Mamy psa? Kolejne biuro, WOSP, J.Buzek, Tony Robbins KULISY BIZNESU #2

Kulisy Biznesu to cykl podsumowań comiesięcznych służących motywacji, inspiracji, podsumowaniu, refleksji, planowaniu – oto dlaczego robię to, co miesiąc. 

Każdego miesiąca sporządzam podsumowanie działań i mam przygotowany zarys planu kolejnego. Dlaczego robię podsumowanie?

Ponieważ to ważne, aby spojrzeć z dystansu na to, czego dokonaliśmy i z perspektywy czasu ocenić, jaką to miało dla nas wartość i wyciągnąć lekcje.

Podsumowanie roku przeprowadzam w taki sam sposób, w jaki przeprowadzam podsumowanie tygodnia.

Zapraszam Cię do lektury, inspiracji i wyciągnięcia wniosków na potrzeby swojej działalności. Jeśli chcesz, abym rozwinęła którykolwiek z tematów, daj znać w komentarzu.

Możesz też umieścić w komentarzu swoje podsumowanie miesiąca. Z przyjemnością przeczytam!

POD VIDEO ZNAJDZIESZ WERSJĘ TEKSTOWĄ I ZDJĘCIA

 

KULISY BIZNESU — co się wydarzyło?

 • Zrobiłam Zespołowi RBC niespodziankę, w tajemnicy remontując dla nich drugie biuro i oddając im klucze na początku miesiąca. Zobacz video z tej niespodzianki >>KLIKNIJ TUTAJ<< 

 • Wystartowaliśmy ze sprzedażą biletów na szkolenie Kobieta Niezależna w Gdańsku i Wrocławiu. Gdańsk został już wyprzedany w 50%! A na Wrocław już pierwszego dnia sprzedało się ponad 100 biletów, a to dopiero we wrześniu! Aby zamówić bilety na Gdańsk >>KLIKNIJ TUTAJ<< , aby zamówić bilety na Wrocław >>KLIKNIJ TUTAJ<< , bilety na Warszawę >>KLIKNIJ TUTAJ<<.

 • Ogłosiliśmy rekrutację do Zespołu RBC ponieważ potrzebujemy wsparcia w pakowaniu zamówień. Zamawiacie coraz więcej książek, my nie chcemy zdecydować się na outsourcing tych działań, dlatego budujemy ten zespół wewnętrznie. Aplikowało kilkadziesiąt osób. Pierwsze rozmowy kwalifikacyjne w Gliwicach za nami. W kolejnym video podsumowaniu będziemy mogli już powiedzieć, kto do nas dołączył.

 • Na pół etatu dołączyła do naszego działu marketingu Angelika Chrapkiewicz Gądek. Angelikę dobrze znacie ze sceny lub jej książki „Zdobądź swój szczyt”. Rdzeniowy zanik mięśni, który towarzyszy Angelice wymaga od niej niezbyt forsującego trybu życia, dlatego codzienne podróże i występy w przypadku Angie, nie są możliwe. Dla nas jej wsparcie jest nieocenione, dlatego zaprosiłam Angie do regularnej współpracy z nami.

 • Poleciałam na Business Mastery na Florydę do Tony’ego Robbinsa. Cenię jego dokonania biznesowe, niesamowitą charyzmę i uwielbiam słuchać jego płyt. W dalszej części opowiem Wam o moich wrażeniach z tego wyjazdu.

 • Świętowaliśmy powiększenie społeczności na Fan page do 80 tys i premierę VOD z wystąpieniem Angeliki Chrapkiewicz >>KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ<< oraz mojego wystąpienia „Jak zbudowałam wielomilionowy biznes” >>KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAMÓWIĆ<<

 • Do naszego Zespołu dołączyła CANDY:)

 • Wylicytowałam lunch z panem Jerzym Buzkiem w Brukseli w ramach 26 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

   


  KULISY BIZNESU — z czego jestem dumna?

 • z Zespołu RBC  i ich samodzielności. Codziennie gdy jestem w Brukseli, jesteśmy w kontakcie telefonicznym, gdy byłam na Florydzie działali samodzielnie i gdy skontaktowałam się z nimi raz podczas wyjazdu, zapytać jak działania, byli w doskonałej kondycji, zadania mieli wykonanie, narady zgodnie z planem przeprowadziła Agnieszka Kądziołka. To uczucie, że każdy wie co i jak robić jest niesamowite!

