Szczesliwy zwiazek

POWER PONIEDZIAŁEK — krótkie wideo z Kamilą Rowińską, w którym dowiesz się, jakich jest 5 kluczowych działań, które pozwolą Ci zbudować długotrwały i szczęśliwy związek.  

 

Zobacz najnowszy odcinek z cyklu POWER PONIEDZIAŁEK >> Szczęśliwy związek << i zainspiruj się. Udostępnij go ważnym dla Ciebie ludziom oraz podziel się swoimi lekcjami (wnioskami) w komentarzu!

 

 

 

Szczęśliwy związek – 5 najważniejszych kwestii

Zapraszam Cię na Power Poniedziałek o miłości, którym oficjalnie rozpoczynamy celebrowanie Walentynek we wrześniu, brzmi ciekawie? Mam nadzieję, że tak! ❤️

Dlaczego zdecydowałam się podjąć temat miłości, związków i relacji?

Podczas prowadzenia moich szkoleń z asertywności czy budowania wewnętrznej siły, wielokrotnie słyszę od uczestników komunikaty o wyzwaniach, z jakimi muszą borykać się w swoich związkach, a których można było uniknąć, poruszając ważne kwestie przed ich zawarciem. Właśnie o takich 5 najważniejszych kwestiach opowiem Ci w dzisiejszym odcinku.

Jeśli znamy się już nieco dłużej, z pewnością wiesz już, że jestem żoną po raz drugi. Gdy zakochiwałam się w moim pierwszym mężu miałam 17 lat, w drugim – gdy miałam lat 30 i byłam już mamą. Na każdym z tych etapów mojego życia zupełnie inne kwestie były dla mnie ważne, gdy decydowałam się wchodzić w relację.

W tym odcinku:

► Opowiem Ci o 5 najważniejszych kwestiach, które warto poruszyć przed zawarciem związku małżeńskiego.

► Wyjaśnię, dlaczego każda z tych kwestii jest według mnie niezwykle ważna.

► Podzielę się swoim doświadczeniem i odpowiem na pytanie: co zrobiłam inaczej, gdy decydowałam się wyjść za mąż po raz drugi?

► Zdradzę, dlaczego mój obecny mąż postanowił oświadczyć mi się o 7 rano! :)

 

Mam dla Ciebie niespodziankę! 🎁

26 września – w dniu moich 41. urodzin, świętować będziemy premierę audiobooka „(Nie) spełnione marzenie”, który nagrałam wspólnie z moim mężem Rafałem, a towarzyszyła nam w tym wspaniała i uważna redaktor –  Anna Maruszeczko. Wejdź na stronę www.kamilarowinska.pl/marzenia i JUŻ TERAZ pobierz bezpłatny fragment audiobooka! 🎁

>> POBIERAM BEZPŁATNY FRAGMENT!

Nie spełnione marzenie

 


Zapraszam Cię do zobaczenia dzisiejszego odcinka lub odsłuchania podcastu:

 


 

POWER PONIEDZIAŁEK — TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH POWER PONIEDZIAŁKÓW ▶ KLIKNIJ TUTAJ

ZOBACZ POWER PONIEDZIAŁEK „CO TO ZNACZY KOCHAĆ?” ▶ KLIKNIJ TUTAJ

ZOBACZ KULISY NAGRYWANIA NASZEGO AUDIOBOOKA ▶KLIKNIJ TUTAJ

ZAMÓW KSIĄŻKĘ LUB REZERWUJ MIEJSCE NA SZKOLENIU ▶ KOBIETA NIEZALEŻNA


ABY NIE OMIJAŁY CIĘ KOLEJNE NAGRANIA

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YouTube


 

Zdobądź nowe umiejętności i kompetencje!

Spotkajmy się na wirtualnej sali szkoleniowej!

KALENDARZ SZKOLEŃ

 

power poniedzialek

 

 


12 komentarzy
 1. Magda

  1. Wspolpraca ze stowarzyszeniem młodych przedsiębiorców: WIN dla Kamili: rozpoznawalność marki, możliwość stworznia szkolenia pod tą konkretną grupę, możliwość zaoferowana rabatu na szkolenia dla członków, może jakieś pakiety książek nie sprzedawane w takim pakiecie w detalu, WIN dla młodych przedsiebiorców- możliwość rozwoju osobistego, uczenia się od praktyka sprzedaży/ coachingu

  2. Współpraca z Uniwersytetem na kierunkach Coaching/ Zarządzanie/ MBA- WIN WIN jak powyżej,

  3. Współpraca z magazynem branżowym np Coaching, magazynem dot. przedsiębiorczości, gdzie Kamila pełniłaby funkcję eksperta i odpowiadała na pytania czytelników. WIN dla Kamili: budowanie marki, możliwość poznania wyzwań czytelników, trochę badanie rynku, które pokazałoby/ ujawniłoby problemy biznesowe, z kt. się mierzą, wiec Kamila mogłaby też pomyśleć o tematach nowych szkoleń/ książek; WIN dla czytelników- możliwość zadania pytania praktykowi, „osobie na świeczniku”, co może nie jest tak dostępne bez tego

