PYTANIA I ODPOWIEDZI – Odcinek specjalny, w którym Kamila odnosi się do Waszych komentarzy!

 

Zobacz najnowsze nagranie Kamili  >> Pytania i odpowiedzi. Odcinek specjalny. << i zainspiruj się komentarzami innych do działania! Udostępnij je dalej oraz podziel się swoimi pomysłami (wnioskami) w komentarzu!

Serdecznie Wam dziękuję za Wasze zaangażowanie, komentarze i historie, którymi się w nich dzielicie!

Niezmiernie miło mi jest, gdy czytam, że Was zainspirowałam do działania, do rozwoju czy otworzenia swojego biznesu. Bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy i utwierdza w przekonaniu, że naprawdę warto publikować częściej.

Postanowiłam w związku z tym nagrać NOWY ODCINEK, w którym odnoszę się do Waszych komentarzy. Jest to odcinek specjalny będący wstępem do naszego niedzielnego spotkania, które poprowadzę na żywo o godzinie 20:00. Zapisz się klikając ten link.

Nie może Cię zabraknąć!

8 komentarzy
 1. Paulina Chudy

  Dzień dobry,

  nie mogę doczekać się konferencji! Nie tylko dlatego, że daje Pani świetne wskazówki, ale że będą odczytane postępy społeczności, tyle możemy nauczyć się od innych, np. ze słoikiem (od Magdalena, zastosuję :)

  A co zmieniło się w moim życiu:

  1. Komasuję zajęcia: kupuję zakupy w poniedziałek na cały tydzień, gotuję wielki gar zupy i zamrażam, dzięki temu mam posiłki na cały tydzień!

  2. Stosuję “sesje wdzięczności” z dziećmi, uczę je asertywności i doceniania życia, uwielbiam to! Ja nie miałam takiej szansy :(. Żyłam w ciągłym poczuciu winy, jak coś dobrze robiłam to okazywało się to, że to oczywiste i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, jak coś złego zrobiłam o to dopiero było … (myślę nad terapią, aby zamknąć ten rozdział).

  3. Jeżeli chodzi o zarobki, pracuję na część etatu (1/4 etatu, za względu na moją ciężką sytuację z opieką nad dziećmi i mężem pracującym 12 h na dobę), ale wiem, że jestem dobra, chcę zakomunikować przełożonemu, aby zatrudnił mnie na cały etat z pracą on -line (tak nawiasem mówiąc mają takie przepisy ułatwiające pracę matek z dzieckiem!!!!

  4. Marzenia… własna działalność z korepetycjami on-line z fizyki, chciałabym nagrywać filmy, być na tik-toku :)
  oraz … kurs z asertywności Pani autorstwa, aby wiedzieć jak postępować w życiu, aby uczyć tego moje dzieci

  PS. Mój pierwszy wpis, pod pierwszym filmem to akt żalu, teraz się już podniosłam, jest trochę lepiej :)

  Dziękuję i czekam na każdy film, Pozdrawiam Paulina

 2. Magdalena

  U mnie Subskrypcje anulowane, a dziennik wdzięczności się wypełnia ale zamienię go na słoik by wszyscy członkowie rodziny mogli dorzucać swoje karteczki i wizualnie będziemy widzieć jak się wypełnia.
  Teraz szukam czasu. Analizuje gdzie go trwonię no i zaskoczeniem nie będzie jak powiem ze social media. I tu tytanowa praca mnie czeka. I dziś jest świety dzień by zacząć.

 3. Ania

  Kamila po dzisiejszym wideo dostałam olśnienia
  Tyle razy mówiłaś o notowaniu ……
  Dziś otworzyłam swoją szufladę wyjęłam z niej piękny notatnik ze Strefy Piękna i zaczęłam notować swoje spostrzeżenia uwagi cele

  Dziękuję

 4. Edyta

  Cześć Kamila

  Odkąd biorę udział w wyzwaniu moje życie stało się łatwiejsze. Od pierwszego nagrania praktykuję wdzięczność. Dzięki wdrożeniu tej wskazówki zaczęłam myśleć bardziej pozytywnie, nawet jeżeli zdarzy się gorszy dzień, to patrząc na rzeczy za które jestem wdzięczna od razu postrzegam świat inaczej, widzę w nim więcej dobra i szczęścia. Wskazówki dotyczące planowania zmieniły moje podejście do obowiązków: wyznaczam priorytety i pracuję w blokach czasowych (wyznaczam konkretny czas na skończenie danego zadania). Ostatnio doszło mi więcej obowiązków, ponieważ zastępuję koleżankę w pracy, ale dzięki Twoim wskazówkom dotyczącym planowania i wyznaczania celów udaje mi się zrealizować wszystko, co sobie zaplanowałam. Powoli uczę się też jak powiększać swój dochód. Dziękuję Ci za ten czas! Ja już czuję się zwyciężczynią, bo wprowadzam zmiany i przestałam bać się porażek :)

 5. Dominika

  Cześć Kamila! Z wskazówek najbardziej wykorzystuje planowanie zadań i określanie czasu ich wykonania. Odkąd siedzę w domu w ciąży zaczęłam planować dużo rzeczy do zrobienia, ale fakt, że mam dużo czasu powodował, że robiłam mniej niż gdy pracowałam na etacie. Dlatego takie porządne planowanie każdego dnia i ustalenia priorytetów sprawiło że dużo więcej realizuje niż wcześniej. Poza tym postanowiłam ten czas maksymalnie wykorzystać na rozwój i edukacje także nowe cele w tym kierunku również mam wyznaczone. Zależy mi rownież na regularnym praktykowaniu wdzięczności, bo w pierwszym tygodniu dało mi to duże poczucie szczęścia z tego co mam i taki motor napędowy do osiągania kolejnych celów i marzeń. Także nad tym będę pracować, żeby weszło mi to w nawyk.
  Pozdrawiam

 6. Irena Lange

  Witam serdecznie i cieszę się że będę miała okazję skorzystać z takiego szkolenia, dziękuję pozdrawiam.

 7. Agnieszka

  Witaj Kamilo. Ci do Twoich wskazówek: planuję moj dzień, ustalam sprawy do załatwienia od najważniejszych do tych mniej istotnych, słucham wartościowych wywiadów, z racji pracy w networku cały czas podnoszę swoje kompetencje, od października idę na studia, a z porażek wyciągam wnioski i idę dalej. To tyle w skrócie 😀 pozdrawiam

 8. Dorota

  Witam cieszę się ze będę mogła wziąć udział w tym szkoleniu szczęśliwa spełniona 🥰

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

©2022 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?