Planer ścienny na 2021 rok

PLANER ŚCIENNY NA 2021 ROK to gotowy do pobrania projekt, który możesz wydrukować samodzielnie lub za pośrednictwem drukarni. Dostępny w 3 formatach: A0, A2, A3.

Planer ścienny na 2021 rok, to doskonałe narzędzie do planowania tzw. kamieni milowych. Sprawdzi się rewelacyjnie zarówno w domu, jak i w biurze, ponieważ ułatwi Ci planowanie i zapewni szerszą perspektywę na wydarzenia w najbliższym roku. To bardzo pomocne narzędzie nie tylko dla osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą i dobrze zaplanowane.

Co możesz zaznaczyć na planerze ściennym?

 • urlopy pracowników albo swoje wakacje i np. dni wolne od zajęć szkolnych twoich dzieci;

 • rocznice (także służbowe), urodziny, uroczystości;

 • wydarzenia służbowe: delegacje, szkolenia, wyjazdy integracyjne, eventy, targi, konferencje;

 • jeśli masz dzieci to możesz zaznaczyć np. wywiadówki lub wycieczki szkolne;

 • terminy np. zeznań podatkowych, projektów jeśli realizujesz jakieś z wykorzystaniem dofinansowania;

 • możesz też nanieść na planer ścienny różne badania: lekarskie, techniczne i okresowe pojazdu, przeglądy instalacji itp.

Na planerze ściennym zostały zaznaczone dni wolne od pracy, święta państwowe i kościelne oraz zwyczajowe święta m.in. takie jak Dzień Kobiet, Dzień Matki czy Dzień Ojca.

 Jeśli podoba Ci się planer ścienny kliknij poniżej, pobierz go i wydrukuj. Dzięki temu będzie Ci towarzyszyć cały rok i doskonale uzupełniał Twój podręczny kalendarz.


Planer ścienny na 2021 rok format A0 

Jeśli chcesz pobrać planer ścienny do druku w formacie A0 (84,1 x 118,9 cm) kliknij w przycisk. Projekt otworzy się w nowym oknie Twojej przeglądarki, klikając prawym przyciskiem myszki wybierz Zapisz jako. Wydrukuj samodzielnie lub skorzystaj z usług drukarni.

 


Planer ścienny na 2021 rok format A2

Jeśli chcesz pobrać planer ścienny do druku w formacie A2 (42,0 x 59,4 cm) kliknij w przycisk. Projekt otworzy się w nowym oknie Twojej przeglądarki, klikając prawym przyciskiem myszki wybierz Zapisz jako. Wydrukuj samodzielnie lub skorzystaj z usług drukarni.

 


Planer ścienny na 2021 rok format A3

Jeśli chcesz pobrać planer ścienny do druku w formacie A3 (29,7 x 42,0 cm) kliknij w przycisk. Projekt otworzy się w nowym oknie Twojej przeglądarki, klikając prawym przyciskiem myszki wybierz Zapisz jako. Wydrukuj samodzielnie lub skorzystaj z usług drukarni.

 


WZNIEŚ SWOJĄ PRODUKTYWNOŚĆ NA WYŻSZY POZIOM!

 

Planer ścienny na 2021 rok

 

Dziennik Kobiety Niezależnej to terminarz na 2021 rok, który nie tylko pomoże Ci planować ważniejsze wydarzenia i spotkania. Podobnie jak w przypadku Planera RBC tutaj też zależało mi, aby był maksymalnie praktyczny, uniwersalny, a jednocześnie piękny.

Wydaję go w kilku wersjach kolorystycznych, aby jeszcze lepiej trafić w Twoje indywidualne gusta. Potrafię sobie wyobrazić, jak ważne jest otaczanie się pięknem dla wielu z nas.

Ponieważ każda z nas zasługuje na piękne i praktyczne akcesoria, które są również naszą wizytówką.

To już 3 edycja tego terminarza! Od 3 lat Dziennik Kobiety Niezależnej towarzyszy tysiącom kobiet w ich drodze do niezależności, ułatwia definiowanie i realizowanie planów, wspiera, motywuje i pomaga celebrować sukcesy! Po kolejnym fantastycznym przyjęciu Dziennika na rok 2020 zdecydowałam się ponownie go wydać, zmieniając głównie szatę kolorystyczną. 

 

Planer ścienny na 2021 rok

 

 

Dziennik Kobiety Niezależnej zawiera również skarb!

Kod dostępu do dedykowanych materiałów wideo – nagrań coachingowych, które pomogą Ci skutecznie zaplanować rok, wytrwać w postanowieniach i zrealizować swoje cele! Dzięki nim będziesz jeszcze skuteczniej planować dzień, wykonywać ćwiczenia, ustalać cele oraz priorytety. Nagrałam je po to, aby pomóc Ci najbardziej efektywnie skorzystać z pracy z Dziennikiem. Lubię dostarczać Ci wiedzę kompletną.

Spośród nagranych materiałów znajdują się takie, które pomogą Ci:

 • zrobić Koło życia, czyli ćwiczenie umożliwiające spojrzenie na swoje życie z perspektywy lotu ptaka. Sprawdzisz swój poziom satysfakcji w każdym z 8 obszarów i zdecydujesz, który z nich poprawisz w pierwszej kolejności.

 • wytyczyć Twoje roczne cele, w końcu B. Frankilin powiedział, że brak planowania to planowanie porażki. Naucz się zatem wyznaczać cele tak, aby zwiększyć szansę na ich realizację!

 • celebrować sukcesy poprzez ich codzienne dostrzeganie. Poznaj fantastyczny sposób na to, aby budować swoją wewnętrzną siłę.

 • zaplanować dzień z wykorzystaniem tajemniczych skrótów jak MIT i ChSS. Zobacz, co się za nimi kryję i jak mogą przybliżyć Cię do celu.

 • wyznaczyć obszary do poprawy. To przecież naturalne, że przy ambitnych celach, ich osiągnięcie będzie wymagało jakiejś zmiany w Twoim zachowaniu, a to może zrodzić pojawienie się błędów, z których należy wyciągać wnioski.

 

Planer ścienny na 2021 rok


DZIENNIK KOBIETY NIEZALEŻNEJ NA 2021 ROK

Wybierz jeden z 6 kolorów >>KLIKNIJ TUTAJ<<


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
5 komentarzy
 1. Dorota

  Dziękuję,

  ja pierwszy raz skorzystam:)

 2. Aleksandra

  Dziękuję, za pomocne narzędzie

 3. Joanna

  Kamila już trzeci rok kalendarz w rozmiarze A0 zawisł na głównej ścianie w moim biurze. Jestem ogromnie wdzięczna za to, że mogę korzystać z tego narzędzia i to bezpłatnie. Poza tym, że wygląda pięknie to bardzo pomaga w codziennej pracy. Bardzo dziękuję.

 4. Marta

  Bardzo dziękuję za kolejne piękne i wspierające nas narzędzie! :)

 5. Kamila

  Dziękuję! Poprzedni planer na cały rok świetnie się sprawdził :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?