social media

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym dowiesz się, dlaczego warto przyjrzeć się swoim aktywnościom w Social Media. 

 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK >> Social Media – jaki mają na Ciebie wpływ? << i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

 

SOCIAL MEDIA – JAKI MAJĄ NA CIEBIE WPŁYW?

Media społecznościowe są obecne w naszym życiu codziennie. Jaki mają na Ciebie wpływ? Czujesz się zainspirowana czy raczej myślisz tylko o tym, czego Ci brak? Zapraszam do zobaczenia Power Poniedziałku, w którym zachęcę Cię do przyjrzenia się swojej aktywności w sieci. Na jakim etapie świadomego oceniania rzeczywistości jesteś?

W tym odcinku:

► Zachęcę Cię do refleksji i zastanowienia się: jak nasze kontakty towarzyskie wyglądały w przeszłości? Od kogo mogliśmy się uczyć? Jak zmieniło się nasze życie wraz z nadejściem mediów społecznościowych?

► Opowiem Ci o tym, w jaki sposób ja wykorzystuję media społecznościowe w swoim codziennym życiu.

► Podpowiem, dlaczego warto przyjrzeć się swoim aktywnościom w sieci i zachęcę do filtrowania informacji, które do Ciebie docierają.

► Namówię do zadania sobie pytania: czy Twoja obecność w mediach społecznościowych i profile, które obserwujesz – napędzają Cię do działania, czy wręcz przeciwnie: myślisz tylko o tym, czego Ci jeszcze brak?

► Zadam Ci pytanie: na jakim etapie świadomego oceniania rzeczywistości jesteś?

 


Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 


 

POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH POWER PONIEDZIAŁKÓW ▶ KLIKNIJ TUTAJ

ZOBACZ POWER PONIEDZIAŁEK „WDZIĘCZNOŚĆ – POZNAJ JEJ SIŁĘ” ▶ KLIKNIJ TUTAJ

JAK DBAM O SWOJE ZDROWIE? ZOBACZ WIDEO  ▶KLIKNIJ TUTAJ


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ KOLEJNE NAGRANIA

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

Zdobądź nowe umiejętności i kompetencje!

Spotkajmy się na wirtualnej sali szkoleniowej!

KALENDARZ SZKOLEŃ

 

Co to znaczy kochac

 


9 komentarzy
 1. Jolanta

  Media społecznościowe to dla mnie duża wartość. Tam wszystko znajduje czego szukam. Czytam tylko to co mnie interesuje, a nie wszystko po kolei jak się wyświetla. Jak się trzymam wyszukując konkretnego tematu to otrzymuję dużo więcej niż się spodziewałam. To ja decyduję co wpływa na mnie klikając w odpowiedną stronę.

 2. Edyta- z

  „Cześć Kamila przerabiam właśnie kurs ” jak zbudować stabilny biznes online”. Jestem po kolejnym module. Zajrzyj na mój kanał będę go dopiero budować. ”
  P.S. Media społecznościowe- niestety jak wszystko mają swoje wady i zalety….należy umiejętnie , z głową z nich korzystać…a bez nich…chyba się już nie da….?

 3. Magdalena

  Dla mnie media spolecznosciowe nie majà wiékszego wplywu na kreowanie mojej osoby. Cieszé sié z odnoszonych sukcesow moich znajolych, osob dzialajàcych w tej samej branzy. Wrécz nawet jest to dla mnie takie wlaczenie biegu na wyzsze obroty i dowod na to ze dajac z siebie jak najwiecej mozesz dojsc coraz wyzej, nie wazne ile czasu to bedzie trwalo. Nikt z nas nie jest taki sam jak kazda inna osoba, nikt z nas nie powinien porownywac sie do innych, nikt z nas na podstawie sukcesow, podbojow, bogactwa itp nie powinien negatywnie oceniac siebie, badz zle nastawiac sie do tej osoby … no i ok ze twoj kumpel ma super bryké, ciesz sie i smialo zapytaj czy cié przewiezie, a moze nawet pozwoli ci pokierowac, fajnie jak twoja kolezanka ma cudnego faceta i ciesz sié z nià, ktos inny ma problem ok sprobuj pomoc , czasami nawet rozmowa, jakas porada wiele zmienia … Jaki jeszcze wplyw majà media spolecznosciowe na mojà osobé … uczuciowe, edukacyjne … Chyba skonczé juz mojà wypowiedz , bo i tak rozpédzilam sié 😄 zyczé milego wieczoru

