Moje wartości i trudne decyzje

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym usłyszysz bardzo osobistą i ważną wiadomość. Zobacz wideo o moich wartościach i trudnych decyzjach.

 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK >> Moje wartości i trudne decyzje << i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

Moje wartości i trudne decyzje

Zapraszam do obejrzenia Power Poniedziałku innego niż wszystkie. Jest ono dla mnie szczególnie ważne, ze względu na okoliczności i czas, w którym nagrywam dzisiejsze wideo. Być może zaskoczę Cię wiadomością, którą mam do przekazania. Jest to dla mnie trudna i ważna decyzja. Jakkolwiek mam nadzieję, że zostanie ona przez Ciebie odebrana ze zrozumieniem. Dlatego zapraszam Cię do zobaczenia przełomowego odcinka!

Jestem autorką 8 książek a na moim kanale YouTube znajduje się ponad 200 materiałów wideo. Z tego też względu jestem przekonana, że nie zostawiam Cię z pustymi rękami. Na przykład, poniżej przygotowałam dla Ciebie listę wszystkich Power Poniedziałków oraz Kulis Biznesu, które znajdziesz na moim kanale. Podobnie zrobiłam również listę wszystkich moich książek. Innymi słowy, jestem pewna, że zostawiam Cię z mnóstwem wartościowych materiałów, z których możesz skorzystać w związku z moją decyzją, o której opowiedziałam Ci w dzisiejszym wideo. Być może są wśród nich Twoje ulubione? Do których z nich lubisz wracać? Mówiąc wprost, czy któreś z nich było dla Ciebie przełomowe? Ponieważ jestem bardzo ciekawa Twojej odpowiedzi – czekam na Twój komentarz pod dzisiejszym materiałem.

 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka Moje wartości i trudne decyzje lub odsłuchania podcastu:

 

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH POWER PONIEDZIAŁKÓW >> KLIKNIJ TUTAJ <<

PLAYLISTA SERII KULISY BIZNESU >>KLIKNIJ TUTAJ<<

MOJE KSIĄŻKI:

1.  „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale” >> KLIKNIJ TUTAJ <<

2. „Kobieta Niezależna” >> KLIKNIJ TUTAJ <<

3. „Kobieta Asertywna” >> KLIKNIJ TUTAJ <<

4. „Zasługujesz na sukces” >> KLIKNIJ TUTAJ <<

5. „Coaching wart milion” >> KLIKNIJ TUTAJ <<

6. „Dziennik coachingowy” >> KLIKNIJ TUTAJ <<

7. Wszystkie książki  >> KLIKNIJ TUTAJ <<

 



ABY NIE OMIJAŁY CIĘ NAGRANIA Z SERII POWER PONIEDZIAŁEK

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

66 komentarzy
 1. Edyta

  Kamila🌹❤️Życzę zdrowia 😚i odpoczynku. 🍀
  A ja zabieram się za lekturę, materiały i inne Twoje wskazówki 💥✊

 2. Jolanta

  Dziękuję za przemianę jaką przeszłam dzięki codziennym a-maliom. MAM WSZYSTKIE twoje książki oprócz ostatniej i kilka kursów online z dostępem na rok. CO Z TYM DALEJ ZROBIĘ TO JUŻ ODE MNIE ZALEŻY NA ILE UCZYNIĘ z nich przydatne narzędzie w swoim rozwoju. Teraz czuje że wszystko zależy ode mnie i na wszystko mogę wpływać co mnie otacza, zależy od mojej postawy czy będzie proaktywna?

 3. Jola

  Kamilo, życzę dużo zdrowia i spokoju dla całej Rodzinki!
  Dziękuję za to że jesteś i dzielisz się z nami sobą. <3

 4. Anna

  Kamilo życzę Ci dużo zdrowia, siły i spokoju. Wypoczywaj i wracaj szybko :)

 5. Jolanta

  To słuszna decyzja po tak intensywnej pracy należy się odpoczynek – to ładowanie akumulatorów.
  Baw się wspaniale.

 6. Joanna

  Dałaś nam swoim przykładem kolejną lekcję. Ważną, że należy pamiętać o sobie, swoim zdrowiu. Dużo, dużo zdrowia.