 • z niespodzianki za Zespołu RBC i drugiego biura. To było trudne zadanie, jednak misja powiodła się i zobaczenie tej niesamowitej radości zespołu było czymś, co do dzisiaj napawa moje serce radością.

 • z tego, że na tyle wcześniej zaplanowaliśmy swoje działania szkoleniowe z mężem, że mogliśmy połączyć w Stanach swoje szkolenia. On uczył się lotów akrobatycznych, ja byłam na Business Mastery, dzieci miały super opiekę, a w domu odbywał się remont.


  KULISY BIZNESU — co można było zrobić lepiej?

 • mogłam uzyskać więcej informacji przed podjęciem decyzji o wylocie na szkolenie Tony’ego. Nie była to w 100% nietrafiona decyzja, moi towarzysze skorzystali, ja osobiście w przyszłości zdecyduje się na mniejsze wydarzenia, o jasnej strukturze i agendzie i mniej motywacyjnym charakterze wydarzenia.


  KULISY BIZNESU — jakie wyciągamy wnioski?

 • jesteśmy różni. To co innych zachwyca, mnie rozprasza. To, co innych motywuje, mnie złości. To, co jest doskonałe dla innych, nie musi być takim dla mnie. Tryb nauki, warunki, sposób nauczania jest dla mnie równie ważny, jak nauczyciel. Przyjmuję tą lekcję z pokorą.
   


  KULISY BIZNESU — jakie mamy plany na luty?

 • dokończyć projekt rekrutacji

 • wdrożyć Angelikę i nową osobę do Zespołu

 • przetestować system do zarządzania projektem

 • nagrać video, o które prosiliście „blaski i zalety zawodu trenera i coacha” 

 • wziąć udział w całodniowej naradzie zespołowej, aby przygotować się lepiej do wdrożenia nowego sklepu on line

 • premiera książki „Coaching wart milion” >> KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOŁĄCZYĆ<< 

 • poprowadzić dwa warsztaty >>”Mistrz Sprzedaży”<< oraz >> „Zespół Marzeń”<< w Warszawie. 

 • wziąć udział w spotkaniu z Przyjaciółmi i Fundacją Mam Marzenie, aby wspólnie pomyśleć nad wsparciem dla Fundacji. 

Motto dla Ciebie na luty to:

Wiem, że życie nie jest „sprawiedliwe”. Nie każdy wystartował na początku z równej pozycji. Każdy z nas doświadcza też innych trudności. Jedni mają łatwiej innim trudniej wspiąć się na swój szczyt. 

Każdy z nas jednak dostał szansę; życie. Od każdego z nas zależy, co z nią zrobimy. Poczucie żalu do życia niewiele Ci da. Ustawi Cię jedynie w roli ofiary. To czego potrzebujesz to przejęcia odpowiedzialności za siebie, swoje wybory i swoje dobra. Z TYM CO MASZ, zamiast z opowiadaniem o tym, czego Ci brakuje! Zobacz więcej inspirujących myśli na moim koncie na Instagramie >> KLIKNIJ TUTAJ <<


Czy to było dla Ciebie wartościowe?

Jeśli tak, to wspaniale, ponieważ prowadzenie bloga, wymaga zaangażowania i napracowałam się, aby przygotować dla Ciebie ten materiał.  

Teraz czas na Ciebie! Razem tworzymy tą relację. Będzie mi miło, gdy zareagujesz; 

Co możesz zrobić?

 • Skomentuj wpis. Dla Ciebie to minuta, a dla mnie istotna wskazówka; Co Cię zainspirowało? Jaki jest Twój punkt widzenia? Czego napisać/nagrać więcej, a czego mniej? Proste „dziękuje” też czyni cuda:)

 • Jeśli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy – udostępnij go innym i pozwól mi z tym przekazem dotrzeć dalej.

 • Subskrybuj mój kanał na YT, >>TUTAJ<< aby być na bieżąco z filmami, które publikuję. 

DZIĘKUJĘ!

Pięknego dnia!

Kamila Rowińska 

30 komentarzy
 1. Teresa

  Bardzo dziekuje ?