  4. Zostanie twarzą kampani uświadamiającej kobiety o profilaktyce piersi: WIN dla Kamili: danie nadzieji kobietom, uświadomienie, misja; WIN dla firmy organizującej kampanie: rozpoznawalna twarz, na pewno o tej kampanii byłoby głośno

 2. Ania

  1. Szkoła, która oferuje studia MBA – prowadzenie wykładów albo wykładu gościnnego. Studiowałam w Szkole Biznesu PW, ale nie było nic o sprzedaży, a było wiele osób, które miało już własne firmy. Dla studentów do super uzupełnienie po skończeniu MBA. Osoby, które decydują się na te studia są nastawione na rozwój, więc jeśli czują, że brakuje im wiedzy w danym obszarze będą chcieli uzupełnić braki. W Szkole Biznesu PW było wielu wspaniałych wykładowców i śmiało mogę powiedzieć, że jeśli dołączyć to każdy powie, że było warto wykupić caly program MBA :)
  2. Osoba, która pracuje dla marki MLM – nie osoba która dopiero co dołączyła, ale na wyższym poziomie, która już zbudowała zespół. Produkty oczywiście musza odpowiadać Tobie. Najlepiej osoba, która jest masterem – a wiem, że dużo osób z MLM korzystało ze szkoleń. Jeżeli osoby z jej/jego zespołu będą podążać za leaderem, osobą dzięki której dołączyli do danej marki, też będą słuchać Ciebie, a może nawet kupią szkolenia.
  3. Współpraca z fundacją, która skupia się na rozwoju dzieci – masz niekolorową historię, ale może być motywacyjna dla młodych ludzi. Uważam, że dla młodych osób pokazanie przykładu, że nie ważne jakie miało się dzieciństwo, można odnieść sukces. Często dla dzieci/ nastolatków jest to nieoczywiste i uważają, że są skazani na porażkę. Korzyść dla Ciebie – satysfakcja, że się zmieniło życie co najmniej jeden osoby (a jestem pewna, że tak będzie).

 3. Paulina

  Moja propozycja crossów dla Pani Kamili oraz zespołu RBC
  Na wstępie dziękuję za inspirujące materiały, które dużo mnie uczą. Zanim przejdę do pomysłów-kilka słów od siebie.
  Temat podzieliłam sobie na dwa fronty. Pierwszy z nich, skoro ma to być win-win to crossy z popularnymi osobami o popularnych tematach. Drugi front, może i ciekawszy, to pójście pod prąd, czyli tematyki niszowe.
  Osoby i tematy popularne oprócz tego, że zwiększają zasięgi to trafiają w gusta wielu odbiorców, co może zwiększyć popularność konta.
  Najbardziej znane tematy, które krążą w sieci to:
  -zdrowe odżywianie
  -odchudzanie(wciąż) lub body positive
  -sport
  -nowości ze świata mody i beauty
  Skoro internet przepełniony jest powyższą tematyką, można pójść o krok dalej, albo w kompletnie drugą stronę.
  Dlaczego?
  Ponieważ nie będzie to zmęczenie materiału lub kolejny live o tym samym co wszyscy, można potraktować to jako odskocznię lub wprowadzić nowe produkty w tym zakresie lub spotęgować sprzedaż tych, które się już posiada.
  Jako, że „towarzyszy” mi Pani od dłuższego czasu, wiem, że jest stosunkowo nowy produkt czyli naturalne świecie. Stąd moja propozycja numer jeden:
  1) Cross z prowadzącą ASMR (autonomous sensory meridian response „samoistna odpowiedź meridianów czuciowych” i odpowiedzenie na główne pytanie : dlaczego miliony osób ogląda filmy, na których ktoś szepcze, stuka, puka, oddycha, kizia i mizia?
  ALINA ROSE
  Tego typu filmy ogląda ponad 12 milionów ludzi. Czy można połączyć przyjemny dźwięk z cudownym zapachem naturalnej świecy? Można. Ciekawe co na to Pani Alina i jaka jest historia ASMR i dlaczego ludzie skupiają się na zmysłach. Być może wspomoże to koncentrację a co za tym idzie – produktywność, o której również Pani uczy.
  Temat ciekawy a zarazem zmysłowy, a przecież Pani Kamilo, lubi Pani piękno?:)
  A piękno może się również przejawiać w gestach czy dźwiękach i zapachach.

