Bardzo mi miło, że wywiad, którego udzieliłam Łukaszowi Jakóbiakowi w 20m2 tak Wam przypadł do gustu!

Dziękuję za Wasze refleksje, komentarze i pytania.

Odcinek obliczony jest na 30 minut, a my rozmawialiśmy ponad godzinę!

Tak wielu z Was prosiło o niewyemitowane fragmenty, że postanowiliśmy z Łukaszem zrobić coś, czego zwykle się nie robi, czyli udostępnić Wam kilka z nich. 

Poniżej w ciągu najbliższych dni będę dodawała kolejne video!

Nie pokazuj mi 20 cm!

Czy mężowi nie przeszkadza. Twoja niezależność?

 

Twój VAT od sukcesu. 


Jak dzieciństwo wpłynęło na Twoje działania?


Co trzeba zrobić, aby znaleźć się w kawalerce Łukasza?

Jakie są Twoje wartości?Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

 

10 komentarzy
 1. Agata Rz

  Dzień dobry Pani Kamilo,
  w wywiadzie 20m2 mówi Pani o pytaniach coachingowych, które warto przerobić, aby wykrystalizować cel życiowy i które można ściągnąć w formie pdf pod oryginalnym filmem. Niestety nie mogłam ich znaleźć, ani tu, ani na youtube.com
  Czy mogłaby je Pani udostępnić?

 2. Klara

  Lubię Pani słuchać i motywuje Pani do działania. Z wieloma wypowiedziami się zgadzam oprócz tego, ze jeżeli kobieta nie pracuje zarobkowo to mąż jesti tylko bankomatem. Myślę, że to jest temat nad którym trzeba się dłużej pochylić. I nie jest to z mojej strony zarzut ani czepialstwo.
  Pozdrawiam cieplutko
  Klara

 3. Thom

  Można wiedzieć jakiego Pani jest wyznania?:) Czy to Pani pomaga
  (religia) pomagała osiągnąć sukces?

  • Author
   Kamila Rowińska .

   Dzień dobry, nigdy nie wiązałam religii z biznesem ani z sukcesem.

 4. Agnieszka

  Jestes niesamowicie piekna wewnetrznie i zewnetrznie! Twoja praca ma niesamowity sens. Wlasnie kupilam ebooka Kobieta Niezalezna.. totalnie rezonuje z Twoja energia. Jestes tak konkretna, ze nie sposob Cie nie pokochac za to, ile dobrego robisz dla Innych Kobiet. Wielkie dzieki i wielu sukcesow zycze. A.

 5. Iza

  Pani Kamilo, zdobyła Pani moje zaufanie i sympatię. Mam 24 lata i nie wiem co chcę robić w życiu. Byłabym wniebowzięta gdyby utworzyła Pani wpis na blogu na temat tego jak znaleźć swoją pasję / misję życiową. Przestudiowałam już kilka blogów, ale nie jestem w stanie uwierzyć „przypadkowemu” blogerowi. Może to nie do końca Pani tematyka, ale w końcu lubi Pani pomagać kobietom ? Pozdrawiam,
  Iza

 6. Iza

  ❤️❤️❤️ Dzieki kobito, ze jestes i ze Ci sie chce dzielic swoja wiedza i energia. ❤️❤️❤️

 7. Magda

  Gdzie można kupić taką świetną marynarkę?

 8. Michal

  Super, ze puscilisciete fragmnenty !!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?