Podczas naszych spotkań, pisania książek, nagrywania video dzielę się z Tobą wiedzą, energią oraz doświadczeniem.

Być może robisz wtedy notatki lub zaznaczasz sobie najważniejsze fragmenty. Zawsze zachęcam Cię do tego, ponieważ tylko w ten sposób możesz zapamiętać jeszcze więcej. 

Wróć do swoich notatek, do książek i zastanów się nad swoimi wnioskami raz jeszcze. 

Podziel się ze mną swoimi najważniejszymi lekcjami z naszego ostatniego spotkania. 

Napisz proszę w komentarzu ważne lekcje, które wyciągasz dla siebie i sposób, w jaki chcesz je wykorzystać w swoich działaniach. 

W najbliższy poniedziałek wybiorę 2 najciekawsze,

a Autorzy otrzymają NIESPODZIANKĘ!  

12 miesięczny dostęp do VOD, książkę lub ebooka!


ps. Napisz pod swoimi lekcjami, jakie produkty z oferty mojego sklepu już są u Ciebie :)

 

Teraz przeczytaj kolejny interesujący wpis!

257 komentarzy
 1. Monika

  Moje lekcje:
  – poszerzaj swoje kompetencje ( w trakcie słuchania zapisałam się na studia podyplomowe:)
  – produktywność – skup się, i pracuj intensywnie, wyłącz rozpraszacze.
  Dziękuję!

  Ps. Mam książki „Kobieta niezależna” i „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”

 2. M.

  Cześć :)
  Niezmiernie się cieszę, że Kamila udostępniła prezent w postaci video: „Jak profesjonalnie i świadomie pokierować swoją karierą zawodową?”, w dodatku z NAPISAMI! Jestem zachwycona, że pewne grupy nie zostały zlekceważone i mają możliwość się doskonalić – mam na myśli grupę osób niesłyszących/głuchych. Mam jej książki: „Kobieta Niezależna”, „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” oraz dziennik coachingowy. Dziękuję również za Power Poniedziałki, również z NAPISAMI (tylko nie wiem, czemu części 8 i 9 nie mają napisów? – czekam z niecierpliwością na napisy :))
  Zaznaczam po raz kolejny, że Kamila jest dla mnie naprawdę jedną z niewielu wartościowych osób (nie, nie lubię się podlizywać, ale w dobie Internetu coachów narosło się jak grzybów po deszczu, i jeszcze zraża mnie obłudność „coachów”, ale mniejsza o to).
  A z video wyniosłam więcej niż dwie lekcje, ale najważniejsze z nich to:
  1. Ciągle się ucz, pokazuj siebie (ja na siebie nakładam takie ograniczenia, tylko dlatego, że nie słyszę, ciągle muszę pamiętać by moją słabość przekuć w siłę), rozwijaj się, pokazuj siebie, pokazuj na co Cię stać
  2. Nie pal za sobą mostów, dbaj o dobre stosunki z pracodawcą, z współpracownikami – to niestety to jest bardzo ważne, już widziałam, jak ludzie odchodzili z pracy i w jaki sposób… Dobrze, że Kamila to uświadomiła, niby to jest oczywiste, ale już niewielu o tym pamięta.
  Na koniec: wielkie LIKE za video z napisami! Za wartościowe 90 minut! :)
  Dziękuję :)

  • Karolina Kozielska

   Dziękuję za Twoje lekcje i cieszę się, że korzystasz z filmów oraz dostępnych materiałów.

 3. Aneta

  We wstępie dziękuję ogromnie za możliwość skorzystania z darmowego kursu: „Jak profesjonalnie i świadomie pokierować swoją karierą zawodową?” , gdyż pewnie nie zdecydowałabym się, myśląc że sam fakt pracowania od 12 lat w firmie powoduje, że ja wiele już wiem w temacie, ale po obejrzeniu kursu wiem jak bardzo się myliłam. Lekcji wyciągnęłam więcej niż dwie, ale te najważniejsze dla mnie, które otworzyły mi oczy to informacja, że awansu nie dostaje się przez zasiedzenie (wstyd się przyznać ale już nawet wystosowałam podanie o awans, ze względu na staż pracy, teraz planuję poprzeć to konkretnymi działaniami, które udowodnią że awans mi się należy nie tylko ze względu na staż) a kolejna ważna dla mnie informacja to fakt, że duże znaczenie przy robieniu kariery ma nasz wygląd zewnętrzny (jako osoba otyła mam z tym duży problem i chyba, mimo że zdawałam sobie sprawę, że jest to ważna część postrzegania mojej osoby, otworzyłaś mi oczy jak istotna przy rozwoju zawodowym). Było jeszcze wiele bardzo przydatnych, konkretnych informacji ale na dzień dzisiejszy z tymi dwiema zamierzam się rozprawić. Aktualnie nie posiadam żadnych produktów fizycznych, ale po szkoleniu już zamawiam Dzienniki coachingowe i Kobietę niezależną :) Mam nadzieję, że pomogą mi odnaleźć wewnętrzną drogę do równowagi i realizacji celów. Pozdrawiam Aneta

 4. Maria

  Witam :) obejrzałam własnie i wysłuchałam kursu „Jak profesjonalnie i świadomie pokierować swoją karierą zawodową” i zaczęłam myśleć nad moją pozycją w firmie. Co powinnam zmienić w sobie i w moim podejściu do placówki, w której pracuje i osób, które ze mną współpracują.
  Lekcje jakie wyniosłam z tego kursu to:
  1. Nie można być szarą myszką i pozwalać sobą pomiatać, pozwalać na przestawianie z miejsca na miejsce bo w taki sposób zawsze będę niezadowolona i niczego nie osiągnę. Trzeba mieć swoje zdanie i swoje plany i o nie walczyć. Wtedy jest szansa na dalszy rozwój i awans.
  2. Trzeba być przebojowym- i nie do końca przejmować się tym co inni pomyślą albo o mnie powiedzą jak się zgłoszę do danego projektu czy też powiem własne zdanie na dany temat, a które różni się od opinii większości. Wielu ludzi jest podatnych na opinie innych i nie awansują tylko przez to własnie, że boja się odezwać co za tym idzie działać. Boją się, że zostaną wyśmiani i nie poradzą sobie z krytyką. Przebojowa osoba odwróci krytykę w żart lub swój atut albo po prostu zgodzi się z krytykantem tym samym zbijając Go z tropu i taki ktoś przestaje krytykować bo wie, że nie ma szans zaszkodzić takiej przebojowej osobie.
  Tak więc potrzebna jest siła, zawzięcie, upór, umiejętne stawianie na swoim i czasem dobre poczucie humoru – cięta riposta :-)
  pozdrawiam serdecznie cały zespół RBC :-)
  Marysia Dawindziak
  ps. Posiadam książki: „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” „Kobieta niezależna”+ebook, dzienniki coachingowe, „Ubierz się w kolor” „Jak ubrać się do pracy” -kupuje głównie książki bo je jestem w stanie przeczytać przy mojej gromadce :-)

  • Agata Krzyżanowska

   Dziękujemy Mario za Twoje lekcje :)

 5. Renata

  1. Konkretna optymalna strategia rozwoju swojej kariery – przemyśleć i opracować
  2. CV i list motywacyjny szyte na miarę, jak garnitur
  Kupiłam kurs Kobieta Niezależna online
  Pozdrowienia

 6. Urszula

  Dzień dobry, ja oglądałam tą konferencję w oryginale i już wtedy wniosła ona bardzo wiele w moje życie co obecnie procentuje. Moje lekcje, które już funkcjonują:
  1. Nie oceniać siebie aż tak krytycznie, trzeba próbować, nikt nie pozjadał wszystkich rozumów i może się okazać, że to właśnie ciebie szuka Twój nowy potencjalny pracodawca – wdrożyłam, działa, jeszcze nie dostałam propozycji popartej umową o pracę ale jestem zapraszana na spotkania, pracodawcy są mną zainteresowani, wcale źle nie wypadam a szukam stanowiska z wyższej półki, ponieważ mam spory apetyt :).
  2. Ucz się, podnoś swoje kwalifikacje, może trzeba popracować nad postawą, może trzeba poświecić czas na doskonalenie – to było zawsze dla mnie jasne,
  3.Dodałabym jeszcze – doceniaj siebie, często kobiety ze świetnymi kompetencjami bardzo się umniejszają,
  4. Zachowaj się tak jakbyś sama chciała aby Twój pracownik Cię potraktował, tzn.: jeżeli odchodzisz to kulturalnie i z klasą, bez żalów i trzaskania drzwiami, można merytorycznie i z szacunkiem, tak właśnie zamierzam.
  5. Cierpliwie dąż do celu, czasem to wymaga czasu, czasem proces rekrutacyjny trwa długo, czasem nauka nowych umiejętności potrzebuje czasu, języka nie poznamy w jeden miesiąc ale trzeba ustalić co potrzebujemy i uzupełniać to konsekwentnie i bez kombinowania.
  Nie ma innej drogi, osobiście nie mam nikogo kto mógłby mi cokolwiek załatwić, idę przez życie zawodowe sama i sama buduję swój potencjał ale to bardzo dobrze tak naprawdę, bo wiem, że sama dam sobie radę, lepiej lub gorzej ale dam.

  • autor
   Martyna Kurek

   Urszulo, gratuluję zmian i lekcji jakich z nich wyciągasz!

   Mam dla Ciebie upominek, ebook ,,Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”.

   Owocnego czytania i wykonywania zadań!

