Znamy wyniki akcji #kobietaasertywna! Chcesz dowiedzieć się, kto razem ze mną wystąpi na okładce mojej najnowszej książki pt: „Kobieta Asertywna”?

Jestem w trakcie pisania swojej najnowszej książki pt. „Kobieta Asertywna”, która pojawi się jako lektura na wakacje tego roku. Ma ona na celu pomóc kobietom w jeszcze lepszym wyrażaniu swoich uczuć i emocji, tak aby komunikowały się z otoczeniem z poszanowaniem swoich i cudzych praw.

Pisanie książki, to proces długotrwały i czasochłonny. Poprzeczkę postawiłam sobie wysoko, ponieważ jest to moja 8 książka i chciałabym dać Wam jak największą wartość. Moim założeniem jest, by książka „Kobieta Asertywna”, to nie była tylko Kamila Rowińska. Chcę, aby to była każda z nas! Pisanie książki idzie więc swoim torem, ale są prace, które można wykonać już w tym momencie, np. projekt okładki.

Od 6 do 14 kwietnia na Instagramie wraz z moim zespołem przeprowadziliśmy wyjątkową akcję, która miała na celu wybór Kobiet, które znajdą się na okładce książki „Kobieta Asertywna”.

Do akcji przystąpiło ponad 1500 Kobiet!

Jestem Wam bardzo wdzięczna za zaangażowanie, wszystkie piękne zdjęcia opatrzone tym hasztagiem i opisy pod nimi. Dałyście mi niezastąpioną wartość pisząc, kim dla Was jest kobieta asertywna. Wybór zdjęć był dla nas ogromnie trudnym i wymagającym zadaniem. Myślał grafik, fotograf, Zespół RBC, myślałam ja. Gdybym tylko mogła, wybrałabym Was wszystkie! Jak się domyślacie, taki scenariusz nie jest jednak możliwy. Dlatego, dla wszystkich osób biorących udział w akcji #kobietaasertwyna przygotowałam SPECJALNĄ NIESPODZIANKĘ!

 

UWAGA!!!

Jeśli brałaś udział w akcji #kobietaasertwyna – wypełnij poniższy formularz.  

>> WYPEŁNIAM FORMULARZ <<

 

Sprawdź, kto znajdzie się na okładce „Kobieta Asertywna”

Podajemy listę KOBIET, które zostały wybrane do tego, aby razem z Kamilą Rowińską oraz Zespołem RBC wystąpić na okładce książki „Kobieta Asertywna”. (kolejność przypadkowa)

 

>>karlagie<<

>>martagierczynska<<

>>sara_kokoszka<<

>>martaaa_rta2007<<

>>paulunia_ma<<

>>madziolo_t<<

>>prawokobiet.pl<<

>>hk_projekt<<

>>w_szpilkach_na_budowie<<

>>nieszablonowyshablon<<

>>julianna.kaplon<<

>>iwonaprzybojewska<<

>>architektporzadku<<

>>beatakozar<<

>>kasiabieleniewicz<<

>>pani_storyteller<<

>>kobietaonline<<

>>korpozona<<

>>mrowiecbloguje<<

>>trzezwypunktwidzenia<<

>>anna_sterzewska<<

>>knowspac.e<<

>>miroslawakowalkowska<<

>>violetta.akuna<<

>>beata_pawlusiewicz<<

>>anna_berenguer_slowikowska<<

>>ilonaprzetacznik.managerkaumow<<

>>kingalalowicz<<

>>katarzynaczachor.pl<<

>>magdapaszczyk<<

>>animator_fitness<<

>>littlefrostmary<<

>>interiors_by_m<<

>>augustyniak.justynaa<<

>>jmkukla<<

>>agnieszka.sz7<<

>>osobistastylistka<<

>>joanna.a.z<<

>>gabrielsalon<<

>>lana_trener_angielskiego<<

>>dorotasiwek_<<

>>awidoki<<

>>marta.ossolinska<<

>>karolinakaliton<<

>>pretty_head_up<<

>>kornelicko<<

>>agnieszka_strzalek<<

>>larysasobiech<<

>>bezarchitekta.pl<<

>>monellaaaa<<

 

Wszystkim serdecznie gratuluję i zapraszam na sesję zdjęciową,

która odbędzie się 27 kwietnia 2019r. w Katowicach.

