Siłaczki to seria nagrań, które współtworzę z redakcją Wirtualnej Polski. Szukamy chętnych kobiet do nagrań kolejnych odcinków – czytaj dalej.
Siłaczki, to projekt który dojrzewał dłuższy czas i ma na celu poruszać problemy milionów kobiet na świecie. Z zaproszonymi do studia kobietami dajemy innym kobietom wsparcie, na jakie zasługują. Do pierwszej serii znaleźliśmy 4 dzielne kobiety, które odważyły się opowiedzieć swoje historie. Bohaterki odpowiadały na trudne pytania o przeszłość, przełomowe chwile, ale i szczęśliwe zakończenia.
Te opowieści wywołują wachlarz emocji i łez. Od złości na niesprawiedliwość losu, po wiarę i nadzieję, że z każdego życiowego dołka można wyjść.
Ze względu na to, że w odcinakach poruszane są problemy z niezależnością oraz asertywnością, zostałam zaproszona do uczestnictwa w tym projekcie.
Jako trenerka pracuję od 20 lat z kobietami. Każdego dnia staram się zwiększyć ich pewność siebie, pomagam im w odkrywaniu własnego potencjału, motywuję i stawiam trudne pytania – o ich priorytety.
Od wielu lat uczę też asertywności. Początkowo na szkoleniach, potem w kursie online, a teraz także poprzez książkę mojego autorstwa Kobieta Asertywna.
Szukam kobiet chętnych na nagrania drugiej serii Siłaczek!
Jeżeli:
-
masz kłopoty z asertywnością,
-
trudne relacje z rodzicami lub teściami, w których brakuje zrozumienia,
-
w pracy doskwiera Ci uległość lub problem ze stawianiem granic,
-
a relacje koleżeńskie lub partnerskie dalekie są od partnerstwa,
to zgłoś się do drugiej serii Siłaczek i weź udział w nagraniu odcinka ze mną!
Co należy zrobić?
Opis krótko swoją historię i wyślij do 15 grudnia swoją historię do redakcji na jeden z podanych adresów:
Redakcja kobieta.wp.pl skontaktuje się z wybranymi osobami. Może to właśnie z Tobą poznam się podczas najbliższych nagrań? Spotkajmy się razem w studio 18 grudnia w godzinach 9:00 – 14:00 w Warszawie!
Dzięki Twojej odwadze, wiele kobiet może odnaleźć się w podobnej sytuacji i usłyszeć poradę, która może zmienić ich życie. Zainspiruj innych do zmian! Jeżeli znasz kogoś, kto według Ciebie powinien znaleźć się w nagraniu, to poinformuj tę osobę o tym projekcie.
Zapraszam Cię też do zobaczenia odcinków z pierwszej serii:
Justyna Sobota-Walerjańczyk po rozwodzie straciła wszystko. Rodzinę, majątek, pracę. W wieku 46 lat ponosi konsekwencje nadmiernego zaufania do męża, z którym przed ślubem zapomniała porozmawiać o kwestiach finansowych. Dziś zaczyna życie na nowo, w wynajętym mieszkaniu z dwójką dzieci.
Renata Wydro przez wiele lat żyła w toksycznym związku. Przez 15 lat pracowała u męża, ale nigdy nie została zatrudniona. Potem nastał czas współuzależnienia i ukrywania alkoholizmu małżonka. W podjęciu najważniejszej decyzji w życiu pomogła jej starsza córka. Wspaniała młoda dziewczyna, która okazała siłę i wsparcie matce w czasie rozwodu.
Joanna Jaśkiewicz to, jak sama o sobie mówi, diamentowa kura domowa. Od 16 lat wychowuje dzieci i dopiero niedawno poczuła, że wszyscy wymagają od niej zbyt wiele. Uzależniona finansowo od męża, zmęczona domowymi obowiązkami postanowiła tupnąć nogą. Zrozumiała, że tak naprawdę to ona sama wkręciła się w taką sytuację, bo wynikało to z jej przekonań na temat wychowania i tradycji. Znalazła sposób na siebie, którym podzieliła się w czasie nagrania.
Dzień dobry,
Czy będzie kolejna edycja tych rozmów?
Pozdrawiam serdecznie,
Joanna Owczarek-Romaniszyn