   PS Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 7. Kasia

  Droga Kamilo,

  Przyznam, że prezent „Jak profesjonalnie i świadomie pokierować swoją karierą zawodową?” jest moim pierwszym kursem jaki u Ciebie odbyłam. Jedno video wystarczyło aby załatwić mi cały wieczór przemyśleń.
  Najważniejsza lekcja jaką zapamiętałam: warto mierzyć wysoko – nie możemy całe życie godzić się z pracą taka jaka jest, „ważne żeby się jakoś utrzymać”. A gdzie są ambicje? Kiedy przyjdzie czas na realizowanie marzeń? Czy warto pracować 40 lat aby później dostawać 40% tego co się zarabiało? Poza tym świat idzie do przodu. Ludzie cieszą się z kas samoobsługowych – bo szybciej, bo łatwiej i mniejsze kolejki- a Pani Halinka właśnie straciła pracę ponieważ na kasie nie ma już dla niej miejsca. I co dalej? Warto wspinać się po szczeblach do góry. A co jeśli Pani Halinka po wielu latach pracy ma kwalifikacje potrzebne do pracy jako kierownik sklepu? Musi to tylko pokazać ;)

  Druga ważna lekcja: kończ wszystkie swoje projekty. Odebrałam to nie tylko w kontekście biznesowym. Zrozumiałam jak wiele niezakończonych spraw ciąży na człowieku. Jak wiele rzeczy blokuje nas aby poruszyć się do przodu. Czasami działanie kończy się tylko na planowaniu i wszelkie sprawy odkładamy na później. Zamierzam wszystko dopiąć do końca, wyrzucić z głowy i zrobić miejsce na nowe, produktywne działania.

  Pozdrawiam Cię i ściskam gorąco – tym razem online ale w przyszłości już na żywo.

 8. Magdalena

  Dzień dobry,

  Kamila, bardzo dziękuję Ci za możliwość uczestniczenia w szkoleniu, to niezmiernie pomocne, zwłaszcza teraz kiedy w moim życiu następują zmiany.. pracy..

  Moje 2 lekce wydają się być bardzo klarowne i proste.
  Po pierwsze: do pracy idziesz PRACOWAĆ, więc wykorzystaj swój czas w pracy maksymalnie na pracę. Właśnie po to tam idziesz, na wszystko jest czas, na pracę też, więc w pracy pracuj a relaksuj się poza nią. Nie da się efektywnie robić 5 rzeczy w jednym czasie..
  Lekcja nr 2 to taka, że to w jaki sposób zamykasz drzwi poprzedniej pracy, pozwala Ci otworzyć drzwi do kolejnej. To kluczowa postawa, która nie tylko świadczy o tym, jakim jesteś pracownikiem ale też jakim jesteś człowiekiem. To świadectwo, które Ty sam wystawiasz sobie żegnając się z pracodawcą. Ja wyznaję zasadę: traktuj innych tak, jak sama chciałabyś być traktowana.

  Kamila, raz jeszcze jestem Ci wdzięczna za kolejne szkolenie, dzięki któremu rozwijam się, pracuję nad sobą, ale też bardziej Cię poznaję. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że piszę do Ciebie po imieniu.
  Z pozdrowieniami,
  M.

 9. Anna

  Witaj Kamilo,
  Przede wszystkim dziękuję za inspirujące i wyczerpujące szkolenie. Dzięki niemu zdałam sobie sprawę z kluczowych spraw, a mianowicie spojrzenia na karierę od strony pracownika i pracodawcy. Umocniło mnie ono w przekonaniu, że mój los jest w moich rękach, co nie oznacza, że wyłącznie w moich, gdyż nikt nie jest samotną wyspą. Niemniej jednak dzisiejsze szkolenie dało mi asumpt do tego, ażeby walczyć o siebie i podnosić wciąż swoje kompetencje. I to co zostało powiedziane – sukces to ciężka praca każdego dnia, z ponoszeniem konsekwencji. Ponadto uświadomiłam sobie, że trzeba patrzeć na siebie a później na cały zespół i globalnie na całą firmę. Bycie „Matką Teresą” jest dobre, ale nie zawsze popłaca. I co jeszcze budowanie swojego wizerunku, to jest następna wartość i lekcja do przyswojenia! I co najważniejsze odpowiednie zarządzanie czasem, to klucz do osiągania sukcesu, systematyczność i konsekwentność!
  Serdecznie dziękuję!!!

  • Agata Krzyżanowska

   Dokładnie tak Anno! Dziękuję za Twoje lekcje :)

 10. Magdalena

  :) 1.karierę się planuje,
  2. przez zasiedzenie się nie awansuje

 11. Kasia

  Moje dwa najważniejsze wnioski z konferencji to: praca nad zarządzaniem sobą w czasie oraz rozwój konkretnych kompetencji.
  W związku z powyższym zaczynam działać nad zwiększeniem swojej produktywności, lepszą organizacją pracy oraz uzupełnieniem wiedzy w zakresie aktualnych przepisów prawnych tak by stać się specjalistą.

 12. Ania

  Dziękuję za inspirujący webinar, uświadomił mi on wiele kwestii z mojego życia zawodowego. Jestem w trudnym a może kluczowym dla swojej kariery momencie życia – po urodzeniu dziecka i urlopie wychowawczym muszę podjąć decyzję – co dalej?W jakim kierunku chcę się rozwijać? Dwie najważniejsze lekcje z tego szkolenia to fakt, że nie wiem jakie jest moje wymarzone stanowisko pracy a druga jak najszybciej muszę opracować strategię działania i określić do czego zmierzam?! Tak wiem, muszę to zrobić jak najszybciej :-) Posiadam dziennik coachingowy i dostęp do dzisiejszego szkolenia, nic ponadto.

  • Agata Krzyżanowska

   Aniu, wykorzystaj tą wiedzę odpowiednio i sięgaj po więcej!
   Pracuj z Dziennikiem, z nim dzieją się cuda :)
   Trzymam kciuki!

 13. Ela

  Kamilę odkryłam niedawno, jakieś 2 m-ce wcześniej. I czuję wewnątrz że będzie to przygoda mojego życia i wszystko się zmieni i będzie o wiele lepiej.
  Trudno wskazać tylko dwie lekcje życia, bo od Kamili uczę się non stop czegoś nowego. Początek to był kurs online Kobieta Niezależna, następny krok książka o tym samym tytule, kolejna fascynująca lektura to Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale i teraz rewelacyjny kurs gratis odnośnie awansu. I to dopiero początek, gdyż już zapisałam się na szkolenie Kobieta Niezależna w listopadzie w Warszawie :) nie mogę już doczekać, żeby osobiście zobaczyć tą wspaniałą kobietę, która rozbudza w nas to co najlepsze.
  To co najważniejsze na chwilę obecną:
  1. Działaj tu i teraz, bo nikt nie zrobi tego za Ciebie. Bądź zuchwała. Bądź proaktywna.
  2. Walcz o swoje marzenia, tylko od Ciebie zależy czy je osiągniesz.
  Polecam od pewnego czasu Kamilę i jej książki, szkolenia dla swoich koleżanek które również zasługują na to aby czerpać z życia jak najwięcej. I to działa :) na szkoleniu w Warszawie wybieramy się już we trzy :) a może będzie nas jeszcze więcej.
  Do zobaczenia :)

  • Agata Krzyżanowska

   Ela, dziękuję za Twoje lekcje i do zobaczenia w Warszawie :)

 14. Kinga

  Witam serdecznie. Moja odpowieć będzie szybka i zwięzła. Pierwsza lekcja to taka,że w pracy mam tylko pracować i skupiać się wyłącznie na niej i na określonych zadaniach. Druga to bycie stale proaktywną. Będę sumiennie wdrażać.

 15. Katarzyna

  Witaj Kamilo
  Bardzo cieszę się, że trafiłam na Twoją stronę i mogę zapoznać się z materiałami, które opracowujesz.
  Jestem akurat w trakcie poszukiwania pracy i bardzo przydał mi się twój wykład.
  Wypisać dwie ważne lekcje to mało w porównaniu do zakresu tematyki, który poruszasz.
  Najważniejsze lekcje dla mnie skoro mam wybrać dwie to proaktywność już podczas rekrutacji która jest naszym asem w rękawie jeżeli nie spełnia się wszystkich kryteriów. Teraz zdaje sobie sprawę że moja dobra strona która jest skrupulatność w tym wypadku stała się wadą, ale popracuję nad tym.
  Drugą lekcją jest to, że awansu kariery nie zdobędzie się przez zasiedzenie. Myślę że zdawałam sobie z tego sprawę gdzieś głęboko, ale dobitnie wyciągnęłaś to na pierwszy plan.
  Dziękuję jeszcze raz. Jestem bardzo zmotywowana

  • autor
   Martyna Kurek

   Katarzyno, cieszę się, że video Cię zmotywowało i wyciągnęłaś z niego lekcje!

   Mam dla Ciebie upominek, ebook ,,Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”.

   Owocnego czytania i wykonywania zadań!

   PS Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 16. Karolina

  Dla mnie najważniejsze co wyłapałam w kursie były informacje o tym, że to w moich rękach leży moja wartość. To ja mogę dodać sobie wartości na rynku pracy poprzez doskonalenie siebie i będzie to dla mnie najcenniejsza inwestycja, jak również to że mój pomysł na biznes odważny, oryginalny i unikatowy nie musi zyskać akceptacji tych osób, które są wokół mnie, ale najważniejsze jest to, abym ja wierzyła, że mogę odnieść sukces i robiła co w mojej mocy, aby mój pomysł zrealizować.

