Planer ścienny na rok 2019 do pobrania

PLANER ŚCIENNY NA 2020 ROK to gotowy do pobrania projekt, który możesz wydrukować samodzielnie lub za pośrednictwem drukarni. Dostępny w 3 formatach: A0, A2, A3.

Planer ścienny na 2020 rok, to doskonałe narzędzie do planowania tzw. kamieni milowych. Sprawdzi się rewelacyjnie zarówno w domu, jak i w biurze, ponieważ ułatwi Ci planowanie i zapewni szerszą perspektywę na wydarzenia w najbliższym roku. To bardzo pomocne narzędzie nie tylko dla osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą i dobrze zaplanowane.

Co możesz zaznaczyć na planerze ściennym?

 • urlopy pracowników albo swoje wakacje i np. dni wolne od zajęć szkolnych twoich dzieci;

 • rocznice (także służbowe), urodziny, uroczystości;

 • wydarzenia służbowe: delegacje, szkolenia, wyjazdy integracyjne, eventy, targi, konferencje;

 • jeśli masz dzieci to możesz zaznaczyć np. wywiadówki lub wycieczki szkolne;

 • terminy np. zeznań podatkowych, projektów jeśli realizujesz jakieś z wykorzystaniem dofinansowania;

 • możesz też nanieść na planer ścienny różne badania: lekarskie, techniczne i okresowe pojazdu, przeglądy instalacji itp.

Na planerze ściennym zostały zaznaczone dni wolne od pracy, święta państwowe i kościelne oraz zwyczajowe święta m.in. takie jak Dzień Kobiet, Dzień Matki czy Dzień Ojca.

 Jeśli podoba Ci się planer ścienny kliknij poniżej, pobierz go i wydrukuj. Dzięki temu będzie Ci towarzyszyć cały rok i doskonale uzupełniał Twój podręczny kalendarz.


 

Planer ścienny na 2020 rok format A0 

Jeśli chcesz pobrać planer ścienny do druku w formacie A0 (84,1 x 118,9 cm) kliknij w przycisk. Projekt otworzy się w nowym oknie Twojej przeglądarki, klikając prawym przyciskiem myszki wybierz Zapisz jako. Wydrukuj samodzielnie lub skorzystaj z usług drukarni.

 

 

 

 

 

 


 

Planer ścienny na 2020 rok format A2

Jeśli chcesz pobrać planer ścienny do druku w formacie A2 (42,0 x 59,4 cm) kliknij w przycisk. Projekt otworzy się w nowym oknie Twojej przeglądarki, klikając prawym przyciskiem myszki wybierz Zapisz jako. Wydrukuj samodzielnie lub skorzystaj z usług drukarni.

 

 

 

 

 

 


 

Planer ścienny na 2020 rok format A3

Jeśli chcesz pobrać planer ścienny do druku w formacie A3 (29,7 x 42,0 cm) kliknij w przycisk. Projekt otworzy się w nowym oknie Twojej przeglądarki, klikając prawym przyciskiem myszki wybierz Zapisz jako. Wydrukuj samodzielnie lub skorzystaj z usług drukarni.

 

 

 

 

 

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ NAJNOWSZE FILMY
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube

 


Zobacz również nagrania z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
6 komentarzy
 1. Magda

  Dziękuję 😘 bardzo przydatna rzecz która obowiązkowo znajdzie się na Naszej lodówce 😉

 2. Małgorzata

  Dziękuję już nie mogłem się doczekać.

 3. Kamila

  Ale super! Czytasz mi w myślach. Dzięki ❤️

 4. Ula

  Dziękuję :) czekałam na to :*

 5. Magda

  DZIĘKUJĘ :* Jesteście genialni :)

 6. Magda

  DZIĘKUJĘ :*

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?