MANDATzaniesasertwynakomunikacje

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym dowiesz się, jak łatwo otrzymać mandat za nieasertywną komunikację w Internecie.

 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK >> Mandat za nieasertywną komunikację << i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

 

MANDAT ZA NIEASERTYWNĄ KOMUNIKACJĘ

 

Zakończyliśmy kampanię kursu online Asertywność w pracy i w rodzinie, za nami wielka konferencja online z asertywności oraz budowania pewności siebie, na którą zapisało się ponad 17 000 osób, nieustannie opowiadam Ci o książce Kobieta Asertywna, a ja po raz kolejny poruszam temat asertywności w Power Poniedziałku, by… wystawić kilka mandatów. Za co i dla kogo? Zobacz dzisiejszy odcinek i podziel się swoją asertywną opinią w komentarzu.

W tym odcinku:

► Opowiem Ci o komunikacji asertywnej, na podstawie jednego z postów, który ukazał się w grupie Kobieta Niezależna.

► Podzielę się informacją, co według mojej społeczności mam wspólnego z Panią Kingą Dudą.

► Wyjaśnię, co sądzę o porównywaniu i wyrażaniu swojej opinii względem innych osób w Internecie.

► Podpowiem, jakie asertywne komunikaty warto stosować w komunikacji.

► Zachęcę Cię do refleksji: komu i za co wystawiłabyś mandat z asertywności?

 

 


Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 


 

POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH POWER PONIEDZIAŁKÓW >> KLIKNIJ TUTAJ <<

POZNAJ KSIĄŻKĘ >> KOBIETA ASERTYWNA <<

ZOBACZ POWER PONIEDZIAŁEK „SKĄD BRAĆ ENERGIĘ?” >> KLIKNIJ TUTAJ <<

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ NAGRANIA Z SERII POWER PONIEDZIAŁEK

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Mandat za nieasertywną komunikację

 


 

15 komentarzy
 1. Anna

  Dziekuje za nagrania, jak zawsze swietne i bardzo przydatne. Asertywnosc jest bardzo wazna, tak wazna, ze powinnismy uczyc sie jej w szkole, bo bez niej bedzie nam trudno. Pozdrawiam!

 2. Agnieszka Larysa Kubiak

  O wiele łatwiej jest być agresywnym, gdy jesteśmy „no name”. W sytuacji, kiedy jesteśmy znani, rozpoznawalni 3x zastanowimy się nad tym co powiemy, aby nie urazić nikogo. Rada? Zastanów się zanim skomentujesz, co w danej sytuacji powiedziałaby Kamila :)

 3. Marga

  Dziękuję Kamilo za to nagranie. To mój pierwszy wpis na Twojej stronie. Szanuję, że potrafisz wystawiać „mandaty” swoim czytelniczkom, które agresywnie wyraziły się na temat p. Kingi.
  Mnie rownież bardzo razi to, gdy ktoś probuje podbudować swoje ego obrzucając błotem kogoś innego.
  Pracuję w branży turystycznej, która aktualnie jest w wielkim kryzysie. Wprost nie da się czasami czytać wpisów na forach – przykład? …. jak można o kimś napisać, że nad polskie morze jeździ tylko ciemnogród oglądający TV…. itp. Przykładów są setki.
  Myślę, że moją mocną stroną jest właśnie asertywna komunikacja, agresja do niczego nie prowadzi. Nie poczuję się lepiej, jeśli komuś dogryzę w ten czy inny sposób.

 4. Monika

  Dziękuję za ten powerponiedziałek Kamila. Czasem kubeł zimnej wody jest potrzebny. Doceniam i zastosuję?

 5. Kasia

  Dziękuję za ten Power poniedziałek Kamila, widziałam ten post jak został opublikowany. Smutno mi było jak czytałam te komentarze, bo jesteśmy tu po to aby wzrastać i wspierać siebie nawzajem. Pozdrawiam niezależnie.

 6. Kasia

  Mam mieszane uczucia slysząc to wideo. Pierwsze dotyczą mnie samej. Myślę o sobie nie najlepiej: jest źle. Nie widzę, nie wiem, że to rani. Trzeba się wziąć do pracy, przyjrzeć sie swojemu stylowi rozmów. Czyli smutne odczucia. Drugie lepsze. Ile razy otrzymałam juz takich niby oficjalnych niby normalnych a jednak sprawiających przykrosc maili… Czulam, ze nie sa miłe a nie potrafiłam tego nazwac, określić. Teraz wiem, ze to nie ja mialam problem, ale piszący do mnie. Moje smutne odczucia byly zupelnie naturalne. Problem ma nadawca. Ufff…. Moze to nieco skomplikowane, co napisalam, ale ja dziękuję Kamilo. Pozdrawiam

 7. Magda

  Super odcinek jak zawsze, dziękuję. Ps. Piękna marynarka.

 8. Sylwia

  Kamilo, zachecilas mnie do lektury swojej ksiazki. Moja lekcja: komentarz przede wszystkim mowi o komentujacym.

 9. Joanna

  Kamila bardzo dziękuje za to, że pokazujesz na konkretnych przykładach gdzie kończy się asertywność a zaczyna agresja. Mam wrażenie, że asertywności będę się uczyć całe życie ?

 10. Kasia

  Bardzo potrzebny PP. To pokazuje jak ważna jest asertywna komunikacja i bardzo nam potrzebna, ile jeszcze mamy w tym temacie do zrobienia, pomimo faktu ze wpis został zamieszczony w grupie, która już z tym tematem jest zaznajomiona.

 11. Anna Dębkowska

  Dziękuję za przypomnienie. Zapomniałam o tym a miałam sytuację, w której zamiast zachowania asertywnego wpadłam w stary schemat postępowania. Dziękuję za Twoją pracę

 12. IZABELA

  Witam :-) Nie widziałam tego postu , ale w czasie kampanii wyborczej rozmawialiśmy w domu ile agresji jest w ludziach obu obozów. Codziennie spotykam agresywne komentarze na różnych grupach i myślę sobie , że Ci ludzie muszą być nieszczęśliwi :-( Jestem w trakcie czytania książki ,, KOBIETA ASERTYWNA ,, i z każdą stroną dowiaduję się ile błędów popełniłam będąc agresywną , a jeszcze częściej uległą . Dziękuję za te wszystkie lekcje !!!

 13. Magdalena

  Dziękuję Ci Kamilo za ten Power Poniedziałek. Widziałam ten post i byłam zdumiona w jakim kierunku idzie rozmowa. I mam takie spostrzeżenie, że może wszystkim nam, udzielających się w internecie, przyda się lekcja asertywnej komunikacji. Szczególnie kiedy mamy inne zdania.

 14. Monika

  Zamieściłam komentarz pod tym postem i jak się okazuje nie był do końca asertywny. Dotarło właśnie do mnie, że pisząc go chciałam zwrócić uwagę niektórym Paniom, że w takiej społeczności nie powinny zachowywać się tak napastliwe i agresywnie. UWAGA a sama to zrobiłam. Kupuję książkę „Kobieta asertywna”. Dziękuję Kamila.

 15. Monika

  Tak. Widziałam ten post i byłam ciekawa tej dyskusji. Przyznam szczerze, że byłam zdumiona jej przebiegiem. Można wyrazić się w Internecie właśnie asertywnie. Trzeba się tego nauczyć. Ja uczę się asertywnie zwracać jednak uwagę tym, którzy mają do mnie „wąty” i rzucają we mnie hejtem.
  Lekcja z dziś: czy to samo, co napisałaś mogłabyś powiedzieć tej osobie bezpośrednio w oczy i świadomie?

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?