 17. Ania

  Witam!
  Przede wszystkim dzięki prezentacji uświadomiłam sobie, że w pracy staram się być przede wszystkim człowiekiem. To mnie ucieszyło, bo znaczy, że moja kariera zawodowa jak do tej pory idzie w dobrym kierunku :)
  Ale lekcje jakie z niej wyciągnęłam to:
  1. Przez całe swoje życie trzeba się rozwijać i podnosić kompetencje, bo tylko tak jesteśmy w stanie osiągać cele.
  2. Być uczciwym wobec siebie, własnych umiejętności i postaw, ale również wobec innych. Dbać o własny interes zawsze z zachowaniem szacunku do otaczających nas ludzi i współpracowników.
  Dziękuje za umożliwienie mi podnoszenia swoich kompetencji w tym kierunku.

 18. Agnieszka

  Cześć moje dwie lekcje to sytuacja, w której musiałam sobie odpowiedzieć na pytania co osiągnę, dzięki wymarzonej pracy/stanowisku, co stracę i jaką cenę zapłacę. Przyznam, że jestem w momencie gdzie celuję dość wysoko i mam świadomość, że cena awansu może być bardzo wysoko zważywszy na okoliczności. Są nimi 3,5 letni syn oraz 3 miesięczna córka, a także awans mojego męża. Druga lekcja to taka, że nigdy nie planowałam budżetu na edukację. Książki kupowałam spontanicznie, z polecenia lub aktualnej potrzeby rozwoju. Szkolenia odbywałam z ramienia pracodawcy, bo miałam taką możliwość. Przeglądając ofertę szkoleń, w zakresie który mnie teraz interesuje, są to szeroko rozumiane social media, trochę zaskoczył mnie poziom cenowy. Z perspektywy jednostki i prywatnych funduszy wygląda to przerażająco. Dlatego czas zacząć uwzględniać takie koszty, aby móc sięgać po więcej. A tak na marginesie zainspirowałam się Twoim wystąpieniem. Postanowiłam wysłać list motywacyjny w formie video. Przeraża mnie to, w sensie już sam proces nagrywania i gadania po angielsku do telefonu, ale wiem, że musze to zrobić. Pokonywanie słabości i ciągłe wychodzenie ze strefy komfortu to w moim odczuciu jeden krok bliżej do awansu. Więc życzę sobie i innym Niezależnym, aby dostały wymarzony awans, albo przynajmniej więcej kasy ;)

  • Agnieszka

   P.S. Mam i używam dziennik coachingowy oraz kurs online kobieta niezależna.

   Pozdrawiam
   Agnieszka

 19. Marta

  Wysłuchałam z uwagę wystąpienia Kamili. Moje 2 lekcje to:
  1. Mierz wysoko. Rób to czego najbardziej się boisz. Zbuduj strategię jeśli prowadzisz firmę na przynajmniej 5 lat do przodu, jeśli rozwijasz karierę zawodową wspinaj się krok po kroku po jej szczeblach dbając i rozwijając kompetencje.
  2. Pracuj wtedy kiedy masz pracować. Usuń wszelkie „czaso-umilacze” i „czaso-rozpraszacze” na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Kontroluj i zarządzaj budżetem jaki posiadasz. Inwestuj w siebie i w swój rozwój.

 20. Małgorzata

  Dzień dobry, moje dwie lekcje będą dość banalne jednakże jakie ważnie i zapomniane. Jestem osobą bardzo empatyczną, stąd też moja duża wrażliwość na emocjonalność świata. Będąc dzieckiem dużo czasu spędzałam czas ze swoją Babcią, która była dla mnie jedną z ważniejszych osób w moim życiu. Bardzo lubiłam jak opowiadała mi o czasach wojny. I mimo, że tyle złego w tamtych czasach się zadziało moja Babcia zawsze powtarzała jedną prawdę, z którą idę przez życie :
  1 ) Zawsze bądź człowiekiem ze wysoką kulturą osobistą, szanuj.
  Bardzo dobrze to zdanie opisuję sporą część szkolenia. Moim zdaniem w dzisiejszych czasach wtedy, kiedy mamy dosłownie wszystko pod nosem, a wychodzenie z problemów, długów jeszcze nigdy nie było tak łatwe, duża część osób podchodzi do życia z pewną nie powagą. Wychodzą z założenia, że to co mają jest na wieki, nie muszę się starać, bo jedzenia nigdy w historii ludzkości nie było tak dużo, i tak taniego i łatwo dostępnego, oraz rozwój medycyny pozwala na korzystanie z przyjemności bez konsekwencji. Gdzieś ta granica się zatarła usypiając naturalne instynkty zachowawcze człowieka.
  Drugą moją lekcją jaką wyniosłam z Pani Webinarium, to jest coś co doświadczyłam na własnej osobie. Wracając do mojej Babci, często mi opowiadała jak żałuje iż posiada tylko kilka klas podstawówki, że dziękuję Bogu, że nauczyła się chociaż czytać, pisać i liczyć. Wybuchła wojna i nie miała jak kontynuować nauki, książki były niedostępne. Ja po przez to że wpadłam w nieodpowiednie towarzystwo swego czasu w prawdzie nie skreśliło mnie z tego żeby zdać maturę, lecz dwa podejścia na studia skończyły się totalną katastrofą. Z mojej winy bez walki bez szukania alternatyw po prostu się poddałam. Dziś mam plan, lecz z racji ograniczeń finansowych o zobowiązań potrzebuję czasu.
  Więc lekcja kolejna lekcja to
  2 ) Kompetencje- aby móc w pełni i ze spokojem wykonywać swoją wymarzoną pracę.
  Dziękuję
  Małgorzata

  • Agata Krzyżanowska

   Małgorzato, dziękuję za Twoje lekcje i wierzę , że nabędziesz odpowiednich kompetencji by móc wykonywać pracę, o której marzysz!
   Trzymam kciuki :)

 21. Justyna

  WitaJ Kamilo, witajcie koleżanki i koledzy,

  Zastanawiałam się nad wszystkimi lekcjami jakie usłyszałam, jakie stały się kluczowe dla mnie. Mogłabym przepisać twoje książki, cytować videoblogi. Było ich bardzo dużo.
  Ja również rozpoczęłam kurs Mastera i jestem dopiero po dwóch szkoleniach ” Zbuduj swoją wew. siłę” i ” Kobieta niezależna” i po lekturach twoich książek.

  Jakie są moje najważniejsze lekcje z naszego ostatniego spotkania? Dwie.

  1.Gdy pierwszego dnia przyszłam na szkolenie o budowaniu wewnętrznej siły, byłam wewnątrz pusta, jałowa, rozczarowana i wypalona . A gdy na drugi dzień pod koniec poprosiłaś byśmy w grupach podsumowali to szkolenie powiedziałam moim kompanom i teraz też to powtórzę:
  Wczoraj rano byłam pusta, zakompleksiona wypalona i nie widziałam w sobie odpowiedzi na pytania w ćwiczeniach jakie mieliśmy robić, a dziś wychodzę z zasianym ziarnem. Mam nadzieję że okażę się żyzną glebą i wykiełkuje i wyrośnie ze mnie piękna i niezależna mentalnie i finansowo kobieta.

  2. A drugie to bardzo gorące podziękowanie Angie, za jedno kluczowe dla mnie zdanie:
  „Od tego szkolenia wszystko się zaczęło”!
  Ono mi dało wiarę- niezbędną do pracy nad sobą,
  nadzieję- do zdobycia moich szczytów,
  i miłość – bo czas bym też pokochała siebie i o siebie zawalczyła.

  Dziękuję Wam serdecznie i jestem głodna kolejnej wiedzy na kolejnych szkoleniach.

  • Agata Krzyżanowska

   Justyna, dziękuję za Twoje lekcje.
   Życzę Ci, aby z ziarna wyrosła piękna, mocna i pewna siebie kobieta, która z odwagą zrealizuje wszystkie swoje marzenia i cele!

 22. Olga

  Rozpoczęłam kurs Mastera. Ze wszystkich materiałów, które przerobiłam do tej pory, ze wszystkich przeczytanych książek i przesłuchanych nagrań, najważniejszą dla mnie lekcją jest ZAMIENIAJ NIEDOOKREŚLONE PLANY I MARZENIA NA CELE DO REALIZACJI. Mimo, iż to zdanie słyszałam już wiele razy, dopiero w trakcie szkoleń Kamili dotarło mnie z pełną mocą, i z pełną mocą przystąpiłam do jego realizacji. Wszystkie inne lekcje, które zapisuję w zeszycie, są uzupełnieniem i podpowiedzią, jak przekuć to jedno stwierdzenie w czyn.

  Moim najważniejszym celem życiowym w tej chwili jest zmiana zawodu i zbudowanie siebie od nowa w nowej branży i nowej pracy. Daję sobie na to 2-3 lata. Za tą decyzją idą wszystkie kolejne, które z tłukących się po głowie myśli, po kolei zamieniam na cele, i po kolei je realizuję.