 4. Magdalena

  Dla mnie media spolecznosciowe nie majà wiékszego wplywu na kreowanie mojej osoby. Cieszé sié z odnoszonych sukcesow moich znajolych, osob dzialajàcych w tej samej branzy. Wrécz nawet jest to dla mnie takie wlaczenie biegu na wyzsze obroty i dowod na to ze dajac z siebie jak najwiecej mozesz dojsc coraz wyzej, nie wazne ile czasu to bedzie trwalo. Nikt z nas nie jest taki sam jak kazda inna osoba, nikt z nas nie powinien porownywac sie do innych, nikt z nas na podstawie sukcesow, podbojow, bogactwa itp nie powinien negatywnie oceniac siebie, badz zle nastawiac sie do tej osoby … no i ok ze twoj kumpel ma super bryké, ciesz sie i smialo zapytaj czy cié przewiezie, a moze nawet pozwoli ci pokierowac, fajnie jak twoja kolezanka ma cudnego faceta i ciesz sié z nià, ktos inny ma problem ok sprobuj pomoc , czasami nawet rozmowa, jakas porada wiele zmienia … Jaki jeszcze wplyw majà media spolecznosciowe na mojà osobé … uczuciowe, edukacyjne … Chyba skonczé mojà wypowiedz , bo i tak rozpédzilam sié 😄 zyczé milego wieczoru dla wszystkich

 5. Małgosia

  Bardzo rzadko korzystam z fb praktycznie tylko, żeby obejrzeć konferencję itp. szkoda życia na pierdoły i śledzenie życia innych. Śmieszą mnie zdjęcia potraw, zakupów itp. itd. Dla mnie to żenada sprzedawanie prywatnego życia. Jeśli ktoś to lubi ok. Ja nie pokazuję zdjęć rodziny, prywatnych nie mam potrzeby informowania innych o tym gdzie jestem i co robię. i

 6. Marek

  Media społecznościowe są dobre i złe. Dobre bo można szybko kontaktować się z dużą grupą osób, a złe bo zabijają realny kontakt .

 7. Agnieszka

  Ja jestem wdzięczna za media społecznościowe , ponieważ kiedy wybieram odpowiednie dla siebie przekazy , słucham ekspertów czuję się doinformowana . Nie zawsze mamy bowiem możliwość mieć ludzi inspirujących wokół siebie . Wspomnę również o kursach online , z których w tej chwili korzystam , wnoszą do mojej świadomości bardzo dużo .

 8. Izabela

  Cześć Kamila.
  Myśle że to jak odbieramy social media zależy od tego jak o sobie myślimy, jakie mamy poczucie wartości. Możemy się inspirować lub dołować. Również czy jesteśmy spełnieni zawodowo czy jednak czujemy że jeszcze coś chcemy osiągnąć. Ja czerpie inspirację od Ciebie I wielu innych ludzi. Dziękuje
  Pozdrawiam

 9. Hania

  Dobry odcinek. Wydawać by się mogło, że Twoje konto na IG mogłoby mnie denerwować, bo jesteś osobą bogatą, kobietą sukcesu – ale tak nie jest. Nie wiem, co jest przyczyną, ale Twoja działalność w mediach społecznościowych mnie nie drażni, wręcz przeciwnie obserwuję i słucham, co masz do powiedzenia, mimo, że ze światopoglądem się nie zgadzam. Ale mogę powiedzieć, że inspirujesz, ponieważ Twoje wypowiedzi są praktyczne, wspierające lub dające do myślenia. Paradoks u mnie polega na tym, że drażnią mnie bardzo posty lub „stories’y” własnych znajomych, którzy pokazują, jaki to ich mąż jest cudowny, bo robi posiłki lub zabiera do prestiżowej restauracji bądź pokazuje swój czas relaksu pytając jednocześnie „jak ty dziś spędzasz swój dzień” – nie wiem, czemu to tak „kłuje”, ale nie usuwam tego konta, bo znam się z ową znajomą np. kilka dobrych lat…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?