Największym powodem do dumy w mojej działalności są sukcesy osób, które mam zaszczyt prowadzić.

Od kilku lat mam przyjemność prowadzić program biznesowy RBC Master Business Training.

Biorą w nim udział osoby, które chcą poprawić swoje wyniki biznesowe lub osiągnąć cele osobiste. Kobiety, mężczyźni, przedsiębiorcy, osoby pracujące na etat.

Przez 1,5 roku mogą uczyć się ode mnie budowania wewnętrznej siły, asertywności, zarządzania sobą w czasie, sprzedaży, budowania zespołu.

Gorąco  zapraszam do obejrzenia wywiadu z absolwentem programu Master Business Training – Rafałem Wójcikiem. Rafał  jest przykładem osoby, która podjęła decyzję, że wyrwie się z niesprzyjającego otoczenia. Pochodził z małego miasta z wielodzietnej rodziny. Marzył o sukcesie i luksusowym stylu życia. Ukończył trzy kierunki studiów, założył rodzinę i zaczął pracę na wysokim stanowisku w administracji rządowej. Jednak ciągle mu czegoś brakowało..

Podczas wywiadu przeprowadzonego przez Magdalenę Saganowską, dowiesz się jak Rafał, zmienił swoją postawę do świata. Co sprawiło, że skoncentrował się na swoich mocnych stronach i zaczął dzięki nim, wzrastać mentalnie i finansowo.  Dlaczego  akceptacja samego siebie, ma ogromny wpływ na to, jak jesteś postrzegany w biznesie.

Pogratuluj Rafałowi w komentarzu, jego transformacji w programie RBC Master Business Training.

                           

 

 

1 Komentarz
  1. Maria

    Jest to poprostu oszust. Podczas jego zarzadzania Wspolnota czynsz z 1000 podskoczyl do 1500. Dwie raty nie zaplacone to odcina wode nawet w czasie pandemii nie majac nawet litosci do inwalidow. Wazna tylko kasa!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?