Chcieliśmy się rozwijać szybko, ale takiego tempa nie przewidzieliśmy.

Jeszcze pod koniec 2016r. w RBC pracowały 3 osoby. Kupione zostało dla Zespołu biuro w Gliwicach i wszyscy spokojnie pracowali..
Pół roku później nastąpiło przyspieszenie i RBC zaczęło się powiększać, 4,5,6,7,8 osób w Zespole.
Część pracowała zdalnie, a gdy wszyscy przyszli do biura zaczęło być ciasno!

Rozpoczęłam poszukiwania nowej lokalizacji, ale nikomu nie uśmiechało się znów przeprowadzać. Gdy więc okazało się, że możemy zająć lokal naprzeciwko w ekspresowym tempie Mariusz Mszyca pojechał na spotkanie w tej sprawie.

Wszystko w tajemnicy przed Zespołem, ponieważ chcieliśmy zrobić im niespodziankę :)

Urządzanie biura zdalnie, wsparcie pań z pracowni deSde, zacięcie Bartka, który nocami malował, skręcał meble, montował kuchnię i nasze nocne sprzątanie, aby nikt nas nie przyłapał.

Trudno knuje się niespodziankę dla Zespołu, gdy pracują za ścianą, ale z wyjątkiem Karoliny Kozielskiej, która podstępem wywęszyła co się święci, wszystkich udało nam się miło zaskoczyć. 

Radość, łzy i brak słów – takie były ich reakcje:)

 

Kamila Rowińska, autorka książki „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny – milion!

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

3 komentarze
 1. Katarzyna

  Super jest widzieć taka radosc zalogi rbc!! Gratuluje Wam wszystkim nowego biura!

 2. Katarzyna

  Pierwszy raz w zyciu widze aby szef zrobil cos takiego dla swoich pracownikow. Niby nic wielkiego bo to po prostu biuro, ktore wiadomo jest im potrzebne do pracy, ale sposob wykonania i sam pomysl niepodzianki zdobyl moje serce!

 3. Mateusz

  WOW! Super, gratuluję!
  To extra obserwowac jak swietnie sie rozwijacie.
  Fajny pomysl i super szef!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?