POWER PONIEDZIAŁEK z Kamilą Rowińską to seria krótkich motywacyjnych nagrań, które zobaczysz w każdy poniedziałkowy poranek na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W tym odcinku:

► Jak często brak idealnej sytuacji powoduje, że odmawiasz sobie działania?

Zobacz, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

Zobacz kolejny POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
2 komentarze
  1. ewelina

    Pani Kamilo najlepsze nagrania jakie mi się podobają to są właśnie takie w terenie. Nigdy nie zapomne jak pierwszy raz widziałam nagranie z jakis wakacji palmy plaza,,,, piekne,, oby wiecej w terenia, fakt troche denerwuje mnie hulajacy wiatr w glosniku, ale takie sa najlepsze. ;) Pozdrawiam

  2. Klaudia

    Dziękuję Kamilo :) Działam, chociaż też czekałam na ten idealny moment bo zawsze coś mnie powstrzymywało.. Dzięki pracy nad sobą, w dużej mierze z Twoimi materiałami zauważyłam, że już teraz mogę wiele z siebie dać i z pewnością będzie to dobre dla mojej przyszłości. Dziękuję za tak intensywne ostatnie dni, sesje Q&A.. Mam wrażenie, że poznałam Cię jeszcze lepiej i zrozumiałam skąd w Tobie tyle siły do działania. Mam nadzieję, że do zobaczenia na żywo :) Wielkie brawa dla Ciebie i świetnego zespołu RBC, za to co robicie :)
    Pozdrawiam serdecznie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?