 7. Hanna

  Życzę dużo zdrowia. Pomodlę się:-)

 8. Joanna

  Dużo zdrowia, spokoju oraz moc obfitości dla całej rodziny
  Dziękuję, że jesteś :)

 9. MAGDALENA

  Kamilo, Twój świat bez Ciebie nie istnieje, reszta świata- poradzi sobie. A mimo to, jestem pewna, że nawet, gdy wskoczyłyby na „Twoje ” miejsce 3 nowe osoby, to jeśli wrócisz – zawsze przyciągniesz jak magnes te osoby, w których zbudowałaś zaufanie. Życzę dobrego czasu, który zaowocuje lepszym zdrowiem i nie tylko, nawet, jakbyś miała się zmienić, nawet, gdyby nie każdemu to odpowiadało- nawet, gdyby potrzebowała być np. Kamilą w trybie „slow” ;) – rób to. Bądź za sobą!!! Zawsze <3

 10. Sabina

  Dużo zdrowia i spokoju Pani Kamilo, proszę wierzyć, że uzdrawiajacą moc posiada Pani w sobie, pomocne mogą okazać się medytacje uzdrawiające i relaksacyjne. Pozdrawiam z całego serca 💕 trzymam ze wszystkich sił za Panią kciuki 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

 11. Henryka

  Kamilo należysz do tych, którzy wygrywają, powtórzę, należysz do osób wygrywających, przeczytaj to jeszcze raz, a teraz zapisz. Jak się z tym czujesz? To jest prawda o Tobie. Przesyłam Ci mnóstwo cudownej energii.

 12. Weronika

  Kamila dziękuję! Za to że jesteś, za to co pokazujesz, mówisz, dajesz! Jestem wdzięczna za twoje książki, szkolenia, power poniedziałki, jak i za każdy materiał, wpis, relacje na insta i FB. Dużo dla mnie one znaczą. Dlatego życzę ci szybkiego powrotu do formy, zdrówka dla chłopców ponieważ nic nie jest ważniejsze i nic nie zabiera więcej energii jak choroby :(

 13. Magda

  Kamila, jesteś wspaniała, silna i niezastąpiona. Wracaj do nas szybko. Życzę Ci największych pokładów zdrowia i spokoju. Odpocznij i wracaj z nową energią, bo żyć bez Ciebie nie mogę!!!

 14. Mirka

  Kamila z calego serca zycze duzo zdrowia milosci i szybkiego powrotu do sil
  Sciskam mocno

 15. Izabela

  Kamila jesteś wielką inspiracją!!!
  Uwielbiam Cię słuchać i uczyć się od Ciebie 😘
  Życzę Ci dużo zdrowia , siły i dobrych ludzi wokół, którzy dadzą Ci potrzebną energię 😘😘😘

 16. Zuzana

  Kamila, you are star, don’t worry, everything will be ok. Take much time as needed, take care and will see you whenever you ready to be back. Health is our wealth. Take it easy.

 17. Olga Danielewska-Wesoły

  Kamila wypoczywaj i wracaj do formy. Trzymamy mocno za Ciebie kciuki . Wiemy, że dasz radę ❤❤❤ Olga i Piotrek

 18. Elżbieta

  Kamilo. Życzę Ci szczęścia, szczęścia i całe mnóstwo szczęścia w poradzeniu sobie z zaistniałą sytuacją i wyjściu na prostą. Będę Ci w tym kibicować i czekać na Twój powrót. Choć nie jestem przedsiębiorcą, ale oglądam i czytam Twoje prace i bardzo mnie inspirują, również na życie codzienne.
  Jeszcze raz życzę Ci jak najwięcej szczęścia, bo gdyby nie ono już 8 lat nie było by mnie na tym świecie. A jestem i mam się bardzo dobrze, czego i Tobie z całego serca życzę. Elżbieta P.

 19. Ewelina

  Dużo Zdrowia i Spokoju życzę, do zobaczenia !

 20. Sylwia Skwara-Prusik

  Do zobaczenia wkrótce ❤️ Zdrowia i dobrego czasu dla całej Twojej Rodziny 💚

 21. Anna CELINSKI

  Dobra decyzja! Ciesze sie ze mam duzo Twoich materialow, bo nikt tak nie motywuje jak twoje nagrania.