 

O Wasze dobre samopoczucie, przygotowanie oraz odpowiednią organizację sesji zdjęciowej zadba nasza wspaniała social media ninja – Martyna. Z wybranymi osobami skontaktuje się telefoniczne (jeśli wypełniłyście formularz) w dniu 17 kwietnia 2019. W razie pytań chętnie odpowie na Wasze pytania.

 

Martyna Bednarek

e-mail: [email protected]

tel.: +48/ 578-739-298

 


Zapraszam Cię na mój Instargam:

@kamilarowinska.pl >>
[kliknij]


 

Bądź na bieżąco z najnowszymi filmami. SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

 

25 komentarzy
 1. kunertmarta

  Gratulacje tym Kobietom, które zostały wybrane:) Niestety przeoczyłam tę ankietę i dopiero teraz spędzając długi weekendowy maj na oglądaniu Power Poniedziałków ją odkryłam… Jakkolwiek, jeszcze raz gratuluję tym co będą uczestniczyć w sesji:) Bez względu na wynik, przyjemnością było samo już uczestniczenie w akcji:)
  P.S. Jeszcze jedno przemyślenie… akcja była pozytywna, wzbudziła aktywność wielu kobiet co jest już samo w sobie cenne. Nie doszukujmy się w wyborze konkretnych kobiet lub brakiem wyboru jakiejś złośliwości… Ten kto organizuje akcje, ma prawo dokonać takiego wyboru jaki uzna za słuszny:) To są pozytywne sytuacje, więc cieszmy się nimi wspólnie! Fantastycznie, że komuś innemu się udało! Uczmy się z tego cieszyć! I próbujmy dalej w innej akcji, jeśli jej idea jest bliska naszemu sercu, ale na Boga, nie wbijajmy szpilek z zazdrości, że to nie my zostaliśmy wybrani…

  :)))) Gratulację jeszcze raz!!!:) Może pojawią się w międzyczasie tzw zdjęcia „od kuchni” z sesji zdjęciowej?:) Myślę, że mogłoby to być inspirujące i ciekawe:)

 2. karolina2

  Chyba wrzucając zdjęcie przeoczyłam samą ankietę do uzupełnienia, ale to też lekcja asertywności. Trzymamy się zasad i regulaminu. I bardzo dobrze. Następnym razem będę pilnować ? gratuluję dziewczyny i do zobaczenia 10 sierpnia na konferencji

 3. Natalia

  Gratulacje dla wszystkich uczestniczek! Gratulacje dla zwyciężczyń! Dziękuję Kamila za niespodziankę, jednakże rozsądek podpowiada, że podróż pod terminem rozwiązania ciąż nie jest dobrym pomysłem.- niestety nie skorzystam z prezentu. Natomiast już z niecierpliwością przestępuję z nogi na nogę i czekam na książkę. Może autograf otrzymam innym razem ;) Buziaki i miłej zabawy na sesji :)

 4. Dziękuję, że mam okazję trafić do takiego wspaniałego grona! Ta sesja to będzie prawdziwa petarda i zawojujemy wspólnie Polskę jako kobiety asertywne :) Świetna akcja i świetna idea!

 5. Kasia

  Super pomysł? gratuluję wszystkim dziewczynom, które będą na okładce?ja choć nie będę to bardzo się cieszę, że wzięłam udział w całej akcji. Dziękuję Kamila, że stawiasz przed nami różne wyzwania dzięki którym przełamujemy kolejne bariery i stajemy się pewniejsze siebie. Walczymy o siebie? Kamila jesteś niesamowita?

 6. Dziękuję❤
  Bardzo się cieszę, że będę w tak wspanialym gronie kobiet asertywnych

 7. Przemek

  Jesteście wielkie! :)
  Faceci też są z Was dumni! :) Tym bardziej, że moja Ukochana spełnia swoje marzenia :) Gratulacje dla Was! :)

 8. Sylwia

  Gratuluję Wybranym i Wygranym Dziewczynom !
  Wszystkie piękne niczym bukiet pięknych wiosennych kwiatów w ogrodzie i w większości już asertywne :-)) co potwierdzają Wasze wpisy przy zgłoszeniach !
  Ja się tej asertywności dopiero uczę i z niecierpliwością czekam na książkę.

