POWER PONIEDZIAŁEK #36 Jak sprawić by czuli się kochani?

POWER PONIEDZIAŁEK z Kamilą Rowińską to seria krótkich motywacyjnych nagrań, które zobaczysz w każdy poniedziałkowy poranek na blogu, na fanpage’u oraz YouTube.

W tym odcinku:

► porozmawiamy dzisiaj o miłości i najbliższych. Jak w gonitwie dnia codziennego znaleźć czas dla swojej rodziny? Jak budować piękne relacje? Jak nie wpadać w tarapaty w związku? Chciałabym Cię dzisiaj zainspirować jednym zdaniem, które bardzo pomaga mi w komunikacji z najbliższymi. Dlatego zachęcam Cię do tego, abyś spróbowała zrobić coś nietypowego i zadała swoim najbliższym bardzo ważne pytanie. Jakie? Obejrzyj ten POWER PONIEDZIAŁEK!

Zobacz, zainspiruj się, pokaż ważnym dla Ciebie ludziom i podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

POWER PONIEDZIAŁEK — POMOCNE MATERIAŁY:

Książka „Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale” >>> ZAMÓW JĄ TUTAJ

 


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ WARTOŚCIOWE TREŚCI
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube

 


Zobacz inne wideo z cyklu:

POWER PONIEDZIAŁEK [kliknij]

PowerPoniedzialki


Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

Teraz przeczytaj kolejny interesujący wpis!

9 komentarzy
 1. Anna

  Louis Hay…🙂

 2. Baska

  Wykorzystałam pytanie… Ale nie spodziewałam sie takiej odpowiedzi, generalnie jak jak oostcyz bajki saąsiedzi, głupia mina itd… Zero odpowiedzi bo on nie wie… Musi pomyśleć… A szału między nami nie ma…

 3. Edyta

  Od nastolatki w odpowiedzi na to pytanie usłyszałam: „A po co? Bardziej niż Ty już nie można!” A przyznam, że nie jestem pobłażliwą mamą :)

 4. sylwia

  Mój mąż zadał mi to pytanie a ja od miesiąca szukam odpowiedzi :)
  Chciałabym zapytać przy okazji czy możliwe jest zrobienie odcinka dla osób które już jakoś w ten rozwój się wciągnęły ale chciałyby pokazać taki fil bliskim i w ten sposób opowiedzieć dlaczego warto byłoby czasem zasięgnąć porady coacha. Znam np. osobę której rozwija się firma a ona sama stoi w miejscu , chce zrobić wszystko naraz i bardzo już cierpi w tego powoli, cierpieć będzie za chwilę rodzina a pewnie też zdrowie. Propozycje dotyczące rozwoju osobistego z mojej strony są chyba mało przekonujące tzn osoba widzi taką potrzebę „ale żeby tak zaraz iść do obcego coacha… a co on wie o moim fachu…” Może udałoby się nagrać materiał motywujący do zainteresowania się w ogóle tematem rozwoju w tym kierunku, który sprawi że osoby nie mające żadnego doświadczenia z zarządzania, sceptyczne wobec coachingu i innych interwencji psychologicznych a wyraźnie potrzebujące takiego właśnie doradztwa mogłyby choć odrobinę się na to otworzyć. Bez takiej ogólnej zachęty i wzbudzenia zaufania do tego coach coś faktycznie może, bezcelowe jest nawet pokazywanie tekstów o zarządzaniu sobą w czasie, wartościach itp. Choć może się mylę może od tego trzeba zacząć. Dziękuję.

 5. Ania

  Genialne :) odrazu wywołało uśmiech i motyle w sercu. My z mężem często robimy coś innego – pytamy tak słodko i z uczuciem „A kochasz mnie?” I wtedy zawsze oczywiście pada Kocham Cię :) i pytamy dalej „A dlaczego?”. I w tej naszej takiej uczuciowej grze słuchamy wzajemnie miłych słów, gdzie często dowiadujemy się za co cenimy swoje takie codzienne zachowania, bo schodzimy na dość wnikliwy poziom szczegółowości tego co zrobiliśmy w danym dniu a to np. zostało zauważone przez druga osobę. Bywa zaskakująco i dzięki temu tez uczymy się siebie nawzajem i tego co zostaje dostrzeżone przez dugą stronę <3 dziś zapytam „Jak mogę Kochać Cię jeszcze bardziej? <3” Serdeczności

  • Kamila

   Pięknie dbacie o wspólną relacje ❤️

 6. Bożena

  Pięknie pomyślane, ja też tak robię w stosunku do moich najbliższych ❤️

  • Kamila

   Cudownie Bożeno! ❤️

 7. Iwona

  Piękne pytanie, jeszcze dziś wykorzystam! Dziękuję za cenną inspirację.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłanie

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?