  Z tematu niszowego na temat znany:

  2) Cross z Panem Mateuszem Lewandowskim
  Wiem, że Pan Mateusz ukazywał się już u Pani Kamili ale gdyby założyć, że:
  Pan Mateusz jako trener personalny kojarzy się ze wszystkim tym o czym mówią głownie kobiety:
  – smukła sylwetka
  – postawa prozdrowotna
  – dieta
  – motywacja
  – zaangażowanie
  – balans pomiędzy zdrowiem psychiczym a fizycznym
  Jeżeli kobieta dobrze czuje się w swoim ciele, sama ze sobą – to mamy tu świetne połączenie wszystkich tematów (które są bardzo popularne w sieci) w jednym crossie i nie ma potrzeby zapraszać różne osoby z każdego działu i „wałkować” takie tematy bez końca. Na pewno byłoby to korzystne dla Pana Mateusza ale dla Pani Kamili nie, ponieważ jest to temat poboczny – równie ważny- lecz nadal poboczny. Chodzi mi o to, że Pani Kamila i Zespół RBC szkoli w innym zakresie, co nie zmienia faktu, że warto głośno mówić o zdrowiu.
  Jeżeli taki cross by powstał można byłoby pomyśleć o umieszczeniu np. u Pani Kamili na platformie szkoleniowej kursu Pana Mateusza. Obecnie są tematy
  – uporządkowanie wnętrz
  – współpraca z dziećmi
  – stylizacja do pracy
  – negocjacje
  – tematy biznesowe
  Nie ma tematu healthy. Nie twierdzę, że musi być ale moim zadaniem w dzisiejszym konkursie jest przekonanie Panie Kamili, że mój pomysł jest dobry. To mogą być materiały z ćwiczeniami na odpowiednie partie ciała lub wykupywanie pudełek abonamentowych online (sesje treningu) u Pana Mateusza.
  W tym momencie można do tematu podciągnąć bluzy „Jedziesz bejbe” Są dobre jakościowo i sportowe.
  Mamy przecież generację „netflix and chill” można do tego nawiązać i dotrzeć do tych osób które na netflixie tracą swoje zdrowie i zaproponować im bluzy sportowe „Jedziesz bejbe”, które świetnie sprawdzają się podczas jesiennych treningów na świeżym powietrzu.
  Warto podkreślić, że coraz więcej firm dostosowuje się do koncepcji elastycznej pracy w domu, dlatego ten modny styl powinien się utrzymywać zarówno w sporcie jak i w domu. Można by również wprowadzić nowe produkty takie jak:
  – body
  – bezszwowe topy RBC
  – opaski podtrzymujące włosy
  Ale staram się bazować już na tych produktach, które są.

  3) Temat trzeci jest związany bezpośrednio ze sprzedażą Akademii Sprzedaży lub Mistrza sprzedaży. Proponuję crossa z firmą PORSHE.
  Z tego co wiem bardzo podoba się Pani Porshe Panamera. Jest to dla Pani dobra marka. (lub BMW, bo tę markę też Pani lubi)
  To spotkanie nie tylko dotykałoby tematów takich jak:
  – czym wyróżnia się marka
  – w jaki sposób klienci czują się zaopiekowani
  – jakie widzą korzyści
  – jaką marka ma wizję, misję, cele i wartości (nauczyłam się z Pani szkolenia😊)
  Ale również poruszenie tematu, który Panią irytuje: dlaczego konkurencja nadal traktuje kobiety jako bezmyślne ameby, jeśli chodzi o zakup samochodu? (mam tu na myśli np. firmę Mercedes, która nawet nie wysłała Pani oferty, bo z góry założyła, że Pani i tak nie kupi)
  – dlaczego inni dokonują wyboru za klientów?
  – dlaczego wizerunek świadczy o wielkości portfela?
  – dlaczego dealerzy nie wyzbywają się przekonań, nie podchodzą do klienta jako do „tabula rasa”
  Pani mini wykład na temat tego, w jaki sposób można to zmienić i końcowe zaproszenie słuchaczy do Akademii sprzedaży.

  Przedstawiłam moje 3 główne pomysły ale mam jeszcze jeden, który ostatnio akurat mnie nurtuje. Proszę sprawdzić czy będzie również ciekawy u Pani i Zespołu.
  Nie będzie to temat czysto biznesowy ale z tych idących pod prąd. To nie jest temat niszowy lecz kontrowersyjny.