  Nie określiłam jeszcze konkretnie nowego zawodu, który chciałabym wykonywać. Żeby to zrobić, muszę najpierw przepracować wiele spraw z przeszłości, oczyścić głowę z destrukcyjnych myśli i ponownie określić swoje zasoby oraz kompetencje, które potrzebuję zdobyć. Pracuję z terapeutką, przerabiam kurs Mastera, wykonuję ćwiczenia, czytam książki i buduję siebie na nowo. Coraz trudniej jest mi wykonywać moją aktualną pracę, ponieważ nie sprawia mi już żadnej przyjemności. A kilkunastogodzinny dzień pracy w chaosie (na który nie mam wpływu) powoduje, że czuję się coraz bardziej wypalona i nieszczęśliwa. Kurs Kamili pozwolił mi znaleźć przynajmniej częściową motywację do wykonywania aktualnych obowiązków. Potrzebuję czasu na przygotowanie się do zmiany zawodu oraz zbudowania większej poduszki finansowej, więc obecną pracę traktuję jako stan przejściowy, co pozwala mi się mniej frustrować. Potrzebuję również zwiększenia efektywności, żeby wygospodarować czas na przygotowanie się do tej największej życiowej zmiany. Mocno ograniczyłam pożeracze czasu (blokady na FB i portale plotkarskie miałam już wcześniej, zrezygnowałam za to całkowicie z seriali) i intensywnie wdrażam łączenie zadań (nagrań z Mastera słucham biegając, gotując obiad, farbując włosy i biorąc prysznic ;)). Pozwoliłam sobie również na cały weekend bez komputera, który poświęciłam na przeczytanie „Zasługujesz na sukces” i zrobienie WSZYSTKICH ćwiczeń z książki. Przy okazji, z rozmachu wypisałam wszystkie zajęcia, którymi się zajmowałam przez ponad 10 lat pracy zawodowej i pozazawodowej oraz kompetencje, które w tym czasie zdobyłam. Traktuję to jako bazę do budowy mojej nowej ścieżki kariery. Powoli, bo powoli, ale zaczynam również zrzucać balast niezałatwionych spraw :)

  Najtrudniejszą dla mnie zmianą, przynoszącą jednocześnie najbardziej szokujące rezultaty, jest wprowadzenie do życia sportu, który pozwala mi oczyszczać głowę z całodziennej gonitwy myśli i ciało z nadmiaru stresu oraz przełamywać kolejne bariery psychiczne i przesuwać granicę „dalej nie dam rady”. Odkryciem mojego życia stały się góry. Tam nie ma miejsca na zatrzymanie się w połowie drogi i stwierdzenie „dalej nie idę, poddaję się”. Albo wejdziesz i zejdziesz, albo… W górach nie ma miejsca na to drugie „albo” ;) Możesz jedynie zmodyfikować plan, i nie wejść na szczyt, który tego dnia okazał się za trudny. Zmieniasz wtedy drogę, schodzisz na dół i lepiej przygotowujesz się do kolejnego wejścia :)
  Za cel na ten rok postawiłam sobie Babią Górę (w przeciwnym wypadku, myję znajomym wszystkie okna w kamienicy na następną Wielkanoc ;)). Od października zeszłego roku wydeptałam więcej ścieżek i zdobyłam więcej szczytów, niż niejeden człowiek przez całe życie, i do końca roku zamierzam utrzymywać tempo :) Królową Babią planuję na czerwiec-lipiec, a po głowie coraz głośniej zaczynają tłuc się Rysy…

  Do końca tego roku postanowiłam również nauczyć się biegać i wprowadzić bieganie i sport na stałe do grafika zajęć. To jest największe wyzwanie mojego życia ;)
  Realizacja – Od miesiąca raz w tygodniu chodzę na fitness, uczę się biegać (wychodzę 2x w tygodniu, od stycznia wydłużyłam czas z 1 do 4-5 minut ciągłego biegu) i myślę, że jeszcze w tym roku przebiegnę swój pierwszy, organizowany bieg :)

  Efekty:
  Bieganie i chodzenie po górach niesamowicie poprawiają kondycję.
  Lepsza kondycja daje możliwość przebywania coraz dłuższych szlaków i zdobywania coraz wyższych szczytów.
  Każda kolejna wyprawa otwiera okno na nowe horyzonty i zwiększa mój apetyt na kolejne pasma górskie.
  Z każdej kolejnej wyprawy wracam mniej zmęczona.
  Każda kolejna wyprawa oczyszcza umysł i ciało, dając energię do rozpoczęcia kolejnego tygodnia pracy.
  Każdy kolejny tydzień pracy składa się na kolejny miesiąc.
  Każdy kolejny miesiąc to kolejne przeczytane książki i odsłuchane nagrania.
  Każda przeczytana książka i przesłuchane nagranie to nowe lekcje, wnioski i możliwości wprowadzania ulepszeń.
  Każdy kolejny miesiąc to większa poduszka finansowa.
  A większa poduszka finansowa przybliża mnie do życiowej rewolucji :)

  • Kamila Rowinska

   Olga, fantastycznie czyta się , jak pieknie wdrażasz działania! Gratuluję!

  • Agata Krzyżanowska

   Olga, dziękuję za Twoje lekcje! Wspaniale wyrażasz siebie i niesamowicie wdrażasz działania, tak trzymaj!

   Mam dla Ciebie upominek, ebook ,,Jak stworzyć pierwszy biznes”, może być dla Ciebie pomocny podczas przyszłych zmian zawodowych ;)

   Owocnej lektury!

   Sprawdź skrzynkę email, ponieważ masz wiadomość od zespołu RBC.

   • Olga

    Super, bardzo dziękuję! :)

 23. Sylwia

  Kilka miesięcy temu zakupiłam swoj pierwszy kurs online na stronie https://rowinskabusinesscoaching.com pod tytułem „kobieta niezależna „ zaraz po nim wykupiłam dwa kolejne o budowaniu wewnętrznej siły i zarządzaniu czasem. Właśnie te kursy miay ogromny wpływ na moje życie i pewnie wiele osób zauważyło ze coś się zmieniło ze nie ulegam już tak łatwo innym, ze mam pełna kontrole nad moim życie, staram się planować wiele rzeczy stawiam sobie ambitne cele i choć czasem ktoś mówi mi to się nie uda ja wiem ze się uda, bo przecież on mierzy mnie swoją miarę, a ja mam swoją której nie zamierzam zaniżać. Po szkoleniu i przeczytaniu książek p. Kamili wprowadziłam wiele zmian choć jeszcze kilkanaście przede mną, najgorsza będzie chyba lekcja z podziałem obowiązków, wiem ze za dużo biorę na siebie ale mam wrażenie ze jeśli czegoś nie zrobię sama to ktoś zrobi to złe – ta lekcje z szkolenia muszę przerobić jeszcze raz :)
  Ale co najważniejsze nauczyłam się planować swój budżet, nie daje ponieść się już emocja, nie kupuje pod wpływem chwili, udało się spłacić dwa drobne kredyty i zacząć odkładać na lepszy samochód, wyszłam przed szereg ! W końcu ! Z tego jestem dumna i choć ktoś powie ze to nic takiego to ja wiem ze dla mnie to dużo ! Obecnie wypełniam dziennik coatchingowy i uczę się samodyscypliny oraz systematyczności w dążeniu do celu, wiem Ze nie jest łatwo ale gdy pojawiają się trudności to wiem ze dam im radę !
  Już w czerwcu spotkamy się w Warszawie na szkoleniu „mistrz sprzedaży” ! Nie mogę się już doczekać ❤️

  • Agata Krzyżanowska

   Sylwia, gratuluję zmian i lekcji jakich z nich wyciągasz!

   Mam dla Ciebie upominek, ebook ,,Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”.

   Owocnego czytania i wykonywania zadań!

   PS Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 24. Justyna

  W marcu zakupiłam szkolenie online Kobieta niezależna.
  W weekend obejrzałam ostatnią część szkolenia i wywiady z prawnikiem.
  Bardzo dziękuję za zebranie takiej wiedzy w jednym miejscu. To otwiera oczy. Wydaje mi się, że zawsze rozsądnie podchodziłam do swoich finansów, ale pokazane w szkoleniu rozwiązania niesamowicie ułatwiają zarządzanie moimi finansami.
  Wszystkie ćwiczenia przerobiłam, chociaż przyznaję, ze niektóre były ciężkie.
  Już w trakcie przerabiania szkolenia zdecydowałam się na szczerą rozmowę z moim przełożonym (pracuję na etacie). Okazało się, że to wcale nie takie straszne. Ustaliliśmy pewne zasady, które odpowiadają obu stronom i jesteśmy na etapie uzgadniania co jeszcze możemy zmienić żebym i ja była zadowolona z pracy, i mój szef był zadowolony z mojej pracy i jej efektów.

  Osobiście będę namawiać kobiety, które znam to przeczytania „Kobiety niezależnej”. U mnie od tego zaczęła się przygoda z Kamilą.

  Dziękuję, bo już zmieniłam część swoich nawyków i lepiej zarządzam swoim czasem. Mocno wierzę, że to dopiero pierwsze efekty. Przede mną jeszcze sporo pracy, ale warto ją wykonać.

