POWER PONIEDZIAŁEK z Kamilą Rowińską to seria krótkich motywacyjnych nagrań, które zobaczysz w każdy poniedziałkowy poranek na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W tym odcinku:

► Dlaczego nie awansujesz, klienci odchodzą, a zespół nie traktuje Cię poważnie?

Zobacz, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

Zobacz kolejny POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
2 komentarze
 1. Paulina

  Dzień dobry, mam pytanie odnośnie ew. możliwości zwrotu kursu Kobieta Niezależna . Napisała Pani, że jest możliwość wykupienia kursu „na próbę”, przyrównując go do jazdy próbnej autem – natomiast w regulaminie widzę poniższe zapisy, które sugerują, że od momentu, kiedy zostaną nam udostępnione materiały VOD, zwrot kursu i odzyskanie pieniędzy zostaje uniemożliwiony (?) Będę wdzięczna za wyjaśnienie, pozdrawiam serdecznie. :)
  „Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od zawarcia umowy.
  2. Klient otrzyma dostęp do Produktów Cyfrowych po upływie 14 dni od zawarcia umowy.
  3. Klient otrzyma dostęp do Produktów Cyfrowych przed upływem 14 dni od zawarcia umowy pod warunkiem, że Klient:
  a) uprzednio wyrazi zgodę na udostępnienie przez Sklep Produktów Cyfrowych przed upływem 14 dni od zawarcia umowy oraz
  b) złoży oświadczenie, iż został poinformowany, iż w sytuacji gdy otworzy dostęp do Produktów Cyfrowych utraci prawo do odstąpienia od Umowy.
  4. Jeżeli Klient przystąpi do odtwarzania Produktów Cyfrowych przed upływem 14 dni od zawarcia umowy na zasadach opisanych w ust. 3, Klient utraci prawo do odstąpienia od umowy. W takim wypadku Umowę uważa się za zrealizowaną, Sklep natomiast zatrzyma wpłaconą przez Klienta kwotę tytułem należnego mu wynagrodzenia.”

  • Agata Krzyżanowska

   Paulino, potwierdzam, że tak jak Kamila powiedziała na szkoleniu i napisała w ofercie „Jeśli w ciągu 14 dni od momentu opłacenia dostępu do kursu z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolona, napisz do nas maila, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy”.

   Ten zapis dotyczy tylko sprzedaży kursu do 23 marca, po tym okresie obowiązuje regulamin, który przytoczyłaś powyżej :)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?