  4) Cross z Panem Marcinem Matczakiem – radca prawny, profesor nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne, specjalista w zakresie teorii i filozofii prawa, profesor uczelni
  O co chodzi: jego syn jest raperem i zdobył dużą popularność dzięki takim utworom jak „patointeligencja” prawie 60 ml wyswetleń YT, „patoreakcja” prawie 53 mln wyswietleń YT
  MATA – (preudonim artystyczny) syn Pana Marcna nagrał kawałek „patointeligencja”, który poruszył nie tylko rodziców czy nauczycieli ale także nasz rząd.
  Mata opowiada o tym, jak „bogaci” rodzice „wychowują” patologiczne społeczeństwo, fundując dzieciom prywatne szkoły, najlepsze wakacje, fury, komóry i… zero kontaktu, rozmowy, zero wartości. Ten świat dzieci w mundurkach przepełniony jest samotnością i nałogami. Porusza bardzo trudne tematy.
  Być może mogłaby to być rozmowa psychologiczno-społeczna, poruszająca sferę asertywności. Opowiedzenie o tym, co jest tak naprawdę ważne. Dużą rolę odgrywa asertywność. Ona nie tylko pomaga w biznesie ale jest bardzo ważna już na takim wczesnym etapie życia dzieci – jak szkoła. To pomaga odrzucić zło. Można by również rozwinąć temat wkładania ludzi do różnych pudełek. Właśnie takich jak:
  – jak bogaty to nie ma przyjaciół
  – jak biedny to frajer
  – jak z dobrego domu to nie ma swojego zdania
  -jak prywatna szkoła to na przerwach wódka w herbacie
  -jak prywatna szkoła to bez wyobraźni i nudziarz
  Nic pomiędzy. Takie szufladkowanie. Przełamanie ludzkich wyobrażeń na dany temat.
  Pan Matczak był zapraszany do różnych programów publicystycznych i był to główny temat tych programów i bardzo poważne rozmowy.

  Na sam koniec oczywiście może być cross ze mną – zapraszam.
  Ja uczę dzieci mnemotechnik – czyli technik szybkiego przyswajania wiedzy i szybkiego czytania. Stawiam swoje pierwsze kroki, dlatego oczywiście żartuję ale biorę udział w konkursie aby iść Pani ścieżką i wdrażać Pani sugestie.
  Żeby wygrać, trzeba grać 😊

  Pozdrawiam
  Paulina Wasilewska-Pławecka

  • Paulina Wasilewska-Pławecka

   oczywiście PorsChe a nie porshe. :):):)

 4. Ala

  Przez chwilę myślałam, czym mogłabym Cię zaskoczyć, jakimi możliwościami zainteresować, czym zwrócić Twoją uwagę. Postanowilam niczego nie udawać i podzielić się tym, czym ja żyję ostatnimi laty. A są to miejsca, w których autentycznie mi Ciebie brakuje. Są to miejsca po brzegi wypełnione wspaniałymi kobietami, mamami, które są utalentowane, są mądre, konsekwentne, silne, ale czasami zagubione i bez wiary w siebie.🙃 Bardzo bliska jest mi idea i wartości Kobiety Niezależnej. Byłam na szkoleniu, wykupiłam kurs online, i wielokrotnie czytałam książkę. Dzięki niej pokochałam kobiety, a po urodzeniu dziecka stałam się bardzo czuła na ich los widząc marnujace się talenty, widząc smutek w oczach, gdy książę zamiast kwiatów przyniósł ból, gdy opadały z bezsilności po ogarnięciu, bądź nie, miliona spraw, gdy te piękne niegdyś kwitnące kwiaty więdły po oddaniu całej siebie innym.
  Dlatego moje propozycje bardzo mocno będą związane z kobietami i ich codziennym życiem, bo ważne dla mnie jest to, żeby one dla siebie stały się w końcu ważne. I Ty to możesz im dać poprzez współpracę z:

  1. Akademią Fotografii Dziecięcej zrzeszająca fotografujące mamy z całej Polski oraz polskie mamy za granicą. Akademia prowadzi kursy online z rodzinnej i dziecięcej fotografii, poza tym tworzy niezwykle wspierająca się społeczność, która stawia na pozytywne wzmocnienie. Miejsce to jest przepełnione dobrą energią, pozytywnym wsparciem i autentycznymi relacjami, które budują się wewnątrz grup mam miesiąca i szerszych. To podejście owocuje ogromnymi sukcesami, wygranymi w konkursach fotograficznych oraz wspaniałymi kadrami rodzinnymi i wartościowym czasem spędzonym z rodziną. Brakuje tam natomiast jednej rzeczy: mamy nie wiedzą jak tę wiedzę przekuć w dochodowy biznes, który pozwoliłby na to, aby tego czasu z rodziną było jak najwięcej.
  Wspólne wartości: rozwój, rodzina
  Korzyści dla Ciebie:
  dotarcie do 155 tys. społeczności fotografujących mam i sympatyków na Facebooku, której możesz następnie zaproponować szkolenia zaczynając od KN, a dla mam już z warsztatem fotograficznym – sprzedażowe
  Korzyści dla AFD:
  może audyt ich obecności w sieci… Strona odstrasza a robią kawał dobrej roboty. Jest to miejsce, które jest wprost kochane przez użytkowniczki i raczej nie zdarza się, żeby ktoś dzielił sie wykupowanymi kursami, ale warto byłoby takie kwestie im uświadomić np. jak zabezpieczyć swoją własność intelektualną.