  • Agata Krzyżanowska

   Justyna, gratuluję Ci zrobienia jednego z pierwszych kroków. Gratulacje!
   Życzę Ci odwagi do realizacji Twoich celów i marzeń! :)

 25. Joanna

  Z ostatniego spotkania , czyli szkolenia w Warszawie „Zbuduj swoją wewnętrzną siłę” wyniosłam tak wiele , że normalnie góry przenoszę :) Zmieniło ono bardzo wiele we mnie , może też dlatego że odbyło się w czasie w którym bardzo potrzebowałam lekcji , które usłyszałam. Poniżej kilka z nich :
  1. Jeśli ciągle będziesz się bała to w końcu się wykończysz i niczego nie osiągniesz.
  2. Może przeszłość wpływa na przyszłość , ale niemożna do końca życia jej rozpamiętywać , trzeba się uporać i żyć a nie biadolić nad tym co wydarzyło się kiedyś !!!
  3. Ludzie nie są skomplikowani … mają te same problemy tylko czasem żeby je rozwiązać musi sie nimi zając specjalista
  4. Człowiek jak chce sobie znaleźć problem to zawsze znajdzie
  5. Nasze życie to suma treningów i testów .
  6. Przestań marzyć o sukcesie , zacznij na niego ciężko pracować .
  7. Dobry związek to taki , w którym gramy w tą samą grę . Nie można nikomu narzucić swojej gry bo to się nie uda .
  8. Jako rodzice zachowujemy się najlepiej jak potrafimy w danym momencie . Prawdopodobnie popełniamy masę błędów dlatego pretensje do rodziców są czymś naturalnym , ale niema co przez całe życie iść w poczuciu krzywdy, to nie zbuduje naszej przyszłości .
  9. Porównuj siebie tylko z sobą z przeszłości !!!
  10. Życz ludziom dobrze .
  11. Nie tłumacz się nikomu ze swoich decyzji , niech inni pozwolą żyć Ci swoim życiem . Możesz mieć inne zdanie w każdym temacie .
  12. Naucz się rzeźbić z tego co masz .
  13 Pomagaj najbliższym spełniać ich marzenia nawet jeśli czasem jest Ci z tym nie po drodze .
  14. Honor to jedyne co mam zawsze
  15. Stres to strach
  16. Akceptuj i odpuść
  17. Nie bądź dziewczynką , która siedzi przy oknie i marzy . Walcz !!! Mamy jedno życie zacznij więc spełniać swoje marzenia
  18 . Nawet jak Ci nie wychodzi to próbuj i miej satysfakcję ze swoich działań ,
  19. Dbanie o siebie to nawyk , na który zawsze znajdzie się czas .
  20. Jeśli jest coś co musisz robić i nie masz na to wpływu to pomyśl o tym pozytywnie .
  21.Na szczyt nie idą nogi , tylko serce i głowa !!!
  22. Najgorzej zachowujemy się wtedy gdy jesteśmy najsłabsi . Jeśli ktoś Cię ” dociska ” to znaczy że jest „mały” i robi to ze strachu.

  Od szkolenia minął miesiąc , a ja tyle zmieniłam w pracy i życiu osobistym , że już nie mogę doczekać się kolejnych szkoleń i kolejnych zmian :)

  • autor
   Martyna Kurek

   Joanno dziękuję za Twoje lekcje. Wspaniale, że wrażasz swoje lekcje i wyciskasz ze szkolenia 100%, tak trzymaj!

   Mam dla Ciebie upominek, ebook ,,Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”.

   Owocnej lektury!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 26. Magdalena

  Moje najważniejsze lekcje po szkoleniu „7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie”:
  1. Wszystko, co robię, robię na 100 %.
  2. Rzeczy zajmują tyle czasu ile na nie przeznaczamy.
  3. Wykonując pracę stawiam na najlepszą jakość jaką jestem w stanie osiągnąć w najkrótszym czasie, w jakim jest to możliwe.
  4. Wszyscy mamy tyle samo czasu, ale nasz czas jest ograniczony.
  5. Jeśli nie masz swojego celu, to realizujesz cel kogoś innego.
  6. Cel jest zawsze pójściem pod górkę. Z dużym plecakiem ciężko się idzie.
  7. Im więcej mam rozpoczętych, rozbabranych spraw, tym wolniej się poruszam w kierunku przyszłości. Tym więcej mnie zatrzymuje i rozprasza.
  8. Zamykam sprawy z przeszłości, zrzucam balast.
  9. Im mniej mam, tym jestem szybsza.
  10. Jeśli mam coś do zrobienia, robię to od razu. Zawsze zaczynam od najważniejszych rzeczy.
  11. Przeciwnika atakuje się o świcie.
  12. Usuwam wszystkie rozpraszacze, które zabierają mój czas, powiadomienia z poczty, facebooka, wypisuję się regularnie z newsletterów, które nie są mi już przydatne.
  13. Łączę swoje działania, zwiększając w ten sposób efektywność i zyskuję dodatkowy czas.
  14. Wszystkie spotkania, rozmowy telefoniczne, działania planuję z wyprzedzeniem.
  15. Jeśli będziesz super kontrolującą osobą, żeby było tak jak chcesz, to zabraknie Ci życia na to co chcesz.
  Trening „7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie” był dla mnie jak sesja coachingowa. Zobaczyłam jak wiele w moim życiu już się wydarzyło do dnia dzisiejszego, zaplanowałam swoją przyszłość na najbliższe 30 lat, w ciągu 5 dni od szkolenia moje cele nabrały rozpędu jak nigdy dotąd. Wiem konkretnie, czego chcę i najważniejsze – zyskałam czas na odpoczynek i dla rodziny, która jest dla mnie najważniejsza w życiu.
  Za mną jest również jest szkolenie „Kobieta niezależna” . Przede mną, na liście moich marzeń -szkolenie Asertywny Rodzic – Partner – Manager – chcę nauczyć się stawiania granic, a następnie swoje dzieci, aby żyły tak jak one chcą, a nie jak pragną inni.
  W mojej biblioteczce znajduje się:
  1.Dziennik coachingowy: 365 pytań od Twojego coacha.
  2. Kobieta niezależna.
  2. Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale (książka i DVD).
  3. Zasługujesz na sukces.

  Dziękuję za wszystkie cenne lekcje.

  • autor
   Martyna Kurek

   Magdaleno gratuluję lekcji i natychmiastowego wdrożenia.

   Mam dla Ciebie upominek, audiobooka ,,Zdobądź swój szczyt” bit.ly/ZdobadzSwojSzczytRBC

   Owocnego słuchania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 27. Ania

  Droga Kamilo
  Nawet nie wiem jak Ci dziekowac za to ze jestes, za to ze dzielisz sie swoimi doswiadczeniami,pogladami i wiedza.
  Dzieki Twojemu szkoleniu czuje ze wraca do mnie kobiecosc, wiara w siebie i w to ze da sie to wszystko ogarnac. Wreszcie czuje potrzebe wziecia odpowiedzialnosc za swoje zycie- fantastyczne uczucie.
  I najwazniejsze dzieki temu ze Ty uczysz mnie, ja zadbam o to aby moja coreczka umiala wiecej niz tylko tluc kotlety :)
  Mega Wielkie Dziekuje

  • Agata Krzyżanowska

   Cieszę się Aniu, że masz takie przemyślenia :)
   Powodzenia !

 28. Amd

  Lekcja #1 Obiecujac sobie cokolwiek zawsze dotrzymuje slowa
  Lekcja #2 Przez pierwszy tydzien po szkoleniach bezposrednio zapisuje sobie w kalendarzu swoj tydzien pracy aby spradzic swoja efektywnosc w dzialaniu oraz aby w koncu szczerze skonfrontować sie ze swoimi dzialaniami

 29. Ania

  Dziękuję serdecznie za wyróżnienie :)

 30. Ania

  Dla mnie ważny był rozdział o zarządzaniu finansami, mianowicie, że jesli nie kontroluję swoich emocji, to nigdy nie będę mieć dużo pieniędzy, Poza tym, nie powinnam kupować dużo stosunkowo tanich rzeczy, które mi nie są potrzebne i nie powinnam kupować czegoś, za co nie stać mnie zapłacić gotówką. Zależało mi na jednym szkoleniu i zdecydowałam oddać sukienkę, którą kupiłam wcześniej, bo stwierdziłam, że wiedza, którą mogę nabyć, może mi się bardziej przydać. Przed zakupem kursu Kobieta Niezależna byłam na pokazie i wzięłam m.in. garnki. Szkoda, że nie miałam styczności z materiałami Kamilii wcześniej, bo z tą wiedzą nie popełniłabym tego błędu. Minął termin oddania ich, ale w nadchodzacym tygodniu postaram się jeszcze poszukać pomocy w tej kwestii. Złapałam się na tym, że będąc w drogerii mam ochotę na fajny perfum na promocji, ale potem powiedziałam sobie, że kupię sobie go w nagrodę, jak dostanę lepszą pracę, jak będzie mnie na niego stać. Dostałam ofertę od RBC z dołączeniem do grupy zamkniętej i nagrania jak utrzymać wytyczone cele i chciałam je zakupić, ale wiem, że najpierw muszę się wywiązać z wziętych rat i opłacić niezbedne potrzeby jak telefon czy kupić jedzenie. Czasem trudno ponosić konsekwencje nieprzemyślanych zakupów.
  Ponadto zaczęłam szukać i korzystać z bezpłatnych lub tanich form edukacji/aktywności fizycznej jak kurs w szkole policealnej ,staż lub kursy finansowane ze środków unijnych, rozważam podjęcie studiów na Państwowym Uniwersytecie Wirtualnym czy biegać z lokalna grupa ludzi lub ćwiczyc z bezpłatnymi aplikacjami.
  Wiem, że potrzebuję psychoterapii i mam nadzieję znaleźć coś na NFZ, a jak nie to będę myśleć o tym jak mogę choć w części sobie dodatkow dorobić.
  Podoba mi się inicjatywa z kontem charytatywnym. Obecnie może mnie nie stać na odkładanie na nie, ale myślę, że jak nie ma się na to pieniędzy, to można pomóc innym np. uzyczając swoich umiejetności jak język obcy lub podzielić się jakąkolwiek inna wiedzą.
  Po wysłuchaniu webinaru o pokierowaniu swą karierą, zaczęłąm inaczej pisać swoje listy motywacyjne i przygotowywać bardziej konkretne odpowiedzi na rozmowy kwalifikacyjne.
  Ciekawym stwierdzeniem było również to, że sztuką jest nie obżalać kogoś z problemami, lecz cieszyć się z sukcesów i awansu innych ludzi. Kluczowa rzecz, którą muszę nauczyć się wdrożyć w swoje życie to odpowiednio dysponować czasem i pieniędzmi. Kamila ciekawie wskazała, że niektórzy nie wzbagacaja się, bo nie odkładają zarobionych pieniędzy tylko chcą od razu wydać je na podwyższenie standardu życia.
  Cenne jest dla mnie, aby przed nowym wyzwaniem przywoływać sytuację, w których już sobie wcześniej poradziłam i żeby mieć krótką pamięc do porażek, ale żeby na długo zapamiętać lekcję z niej wyciągnietą, stopniowo i rozsądnie poszerzać strefę komfortu chociażby zawodowo,Ważne jest to, że jestem równie ważna jak inni i powinnam traktować sie poważnie i siebie nie zawodzić. Staram się zwracać uwagę na swoje mysli i mówić do siebie ciepło i powtarzać pozytywne, motywujące afirmacje. Wieszam je na ścianie i powtarzam w ciagu dnia. Słucham też piosenek z takimi przesłaniami, oglądam filmiki i udostępniam takie tresci na facebooku. Nauczyłam się też jednego: nie chcę takich pozytywnych rzeczy trzymać tylko do siebie, jak się rozwijasz to automatycznie chcesz siędzielic tym z innymi, chcesz, żeby inni też z Twoich doświadczeń i zasobów korzystali.
  Mam kurs Kobieta Niezależna, jak kończyc zaczęte projekty, przestać martwić się tym, co mówią inni, jak pokonać strach przed działaniem, fragment książki Kobieta Niezależna.

