To okropne, że nasze życie tak często zależy od ilości środków na naszym koncie bankowym. Tak jest w przypadku małego Kacperka cierpiącego na chorobę nowotworową. 

Kacperek został zakwalifikowany na leczenie w niemieckiej klinice. Udało się zebrać już większą część funduszy na wyjazd i pierwszą część leczenia protonami. Pomimo tego, że w ciągu ostatnich tygodni nastąpiło pogorszenie stanu zdrowia chłopca, rodzina odlicza godziny do wyjazdu, wierząc, że pomimo trudności, na nic nie jest za późno, że już niedługo Kacperek zacznie wracać do zdrowia.

Niestety, podawana do tej pory chemia okazała się nie być skuteczna. Najbliżsi wiedzą, że w Essen, czeka na małego wysoce wykwalifikowana kadra lekarzy, specjalizująca się w leczeniu tego typu nowotworów. 

Iwona Borkowska, Uczestniczka moich szkoleń zgłosiła się do nas z informacją o chorobie Kacperka i obrazie, który namalowała. Kupiliśmy obraz za kwotę 5000zł, która przekazana została na wsparcie leczenia. 

To wspaniałe jak talent Iwony, mógł pomóc! Każdego dnia, patrząc na ten obraz w biurze RBC nasz cały Zespół będzie myślami z Kacperkiem i jego bliskimi. 

Tutaj możesz poczytać o wsparciu Kacperka i wesprzeć jego wraz z rodziną! >> 

Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

0 komentarzy

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?