  2. Sportsmama_ola – tak jak nazwa wskazuje, mama, która zajmuje się promowaniem zdrowego i oszczędnego stylu życia wśród mam. Sprzedaje treningi, planery i odzież sportowa.W działalności pomaga jej syn, który również szkoli się w zakresie gry na klawiszach (chyba pianino).
  Ola jest samodzielnie wychowującą mamą ze Śląska, więc po sąsiedzku z siedzibą RBC.
  Wspólne wartości: zdrowie, rodziną
  Korzyści dla Ciebie:
  Dotarcie do nowej grupy kobiet, których jedną z wartości jest zdrowie. Zaproponowanie udziału w wyzwaniu biegowym, budującym zdrowe nawyki. Rozpoczęcie od tego zapraszania do pozostałych aktywności RBC i FKN. Korzyścią dla społeczności byłaby trenerka kobieta, która swoim przykładem pokazuje jak dbać o siebie jako mama, jest ludzka i normalna, i dużo lepiej rozumie inne mamy i ich rozterki niż mężczyzna

  Korzyści dla Oli:
  – Pokazanie się szerszej spolecznosci, pokazanie jej jak dobrze robić biznes online, bo wiem, że był to dla niej kiedyś kłopot.

  3. Karolina Plichta – Specjalistki Relacji – psychoterapeutka w nurcie systemowym, której misją jest, aby jak najmniej par i małżeństw podejmowało decyzję o rozstaniu. I cos w tym jest. To działa. Poleciłam ją małżeństwo, dla którego już nie było, po ludzku mowiac, szans. Po terapii małżeńskiej z Karolina właśnie urodziło im się 3 dziecko i ani myślą się rozstawać.
  Wspólne wartości: rodzina, partnerstwo, relacje
  Korzyści dla Ciebie:
  Doskonała specjalistka na pokładzie od ratowania beznadziejnych przypadków
  Korzyści dla Karoliny:
  – Dotarcie do większej liczby odbiorczyn i dalsze szerzenie swojej misji z pasja.

  4. Marcin Kuc – coach, psycholog, ale co ważne – interwent kryzysowy. Podoba mi się w RBC ogólny rozwój biznesowy i mentalny. Bardzo cenię sobie nawiązywane współprace z psychologami, doradcami, coachami.
  Ale zawsze brakowało mi kogoś w społeczności, kto zajmuje się interwencja kryzysową. Sama byłam w takim miejscu, gdy potrzebowałam najpierw przełamać wszystkie stereotypy z tym związane (że ośrodki interwencji kryzysowej są skierowane do osób z którymi się nie do końca utożsamiam). Marcina tu wspominam, bo tylko z nim miałam okazję się zapoznać jako z wykładowcą na studiach. Działa lokalnie, nie ma go w Internecie za wiele, więc na pewno korzyścią by było dla niego, żeby mógł zaistnieć, o ile miałby na to czas, bo jest to człowiek niezwykle aktywny. I zaraza energia.
  Sama również ostatnio byłam albo w sytuacji kryzysowej albo byłam świadkiem i towarzyszem w takiej sytuacji i to jest naprawdę bardzo smutne, jak mało się wie, jak można pomóc osobie w kryzysie, nie znamy rozwiązań, nie znamy telefonów i miejsc, nie umiemy poprowadzić. Uważam ten temat za ważny.

  5. Karolina Jurga – poznaj demencję. Psycholog, która napisała książkę „Idealny opiekun nie istnieje” skierowana do osób opiekujących się swoimi cierpiacymi na choroby otepienne bliskimi. Obowiązek ten zazwyczaj dźwigają na swoich barkach kobiety, które nie widzą innych rozwiązań, nie proszą o pomoc lub proszą, ale jej nie otrzymują. Po śmierci podopiecznych, po wielu latach wyczerpującej, często 24h opieki czują wielką bezradność.
  Myślę, że to byłaby dobra grupa docelowa, kobiety opiekujące się bliskimi. Są to sytuacje spychane na margines życia, często przez innych członków rodziny, którzy zdaja się nie zauważać z czym boryka się opiekun.
  Tutaj można nawet zrobić cross z prawnikiem da rodzinnych, związany z ubezwłasnowolnieniem, pełnomocnictwami, granicach działania, jak zabezpieczyć majątek itp. Temat ważny i potrzebny!

  Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim wygranej a Ciebie Kamilo i Zespół RBC pozdrawiam i dziękuję za to, co robicie dla kobiet :)

 5. Klaudia Karmelita

  Moje propozycje:
  1) Dorota Rabczewska – Doda @dodaqueen
  Na pierwszy rzut oka, ktoś mógłby powiedzieć, że chyba oszalałam. Nic bardziej mylnego. Zarówno Kamila jak i Dorota są przedsiębiorczymi, niezależnymi i silnymi kobietami. Dorota przeszła ogromną przemianę od czasów pamiętnego reality show. Nie raz dostała po tyłku od życia, a mimo to wstawała poprawiała koronę i zasuwała dalej. Miałam okazję słuchać jej wystąpienia na Kongresie Business Woman&Life i naprawę przyjemnie się jej słuchało. Widzę ją na szkoleniu Kobieta Niezależna jako Gościa Specjalnego. Wystąpienie motywacyjno-inspirujące. Myślę, że nie tylko jej fani, z chęcią zobaczyliby ją w innej roli. Dla Kamili byłaby to świetna możliwość do dotarcia do nowej grupy kobiet a Dorota jak mówi kocha kobiety, chce je wspierać, więc sądzę że mogłaby wziąć w takim przedsięwzięciu. Oczami wyobraźni naprawdę to widzę!
  2) Paula Jagodzińska – @paula_jagodzinska
  Konto o dużych zasięgach z zaangażowaną społecznością. Paula wraz z mężem tworzy konto o profilu Freestyle. Pasjonują się podróżami, wydają ebooki, czy własne zdjęcia z podróżniczych wypraw. Oboje zakochani w Chorwacji, gdzie kupili dom. Wydali pięknego ebooka: ZAKOCHAJ SIĘ W PELJEŠACU! Jak możecie czerpać od siebie? Można zorganizować wyjazd we dwoje albo kolejnego Masterminda właśnie w tym miejscu, podążając śladami Pauli i Radka, rozkochać się w miejscach nieodkrytych, korzystając z dobrodziejstw lokalnych, sprawdzonych rzemieślników. Paula wydała również ebooka o kursie medytacji wraz z Gosią Mostowską licencjonowanym nauczycielem jogi, a także ebooka Motywator. Uważam, że treści zawarte w ebookach, postawa Pauli w mediach społecznościowych są spójne z wartościami Kamili i mogłaby z nich korzystać, polecając je swojej społeczności. Co Paula mogłaby wnieść do społeczności Kamili? Widziałam kiedyś na blogu jak prezentuje w polecajkach książkowych Kobietę Niezależną. Za niedługo premiera książki „Z prawem jej do twarzy”, czy to nie jest idealny moment? Albo promocja dla obserwatorów Pauli na pakiet Kobieta Niezależna + Z prawem jej do twarzy. Uważam, że obie książki powinny stanowić „Biblię” każdej kobiety. Jak nie książki to planer lub kalendarz Kobiety Niezależnej. Paula jest mistrzynią planowania, uwielbia to robić i ma ich zawsze kilka w użyciu. A może piękna, nowa nerka do dalszego podbijania świata?
  3) @coffeedeskpl
  Tutaj może społeczność nie jest tak duża jak na poprzednich kontach, ale myślę że warto. Firma powstała z pasji do kawy. Chłopaki o kawie wiedzą bardzo dużo. Sklep z tak bogatym asortymentem i niezliczoną ilością kaw oraz herbat, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kamila w strefie piękną sprzedała bardzo dużo filiżanek. Niektórzy pewnie jeszcze śnią o piano bar ;) To znaczy, że społeczność Kamili z nią na czele kocha kawę. Widzę wspólny live o kawie, procesie palenia, ciekawostkach, na co zwracać uwagę przy zakupie, luźny wywiad z Kamilą. Co w drugą stronę? Zdecydowanie brakuje ładnej ceramiki w sklepie. Wiadomo, że nie jest ona dla każdego. Ale kto nie marzy o pięknej oprawie tego co przyjemne?
  4) @zophia_stylistka
  Zawsze ubrana a nie przebrana. Sama niejednokrotnie założyłabym to co prezentuje w sieci. W dobie pandemii sporo osób straciło pracę. Znów mamy rynek pracodawcy, także o jedno stanowisko ubiega się zawsze kilka lub nawet kilkanaście osób. Zofia mogłaby dać wskazówki czego nie ubierać na rozmowę rekrutacyjną, co jest źle postrzegane a także zaproponować kilka kompletnych zestawów ubraniowych. Jeżeli wiemy, że dobrze wyglądamy to zawsze dodaje nam to pewności siebie. Można takie spotkanie połączyć w prezentacją książki Justyny Pytko „Szukam pracy! Znajdź pracę, o której marzysz”. Myślę, że wiele kobiet mogłaby się poczuć „zaopiekowana”, bo dostanie konkretne narzędzia oraz wiedzę.