  • Agata Krzyżanowska

   Aniu dziękuję za Twoje lekcje!

  • autor
   Martyna Kurek

   Aniu dziękuję za Twoje konkretne lekcje, wspaniale, że już je wdrażasz w życie :)

   Mam dla Ciebie upominek, ebook ,,Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”.

   Owocnej lektury!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 31. Justyna

  Pania Kamile Rowinska poznalam pol roku temu dzieki wywiadowi w jednemy z odcinkow na kanale youtube Lukasza Jakobiaka. Zupelnie przypadkowo wciagnelam sie w opowiesc o motywacji, konsekwencji i sile kobiecosci. Najpierw obejrzalam kilka wywiadow, potem trafilam na strone, zapisalam sie do newslettera i tak juz zostalam :)
  Z oferty Pani Kamili jako pierwsze wybralam video ” 5 strategii budowania pewnosci siebie” bo chyba w tej przestrzeni czulam najwieksze braki. Dzieki niemu nauczylam sie jak wazne jest praktykowanie wdziecznosci, jak potrzebne jest stopniowe budowanie zaufania do siebie czy dotrzymywanie sobie slowa w najdrobniejszych kwestiach. Obejrzalam je dwa razy i mysle, ze nie raz do niego jeszcze wroce.
  Kolejna pozycja to e-book „Coaching wart milion”. Swoja droga swietna historia nie tylko na ksiazke ale i na film :)
  To wspanialy dowod na to, ze sukces i zwyciestwo budowane jest dzieki pasji, checi rozwoju ale tez pasmie prob, porazek i bledow, ktorych tak sie balam! Teraz wiem ze sa one wrecz niezbedne by osiagnac pomyslnosc w danej dziedzinie.
  Ostatnia rzecza jest kurs Kobieta Niezalezna Online. Produkt bardzo skondensowany a zarazem napakowany wieloma informacjami. Jest bardzo kompleksowy bo rozpoczyna od kluczowych dla kobiet pojec: rozumienia niezaleznosci, podstawowych wartosci i blokujacych nas przekonan. Pokazuje konkretne jak zwiekszyc swoja efektywnosci, zbilansowac budzet domowy, poprawnie wytyczac cele. Daje solidna porcje wiedzy i materialow prawniczych. Uwazam ze w kazdym z poruszonym tematow znajduje sie kilka dobrych lekcji dla kazdego bez wzglednie na sytuacje w jakiej sie aktualnie znajduje.
  Najwazniejsza rzecza jaka odkrylam przez te pol roku jest to jak wazna wartoscia jest dla mnie rozwoj. Dzieki Pani Kamili nazwalam w sobie te chec i potrzebe,, a dzieki innym wskazowkom potrafie teraz znalezc dla niej czas. Dzisiaj juz wiem ze warto inwestowac przede wszystkim w siebie.I za to tez bardzo dziekuje :)
  Serdecznie pozdrawiam

  • Agata Krzyżanowska

   Justyno, inwestuj w siebie, niebawem zbierzesz tego owoce! :)

  • autor
   Martyna Kurek

   Justyno gratuluję lekcji i cieszę się, że odkrywasz swoje wartości.

   Mam dla Ciebie upominek, audiobooka ,,Zdobądź swój szczyt” bit.ly/ZdobadzSwojSzczytRBC

   Owocnego słuchania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 32. Sonia

  Przypomniałam sobie ten moment, w którym usłyszałam o możliwości zakupu szkolenia „Kobieta niezależna” online w cenie promocyjnej. W tamtej chwili nie miałam takiej kwoty, ale postanowiłam, że ją zdobędę. Sprzedałam książki, które zalegały u mnie na półce – innym dały radość, a mnie pieniądze na pierwszy krok w kierunku lepszego życia. Teraz, kiedy ukończyłam kurs, czuję, że moje życie nabiera właściwych kształtów. Ze wszystkich materiałów, które posiadam, wyciągnęłam ogromną ilość wiedzy i umiejętności, które sukcesywnie wprowadzam każdego dnia. Uświadomiłam sobie, że:
  > odpowiednie zarządzanie pieniędzmi pozwoli mi uzyskać niezależność finansową,
  > stojąc we właściwej kolejce, jestem w stanie spełnić wszystkie swoje marzenia, a dążenie do nich to piękna i inspirująca droga, która wiele uczy;
  > usunięcie dystraktorów pomoże mi skupić się na osiąganiu celu;
  Ponadto całe szkolenie, jak i nagrania bonusowe stanowią dla mnie solidną dawkę motywacji – teraz, kiedy jestem na etapie budowania swojej pierwszej firmy, potrafię radzić sobie z różnymi przeciwnościami, jestem asertywna, gdy coś mi nie odpowiada, a także uczę się delegować zadania (idzie mi coraz lepiej ;)).
  Nie poprzestałam na kursie online; zaopatrzyłam się w książkę „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”, a także „Jak stworzyć swój pierwszy biznes”.
  Za każdą lekcję, inspirację i pozytywnego „kopa” do działania – ogromnie dziękuję! :)

  • autor
   Martyna Kurek

   Sonia dziękuję za Twoje konkretne lekcje, mam nadzieje, że już je wdrażasz w życie :)
   Mam dla Ciebie upominek, audiobooka ,,Zdobądź swój szczyt” bit.ly/ZdobadzSwojSzczytRBC

   Owocnego słuchania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 33. KS

  Niby w tym kursie jest zawarte wszystko co kiedyś już ktoś wymyślił/powiedział… ALE jestem zachwycona Kamilo formą przekazu, jesteś najbardziej konkretną osobą jaką mam okazję słuchać, nie marnujesz czasu swoich słuchaczy, a to w dzisiejszych czasach ogromna zaleta.
  Wciąż słyszę od bliskich (poza mężem), że powinnam odpuścić, odpocząć, cieszyć się tym co mam i nie szukać „dziury w całym”. Dzięki Tobie powiedziałam na głos, że:
  ja kocham się uczyć, wytyczać i realizować cele, zarażać chęcią samorozwoju również innych, bez tego jestem zwyczajnie nieszczęśliwa, niespełniona i mam wrażenie, że nie ucząc się robię krok w tył.
  Na tym kursie usłyszałam mnóstwo cennych zdań, wyciągam wnioski i pracuję nad wdrażaniem tych, które nareszcie zbliżą mnie do wytyczonych celów. NAJWAŻNIEJSZE co usłyszałam i chyba sobie wyryje w notesie:
  „Zastanów się co jest Twoją pasją i jak możesz ją spieniężyć. Co możesz robić dla innych, jaką potrzebę potencjalnych klientów możesz zaspokoić realizując swoją pasję. Tylko połączenie pracy z pasją doprowadzi Cię na poziom mistrzowski.” (mniej więcej tak to brzmiało:-) )
  No i ja teraz wciąż o tym myślę, zawsze powtarzałam, że nie mam talentu, pasji (bo postrzegałam ją w bardzo ograniczony sposób), że tylko moją „obrzydliwą pracowitością” coś osiągnę. A teraz wiem, że mogę dać sobie szansę, na to by w każdy poniedziałek z radością budzić się i iść do wymarzonej pracy – mojej pasji. DZIĘKUJĘ KAMILA
  pozdrawiam

  P.S. Jestem szczęśliwą posiadaczką kursu on-line Kobieta Niezależna, o Kamili usłyszałam niedawno, kilka tygodni temu i przestałam się w kółko inspirować nowymi osobami, mam swojego faworyta:)

  • Kamila Rowinska

   Kobieto Sukcesu,
   dziekuje Ci i bardzo doceniam wszystko to, co napisałaś. Ciesze się, że kurs jest dla Ciebie inspiracją, motywacją i pozwala Ci rosnąć. Działaj, idź po swoje i rozwijaj się dalej!
   Trzymam Kciuki,

   Kamila

  • Agata Krzyżanowska

   Gratuluję lekcji i zamiłowania do nauki :)

   Mam dla Ciebie upominek, e-book + 9 nagrań video: ” Zasługujesz na sukces! ”

   Owocnego czytania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 34. Michalina

  Witam,
  czy można podzielić się swoimi uwagami jeszcze przed zakończeniem kursu i w formie załącznika?

