POWER PONIEDZIAŁEK z Kamilą Rowińską to seria krótkich motywacyjnych nagrań, które zobaczysz w każdy poniedziałek o godz. 8:00 na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W tym odcinku:

► zaproszę Cię dziś do ważnego ćwiczenia coachingowego. Przygotuj kartkę, długopis i odrób zadanie celująco.

Zobacz, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

Zobacz kolejny POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
5 komentarzy
 1. Monika

  nie rozminęłam się z marzeniem za bardzo. Nadal pozostaję w tym nurcie.

  • Monika

   to ćwiczenie jest dobre na „open mind”: by otworzyć swoją ciasną głowę i pomyśleć o sobie bardzo dobrze. I napisać to. A potem doń dążyć.

 2. Muszkieter

  Ja sobie to wyobrażam tak: autor bestsellerowych książek o zmianie w życiu, konferansjer, dziennikarz i bloger, a do tego wspaniały mąż i ojciec gromadki dzieci, który spełnił swoje marzenia i opowie nam, co dla niego jest najważniejsze w życiu.

 3. Human Clinic

  Kiedyś robiłam to ćwiczenie i zaskakującym jest dla mnie fakt, że po kosmetycznych zmianach nadal mam ten sam kierunek. Bardzo dobrze bo to oznacza, że azymut wtedy wyznaczony cały czas we mnie pracuje :)

  • Agata Krzyżanowska

   Dokładnie tak :)
   Gratuluję!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?