 6. Malgorzata

  Witaj
  Kamilo propozycja cross dla Ciebie
  Otworzyłam nowa markę odzieżową dla kobiet. Są to ubrania bardzo kobiece i ponadczasowe.. chciałabym się crossowca z Tobą i Twoja fundacją ! Kobieta Niezależna
  W zamian za reklamę moich ubrań mogłabym przekazywać określony % ze sprzedaży na fundację a Ty Kamilo mogłabyś w swój cudowny sposób to reklamować. Tak jak powtarzałam na swoich szkoleniach swoimi zarobkami trzeba się dzielić. Ja uważam ze jest to najlepszy sposób pomocy dla innych kobiet. Ja z moim partnerem wychowujemy niepełnosprawnego syna, wiemy ile środków i zaangażowania jest potrzebne w pomoc dla niego. Nas jest stać na to ale wiele kobiet, rodziców bardzo potrzebują pomocy z zewnątrz. Wiele mam nie może pozwolić sobie na spełnianie swoich marzeń i potrzeb. Staramy się służyć każdemu z pomocą i wiem ze dla Twojej fundacji przyda się każda kwota za która można pomoc innej kobiecie. Ja osobiście Cię uwielbiam słucham i szkole się cały czas Malgorzata Atelier Queen of Stars

 7. Iza

  Dzień dobry ;)

  Bardzo wartościowy power poniedziałek, warto pamiętać o sile współpracy z innymi osobami i ich markami.

  Tobie Kamila proponowałabym następujące crossy:

  1. Pani swojego czasu – podobna grupa docelowa i tematyka, podobna wielkość społeczności, a jednocześnie trochę odmienne spojrzenie na zarządzanie swoim czasem. Myślę, że przy promocji kursu Maksymalna produktywność wspólny live byłby świetną opcją.

  2. Basia Piasek – wspólna tematyka to oczywiście sprzedaż, podobna grupa docelowa, mogłabyś rozwinąć bardziej tematykę sprzedaży online i w marketingu sieciowym a Basia sprzedaży stacjonarnej i przez telefon

  3. Agnieszka Czajkowska-Wendorff – podobna grupa docelowa, tematyka to wzmocnienie swojej siły psychicznej, jakże ważne przy szkoleniu z asertywności i budowania wewnętrznej siły ;)

 8. Agnieszka

  Cześć Kamila,
  Bardzo wartościowa wiedza jak zawsze. Zajełaś się już dużą rozpiętością rynkową I uważam to za genialne. Moim zdaniem powinnaś sięgnąć do źródła. Mam na myśli czy zastanawiałaś się kto wyprodukował to co nakładasz na talerz? Ile zapłaciłaś za to, a ile otrzymał z tego np. Rolnik? Kupujesz kwiaty do ogrodu, a ile z tego dostała ta osoba co to wyprodukowała. Może te wszystkie osoby nie mają takich zasięgów jak Ty, ale ich praca jest bezcenna. Aż cieżko pomyśleć co by to było gdyby ich nie było. Wspierając ich swoją wiedzą masz też kożyści, bo wiesz co kupujesz I wspierasz ich w ich pracy.
  Dlatego moje propozycje Crossów, to
  1.” bez krowy w Krakowie” robią super robotę. Sprzedaz bezpośrednio od rolnika.
  2. Zielony zagonek. Jak prosto I bez zbędnej Chemie można samemu zrobić środki czystości, oraz jak stosować zioła.
  3. Wytrwala Blog, ma Kurs ” mądre gotowanie w 8 tygodni”
  Pewnie jest dużo więcej takich organizacji, ale wydaje mi się że warto takich ludzi wspierać.

 9. Agnieszka Jaśkiewicz

  1. Madalena_joga, prowadzi warsztaty jogi, namawia do #poczujswojeciało. Ma bardzo oddana społeczność kobiet, które szukaja swojej drogi, równowagi i często wiary w siebie.
  – crossowanie nt. blokad,ktore sa w kobietach by wyruszyć w swoja drogę w zgodzie ze soba-Pani Kamila o tym co w przekonaniach i myślach a Pani Magda-o tym co w ciele . Dla Pani Kamili-możliwość promowania ksiażki a dla Pani Magdy- promowanie medytacji i swoich warsztatów

  2. Olivier Janiak – ma bardzo kobieca grupę odbiorców. Prowadzi ciekawe rozmowy w ramach DeLonghi ‘przy kawie’ . Dla Pani Kamili – możliwość dotarcia do szerszej grupy kobiet i szerzenia idei niezależności i wolności a także promocji Fundacji. Dla Oliviera-promowanie kalendarza dżentelmani w szczytnym celu (to cel krótkookresoey) w okresie światecznym oraz budowanie swojego wizerunku jako mężczyzny wspierajacego rozwój kobiet, dajacego wartość i dzielacego się wiedza i doświadczeniem. Tez mogło by to zaowocować nieoczekiwanym pomysłem na wspólny biznes choćby w ramach Fundacji Kobieta Niezależna.