  • Agata Krzyżanowska

   Michalino, można na [email protected] ponieważ tutaj nie możesz dodać załącznika.
   Pozdrawiam :)

 35. Ania

  Kamilo,
  dowiedziałam się o Tobie i Twojej pracy od koleżanki, która była na szkoleniu stacjonarnym Kobieta Niezależna. Od tego czasu minęły dwa miesiące. Kupiłam i przeczytałam książkę Kobieta Niezależna a następnie natychmiast kupiłam szkolenie on-line z bonusami – tak, ja też miałam swój udział w tym, że padł Wam serwer gdy wszyscy rzucili się kupować to szkolenie :) Jestem więc po lekturze książki i po przerobieniu kursu i mam tyle wniosków, które z nich wyciągnęłam, że nie wiem od czego zacząć. W zasadzie to dobrze, że o tym piszę bo dla mnie samej to kolejna lekcja a ponieważ jestem tzw. wzrokowcem to co zapisuję lepiej mi zapamiętać.
  1) Myślałam, że już nic w moim życiu się nie zmieni, albo inaczej, bałam się zmian. Nawet zmiana stanowiska w pracy nie nastąpiła z mojej inicjatywy ale ostatecznie wyszła mi na dobre. Okazało się, że dam radę i mogę się rozwijać a wcale się o to nie podejrzewałam. Dzięki książce i kursowi nabrałam ochoty na więcej bo mnie zainspirowałaś, zmotywowałaś, uwierzyłaś we mnie tak jak nikt dotąd a brak wsparcia tak szybko podcina nam skrzydła – o czym piszesz w książce – i jest przyczyną tego, że często osiadamy na laurach.
  2) Intuicyjnie działając nieźle sobie radziłam w życiu ale pokazałaś, że mogę aspirować do czegoś lepszego. Nie mam umysłu ścisłego i dotąd myślałam, że nie dam rady ogarnąć kwestii inwestowania pieniędzy bo to nie moja domena dopóki nie przeczytałam, że „kobieta zna się na tym na czym decyduje się znać”, że to nie zależy od płci czy wykształcenia. I najważniejsze – że mężczyźni się z tą umiejętnością nie rodzą  ale się tym interesują, uczą się, czytają, radzą innych. Jedna z ważniejszych lekcji dotyczy tej właśnie kwestii bo uwierzyłam, że też mogę się na tym znać jeśli tylko zechcę.
  3) Podział obowiązków domowych systemem karteczkowym to świetny pomysł. Pokazuje członkom rodziny ile czynności trzeba wykonać żeby dom funkcjonował. Dało mi to też wiele do myślenia jeśli chodzi o wychowywanie dziecka. Jestem mamą dwulatka i dotychczas chciałam powielać sposób wychowywania jaki stosowali moi rodzice wobec mnie. Dzięki Tobie zaczęłam się nad tym zastanawiać i uświadomiłam sobie, że nie wszystko robili dobrze, że ja tak nie chcę i inaczej będę kształtować swoje dziecko. Moi rodzice nie są zadowoleni ze swoich wyborów życiowych, często wspominają, że czegoś żałują i mają bardzo stereotypowe myślenie w wielu kwestiach zwłaszcza w podejściu do pieniędzy. Pokutuje u nich przekonanie że „lepiej być biednym ale uczciwym”, że „każdy kto osiągnął sukces finansowy z pewnością nie dorobił się uczciwą drogą” i wiele innych które przytoczyłaś w swojej książce. Dzięki Tobie moje przekonania się zmieniają i postaram się żeby mój syn inaczej te sprawy postrzegał. Zamierzam go uczyć już od małego o tym jak nasza rodzina funkcjonuje, jak dzielimy pieniążki i na co mamy a na co musimy uzbierać żeby to kupić. Bardzo mi się podobało jak opowiadałaś jak uczyłaś tego swojego syna.
  4) Kwestia zarządzania sobą w czasie też dostarczyła mi porządnego materiału do przemyśleń. Dotąd różne rzeczy mnie rozpraszały i nie potrafiłam się skupić na sprawach najważniejszych. Teraz inaczej ustalam priorytety, staram się kończyć swoje czynności tak aby nie powodowały konieczności wracania do nich później, szykuję coś naprzód (ubrania, jedzenie) i zwracam uwagę na to jak zaoszczędzić czas. Wykorzystuję dojazd do pracy na słuchanie Twoich nagrań, czytanie książek, refleksje i moje notatki.
  5) Zainteresowałam się kwestiami prawnymi dotyczącymi naszej rodziny, na kogo są nieruchomości, samochody, kto dziedziczy polisę, ubezpieczenie. Dotychczas ten temat odkładałam na później. Uświadomiłaś mi, że trzeba o tym pomyśleć teraz kiedy razem z mężem jesteśmy zdrowi i w pełni sił bo nie wiadomo co nas czeka w przyszłości.
  6) Zaczęłam się zastanawiać nad moimi mocnymi stronami, talentami, odniesionymi sukcesami, zaczęłam doceniać siebie i postaram się przestać umniejszać swoje sukcesy. Myślę nad możliwością otworzenia własnego biznesu bo dzięki Tobie uwierzyłam, że to może się udać. Teraz zdobywam wiedzę na kursach, czytam książki bo od czegoś trzeba zacząć. Będę podnosić swoje kompetencje i przyglądam się swoim pasjom i talentom na podstawie których chciałabym zbudować biznes. Jeszcze długa droga przede mną ale już na niej jestem. Zmieniła się moja postawa, podejście do wielu rzeczy, myślenie. Daję sobie prawo do rozwoju osobistego, wytyczam cele. To jest coś czego mi w ostatnim czasie brakowało w życiu. Jesteś kimś kto mnie poprowadzi i dzięki Tobie zamierzam się rozwijać.
  Kamilo dziękuję Ci za to, że mnie wspierasz i motywujesz. Mogłabym jeszcze pisać i pisać jakie lekcje wyciągnęłam a nie potrafię się streszczać. Te są dla mnie najważniejsze ale nie jedyne. Będę dalej pracować nad sobą z Twoją pomocą. Czekam z niecierpliwością na zapowiadane materiały o asertywności i mam nadzieję, że zobaczymy się kiedyś na jednym z Twoich szkoleń stacjonarnych. Bardzo chciałabym Cię zobaczyć na żywo w akcji. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twój Zespół również
  Ania

  P.S. Posiadam książkę Kobieta niezależna i kurs on-line z dodatkowymi bonusami oraz książki: Zasługujesz na sukces, Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale.

  • autor
   Martyna Kurek

   Aniu Gratuluję lekcji i natychmiastowego wdrożenia.

   Mam dla Ciebie upominek, audiobooka ,,Zdobądź swój szczyt” bit.ly/ZdobadzSwojSzczytRBC

   Owocnego słuchania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

   • Ania

    Bardzo dziękuję za upominek. Jestem w trakcie słuchania szalenie inspirującej historii Angeliki. Podziwiam jej determinację i upór w dążeniu do normalności. Cieszę się że będę miała okazję poznać tę historię do końca. Pozdrawiam serdecznie zespół RBC.

 36. Aleksandra

  Witaj Kamilo,

  Dziękuję Ci bardzo za to, że pomagasz innym ludziom. Jesteś wspaniałą kobietą! Mimo tak wielu problemów dałaś sobie z nimi radę. Gratuluję Ci serdecznie. Przyznam teraz, że też bardzo dużo w życiu przeszłam, jedne sprawy podobne do Twoich, drugie zupełnie inne. Jednak do tej pory wiedziałam że mam wyciągać lekcję z tych doświadczeń ale jednak ich nie wyciągałam. Żyłam z dnia na dzień. Szczęśliwa jednego dnia, a drugiego już nie. Nie wiem na co ja właściwie czekałam skoro miałam niby tą wiedzę i doświadczenia życiowe. Co najlepsze od października 2016 roku zaczęłam studiować psychologię, jednak poszłam na nią bo czułam że tak to jest moja pasja od dawna i chcę ją realizować ale właściwie nie obrałam konkretnego celu, prócz tego, że ją skończę. No i co z takiej psycholog, która jedno myśli, a drugie robi. Chylę teraz czoło z pokorą! Dopiero Ty Kamilo i Twoja wiedza, którą mi przekazałaś dała mi porządnego kopa w zadek. Najpierw wymienię co mam a później napiszę Ci/Wam co wyniosłam, jakie lekcje z tego. A więc:
  1. Ebook „Kobieta Niezależna”
  2. Ebook „7 kroków do osiągnięcia ambitnych celów”
  3. Kurs „Kobieta Niezależna” online plus do tego wszystkie bonusy które zaoferowałaś.
  w tym:
  * Video „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej”
  *Video „7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie”
  4. Wcześniej zakupiłam też: „Video „5 strategii budowania pewności siebie!”
  5. Video ”Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele”
  6. Książka „Buduj swoje życie odpowiedzialne i zuchwale”
  7. Książka „Jak stworzyć swój pierwszy biznes”
  8. Dziennik coachingowy – 365 pytań do Twojego coacha

  Troszkę się tego uzbierało. Po przeczytaniu ebooka Kobieta Niezależna złapałam straszną ochotę na odbycie kursu. Jednak z uwagi na to, że mam malutkie dziecko i w sumie trójkę dzieci to zdecydowałam że na początek chcę przerobić kurs online i lekcję jakie z niego i w sumie z książki też to:

