Mieszkałam  w Warszawie, gdy napisała do mnie Marta Bulik z Brukseli. Wypatrzyła mój fan page na facebooku, a właśnie szukała coacha. 

Przygotowywała się do poważnej zmiany. Ona, dorosła kobieta, pracująca w Komisji Europejskiej w Brukseli z ułożoną karierą tęskniła za innym światem.

Jej serce rwało się do Well-be-licious, zdrowego i szczęśliwego stylu życia.

Rozpoczęłyśmy pracę za pośrednictwem skype. Najpierw coaching, później mentoring.

Po jakimś czasie Marta przyleciała też do Polski na jedno ze szkoleń. Mijał czas, proces Marty trwał, aż nagle okazało się, że wraz z rodziną przeprowadzam się do … Brukseli właśnie.

Mina Marty, zaskakująca:)

Kilka spotkań na miejscu, u Marty solidnie „kliknęło” i rozpoczęła swoją długą podróż… do Indii na spotkanie z kolejnym wymiarem jogi, którą od lat praktykowała. Podróż po spełnione marzenia. Przygotowania do niej trwały bardzo długo. Urlop, zbieranie środków, przygotowania.

Kibiców było niewielu.

To naturalne, że w większości przypadków znajomi dzielą się na takich którzy pytają „Po co Ci to? Masz dobrą pracę, 35 lat, po co kombinujesz”  i takich, którzy nieśmiało  przebąkują „Dasz radę…”

Tak ważne jest wtedy, aby zaufać sobie…

Zrobiła to!

Ostatnie 6 lat w Brukseli poświęciła jodze. Każda wolna chwila wypełniona była praktyką i nauką. Poleciała na wyprawę, aby nauczyć się jeszcze więcej i dopięła swego!

Jest instruktorką jogi!

Wciąż się uczy i jest w procesie zmiany. Nie, nie rzuciła wszystkiego. Przygotowuje się do zmiany kariery płacąc ogromną cenę, za którą jest jednak Jej szczęście.

Mocno Jej kibicuję.

A dziś? Dziś Marta była moim nauczycielem podczas mojej pierwszej lekcji jogi. Ta lekcja była dla mnie lekcją o podwójnym znaczeniu…

To cudowne uczucie, widzieć kogoś, kto kocha to co robi!  

A jak jest z Tobą?

Jakie niezrealizowane pasje czekają na Ciebie? Nie wiesz od czego zacząć? Poniższe ćwiczenie pomoże Ci znaleźć odpowiedź. 

 

https://rowinskabusinesscoaching.com/blog/jak-wykonac-kolo-zycia/


O autorce:

Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
 

 

3 komentarze
  1. marta

    Wow, gratuluję odwagi i samozaparcia w dążeniu do celu! Ja w wieku 37 lat, przy osiągniętej stabilizacji zawodowej mam ogromną potrzebę zmiany. Niestety, wygodne życie które prowadzę nie ułatwia podjęcia radykalnych zmian, nie ułatwia wyjścia ze strefy komfortu i rozpoczęcia wszystkiego od zera… Tym bardziej jeszcze raz gratuluję!:)

  2. Marta

    Dziękuję za ten wpis :) Bardzo fajnie Kamila, że dzielisz się historiami Twoich podopiecznych :) Super sprawa :) Trzymam kciuki za moją imienniczkę :) Dajesz czadu!!!! :)

  3. Marta

    Kamila, bardzo, bardzo dziekuje za ten wpis.. Nawet nie wiesz ile dla mnie znaczy..Obesrwowalas caly moj proces i towarzyszylas..Choc na poczatku bylam przerazona to wielkie marzenia o wilekich zmianach motywowaly do kolejnych krokow…A rola coacha i mentora w takim procesie jest niezastapiona.. Moja droga wellness i jogi zatoczyla dzis piekne kolo i uczenie Cie jogi jest dlatego podwojnie wyjatkowe!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?