć się szczerą przyjaźnią, trzeba pozwolić sobie na autentyczność, a innym – na odrębność.

Kilkanaście lat temu stałam w organizacji sprzedażowej na czele 3500 osób, głównie kobiet. Z czasem zauważyłam, że normą w komunikacji stały się krytyka aluzyjna, niedomówienia, plotki czy "obrazy majestatu".

Moja cierpliwość się skończyła, gdy zaczęły się wzajemne oskarżenia, a zespół zamiast rosnąć w siłę – koncentrował się na konfliktach. Postanowiłam wówczas znaleźć kogoś, kto pomoże nam przez to przejść. Tak zaczęła się moja wieloletnia "przygoda" z asertywnością.

To nie była łatwa przeprawa. Poznałam lepiej siebie i sytuacje w których reagowałam agresywnie lub ulegle. Zaakceptowałam siebie i zdecydowałam się na tę WIELOLETNIĄ podróż, której celem było wypracowanie autentycznej, a jednocześnie nieinwazyjnej postawy.

To było to! Moje asertywne zachowania zaczęły przechodzić także na grunt rodzinny, na relacje z bliskimi, rozmowy z osobami, które są dla mnie autorytetem, na sytuacje społeczne. Zaczęłam znacznie lepiej radzić sobie z krytyką.

Praca nad asertywnością odkrywa czasami nasze sekrety. Zmusza do zastanowienia się nad sobą, swoimi potrzebami, ograniczeniami, cechami charakteru. Nie każdy jest gotów poznać prawdę o sobie...

Ci, którzy się na to zdecydowali przyznają, że to była ich najlepsza decyzja a ich życie zaczęło się zmieniać w kierunku wymarzonego życia.

Jeżeli chcesz zbudować karierę, potrzebujesz nauczyć się jasno wyrażać swoje oczekiwania i opinie, jak również dać sobie prawo do nauki i popełniania błędów oraz chronić się przed manipulacją innych.

KUPUJĘ KSIĄŻKĘ

Książkę napisałam, aby dać Ci pierwszy impuls do zmian. Stworzyć możliwość zaznajomienia się z tematyką, zobaczenia i przede wszystkim pierwszego odczucia ogromu korzyści, które da Ci nauka asertywności.

SPIS TREŚCI

Asertywność najczęściej kojarzona jest

z umiejętnością mówienia nie. Tymczasem, to tylko część prawdy...


W tej publikacji poznasz całą prawdę. Dzielę się swoim ponad dziesięcioletnim doświadczeniem z asertywnością.

    Asertywność jako sposób przeciwdziałania mobbingowi

1

Czym jest, a czym nie jest asertywność?

2

3

4

5

6

7

8

Dlaczego ludzie nie zachowują się asertywnie?

Jak zbudować asertywny komunikat?

Asertywność w związku

Asertywność w relacji z rodzicami

Asertywność w pracy

Asertywne dziecko

4 modele zachowań: uległość, agresja, manipulacja i asertywność

Historyczne uwarunkowania | Dobrowolność czy powinność | Wchodzisz do rodziny czy zakładasz rodzinę | Partnerstwo czy podporządkowanie | Dzisiaj | Połówki czy całości? | Gdzie kończy się MY, a zaczyna JA? | Mówienie o potrzebach i oczekiwaniach | Kłótnie i konflikty | Przykłady | Historie kobiet

3 podstawowe kroki do zbudowania asertywnego komunikatu | Jakich emocji doświadczasz najczęściej | Jakich zmian oczekujesz? | Dwa rodzaje komunikatów

Dorosła Ty a Twoi rodzice | Przecięłaś już pępowinę?

Asertywne postrzeganie siebie | Asertywny pracownik | Asertywny szef | Przykłady | Historie

Mobbing | Zachowania i cechy sprzyjające pojawieniu się mobbingu | Przyczyny zewnętrzne mobbingu | Przyczyny wewnętrzne, w organizacji | Charakterystyka sprawcy i ofiary mobbingu | Portret mobbera | Motywy, którymi kierują się mobberzy | Radzenie sobie z mobbingiem | Mobbing jako zaburzenie komunikacji, czyli jak wydawać polecenia, aby nie stać się mobberem

TUTAJ MOŻESZ POBRAĆ BEZPŁATNY FRAGMENT KSIĄŻKI

Administratorem Twoich danych osobowych jest RBC International Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą przy ul. Górnych Wałów 21/6 w Gliwicach (44-100) KRS: 0000637157. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia lub usługi, w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających w szczególności z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości, w celach analitycznych i statystycznych, a także w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi. W razie wyrażenia odpowiedniej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu komunikacji marketingowej e-mailem oraz SMS/MMS. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Wypełnij formularz, a otrzymasz na swoją pocztę bezpłatny fragment mojej najnowszej książki pt. Kobieta Asertywna!