  • Ania

   Służę pomocą jeżeli takowa będzie potrzebna Pozdrawiam i duuuzo spokoju

 22. Alina

  Dziękuję za Twoją pracę i pasję :-), będzie dobrze.

 23. Marta

  Kamilo życzę dużo zdrowia. Dziękuję za wszystko co do tej pory od Ciebie otrzymałam. Podziwiam Cię za bardzo wiele rzeczy ale za szczerość chyba najbardziej.
  Do zobaczenia.
  Marta

 24. Dorota

  Życzę Ci Kamilo dużo zdrowia, spokoju i samych słonecznych dni 🌄

 25. Dorota

  Życzę Ci Kamilo dużo zdrowia, spokoju i samych słonecznych dni🌄

 26. Aleksandra

  Często mam wyrzuty sama do siebie, że odpuszczam pewne sprawy. Ale! Suma sumarum efekty kiedy jestem gotowa i pełna mocy do działania zawsze są dobre :) Az jestem podekscytowana na myśl jak wystrzelisz kiedy tylko do nas wrócisz. Tymczasem Kamilo życzę ci zdrowia i spokoju. Rodzinko dbajcie tam o nią!:)

 27. Maria

  Nawet w chwili wyhamowania, dajesz tak ważne lekcje. Dziękuję! Życzę Ci spokoju i odpoczynku 😊

 28. Justyna

  Zdrowia, zdrowia i raz jeszcze zdrowia. Dbaj teraz o siebie szczególnie. Ściskam.

 29. Wioletta

  Wszystkiego dobrego Kamila. Odpoczywaj , życzę dużo zdrowia i wracaj do nas. Jesteś wspaniała kobietą i moja mentorką 🤗😘

 30. Agnieszka

  Kamilo, dużo siły i zdrowia życzę, taki czas jest potrzebny. Dziękuję za wszystko co dla nas robisz i czekam na ciąg dalszy.. dużo dużo spokoju i w nim radości. 💖😘😘😘💝

 31. Ania

  Kamila będzie mi bardzo ale to bardzo brakowało poniedziałkowych spotkań z Tobą, już tęsknię- ale są rzeczy ważne i ważniejsze więc rozumiem, wracaj do nas jak najszybciej. Pozdrawiam i życzę powodzenia ❤️❤️

 32. Lucyna

  Zgodnie z życzeniem – dużo zdrowia i spokoju. Dziekuje za wszystko co dla nas robisz. Wszystkiego dobrego.

 33. Monika

  Dużo zdrowia dla Ciebie Kamilo i Twoich najbliższych – z całego serca ❤️😘

 34. Wioletta

  Kamilo, życzę Ci dużo zdrowia, odpoczynku, tylko jak przeżyć te kolejne poniedziałki bez Ciebie? Trzymam kciuki, wierzę, że szybko do nas wrócisz!

 35. MARIA

  Pani Kamilo, życzę dużo zdrówka. Pozdrawiam

 36. Monika

  Kamilo, życzę zdrówka, spokoju.
  Wracaj do nas jak juz sobie odpoczniesz, poukładasz i poczujesz na siłach, bo jestestes nam potrzebna :)
  A ja przez ten czas bede nadrabiała zaległości: rozpoczete kursy online, nieprzeczytane ksiązki i zapisane do obejrzenia filmiki. No i do zobaczenia ( mam nadzieję) w Warszawie 16 listopada.
  Trzymaj sie cieplutko :)

 37. Katarzyna

  Kamilo, to od Ciebie przejęłam afirmację mówiącą o tym, że „wszystkie czynniki działają na rzecz mojego/Twojego wyższego dobra i że z tej sytuacji wyniknie dla mnie/dla Ciebie coś pozytywnego”. Szczerze w to wierzę, że zanim się zorientujemy będziesz znów nam przewodzić, motywując nas do stawania się lepszymi wersjami siebie. Dziękuję Ci za przemianę, jaką przeszłam przy Twoim udziale. Dziękuję za wzór, jaki nam dajesz. Życzę Ci z całego serce dużo zdrowia, spokoju wewnętrznego i pozytywnego nastawienia. Pozdrawiam słonecznie!

 38. Katarzyna

  Więc zgodnie z Twoim życzeniem – dużo zdrowia i spokoju, nabieraj sił i dbaj o siebie, trzymam kciuki i dziękuję za wszystko co robisz, także za to dziś, że masz odwagę i chęć dzielenia się sobą z nami.

