Ewa Chodakowska, Ania Lewandowska - gdzie moje efekty? POWER PONIEDZIAŁEK #10

POWER PONIEDZIAŁEK z Kamilą Rowińską to seria krótkich motywacyjnych nagrań, które zobaczysz w każdy poniedziałkowy poranek na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W tym odcinku:

► efektów pracy nie będzie, jeśli Ty nie będziesz działać aktywnie!

Zobacz, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

Pobierz bezpłatny ebook 7 kroków do osiągania celów TUTAJ

Zobacz kolejny POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
8 komentarzy
 1. Aga

  SAMODYSCYPLINA – tego mi zawsze brakowało i brakuje nadal! Podejmuję działanie, ale szybko rezygnuję, gdyż wydaje mi się że lepiej mi w moim „bezpiecznym nicnierobieniu”. Dziękuję Kamilo za filmiki, masz w 100% racji, bez aktywnego działania nici z jakichkolwiek efektów! Pozdrawiam cały zespół RBC :)

 2. Anka

  Szczerość do bólu. Ale to mi się najbardziej podoba w Twoich wypowiedziach. Twoje rady i treść zawarta w książkach są nieocenione. Próbuję z tego czerpać jak najwięcej. Właśnie zaczynam pracę z Dziennikiem. Pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Gratuluję Aniu, Dziennik jest niesamowity! Zobaczysz niesamowite efekty, tylko trzeba być konsekwentnym w jego wypełnianiu :)
   Pozdrawiam!

 3. Monika Rz

  Kamila! Świetny film – uwielbiam Twoją odwagę mówienia rzeczy niewygodnych dla niektórych oraz nieowijanie w bawełnę – bez pracy nie ma kołaczy ! A ja Cię obserwuję i wzięłam się za siebie i robię postępy, ale to tylko i wyłącznie dzięki temu że działam. Efekty powoli się pojawiają ?!!!

  • Agata Krzyżanowska

   Jest działanie, są efekty :)
   Tak trzymaj!

 4. Ania

  Gdzie moja kratka Kamila? :D No jest jest <3 coraz lepsza i stabilniejsza :D Jest power <3 ale właśnie dzięki temu, że robię wszystko co każesz mi zrobić :D Książkę zasługujesz na sukces przerabiałam 3 tygodnie i cały czas do niej wracam. Pracuję też z dziennikiem. Jestem po kursie Kobieta Niezależna online (i pamiętam jaka byłam dumna po pierwszym zadaniu, kiedy odpowiedziałam sobie na kartce na pytanie kim dla mnie jest kobieta niezależna – a potem w dalszym wideo pojawia się Twoja wypowiedź "mam nadzieję , że traktujesz siebie poważnie i należysz do ludzi którzy jeśli się czegoś podejmują to wykonują zadania solidnie" i wtedy właśnie poczułam się taką osobą, a było to moje pierwsze zetknięcie się z Twoimi metodami, a pokusa zobaczenia co jest dalej była ogromna hehehehe, ale potraktowałam to bardzo poważnie, jak kurs który może zmieć moje życie, bo zaufałam Ci bardzo i tak właśnie się dzieje <3. Potem chciałam więcej i byłam na Mistrzu Sprzedaży (najlepsze szkolenie w moim życiu) i Asertywności. I wiem, że entuzjazm po takich szkoleniach utrzymuje się u mnie do kilkunastu dni i gdybym nie robiła zadań, nie pracowała codziennie, to pozostałabym tylko na tej euforii, która powoduje tymczasowy napływ endorfin. Prawdziwa zmiana dzieje się dzięki mojej pracy, którą wykonuję codziennie dzięki wskazówkom jakie dostaję od Ciebie. Dziękuję <3

  • Agata Krzyżanowska

   Anno, cieszę się bardzo, że poważnie podchodzisz do swojego rozwoju i skrupulatnie robisz wszystkie zadania i dzięki pracy jaką w to wkładasz zmieniasz się i osiągasz zamierzone cele. Gratuluję!
   Trzymam kciuki za dalszy Twój rozwój!

 5. Iwona

  Uwielbiam Twoja bezpośredniość ! Dziękuje za bezpłatny eBook ! Jest super ❤️❤️❤️❤️

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?