Wypełnij formularz

Sprawdź i przekonaj się jaka jest prawda, naucz się nowej kompetencji i zacznij dbać o siebie i swoje potrzeby!

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

STANDARD

PREMIUM

VIP

Książka drukowana Kobieta Asertywna

Książka drukowana Kobieta Asertywna

szkolenie stacjonarne Asertywny Rodzic – Partner – Manager w Warszawie

ZAMÓW PAKIET ZA 47 ZŁ
ZAMÓW PAKIET ZA 97 ZŁ
ZAMÓW PAKIET ZA 790 ZŁ

Wybierz i zamów odpowiedni pakiet dla siebie

spośród poniższych – niezwykle atrakcyjnych cenowo!

E-book Kobieta Asertywna

Oszczędzasz 47 zł

Materiały wideo o asertywności

Oszczędzasz 132 zł

Oszczędzasz 421 zł

Książka drukowana Zasługujesz na sukces + 9 wywiadów w formie VOD + e-book Zasługujesz na sukces

E-book Kobieta Asertywna

Materiały wideo o asertywności

Dziennik Sukcesów

Książka drukowana Kobieta Asertywna

E-book Kobieta Asertywna

Materiały wideo o asertywności

Planer RBC

94 zł 47 zł

229 zł 97 zł

1211 zł 790 zł

OPINIE O KSIĄŻCE

Aleksandra Kisiel, dziennikarka i mama

Kamila w swojej najnowszej książce odczarowuje dla kobiet słowo „nie”. Pokazuje, że nie musi być agresywne i twarde, by było skuteczne. Tłumaczy, że mamy prawo do stawiania własnych granic, ale też powinnyśmy szanować granice innych. „Kobieta asertywna” to książka, która powinna być w „pakiecie startowym” dla każdej pracownicy korporacji, młodej mężatki, matki i teściowej. Gdy opanujemy asertywność, pojawi się ulga. I sporo czasu na rzeczy, wobec których od początku jesteśmy „na tak”.

Sylwia Hałas-Dej, Dyrektor Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów Akademia Leona Koźmińskiego,Prezes Fundacji Koźmińskich

Ważna lektura nie tylko dla kobiet. Asertywnośćrozłożona na czynniki pierwsze poprzez historiei różne perspektywy zmusza czytelnika dozatrzymania się i refleksji. Jej konstrukcja dajebezpieczną przestrzeń do pracy nad sobą. Autorkaświetnie akcentuje, że asertywność dobrzerozumiana to cecha pozytywna, bowiem szanujeszswoje prawa, ale też innych. Warto nad tympracować, bo to zaprocentuje w każdym obszarzenaszego życia. Zachęcam do lektury.

Agnieszka Czajkowska-Wendorff, psycholog, psychoterapeuta, wykładowca

Kobieta asertywna to obowiązkowa lektura dla każdej z nas. Zawiera liczne historie, w których czytelniczka może odnaleźć siebie i zostaje poprowadzona krok po kroku jak zachować się w sposób asertywny. Autorka podkreśla prawo kobiety do realizowania siebie, wytyczania granic, życia zgodnie z wartościami, co dodaje kobiecie odwagi, by sięgnąć po swoje marzenia. Asertywność jest skutecznym narzędziem do budowania pewności siebie i to dla mnie wystarczający powód, by Kobietę asertywną mieć zawsze przy sobie.

O AUTORCE

Kamila Rowińska

Certyfikowany master facilitator, trenerka, dyplomowany coach i autorka oraz współautorka 8 książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestselleru „Kobieta Niezależna”.


W praktyce coachingowej wspiera kadrę zarządzającą, przedsiębiorców i top menedżerów w osiąganiu ich celów zawodowych i prywatnych. Jako trener i mówca motywacyjny jest zapraszana zarówno przez małe firmy jak i korporacje do wygłaszania "power speechy" i prowadzenia szkoleń z zakresu sprzedaży, asertywności, budowania swojej wewnętrznej siły, budowania zespołu oraz zarządzania sobą w czasie. Jest twórcą konceptu Kobieta Niezależna, który realizuje z sukcesem i satysfakcją od lat.


Organizowane przez Rowińska Business Coaching szkolenia przyciągają rocznie ponad 7000 uczestników, głównie kobiety. Kilkadziesiąt tysięcy kobiet rocznie korzysta z jej kursów online.

10

edycje stacjonarnego szkolenia Asertywny

Rodzic –Partner – Manager

24

2029

2063

lat doświadczenia

w uczeniu zachowań asertywnych

osób, które ukończył stacjonarne szkolenie Asertywny

Rodzic –Partner – Manager

osób ukończyło kurs online Asertywność

w pracy i w rodzinie

WYBIERZ PAKIET