power poniedziałek

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym usłyszysz, co o książce „Kobieta Asertywna” sądzą jej Ambasadorki i komu polecają jej lekturę.

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

Przed nami niecodzienny Power Poniedziałek! Tym razem zapraszam Cię na salę szkoleniową, na której odbyła się premiera mojej najnowszej książki pt. „Kobieta Asertywna”. Posłuchaj, co na temat asertywności mają do powiedzenia Ambasadorki książki, w jaki sposób asertywność pomaga w życiu i komu polecają lekturę „Kobiety Asertywnej”.

W tym odcinku :

► Zaproszę Cię do przeżycia razem ze mną oficjalnej premiery mojej ósmej książki – „Kobieta Asertywna”, która miała miejsce w sierpniu br. w Warszawie! Zobacz fotorelację z wydarzenia >>KLIKNIJ TUTAJ<<

Zachęcę do wysłuchania opinii o książce wielu wyjątkowych kobiet: Anny Pietraszek – Sawickiej, Sary Kokoszki, Aleksandry Frątczak-Biś, Agnieszki Czajkowskiej-Wendorff, Ilony Przetacznik, Kamili Ungiadze, Justyny Pytko, Eweliny Miśko-Pawłowskiej, Aleksandry Mrowiec, Magdy Paszczyk, Karoliny Malickiej, Agnieszki Witkowskiej, Lany Antoniuk, Katarzyny Czachor, Dominiki Waksmundzkiej, Larysy Sobiech, Magdaleny Trejdy, Anny Stęrzewskiej, Joanny Zielińskiej oraz Marty Gierczyńskiej.

► Wraz z Ambasadorkami książki „Kobieta Asertywna” zainspiruje Cię do podjęcia kolejnego kroku do bycia szczęśliwą, spełnioną w życiu osobistym, jak i zawodowym — Kobietą Asertywną.

 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 

power poniedzialek

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ KUP moją najnowszą książkę  – „Kobieta Asertywna” >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ ZAMÓW książkę „Kobieta Niezależna” w moim sklepie >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ KUP bilet na szkolenie stacjonarne Kobieta Niezależna >>KLIKNIJ TUTAJ<< 


 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ POWER PONIEDZIAŁKI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

3 komentarze
 1. Krysia Dwornik

  Brawo Kamila, brawo dziewczyny. Książkę polecam wszystkim.

 2. Ewa Pewniak

  Książkę czyta się bardzo lekko. Dzięki przykładom i historiom z życia codziennego różnych kobiet łatwo można dostosować komunikaty asertywne do własnych sytuacji. ☺

  Ja asertywności uczę się od kilku lat i wiem, że jeszcze czasem uległość wygrywa. Cieszę się za każdym razem, gdy daję radę postawić lub przesunąć granice.

  Ostatnio zastanawiałam się, czy warto publicznie „strzępić język” w przypadku osoby, która w stronę wszystkich znajomych komunikuje w sposób agresywny, nachalnie i z sarkazmem przedstawia swoje racje, stosuje krytykę aluzyjną (uważając ją za świetny żart) itp. Na początku brałam wszystkie jej uwagi do siebie, denerwowałam się i nie potrafiłam w towarzystwie ułożyć odpowiedniego komunikatu asertywnego (w myślach tylko kwitowałam „pie…l się”). Czasem dałam radę powiedzieć jej „nie zgadzam się z tym” lub „mam inne zdanie na ten temat”, a potem zaczęłam obserwować. Jej uszczypliwość dotyczyła wszystkich, więc przestałam brać to do siebie i reagowałam tylko w wyjątkowych sytuacjach.

  Jestem ciekawa, jak tę książkę odbierają osoby dotychczas agresywnie komunikujące i czy coś wniosła w ich życie oraz czy takie osoby w ogóle po nią sięgają? ?

 3. Jola

  Świetny odcinek i dziękuję za niego :) Książka dla każdego, serdecznie polecam wszystkim, którzy mają problem z wyrażaniem swoich uczuć. MEGA!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?