 2. izbel

  Nie umiem rozpoczac swojej organizacji powtorka jezyka nauka kadr JAK NAPISAC TEN CAŁY PLAN? prosze o pomoc

  • Agata Krzyżanowska

   Izabela, nie do końca rozumiem z czym dokładnie masz problem. Doprecyzuj proszę..
   Pozdrawiam, Agata ;)

 3. Aneta

  Cieszę się, że trafiłam na Twoją stronę. Podsumowanie jest naprawdę motywujące do działania. Zostanę tutaj na dłużej :)

  • Author
   Kamila Rowinska

   Dziękuje i zapraszam częściej :)

 4. Karina

  Dla mnie tak trzymać, dziękuję :)

 5. Kasia

  Kamila,
  Dziękuję za to podsumowanie. Pewnie wiesz :-) ale powiem Ci to jeszcze raz: dajesz mega siłę kobietom. Do zastanowienia się nad swoim życiem, do działania, do stawiania sobie celów, do ich realizacji. Bardzo podoba mi się to, że w podsumowaniu mówisz o plusach i minusach minionego miesiąca. Tak jak jest w życiu każdego z nas. Ważne by się nie zrażać. Muszę przyznać, że po szkoleniach, czytaniu książek motywacyjnych bardzo ciężko przynajmniej mi osobiście jest pogodzić się z tym, że nie wszystko idzie tak szybko jakbym chciała i oczekiwała, że nie są to tak szybkie zmiany. Cierpliwość nie jest moją mocną stroną :-) Podoba mi się jak pokazujesz, że dążenie do celu to realizacja planu krok po kroku bo to utwierdza mnie w przekonaniu, że z każdym miesiącem ja też jestem bliżej osiągnięcia swoich celów i sama jestem pozytywnie zaskoczona swoim własnym podsumowaniem miesiąca :-)

  • Agata Krzyżanowska

   Kasiu, gratuluję i życzę Ci powodzenia w kolejnych miesiącach i dumy z kolejnych podsumowań!

 6. Irena Stokrot

  Dziękuję Ci Kamilo!

 7. Ela

  Jak zawsze trafione motto. Dziękuję za wszystko z czego mogę czerpać . ?

 8. Mira

  Lubię Cię słuchać, Kamilo, zainspirowała mnie do działania Twoja szczerość , chociaż takie mówienie o wszystkim, w tym o życiu osobistym, trochę mnie zaskoczyło. Ale zaakceptowałam to jako Twoją strategię. Słuchając Twojego podsumowania roku i tygodnia Twojego życia, byłam zaskoczona, że tak dużo robisz dla siebie i innych! Ja robię może 1% z tego, a i tak uważam, że robię dużo. Niepokoi mnie mała ilość Twojego snu przy tak intensywnym życiu, może go nie potrzebujesz? Dbaj o Siebie! Wzruszył mnie wpis Gosi z mottem jej syna „Jesteś mistrzynią życia”, będę to sobie wciąż powarzać. Dziękuję Ci Kamilo! Dziękuję wszystkim za komentarze. Cudownie jest tak się wymieniać myślami, jak byśmy rozmawiały w gronie Przyjaciół!

  • Author
   Kamila Rowinska

   Cześć Mira, z mojego zycia osobistego przedstawiam jedynie tyle ile moze posłużyć innym i im pomóc. Myślę, że nie więcej. To prawda natomiast, ze jestem bardzo szczera :)
   Skąd wniosek, ze mam mało snu?

 9. Kaśka

  Dziękuję, ja mam problem z tymi podsumowaniami, ale Twoje podsumowania są dla mnie inspiracją i motywacją aby jednak to robić. Muszę zaplanować to w kalendarzu, trzyma kciuki.
  Czekam też na video blaski i cienie pracy coacha i trenera ?

 10. Agnieszka Kaluga

  W świetny sposób przedstawiłaś podsumowanie. Zainspirowało mnie to i zacznę sama po prostu zapisywać, zapisywać i jeszcze raz zapisywać. Widzę, że dopiero wtedy widać ile rzeczy robimy i ile dałyśmy radę zrobić i zaplanować. To będzie przydatne nawet w chwilach zwątpienia w dążeniu do „dużego” celu, można cofnąć notatki i przeczytać, jakie byłyśmy dzielne do tej pory, ile udało się zrobić i nie ma co się poddawać.
  Dzięki wielkie, to dla mnie cenna lekcja.
  Pozdrawiam

 11. Elżbieta Pajączkowska

  Dobry wieczór.
  Z przyjemnością słucham Cię i czytam. Moje życie jest potwierdzeniem prezentowanych tu prawd. Ważne, żeby wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje życie, i realizować marzenia z pożytkiem, i dla siebie i dla innych. Głowa do góry, uśmiech na twarzy i do przodu:-) Pozdrawiam serdecznie Elżbieta

 12. Agnieszka

  Kamila,
  Bardzo dziękuje. Twój wpis trafił dziś w samo sedno. Takich słów potrzebowałam. Zamiast pochlipywac pod kołdra biorę się kolejny raz za Zasługujesz na sukces. Czas po raz kolejny odrobić swoje lekcje.

