Sekrety ludzi sukcesu. Czy uwierzysz mi, gdy powiem, że tylko dwa kroki dzielą Cię od poukładanego życia, pełnego harmonii i efektywnie realizowanych celów.

Wystarczy, że zastosujesz dwie metody, które całkowicie odmienią Twoje działanie i codzienną efektywność! Te techniki są z powodzeniem wykorzystywane przy realizowaniu ogromnych biznesowych projektów, pisaniu książek czy nauce języka. Stosują je najwięksi ludzie sukcesu, również ja i moi najbardziej skuteczni klienci. Od dziś Ty również możesz z nich korzystać!

Te dwie metody zdradzam w swoim najnowszym filmie „Sekrety ludzi sukcesu”. Obejrzyj go już teraz, byś mogła jak najszybciej cieszyć się z poukładanego życia i zrealizowanych celów!

Wolisz czytać? Chcesz móc wrócić w dowolnym momencie do tego co mówiłam. Kliknij w przycisk i pobierz PDF z zapisem tego o czym mówię w nagraniu.

Nie przesadzę, gdy powiem, że te techniki ZREWOLUCJONIZUJĄ TWOJE ŻYCIE. Zachęcam Cię również byś zaczęła stosować te metody od razu! Koniecznie daj mi znać w komentarzu, jak odmieniły one Twoje działania i Twoje życie!


Wystartowały zapisy na mój unikalny kurs online
Maksymalna Produktywność !

To jedyny taki produkt na rynku – większość kursów i szkoleń dostępnych na rynku skupia się jedynie na zarządzaniu sobą w czasie. Uważam, że to za mało. Chcę nauczyć Cię w jaki sposób zarządzać swoimi działaniami w czasie, ale również jak być bardziej produktywną osobą. Tak by dać Ci możliwość wykorzystania czasu najlepiej jak potrafisz!

 

 

Dołącz na pokład kursu „Maksymalna produktywność”
już teraz!

 

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

 • Czujesz, że przytłacza Cię liczba obowiązków.

 • Brakuje Ci czasu dla rodziny i dla siebie.

 • Chcesz lepiej zarządzać sobą w czasie i wykorzystywać go, jak najbardziej produktywnie.

 • Chcesz pozbyć się poczucia winy, że nie pracujesz odpowiednio wydajnie.

 • Chcesz skutecznie realizować się na polu rodzinnym i zawodowym.

Stworzyłam go w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę dotycząca psychologii motywacji i zarządzania sobą w czasie, a także w oparciu o własne doświadczenia. Od ponad 20 lat prowadzę biznes skuteczniej niż inni. W ciągu ostatnich 8 lat napisałam 8 książek, wychowuję dwójkę dzieci i buduję wielomilionowy biznes w Polsce, mieszkając w Trójmieście podczas gdy biuro RBC jest w Gliwicach. Gdy pragnę rozwijać się na kolejnym polu bez problemu znajduję czas na realizację swoich kolejnych pasji. Chcesz wiedzieć, jak to robię?

 

Zapisz się na kurs „Maksymalna Produktywność”
już teraz!

 

To jedyna okazja, by skorzystać z tej wiedzy w przystępnej cenie, bez względu na to, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz. Dostaniesz dostęp do materiału na rok, a także mnóstwo niespodzianek – w tym notatki wizualne i zeszyt ćwiczeń, które uporządkują Twoją wiedzę.

Nie zwlekaj!
Dołącz na pokład kursu i już teraz zacznij maksymalnie wykorzystywać swój czas i swój potencjał!

 

 


Bądź na bieżąco z materiałami, które dla Ciebie publikuję.
Wkrótce kolejne wideo z tej serii.

Jak mieć więcej czasu dla siebie?
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)

Jak przestać tracić czas w Internecie?
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)

Jak zaplanować dzień w związku i w rodzinie?
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)

Sekrety ludzi sukcesu
Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa)


Kamila Rowińska

Jestem trenerem, coachem i autorką książek o tematyce coachingowej i biznesowej, m.in. bestsellera pt. "Kobieta Niezależna". Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.
Ukończyłam kierunek Zarządzania Przedsiębiorstwem na Politechnice Śląskiej, kolejno udałam się do Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej utworzyło kierunek – Coaching.
Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowałam swój biznes zarządzając zespołem sprzedażowym 3500 osób. W 2010 r. zdecydowałam się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować na wspieraniu innych w zwiększaniu ich efektywności osobistej i biznesowej.
Od tego czasu przeprowadziłam setki szkoleń i sesji coachingowych. Tysiącom osób pomogłam uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić umiejętności przywódcze.