  3. Agnieszka Hryniewicz-Bieniek, dyrektor Google for Startups-rozmowa o tym czego potrzebuja małe biznesy i jak wspiera je korporacja jak Google, a jak organizacja KRBC. Dotarcie do potencjalnych Klientów a dla Google ciekawe działanie wizerunkowe. Możliwość potencjalnej współpracy cross-szkoleniowej.

 10. Aleksandra Wieremczuk

  Bardzo ciekawe podejście i inspiracja.
  Moimi propozycjami odnośnie osób z kim mogłabyś zrobić crossy to
  1. @Joanna Brodzik Official – Jej konto na IG to 107 tys. osób. Twój to 77,5 tys. Taki cross pozwoliłby na poszerzenie grona odbiorców. Ty Kamila umiesz wyszukiwać w ludziach to co najlepsze, wiesz co jest ważne z punktu widzenia biznesu, więc wiedziałabyś jak wydobyć wartościową wiedzę od Pani Joanny. Pani Joanna to aktorka, reżyserka, która wie jak występować, jak łamać strać przed wyjściem na scenę i wie, jak budować swoją markę. Pani Joanna jest również zaangażowana w różne akcje jak np. pokonać strach. Sama mówi otwarcie o swoich lękach. Pozwoliło by jej promować akcje i dotrzeć do odbiorców, którzy borykają się z problemem lęku. TY mogłabyś trafić do jej odbiorców z misją Kobieta Niezależna. Dla mnie jako odbiorcy korzyścią z takiego projektu była by wiedza odnośnie walki z lękiem, czy to wyjściem na scenę, wystąpieniem czy innymi, które pojawiają się podczas interakcji z drugim człowiekiem.
  2. Drugą marką jest @styloly. Aleksandra Marzęda to blogerka, która pokazuje stylizacje i inspiruje kobiety by lepiej wyglądały. Stworzyła razem z mężem spolską markę torebek i dodatków Pastelier. Ma 170 tys. obserwujących na IG. Historia ich marki i związku jest bardzo ciekawa. Myślę, że zainteresuje Cię jej grono odbiorców. Są to kobiety, najczęściej młode i w dużej mierze z Lubelszczyzny. Obserwuję Cię od kilku lat i wydarzenia organizowane przez RBC i FKN raczej nie skupiają się na tej stronie Polski. Myślę, że poszerzenie grona odbiorców w tej części kraju i przedstawienie im misji kobieta niezależna było by wartościowe. Dla Styloly to również możliwość trafienia do Twojej społeczności ze swoimi produktami. Dla mnie jako odbiorcy korzyścią byłaby wiedza na temat: budowania marki, spełniania marzeń oraz tego jak się ubierać, jak wybrać swój styl, jak się ubierać do pracy.
  3. Trzecia propozycja to blog @mojenawierzchu. Ma na swoim koncie na IG 37 tys. obserwujących. Może mniej obserwujących, ale blog się rozwija. Korzyścią dla obydwu z Was byłoby trafienie do całkiem innych odbiorców. Myślę, że przy okazji mogłabyś trafić osób, które zainteresował by projekt Kobieta Niezależna. Misją bloga mojenawierzchu jest pokazywanie jak mądrze robić zakupy. Twoja społeczność mogłaby nauczyć się więcej, jak podejmować decyzje zakupowe. W dobie rosnących cen i inflacji, musimy jeszcze lepiej podejmować decyzje zakupowe. O tym mówisz w książce Kobieta Niezależna. Dla mnie, jako odbiorcy wartością by była wiedza na temat, jak jeszcze lepiej dokonywać decyzji zakupowych, jak robić zakupy, jak oszczędzać by mieć środki na inwestycje.
  4. To propozycja mojego serca. @Doradcazieleni to raczkujący blog. Jest to studentka ogrodnictwa i członek mojego zespołu. Chce zmienić swoje życie i robić to co kocha, a kocha rośliny i kwiaty doniczkowe. Wiem, że i Ty je kochasz. Mogłabyś zostać jej mentorem. Ona mogłaby spełnić swoje marzenia. Społeczność mogłaby dowiedzieć się więcej o projektowaniu ogrodów i roślinach ogrodniczych.

 11. Martyna

  Uwielbiam !! Niby takie proste, ale tak wiele osób , tego nie robi . Zwłaszcza nie rozmawiają o pieniądzach .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

©2021 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?