 13. Krysia

  Wprowadzenie podsumowania miesiąca, jako kolejnego etapu w swoich planach, samo w sobie jest inspirujące. Jesteś moim mentorem, więc daje mi to kopa do działania. Od nowego roku wiele zmieniłam i uporczywie brnę do przodu. Wiem, czego chcę i zrobię wszystko by cel osiągnąć. Dziękuje Kamila!

 14. Mama Marketing

  Tylko pozazdrościć. Ja niestety w dalszym ciągu jestem na etapie realizacji samodzielnie moich zleceń i niestety chyba będę musiała rozejrzeć się za pomocą. Czyli rekrutacje czas zacząć. A być może w marcu uda mi się zrealizować to co chodzi mi po głowie od dłuższego czasu.

 15. Dominika

  Z niecierpliwością czekam na materiał o blaskach i cieniach zawodu trenera i coucha. Pozdrawiam.

 16. Agata

  Dziękuję ?

  Motto ?

  Powodzenia oraz dalszych sukcesów życzę ? Bardzo to co robisz jest pomocne i potrzebne ☺️☺️☺️

 17. Kasia

  Kamilo dziękuję Ci za ten wpis ;)
  Dopiero teraz odkryłam jak ważne jest rozpisywanie swoich planów i celów (czy to na miesiąc czy na cały rok ) i podsumowywanie każdego miesiąca. To daje pogląd na to, co udało (bądź nie) w danym miesiącu zrealizować, a co wymaga dalszej pracy. Zamierzam wdrożyć w swoje życie comiesięczne podsumowywanie moich planów.
  Jestem osobą, która ma w życiu pod górkę (często powtarzam, że życie jest niesprawiedliwe). Często także mam pecha/nieszczęście – wiele ludzi dostaje coś od życia od tak, ja na to wszystko muszę ciężko pracować, choć Anioł Stróż nade mną czuwa i przeważnie wychodzę obronną ręką z moich zmagań życiowych, to nie zamierzam się poddawać.Choć czasem jest ciężko!
  Obiecuje dbać o to, na czym mi zależy i walczyć o swoje szczęście.
  Kasia :)

 18. Grażyna

  Fajny pomysł z podsumowaniem dokonań z całego miesiąca – tak jak napisałaś – pomaga to spojrzeć na swoje osiągnięcia z dystansu.

  Podoba mi się też pomysł z motto na luty.

  Pozdrawiam

 19. Aldona

  Dziękuję! Dzięki Tobie wiem, że nawet będąc z tych którzy ciągle w życiu jakoś mają pod górkę, można wiele, trzeba jedynie wziąć się w garść i działać, nieustannie!

  • Author
   Kamila Rowinska

   Dziękuję Aldona, powodzenia!

 20. Paulina

  Dziekuje! Po prostu :) niech to słowo działa cuda :)

  • Author
   Kamila Rowinska

   Już działają :)

 21. Klaudia

  Dla mnie są to naprawdę cenne wskazówki, podziwiam Cię Kamila i Twój Zespół :)
  Dziękuję, za słowa pod koniec filmu, gdy mówisz o zabieganiu o takie życie na jakim nam zależy <3
  Podsumowania co raz bardziej mnie cieszą, bo wiem, że wkładam dużo pracy w swoje cele :)
  Inspirujesz :)

  • Agata Krzyżanowska

   Dziękujemy Klaudio :)

 22. Gosia

  Twój fantastyczny miesiąc, mój również! Zmiana kodu 4 z przodu! I nowa siła i nowa energia! Ponad 300 km pieszo, duzo uśmiechu, entuzjazmu i motywacji do działania. Moje motto na ten rok podsunął mi mój 10-letni syn mówiąc: „Jesteś Mistrzynią życia!”‚ Poprzeczka postawiona wysoko, ale wyzwanie podjęte!

  • Agata Krzyżanowska

   Gratuluję Ci Gosiu!
   I pamiętaj „syn zawsze prawdę Ci powie” :)))

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?