master

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym dowiesz się, dlaczego warto uczestniczyć w spotkaniach mastermind.

 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK >> Mastermind – dlaczego warto? << i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

 

Mastermind – dlaczego warto?

To wyjątkowy odcinek Power Poniedziałku! Nagrany został wspólnie z Masterami, podczas ostatniego dnia pobytu na biznesowym mastermindzie, organizowanym przez RBC oraz firmę Soultravel w pięknej Czarnogórze.

Zapraszam Cię na odcinek, w którym rozmawiam z aktywnymi uczestnikami mastermindów, Absolwentami mojego półtorarocznego programu RBC Master Business Training: Justyną Augustyniak – przedsiębiorcą, specjalistką BHP; Jakubem Gromkiem – autorem książki „Obudź swoją produktywność”, przedsiębiorcą i coachem oraz z Marcinem Kokoszką – seryjnym przedsiębiorcą, autorem i współautorem książek „Coaching wart milion”, „Rozwiń swoją firmę” oraz kursu online o tym samym tytule.

W tym odcinku, wspólnie z Masterami:

► Odpowiemy na pytania: czym jest mastermind i dlaczego warto w nim uczestniczyć?

► Podpowiemy, gdzie szukać osób do współpracy i na co zwracać szczególną uwagę przy tworzeniu własnych grup.

► Opowiemy, dlaczego dla nas spotkania w takiej grupie są niezwykle cenne.

► Przedstawimy konkretne pytania oraz opowiemy o przebiegu spotkań mastermind, w których sami uczestniczymy.

► Zachęcimy Cię do spotkań i rozmów z ludźmi, dzięki którym rozwiniesz swój biznes lub wejdziesz na wyższy poziom własnej kariery zawodowej!

mastermind

 


Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 


 

POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH POWER PONIEDZIAŁKÓW ▶ KLIKNIJ TUTAJ

SKORZYSTAJ Z WIEDZY MARCINA KOKOSZKI ▶ KLIKNIJ TUTAJ

ZAMÓW KSIĄŻKĘ JAKUBA GROMKA

I OBUDŹ SWOJĄ PRODUKTYWNOŚĆ!  ▶KLIKNIJ TUTAJ


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ KOLEJNE NAGRANIA

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

Zdobądź nowe umiejętności i kompetencje!

Spotkajmy się na wirtualnej sali szkoleniowej!

KALENDARZ SZKOLEŃ

 

power poniedzialek

 

 


3 komentarze
  1. Irek

    Nawet nie macie pojęcia, jak bardzo jestem wdzięczny, za te treści. Z chwilą gdy wydaje mi się, że już wiem wystarczająco, pojawia się taaaaka treść! Jakiś czas temu sam stworzyłem taką grupę MasterMind. Właścicieli firm z różnych branż. Potem najnormalniej na świecie „zabrakło czasu” na kolejne spotkania. A jednak słuchając was, przypomniałem sobie, jak wiele każdy z nas wynosił dla swoich biznesów. Wielkie dzięki za przypomnienie :)

  2. Justyna

    Dziękuję za tą rozmowę – KONKRET! Cieszę się, że mogłam poznać Was osobiście podczas szkoleń. Ja zaczęłam swoją przygodę z Mastermind pracując na etacie. Jako Projektantka Kariery w pełni wykorzystuje moc spotkań Mastermind w rozwoju kariery. W Będąc aktywną uczestniczką spotkań Mastermind buduję markę osobistą, zwiększam jakość swoich usług i produktów, rozwijam swoje kompetencje i wciąż nabywam nowe. Odkąd zaczęłam pracować w grupach Mastermind nie wyobrażam sobie rozwoju kariery bez nich ;)

  3. Ewa

    Jestem zachwycona „mastermind”, Justyna Augustyniak ma niestety racje środowisko bhp jest tak zamknięte że każdy traktuje drugą osobę jak konkurencję. Ogromny szacunek dla pani Justyny za odwagę w otwarciu firmy, niestety kobiety w tej branży traktowane są jako „słabsza płeć”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?