PLANER ŚCIENNY NA 2021 ROK to gotowy do pobrania projekt, który możesz wydrukować samodzielnie lub za pośrednictwem drukarni. Dostępny w 3 formatach: A0, A2, A3.

Planer ścienny na 2021 rok, to doskonałe narzędzie do planowania tzw. kamieni milowych. Sprawdzi się rewelacyjnie zarówno w domu, jak i w biurze, ponieważ ułatwi Ci planowanie i zapewni szerszą perspektywę na wydarzenia w najbliższym roku. To bardzo pomocne narzędzie nie tylko dla osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą i dobrze zaplanowane.

Co możesz zaznaczyć na planerze ściennym?

 • urlopy pracowników albo swoje wakacje i np. dni wolne od zajęć szkolnych twoich dzieci;

 • rocznice (także służbowe), urodziny, uroczystości;

 • wydarzenia służbowe: delegacje, szkolenia, wyjazdy integracyjne, eventy, targi, konferencje;

 • jeśli masz dzieci to możesz zaznaczyć np. wywiadówki lub wycieczki szkolne;

 • terminy np. zeznań podatkowych, projektów jeśli realizujesz jakieś z wykorzystaniem dofinansowania;

 • możesz też nanieść na planer ścienny różne badania: lekarskie, techniczne i okresowe pojazdu, przeglądy instalacji itp.

Na planerze ściennym zostały zaznaczone dni wolne od pracy, święta państwowe i kościelne oraz zwyczajowe święta m.in. takie jak Dzień Kobiet, Dzień Matki czy Dzień Ojca.

 Jeśli podoba Ci się planer ścienny kliknij poniżej, pobierz go i wydrukuj. Dzięki temu będzie Ci towarzyszyć cały rok i doskonale uzupełniał Twój podręczny kalendarz.


Planer ścienny na 2021 rok format A0 

Jeśli chcesz pobrać planer ścienny do druku w formacie A0 (84,1 x 118,9 cm) kliknij w przycisk. Projekt otworzy się w nowym oknie Twojej przeglądarki, klikając prawym przyciskiem myszki wybierz Zapisz jako. Wydrukuj samodzielnie lub skorzystaj z usług drukarni.

 


Planer ścienny na 2021 rok format A2

Jeśli chcesz pobrać planer ścienny do druku w formacie A2 (42,0 x 59,4 cm) kliknij w przycisk. Projekt otworzy się w nowym oknie Twojej przeglądarki, klikając prawym przyciskiem myszki wybierz Zapisz jako. Wydrukuj samodzielnie lub skorzystaj z usług drukarni.

 


Planer ścienny na 2021 rok format A3

Jeśli chcesz pobrać planer ścienny do druku w formacie A3 (29,7 x 42,0 cm) kliknij w przycisk. Projekt otworzy się w nowym oknie Twojej przeglądarki, klikając prawym przyciskiem myszki wybierz Zapisz jako. Wydrukuj samodzielnie lub skorzystaj z usług drukarni.

 


 

 

 

 

 

 

7 komentarzy
 1. Dorota Olszewska

  Dziękuję! Zawsze takiego kalendarza do druku szukałam :)

 2. Alicja

  Super pomysł, kalendarz świetnie się sprawdza nawet w drobnych notatkach, tj. kto ostatni mył schody i kiedy była pościel zmieniana :) Bardzo dziękuję, za pomocne narzędzie :)

 3. Dorota

  Dziękuję,

  ja pierwszy raz skorzystam:)

 4. Aleksandra

  Dziękuję, za pomocne narzędzie

 5. Joanna

  Kamila już trzeci rok kalendarz w rozmiarze A0 zawisł na głównej ścianie w moim biurze. Jestem ogromnie wdzięczna za to, że mogę korzystać z tego narzędzia i to bezpłatnie. Poza tym, że wygląda pięknie to bardzo pomaga w codziennej pracy. Bardzo dziękuję.

 6. Marta

  Bardzo dziękuję za kolejne piękne i wspierające nas narzędzie! :)

 7. Kamila

  Dziękuję! Poprzedni planer na cały rok świetnie się sprawdził :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?