Jakie książki napisała Kamila Rowińska, „książki Kamili Rowińskiej” – to jedna z wpisywanych fraz w google.

Jestem autorką i współautorką 7 książek z dziedziny coachingu, rozwoju osobistego i biznesu. Najczęściej kupowane to: „Kobieta Niezależna”, „Zasługujesz na sukces”, „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” i „Dziennik Coachingowy”.

Bardzo często dostaję od Was zapytania –  „Kamila, od której zacząć?”

W poniższym video wyjaśniam (wersja tekstowa pod video):

 • Która z nich o czym opowiada?

 • Jaka jest moja ulubiona książka mojego autorstwa?

 • Jaką książkę polecam tym, którzy przechodzą przez trudne momenty?

 • Z jaką książką przejdziesz przez auto-coaching?

 • Którą książkę przeczytać w pierwszej kolejności?

 • Którą książkę kupujecie najchętniej?

 • W której książce napisałam o tym jak zarządzam swoim budżetem domowym?

 • W której książce znajdziesz wywiady z milionerami?

 • Która opisuje historię mojego klienta, który dziś jest multimilionerem, a gdy przyszedł do mnie po raz pierwszy miał MILION DŁUGU!

 • Gdzie opisałam mój sposób odżywiania i zawartość lodówki?:)

  Potrzebujesz zwiększyć swój poziom motywacji

Zobacz poniższe video!

Wszystkie książki możesz zamówić tutaj >> 

jeśli wolisz ebooki, wejdź tutaj>>

 

Daj proszę znać w komentarzu, która z nich jest Twoją ulubioną?

Moja ulubiona książka to „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale.”

Napisałam ją w szczególnym momencie mojego życia, kiedy poradziłam sobie i przeszłam największe „burze” – chorobę, rozwód, śmierć rodziców. Zawiera moje prywatne życiowe historie oraz ćwiczenia, z których korzystałam aby; odkryć swoją życiową misję oraz wartości, odbudować wiarę i pewność siebie, pozbyć się blokujących mnie przekonań, zastanowić się nad celami. „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” to książka, która jest doskonałym początkiem jest bazą do tego, aby poukładać sobie niektóre rzeczy prywatnie. Napisałam ją zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. >>KLIKNIJ ABY ZAMÓWIĆ<<

„Kobieta Niezależna. Poznaj tajniki kobiet sukcesu!”

– książka, którą napisałam głównie z myślą o kobietach. Odkąd pamiętam los kobiet i to, w jaki sposób podchodzą one do siebie, do pewności siebie, do tego co myślą o sobie, do swojej kariery, do zarabiania pięniędzy, do niezależności i stabilizacji finansowej zawsze to był temat dla mnie ważny. Przez 13 lat współpracowałam i budowałam zespół składający się z 3500 kobiet, obserwowałam w jaki sposób podchodzą one do pieniędzy, do sukcesu, do kariery i widziałam, że nie zawsze cenią one siebie tak jakby mogły, że mają tak dużo przekonań, które przeszkadzają im w zarabianiu pieniędzy. Pomyślałam, że napiszę na ten temat książkę, ponieważ mam tutaj dużo do przekazania zarówno swoich doświadczeń, jak i doświadczeń moich klientów, współpracowników, czy też kobiet, które znam, które osiągają sukcesy zarówno na polu osobistym, jak i zawodowym. Oprócz tego, że w tej książce ja dzielę się swoimi informacjami na temat tego, jak ja zarządzam sobą w czasie, w jaki sposób godzę rolę mamy, żony, bizneswomen i jak zarządzam swoimi finansami wraz z moim mężem. Są w niej również wywiady z kobietami sukcesu. Jest to książka skierowana głównie do kobiet, ale mężczyźni tez bardzo często ją czytają.  >>KLIKNIJ, ABY ZAMÓWIĆ<<

„Zasługujesz na sukces! Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!”

jest książką biznesową. Jest dla ludzi, którzy chcieliby ruszyć z biznesem albo z karierą i gdzieś czują, że jeśli chodzi o sukces, to mogliby osiągnąć więcej. Jest to książka w której opowiadam o swoim biznesie, w której podpowiadam jak poradzić sobie z wyborem jakiegoś biznesu, z pomysłem na siebie jeśli chodzi o biznes. Rozmawiamy tutaj o biznesie tradycyjnym, o franczyzie, o marketingu partnerskim, o wielu aspektach tak, abyście mieli szansę zastanowić się nad tym, co jest dla Was pod tym względem najlepsze. Jest to też książka, w której są wywiady z ludźmi którzy osiągneli ogromy sukces finansowy. Są tam zarówno kobiety, jak i mężczyźni, których chciałam Wam przedstawić po to, abyście mieli dostęp do ludzi, którzy są milionerami, żeby poznać ich sposób myślenia – sposób myślenia tych osób, które są w tym miejscu, do którego Ty chcesz dotrzeć. Jest to książka, w której opowiadam również o tym, jak dokładnie wygląda mój tydzień pracy, jak również odpowiadam na pytanie, które bardzo często ktoś mi zadawał, co ja dokładnie jem, jaki sport uprawiam itd. 

