Skuteczny zespół – sekret RBC

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym usłyszysz wywiad z kierowniczkami Zespołu RBC i poznasz sekret naszej skuteczności. Zobacz wideo Skuteczny zespół – sekret RBC!

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK >> Skuteczny zespół – sekret RBC << i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

Skuteczny zespół – sekret RBC

W związku z kampanią kursu online Zbuduj Skuteczny Zespół – w dzisiejszym Power Poniedziałku zaproszę Cię do obejrzenia wywiadu z członkiniami Zespołu RBC, które pełnią funkcje kierownicze w naszym zespole: Agnieszką Kądziołką – szefową marketingu RBC oraz Anią Górką – szefową Działu Obsługi Ulubionego Klienta oraz sklepu online. Zapytane przez Magdalenę Saganowską zdradzą sekrety skuteczności Zespołu RBC.​

 

W tym odcinku Ania i Agnieszka:

► Odpowiedzą na pytania: jak długo pracują w Zespole RBC oraz jak wyglądały ich początki.

► Podzielą się informacją, jak wyglądają struktury w poszczególnych działach i iloma osobami zarządzają.

► Wyjawią, jak to się dzieje, że Zespół RBC działa jak bardzo dobrze naoliwiona maszyna — praca jest zrobiona, a zadania są zrealizowane?

► Powiedzą, co pomaga Zespołowi RBC w trudnych sytuacjach oraz jaki jest klucz skuteczności podejmowanych działań.

► Zdradzą refleksje na temat roli narad zespołowych oraz egzekwowaniu i wydzielaniu zadań poszczególnym członkom. 

► Udzielą odpowiedzi na pytania: co najbardziej cenią sobie we współpracy z RBC i z jakich narzędzi korzystają, by usprawnić działania zespołu?

 

 

Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka Skuteczny zespół – sekret RBC lub odsłuchania podcastu:

 

 


POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

✔ KUP książkę  – „Zasługujesz na sukces” >>KLIKNIJ TUTAJ<<

✔ KUP bilet na szkolenie stacjonarne Zespół Marzeń  >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ ZAMÓW Notatnik Tygodniówka dla siebie i swojego zespołu  >KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ ZOBACZ pozostałe materiały nt. budowania skutecznego zespołu  >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

✔ SPRAWDŹ system do zarządzania projektami Monday  >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

 ABY NIE OMIJAŁY CIĘ NAGRANIA Z SERII POWER PONIEDZIAŁEK  SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

3 komentarze
 1. Magda

  Bardzo inspirująco opowiedziane funkcjonowanie zespołów. W wysłuchanych kilku podcastach z tej tematyki można zauważyć podobieństwo funkcjonowania zespołów RBC do zespołów zwinnych (podejście Agile). I tak, narady można utożsamić z Planowaniem i Retrospekcją, a podział zadań/ rozbiegówkę z tzw. stand up’em/ codziennym spotkaniem zespołu. Miło usłyszeć, że nie tylko zespoły w świecie IT i tworzenia oprogramowania korzystają ze zwinnego podejścia do wytwarzania produktu/ usług i budowania satysfakcji klienta.

 2. Magda

  Super prawdziwy zespół marzeń ❤

 3. Anna

  Fajne dziewczyny, bardzo dojrzałe i takie przygotowane w kontekście Twoich szkoleń. Przez co widać jak doskonale to, co mówisz o budowaniu zespołu sprawdza się w RBC.
  Trochę abstrahując – pracowałam kiedyś w firmie, z której odeszło bardzo wiele osób, w ciągu 3 lat było to kilkudziesięciu ludzi, może dwie, trzy osoby zostały zwolnione, pozostałe odeszły na własne życzenie. Szefowe przenigdy nie wyciągały wniosków, zawsze mówiły, że dobrze się stało, bo i tak miały tę osobę zwolnić. O powodach odejściach tych osób ( oraz mojego odejścia) można napisać książkę, ale panie prowadzące firmę uważają, że to one są ofiarami tych złych ludzi, których niepotrzebnie zatrudniły. Prawdopodobnie do dzisiaj tam funkcjonuje taka polityka. Zresztą mówi się, że pracownik odchodzi od szefa, a nie od firmy. Dobry lider to podstawa.
  Apeluję o więcej wywiadów z kolejnymi pracownikami RBC, nawet tymi z najniższych szczebli struktury firmy! Bardzo ciekawy materiał i świetny pomysł na pokazanie praktycznej strony budowania zespołu, podziału kompetencji, standardów, itd.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?