 39. Dorota

  Życzę Ci Kamilo dużo zdrowia i spokojnego odpoczynku. Dziękuję za fantastyczną energię, którą nam przekazujesz, a teraz my przekazujemy te pozytywne fluidy Tobie! Trzymaj się ciepło i zdrowo! Ściskam mocno i również życzę wszystkiego co najlepsze :)

 40. AnnaM

  Przesyłam życzenia zdrowia, sił i całe mnóstwo miłości i wdzięczności!

 41. Anna

  Kamilo – dużo zdrowia i spokoju i czekamy na Ciebie :)

 42. Ala

  Zdrowia i spokoju, Kamila💚💚💚

 43. Eli Ela

  Kamila :-) Wszystkiego najzdrowszego :)

 44. Urszula

  Zdrowia,zdrowia i spokoju .Pozdrawiam serdecznie :)

 45. Jola

  Zdrowka Kochana😌Duzo sily i spokoju😘Ja ze swojej strony obiecuje, bede dzialac i pochlaniac to,co mi dalas😘pocichutku jak do tej pory😉Sciskam😍😍😍😍

 46. Daria

  Kamila, Twoje pozytywne nastawienie i fakt, że otaczasz się dobrymi ludźmi na pewno wszystko ułatwi:) Życzę Ci spokoju i zdrowia 😀

 47. Milena

  Dużo zdrowia i spokoju ❤️

 48. Ania

  Zdrówka Kamila. Jestes najlepsza !!! :*

 49. Ela

  Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i spokoju. Wracaj do nas w pełni wypoczęta i gotowa do działania. Pozdrawiam serdecznie!

 50. Joanna

  Kamila, dużo zdrowia i spokoju :) dziękuję za Twoją niesamowitą pracę, którą tak chętnie się dzielisz!

 51. Magdalena

  Dużo zdrówka Kamilko. Wracaj do nas szybko! Ściskamy mocno.

 52. Marta

  Bądź dzielna i silna Kamila! Dużo zdrowia i spokoju dla Ciebie❤️. Przesyłam uściski

 53. Malgosia

  Dużo zdrowia i spokoju. Na pewno nadrobimy zaległości, a Ty wypoczywaj.

 54. Ewelina

  Kamila, życzę Ci dużo zdrowia. Wypoczywaj. I pamiętaj, my tu zawsze dla Ciebie będziemy !!!

 55. Sylwia

  Kamilo życzę zdrowis, siły i spokoju ! Trzymaj się:)

 56. monika

  Dziekuje Ci za mase wspanialych lekcji! Duzoo zdrowia zycze!!!

 57. Paulina

  Kamila duzo zdrowia i spokoju. Będziemy na ciebie czekać ile trzeba. :)

 58. Renata

  Kamilo, życzę zdrowia i spokoju. Cieszę się, że zdążyłam skorzystać z Twojej energii (książki, Kobieta Niezależna we Wrocławiu, wszystkie materiały w mediach). Teraz trochę tej energii przesyłam 😁

 59. AJR

  Podziwiam. Odwagę i znajomość siebie i swoich potrzeb.
  Dużo odpoczynku i dbania o siebie.

 60. Sylwia

  Kamila dużo zdrowia dla ciebie i twojej rodziny oraz wszystkiego czego teraz potrzebujesz. ❤️

 61. Adrianna

  Zycze duzo sily, powrotu pelnej mocy i spokoju umyslu

 62. Ania

  Do zobaczenia i dziękuję za wszystko, co do tej pory zrobiłaś :) Zdrowia, spokoju i odpoczynku! I wracaj do nas, jak najszybciej :)

 63. Justyna

  To cudowne , że znajdujesz siłę aby wychamowac. Wiele osób na Twoim miejscu liczyłoby straty, obawiało się i co dalej. Ty masz cudownych ludzi, którzy Ci pomogą , wesprą , odciążą . Podziwiam, gratuluje i życzę dużo zdrowia

 64. Renata

  Kamila trzymaj się kochana, dbaj o siebie, jesteś najważniejsza i wielka ❤️

 65. Wiola

  Moja MENTORKO życzę Ci duzo zdrowia i dużo siły, trzymam kciuki 😀😘

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?