POWER PONIEDZIAŁEK #36 Jak sprawić by czuli się kochani?

POWER PONIEDZIAŁEK z Kamilą Rowińską to seria krótkich motywacyjnych nagrań, które zobaczysz w każdy poniedziałkowy poranek na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W tym odcinku:

► porozmawiamy dzisiaj o miłości i najbliższych. Jak w gonitwie dnia codziennego znaleźć czas dla swojej rodziny? Jak budować piękne relacje? Jak nie wpadać w tarapaty w związku? Chciałabym Cię dzisiaj zainspirować jednym zdaniem, które bardzo pomaga mi w komunikacji z najbliższymi. Dlatego zachęcam Cię do tego, abyś spróbowała zrobić coś nietypowego i zadała swoim najbliższym bardzo ważne pytanie. Jakie? Obejrzyj ten POWER PONIEDZIAŁEK!

Zobacz, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

POWER PONIEDZIAŁEK — POMOCNE MATERIAŁY:

Książka „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale” >>> ZAMÓW JĄ TUTAJ

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ WARTOŚCIOWE TREŚCI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube

 


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.
9 komentarzy
 1. Anna

  Louis Hay…?

 2. Baska

  Wykorzystałam pytanie… Ale nie spodziewałam sie takiej odpowiedzi, generalnie jak jak oostcyz bajki saąsiedzi, głupia mina itd… Zero odpowiedzi bo on nie wie… Musi pomyśleć… A szału między nami nie ma…

 3. Edyta

  Od nastolatki w odpowiedzi na to pytanie usłyszałam: „A po co? Bardziej niż Ty już nie można!” A przyznam, że nie jestem pobłażliwą mamą :)

 4. sylwia

  Mój mąż zadał mi to pytanie a ja od miesiąca szukam odpowiedzi :)
  Chciałabym zapytać przy okazji czy możliwe jest zrobienie odcinka dla osób które już jakoś w ten rozwój się wciągnęły ale chciałyby pokazać taki fil bliskim i w ten sposób opowiedzieć dlaczego warto byłoby czasem zasięgnąć porady coacha. Znam np. osobę której rozwija się firma a ona sama stoi w miejscu , chce zrobić wszystko naraz i bardzo już cierpi w tego powoli, cierpieć będzie za chwilę rodzina a pewnie też zdrowie. Propozycje dotyczące rozwoju osobistego z mojej strony są chyba mało przekonujące tzn osoba widzi taką potrzebę „ale żeby tak zaraz iść do obcego coacha… a co on wie o moim fachu…” Może udałoby się nagrać materiał motywujący do zainteresowania się w ogóle tematem rozwoju w tym kierunku, który sprawi że osoby nie mające żadnego doświadczenia z zarządzania, sceptyczne wobec coachingu i innych interwencji psychologicznych a wyraźnie potrzebujące takiego właśnie doradztwa mogłyby choć odrobinę się na to otworzyć. Bez takiej ogólnej zachęty i wzbudzenia zaufania do tego coach coś faktycznie może, bezcelowe jest nawet pokazywanie tekstów o zarządzaniu sobą w czasie, wartościach itp. Choć może się mylę może od tego trzeba zacząć. Dziękuję.

 5. Ania

  Genialne :) odrazu wywołało uśmiech i motyle w sercu. My z mężem często robimy coś innego – pytamy tak słodko i z uczuciem „A kochasz mnie?” I wtedy zawsze oczywiście pada Kocham Cię :) i pytamy dalej „A dlaczego?”. I w tej naszej takiej uczuciowej grze słuchamy wzajemnie miłych słów, gdzie często dowiadujemy się za co cenimy swoje takie codzienne zachowania, bo schodzimy na dość wnikliwy poziom szczegółowości tego co zrobiliśmy w danym dniu a to np. zostało zauważone przez druga osobę. Bywa zaskakująco i dzięki temu tez uczymy się siebie nawzajem i tego co zostaje dostrzeżone przez dugą stronę <3 dziś zapytam „Jak mogę Kochać Cię jeszcze bardziej? <3” Serdeczności

  • Kamila

   Pięknie dbacie o wspólną relacje ❤️

 6. Bożena

  Pięknie pomyślane, ja też tak robię w stosunku do moich najbliższych ❤️

  • Kamila

   Cudownie Bożeno! ❤️

 7. Iwona

  Piękne pytanie, jeszcze dziś wykorzystam! Dziękuję za cenną inspirację.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?