Na jakie zajęcia dodatkowe zapisać swoje dzieci? Q&A #5

Q&A z Kamilą Rowińską to seria krótkich nagrań, w których poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania trenerce biznesu i kobiecie sukcesu.

Prywatne i zawodowe. Szybkie odpowiedzi na krótkie pytania od Społeczności (max. 10 minut). Zobaczysz je dwa razy w miesiącu, we czwartek, na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W dzisiejszej sesji Q&A odpowiadam na pytania:

► w jaki sposób wybrać zajęcia dodatkowe dla swoich dzieci, tak, aby rozwijały one ich potencjał?
► przez jakie kursy przeszły moje dzieci i jakie są przed nimi?

Zobacz, posłuchaj, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

Zobacz kolejne Q&A[kliknij]


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
17 komentarzy
 1. Sylwia

  świetny odcinek :) Wielu rodziców zapomina o tak ważnych kursach i kompetencjach swoich dzieci :)

 2. Jolanta

  Bardzo mi się spodobał Twój sposób wychowania, właściwie przygotowania do życia, aby umiały się odnaleźć w różnych sytuacjach życiowych bez wpadania w panikę.

  • Kamila

   Dziękuję Jolanta ?

 3. Kamil

  Q&A Kamili są bardzo pomocne. W przystępny sposób przedstawiają Kamili podejście do istotnych dla każdego spraw. Dają wiele informacji i wzbudzają przemyślenia. Polecam

 4. Aga

  Świetny materiał :)
  Moje dzieciaki wciągam w życie rodzinne mimochodem.
  Nie pamiętam od kiedy starsza, prawie 17-latka gotuje, obsługuje pralkę, suszarkę, zmywarkę itp.
  Były momenty buntu, ale doceniła swoje przygotowanie do samodzielności, kiedy na pierwszy rok liceum wyjechała do Stanów i dała sobie radę ze wszystkim.
  Wróciła do nas młoda, rozsądna kobieta świadoma swoich możliwości.
  Czasem największą krzywdę wyrządzamy dzieciom, wyręczając je we wszystkim i ułatwiając im życie w ramach wyłącznie dobrych intencji. Bo dobrze przygotowane do życia dziecko jest samodzielne i to jest mega ważne :)

 5. Anka

  Wszyscy rodzice powinni to obejrzeć!!! Za dużo mamy teraz „Januszków kanapowo-komputerowych” a za mało prawdziwych facetów, którzy potrafią się zatroszczyć chociażby o siebie. Oczywiście nie bronię Pań nastolatek siedzących na Instagramie tudzież na innych kanałach i próbujących nowych technik nakładania makijażu „łopatą do śniegu” bądź robienia z siebie EMO? (cokolwiek to znaczy). Jakże na czasie są słowa „tak dużo ludzi a tak mało człowieka”…. Super przesłanie Kamila. Jedziesz Bejbe!!!

 6. Matylda

  Wymiatasz Kamila z tym odcinkiem! Kur mycia podłogi! Fantastyczne!!!!

  • Kamila

   Przeszłaś w dzieciństwie ?;)

 7. joanna

  świetny odcinek! Każdy rodzin powinien go obejrzeć jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego.

 8. Magdalena

  Ha, to było świetne! W punkt!

 9. Michalina

  Uwielbiam Cię za ten odcinek ❤️

 10. Ania

  Taka lista bylaby bardzo pomocna.

 11. Kate

  o Boże jakie to cudowne, same life skills. Trochę się uśmiałam, dla zaawansowanych dla początkujących, naprawdę w punkt:)

 12. Agnieszka

  Świetny odcinek. Tak fajnie by było mieć listę z podziałem na wiek

 13. Anna

  Super powiedziane. Uważam że powinno się mówić o tym głośno i otwrcie że dzieci od najmłodszych lat powinne być uczone jak to napisałaś przystosować się do życie w rodzinie. Drobne obowiązki domowe dzieci powinny wykonywać. Nieważne czy źle odkurzy czy zetrze kurze. Najważniejsze że wykonuje swoje obowiązki. Ja mam dwie dziewczynki . Jedna ma 11 lat i druga prawie trzy. Najstarsza moja córka bardzo dużo mi pomaga. Piecze samodzielnie babeczki, świetnie opiekuje się młodszą siostrą jak czasami pracuje w domu i też pewnie zrobiła samodzielnie zakupy. Pracujemy jeszcze z córką nad sprzątaniem u siebie w pokju. To jest nie lada wyzwanie. Ale z innymi rzeczami radzi sobie dobrze i jest to dla mnie duże obciążenie.
  Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Dokładnie tak Aniu ??

 14. monika

  dziek Kamila!! swieny odcinek! jako mama bardzo dziekuje! a najfajniejsze w tych kursach”zyciowych” jest to, ze rodzic fajnie spedza czad razem z dzieckiem;)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?