Siłaczki szukam kobiet do nagrań

Siłaczki to seria nagrań, które współtworzę z redakcją Wirtualnej Polski.  Szukamy chętnych kobiet do nagrań kolejnych odcinków – czytaj dalej.

Siłaczki, to projekt który dojrzewał dłuższy czas i ma na celu poruszać problemy milionów kobiet na świecie. Z zaproszonymi do studia kobietami dajemy innym kobietom wsparcie, na jakie zasługują. Do pierwszej serii znaleźliśmy 4 dzielne kobiety, które odważyły się opowiedzieć swoje historie. Bohaterki odpowiadały na trudne pytania o przeszłość, przełomowe chwile, ale i szczęśliwe zakończenia.

Te opowieści wywołują wachlarz emocji i łez. Od złości na niesprawiedliwość losu, po wiarę i nadzieję, że z każdego życiowego dołka można wyjść.

Ze względu na to, że w odcinakach poruszane są problemy z niezależnością oraz asertywnością, zostałam zaproszona do uczestnictwa w tym projekcie.

Jako trenerka pracuję od 20 lat z kobietami. Każdego dnia staram się zwiększyć ich pewność siebie, pomagam im w odkrywaniu własnego potencjału, motywuję i stawiam trudne pytania – o ich priorytety.

Od wielu lat uczę też asertywności. Początkowo na szkoleniach, potem w kursie online, a teraz także poprzez książkę mojego autorstwa Kobieta Asertywna.

Szukam kobiet chętnych na nagrania drugiej serii Siłaczek!

Jeżeli:

 • masz kłopoty z asertywnością,

 • trudne relacje z rodzicami lub teściami, w których brakuje zrozumienia,

 • w pracy doskwiera Ci uległość lub problem ze stawianiem granic,

 • a relacje koleżeńskie lub partnerskie dalekie są od partnerstwa,

to zgłoś się do drugiej serii Siłaczek i weź udział w nagraniu odcinka ze mną!


Co należy zrobić?

Opis krótko swoją historię i wyślij do 15 grudnia swoją historię do redakcji na jeden z podanych adresów:

Redakcja kobieta.wp.pl skontaktuje się z wybranymi osobami. Może to właśnie z Tobą poznam się podczas najbliższych nagrań? Spotkajmy się razem w studio 18 grudnia w godzinach 9:00 – 14:00 w Warszawie!

Dzięki Twojej odwadze, wiele kobiet może odnaleźć się w podobnej sytuacji i usłyszeć poradę, która może zmienić ich życie. Zainspiruj innych do zmian! Jeżeli znasz kogoś, kto według Ciebie powinien znaleźć się w nagraniu, to poinformuj tę osobę o tym projekcie.


Zapraszam Cię też do zobaczenia odcinków z pierwszej serii:

Justyna Sobota-Walerjańczyk po rozwodzie straciła wszystko. Rodzinę, majątek, pracę. W wieku 46 lat ponosi konsekwencje nadmiernego zaufania do męża, z którym przed ślubem zapomniała porozmawiać o kwestiach finansowych. Dziś zaczyna życie na nowo, w wynajętym mieszkaniu z dwójką dzieci.


Renata Wydro przez wiele lat żyła w toksycznym związku. Przez 15 lat pracowała u męża, ale nigdy nie została zatrudniona. Potem nastał czas współuzależnienia i ukrywania alkoholizmu małżonka. W podjęciu najważniejszej decyzji w życiu pomogła jej starsza córka. Wspaniała młoda dziewczyna, która okazała siłę i wsparcie matce w czasie rozwodu.

 

Joanna Jaśkiewicz to, jak sama o sobie mówi, diamentowa kura domowa. Od 16 lat wychowuje dzieci i dopiero niedawno poczuła, że wszyscy wymagają od niej zbyt wiele. Uzależniona finansowo od męża, zmęczona domowymi obowiązkami postanowiła tupnąć nogą. Zrozumiała, że tak naprawdę to ona sama wkręciła się w taką sytuację, bo wynikało to z jej przekonań na temat wychowania i tradycji. Znalazła sposób na siebie, którym podzieliła się w czasie nagrania.

 

Monika Ozimek to młoda mama, która boryka się z problemem, który jest koszmarem wielu kobiet. Dziadkowie, którzy mają swoje pomysły – jedyne słuszne – na wychowywanie wnucząt, to często zmora świeżo upieczonych rodziców. Sądzą, że swoją miłość wyrażają poprzez dokarmianie słodyczami. Często podważają opinie matki i ojca, bagatelizują problemy, a rozpieszczanie wnucząt uważaj za swoją misję życiową… Jak im powiedzieć, że mamy na wychowanie dzieci swój pomysł, by ich nie urazić i nie doprowadzić do jeszcze większego konfliktu?


1 Komentarz
 1. Joanna Owczarek-Romaniszyn

  Dzień dobry,

  Czy będzie kolejna edycja tych rozmów?

  Pozdrawiam serdecznie,
  Joanna Owczarek-Romaniszyn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?