 >>KLIKNIJ, ABY ZAMÓWIĆ<<

„Dziennik coachingowy 4 tomy: 365 pytań od Twojego coacha

– książka, którą napisałam z psychologiem, ale jednocześnie jest to taka książka, którą Ty piszesz samodzielnie. To dziennik, który składa się z 4 tomów, tak żeby w ciągu roku wypełnić 4 tomy. Podzieliłam go na 4 tomy, żeby nie trzeba było dźwigać jednej, wielkiej, ciężkiej książki. To taka książka, która zawiera pytania i ćwiczenia od coacha i psychologa, które pomagają Ci rozwinąć się wewnętrznie, skoncentrować się na twoim celu, pomagają poznać Twoje mocne strony, talenty, marzenia, które pomagają w zbudowaniu większej konsekwencji, samodyscypliny i uzyskaniu koncentracji nad tym, co jest dla Ciebie ważne. Ten dziennik powstał po to, aby każdy z nas mógł poświęcić sobie na swój rozwój 10 minut i żeby zapisywał sobie swoje notatki. Ten dziennik powstał również na podstawie moich doświadczeń i moich notatek i tego w jaki sposób ja sama ze sobą pracuję. W jaki sposób pracuje ze swoimi celami, W jaki sposób myślę nad swoimi marzeniami, nad swoimi rolami życiowymi, przekonaniami, afirmacjami, sesjami wdzięczności. To wszystko znajdziesz w dzienniku, który wypełniasz przez rok. Jest to książka, którą piszesz samemu dla siebie.  >>KLIKNIJ, ABY ZAMÓWIĆ<<

 „Coaching Wart Milion”

–  napisałam z Marcinem Kokoszką. Książka, która opowiada historię młodego przedsiębiorcy, mojego klienta coachingowego Marcina, który w wieku 23 lat przyszedł do mnie z informacją, że ma milion długu. Dług ten powstał w wyniku prowadzenia przez niego firm, ponieważ nie był jeszcze tak bardzo doświadczonym biznesowo, to wraz ze swoim wspólnikiem podjęli kilka błędnych decyzji, które doprowadziły do sytuacji, w której stracili płynność finansową. Ta książka opowiada głównie historie Marcina, ale jest opatrzona moim komentarzem po to, aby pokazać Ci, jak z punktu widzenia coacha wygląda ścieżka, przez którą Marcin przeszedł. A przeszedł ją z sukcesem. Po 2,5 h roku spłacił ten milion długu, a w momencie pisania książki był multimilionerem, współudziałowcem 11 spółek. >>KLIKNIJ, ABY ZAMÓWIĆ<<

Wybierz teraz książkę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. 

Jest coś nad czym chcesz pracować indywidualnie? Czytasz „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale.” 

Chcesz tchnąć trochę więcej odwagi w siebie, jeżeli jesteś kobietą? Czytasz książkę „Kobieta Niezależna. Poznaj tajniki kobiet sukcesu!” 

Chcesz rozwinąć się trochę biznesowo, albo chcesz, żeby Twoja kariera poszła wyżej? Czytasz „Zasługujesz na sukces! Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!”

Jeżeli chcesz pracować ze sobą z dziennikiem, do którego możesz dołączyć kiedy chcesz, ponieważ nie ma on dat, bo sam je wpisujesz, to wtedy pracujesz z „Dziennik coachingowy 4 tomy: 365 pytań od Twojego coacha”

Bądź jeżeli chcesz od kuchni poznać życiorys kogoś, kto niestety upadł z hukiem na milion długu, podniósł się z niego i teraz dalej prowadzi swoje biznesy, to wtedy zapraszam Cię do lektury „Coaching Wart Milion”

 

Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
3 komentarze
 1. Katarzyna

  Przeczytałam’ Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale’. Zainspirowała mnie ta książka. I już widzę duże zmiany:-)

  • Agata Krzyżanowska

   Gratuluję!

 2. Czytałem te książki. Są wspaniałe.
  Polecam.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?