25 komentarzy
 1. Marta

  :)

 2. Aneta

  a jak ma zaplanować dzień osoba samotnie wychowująca dziecko np 10 lat?

 3. Magda

  Extra rady, najlpsza to oczywiscie chss

 4. Gosia

  Dzieki za zlota godzine!

 5. Anna

  Swietne wideo I CHSS powala.
  Mam tylko sugestie techniczna: ogladajac wideo na telefonie (przynajmniej na moim), „bezplatny ebook” zaslania pasek z tekstem…. Pozdrawiam

 6. Żaneta

  Uwielbiam te powiedzenie, choćby skały srały !

 7. Diana

  Swietne wideo !!!!tyle w nim energii!!! Oczywiscie dolaczam do kursu online!!!!dziekuje:)))

 8. Diana

  Swietne wideo ?tyle w nim energii!!! Oczywiscie dolaczam na poklad kursu online!!!!dziekuje:)))

 9. Iwona

  Rozwinięcie skrótu CHSS boskie! To zostanie w mojej głowie na zawsze!

  Zadania kluczowe na każdy dzień – przetestowałam, wyznaczanie ich naprawdę działa, zaniechanie tego szybko pokazuje jak bardzo wszystko może pójść nie tak… To świetne, że podajesz jasno i zrozumiale treści tak ważne. Do części z nich sama musiałam dochodzić bardzoooo długo, a reszta twoich wskazówek jest zwykle dla mnie jak olśnienie… To rady, które pozwalają iść przez życie „na skróty” – mijając etap „prób i błędów”, a korzystając z gotowych rozwiązań :) Dziękuję!

 10. Iwona

  CHSS – rozwinięcie skrótu boskie! To zostanie w mojej głowie na zawsze!

  Zadania kluczowe na każdy dzień – przetestowałam, wyznaczanie ich naprawdę działa, zaniechanie tego szybko pokazuje jak bardzo wszystko może pójść nie tak… To świetne, że podajesz jasno i zrozumiale treści tak ważne. Do części z nich sama musiałam dochodzić bardzoooo długo, a reszta twoich wskazówek jest zwykle dla mnie jak olśnienie… To rady, które pozwalają iść przez życie „na skróty” – mijając etap „prób i błędów”, a korzystając z gotowych rozwiązań :) Dziękuję!

 11. […] Sekrety ludzi sukcesu Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa) […]

 12. […] Sekrety ludzi sukcesu Kliknij Tutaj (wideo i wersja tekstowa) […]

 13. […] Sekrety ludzi sukcesu – wideo – Rowińska Business Coaching 3 dni temu […]

 14. Justyna

  Hahahahahaha…CHSS – MISTRZOSTWO ŚWIATA :D dziękuję za to wideo :D

 15. EWELINA

  Czas na złoto… Realizacja CHSS rozpoczęta! „Co masz zrobić jutro zrób dzisiaj” ;) PS. Skoro nie chce mi się spać to czemu nie zacząć od teraz i jutrzejszy poranek powitać wspólnie z satysfakcją…

 16. Agnieszka

  Kamila – sama prawda !

 17. Anna

  Pani Kamilo jest Pani najlepszym autorytetem dla kobiet (i nie tylko:)) jaki znam!!! Gdyby wszyscy ludzie postępowali wg Pani zasad i rad- świat byłby piękny!!!! Pozdrawiam serdecznie Panią i cały wspaniały zespół!!! :-)

 18. Sylwia

  Rozbawil mnie skròt CHSS! Dziękuję Kamila. A złota godzina jest codziennie moja.

 19. Sylwia

  Rozbawil mnie skròt CHSS! Teraz napewno tego nie zapomnę. Dziękuję Kamila. A złota godzina jest codziennie moja.

 20. Kamila Michalska

  Mam dziennik , mam kurs, wiem co to CHSS , teraz mogę wszystko !!

 21. Klaudia

  najlepszy skrótu ever CHSS <3
  Teraz korzystanie z dziennika będzie bardziej kompletne. Dzięki!
  #Enjoy

 22. joanna m

  Wczoraj przyszedł kurierem kalendarz KN:) PIEKNY MALINOWY:) …na kurs on line produktywność na razie mnie nie stać-no chyba,ze dostane …stypendium rektora:)))))) ale to w grudniu:)

 23. Agnieszka

  ChSS – dobre. Własnie wpadałam na pomysł, że zrobię sobie taka zawieszkę na drzwi mojego biura jak w hotelach: do not disturb :)

 24. świetny artykuł

 25. Marcelina M.

  Najlepsze video !! Super! Mam Dziennik KN i teraz juz wiem co to jest CHSS:) Super! Dolączyłam na pokład kursu i daję czadu. DZIĘKUJĘ KAMILA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?