  Sama nie odważyłam się zgłosić, ale Wam kibicuję i życzę super udanej sesji no i oczywiście okładki :-)

  PS. Ale ”przytyczki” i wyliczanki Agaty trochę nie na miejscu :-(

 9. ALEKSANDRA

  Super pomysł .??..Gratuluje tym babeczkom co wygrały..Tym razem moje marzenie się nie spełniło ale moze innym razem Kamilko w innej książce się spotkamy?
  Dziękuje za tą szane☺

 10. Agata

  Gratuluję wszystkim wygranym, jednocześnie nasuwa mi się jedno pytanie, dlaczego wygrały m.in osoby, które Kamila znasz? Startując w konkursie miałam nadzieję, że osoby które już sama wcześniej wybrałaś to Twoje koleżanki, a w konkursie mogą wystartować „szaraczki”, które nie muszą mieć znajomości u Ciebie. Sara Kokoszka, to żona Marcina, ktory miał milion dlugu, z ktorego pomoglas mu wyjsc i z ktorym napisałaś ksiazke, bez architekta, to dziewczyna z którą robiłaś live i która reklamuje kurs kobiety niezależnej.. przypadek?

  • Sylwia

   Agata, ale Kamila informowała wcześniej, że 20 kobiet już ma wybranych. Powyżej masz listę 50 kobiet w tym te 20 ? Głowa do góry, następnym razem może ci się uda ❤️

  • Kamila

   Agata, ogłaszając akcje napisałam jasno, ze szukam 30 kobiet na okładkę a 20 już mam i są to kobiety z mojego otoczenia (przyjaciele, kobiety, które podziwiam).
   Nie rozumiem dlaczego mam „karać” kobiety z mojego otoczenia, które wspierają mnie na codzień i kibicują projektowi Kobieta Niezalezna od lat, faktem brania udziału w akcji.

   30 zostało wybranych ze społeczności RBC. 20 wybrałam sama i w ten sposób okazałam wdzięczność za WIELOLETNIA WSPÓŁPRACĘ.
   W moim świecie tak się właśnie współpracuje .

   Pozdrawiam

 11. Kinga

  To była na prawdę wspaniała inicjatywa! Tyle wrażeń i pozytywnych emocji! Kamila Rowińska ma bardzo dobre serce i wspaniałe pomysły!

 12. Justyna

  Co prawda tym razem mi się nie udało, ale cieszę się,że wzięłam udział. Wszystkim wygranym kobietom gratuluję I życzę świetnej zabawy podczas sesji???

 13. Beata

  Gratuluje wszystkim kobietom , które będą miały zaszczyt wzięcia udziału w tak niesamowitym projekcie , już sam fakt wzięcia udziału w sesji , poznaniu fantastycznych ludzi jest ciekawym wydarzeniem i dla większości pewnie nie tuzinkowym wydarzeniem . Wisienka na torcie będzie kupno książki na której to będziesz właśnie Ty . Jeszcze raz gratuluje dziewczyny i ściskam ciepło .

 14. Kinga

  Bardzo się cieszę, że znalazłam się w gronie kobiet asertywnych :) To dla mnie zaszczyt i wielka przyjemność.

 15. Aleksandra

  Jestem mega szczęśliwa, że poznam inne „twarze” i zaszczycona że wezmę udział w projekcie ❤

 16. Paulina

  Jestem miłe zaskoczona ,ze zostałam wybrana ;) Wiem jedno ,zawsze trzeba walczyć do samego końca ! Nigdy nie można się poddawać ;) Dziekuje za niespodziankę,uwielbiam takie niespodzianki i docenienie ;)

 17. Małgosia

  Nie znajdę się na okładce, ale serdecznie gratuluję dziewczynom, którym się udało. Ciesze się, że wzięłam udział w tej akcji. Moja drogą do asertywności była długa, ale chyba się udało. Brawo dziewczyny! ?

 18. Małgosia

  Nie znajdę się na okładce, ale serdecznie gratuluję dziewczynom, którym się udało. Brawo! ?

 19. Beata

  Wow, ale niespodzianka! Naprawdę baaaaardzo się cieszę, że mogę być w gronie tych wszystkich wspaniałych niewątpliwie kobiet ?? gratuluje wszystkim ???

 20. Urszula

  Gratulacje dla wszystkich kobiet które będą na okładce ?? jestem mega ciekawa niespodzianki ?

 21. Bożena

  Kobietki jesteście fantastyczne ! Wszystkie !
  Gratuluję Tym z Was, które zostały wybrane !
  Kamilo – gratuluję pomysłu tej pięknej idei i tego co robisz i jak inspirujesz inne Kobiety (i nie tylko Kobiety).
  Pozdrawiam :)

 22. drukarnia

  Super pomysł! Dziewczyny gratuluję!

 23. Anita

  Gratulacje ! Nieapodzianka tez super :)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?