  1. Wzięcie odpowiedzialności za finanse mojej rodziny. Niestety są one bardzo kiepskie, bardzo to mało powiedziane, tragiczne. Jest mi wstyd jako mamie, przed dziećmi bo tak naprawdę żyjemy z ich socjalnych pieniędzy. Plus moje macierzyńskie i to co mąż zarobi, ale nie jest tego naprawdę dużo. Do tej pory mówiłam sobie, no cóż zapewniamy im to co najlepsze, chodzą ubrani, czyści, mają co jeść, kupujemy im co chcą, mają gdzie mieszkać więc robimy wszystko co w naszej mocy by im zapewnić godne życie. No i żyliśmy sobie tak od do. Po kursie i książce doznałam szoku. Przecież oni nie mają nic odłożone ani my na wszelki wypadek. Jak mogłam tak żyć jako matka już w sumie 8 lat bo tyle ma najstarszy syn? Naprawdę teraz patrzę zupełnie inaczej na nasze finanse, jest mega ciężko bo tych pieniędzy dużo nie ma, ale walczę o to by odkładać i by powoli grosz do grosza budowała się nasza wolność finansowa i aby pozostałe konta były dobrze prowadzone. Widzę już pierwsze efekty bo dzięki temu, że odkładałam sobie kieszonkowe mogłam zainwestować w kurs online i to jest dla mnie extra! Teraz też 100zł które zostaje mi ze stypendium inwestuje w książki a nie w coś innego :)
  2. Kolejna lekcja, to że nie mogę zbawiać całego świata i nie mogę być perfekcyjna we wszystkim co robie, dlatego
  podzieliłam obowiązki w domu między męża i syna tego najstarszego. Zdecydowałam się
  też dawać mu zarobić 2 zł i z tego dzielę mu 1zł na co chce a po 1 zł zabieram na konto by miał na inwestowanie w siebie.

  Ogólnie ujmując wszystko to z czym pracuje dzięki Twoim książkom i kursom
  mogę śmiało powiedzieć że lekcje jakie wyciągłam to:

  Przede wszystkim Kamilo zaczęłam od wartości, tak naprawdę dzięki ćwiczeniu
  które pomogło mi wyznaczyć moje prawdziwe wartości wiem, co jest dla mnie ważne
  a razcej najważniejsze. W tym właśnie dąże już do poziomu mistrza.
  Po przeczytaniu paru stron „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”
  zatrzymałam się na chwilkę by móc przerobić książkę którą tam poleciłaś. I kolejny szok
  niby przedstawiałam jakieś tam wartości życiowe dzieciom no ale jednak tak byle jak
  tak jak to uważa świat dookoła, jak być powinno, a nie tak naprawdę jak ja uważam.
  Zaczęłam od podstaw, zaczęłam zmianę siebie całkowitą, by moje dzieci mogły
  brać ze mnie wzór, a nie jedno mówię inne robię. Wspominam tu o tym by pokazać
  to jak na mnie wpływasz :) Dlatego przerabiane tej książki i wszystkich kursów widzę zajmie mi troszkę dłużej
  ponieważ mam rodzinkę, codzienne obowiązki, studia, ale wiem że po kolei dojdę tam
  gdzie chcę. Zaczęłam tak naprawdę od podstaw. Kamilo, dzięki dziennikowi i webinarium
  o wyznaczaniu celów już wiem jak do nich podchodzić we właściwy sposób, a nie
  po macoszemu. Tzn, przerabiam każde swoje pomysły zgodnie z tym co polecasz.
  Widzę efekty w tych drobnych celach, do poziomu mistrza jeszcze daleka droga, ale
  lekcja jaką wyciągłam z tego to to iż wiem już jak powinnam tym się zajmować we właściwy sposób.
  Czy wiesz, ze dzięki temu zaczęłam już pisać książkę i mam wstęp i dwa rodziały w spisice
  treści, ale już wiem co mam tam napisać :). Kamilo rozpisałam się bardzo, ale z całego
  serca Ci dziękuje! Liczę na to, że podziękuje osobiście, ponieważ kiedyś jak odłożę
  zamierzam wybrać się na szkolenia do Ciebie. Zamierzam otworzyć swój biznes, tylko
  szukam jeszcze potwierdzenia w sobie samej czy aby napewno takiego właśnie
  biznesu chcę. Czy to będzie to co siedzi we mnie od dawna. Sprawdzam to kolejną
  książką którą poleciłaś. Nie sposób to wszystko opisać, jaka wielka zmiana we mnie
  zaszła, zaczełam działać a nie tylko mówić że to zrobię. Dziękuje, dziękuje, dziękuje!

  • Agata Krzyżanowska

   Aleksandro, gratuluję lekcji i pisania Twojej książki :)

   Mam dla Ciebie upominek, E-book + 9 nagrań video: ” Zasługujesz na sukces! ”

   Owocnego czytania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 37. Danuta

  Dzień dobry,

  Moje lekcje, które wyniosłam po kursie „kobieta niezależna” online:
  1. Czas na zapanowanie nad swoimi finansami. Podczas kursu uświadomiłam sobie dlaczego nigdy nie mogę zaoszczędzić jakiejś dodatkowej sumy. Dlatego po otrzymaniu wynagrodzenia usiadłam wraz z mężem i przedstawiłam mu projekt zarządzania naszymi pieniędzmi. Podzieliliśmy je na odpowiednie konta, a na bieżące wydatki włożyłam do kopert, które podzieliłam na tygodnie. Dziękuję mojemu mężowi, że mnie wspiera w moim rozwoju zawodowym i osobistym.
  2. Obecnie zaczynam wyznaczać cele i dążyć konsekwentnie do ich realizacji.
  Bardzo lubię oglądać filmy Kamili. Są dla mnie mega inspiracją. Zaliczyłam wszystkie po kilka razy.
  Obecnie mam następujące kursy VOD.
  1. Model Coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele.
  2. 5 Strategii budowania pewności siebie x2 (również jako dodatek do kursu kobieta niezależna)
  3. 6 Kroków do zbudowania stabilizacji finansowej. x2 (również jako dodatek do kursu kobieta niezależna)
  4. 7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie – mój ulubiony.
  Z każdego kursu mam porobione notatki, które pozwalają mi lepiej zapamiętać przerobiony materiał szkoleniowy.
  Mam również na stanie książki Kamili:
  1. Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale
  2. Kobieta niezależna
  3. Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy- i kolejny-milion!

  Jeśli mogłabym o coś nieśmiało poprosić to o kurs VOD „5 najczęściej popełnianych błędów przy budowaniu zespołu”. Temat dla mnie bardzo ważny, ponieważ jestem osobą, która zarządza 20 osobową kadrą. Bardzo bym chciała doszkolić się w tej kwestii, by móc zbudować swój zespół marzeń.

  Jeśli chodzi o zobaczenie Kamili na żywo to będę miała taką okazję, ponieważ jestem szczęśliwą posiadaczką wejściówki do kursu „Kobieta niezależna”, który odbędzie się we Wrocławiu. (Nadmienię, że namówiłam jeszcze 2 osoby, które ze mną tam pojadą). Odliczam czas do naszego spotkania!!!

  Bardzo dziękuję za wiedzę, którą nam przekazujesz za inspirację. Są one nam bardzo potrzebne i dają wielkiego „kopa” do działania.

  Pozdrawiam również cały zespół RBC.

 38. Angelika

  Kamilo,
  Ponad miesiąc temu całkiem przypadkowo natrafiłam na Twoje video na Facebook’u i tak się zaczęła moja przemiana Zainspirowałaś mnie od samego początku! Postanowiłam od razu zakupić książkę „Kobieta Niezależna” później wykupiłam kurs „kobieta Niezależna on Line” wraz z bonusami, następnie przyszedł czas na „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”, „Dziennik Coachingowy”, teraz czekam na „Zasługujesz na sukces”.
  Po obejrzeniu szkoleń i przeczytaniu książek doszłam do wniosku, że do tej pory stawiałam się w roli Ofiary, której nic nie wychodzi w życiu przez trudne dzieciństwo. Jak już udało mi się odnieść sukces to zawsze to umniejszałam i odbierałam sobie sprawczość mówiąc „Udało się” albo „ to nie moja zasługa bo ktoś mi w tym pomógł”. Zawsze starałam się wszystko perfekcyjnie zrobić w każdej dziedzinie życia bo bałam się opinii innych ludzi. Uważałam że w wieku 34 lat i przy zaraz 2 małych dzieci (obecnie jestem w 8 miesiącu ciązy) jest już za późno na studia podyplomowe. Teraz już wiem że to tylko były błędne przekonania, które blokowały mnie przed zmiana życia na lepsze i poczucie zadowolenia z niego
  Z Twoich szkoleń wyciągnęłam wiele wniosków, ale na te chwilę te najważniejsze dla mnie to:
  1. Zaakceptowałam przeszłość i wyciągnęłam wnioski z tego co mnie spotkało, przestałam wracać do tego co było a na co nie ma wpływu
  2. Każda zmiana wymaga czasu, samodyscypliny i ceny, którą jestem gotowa zapłacić
  3. Zarządzanie budżetem – kontrola wydatków, niestety większość zakupów robiłam pod wpływem emocji co wiązał się z kupnem zbędnych rzeczy – teraz 2 razy się zastanowię zanim coś kupię; bardzo mi pomógł jasny podział procentowy na wydatki konieczne, edukacje, oszczędności etc – teraz mam jasno i sztywno ustalone jak rozdysponować pieniądze i na co je przeznaczyć bez wyrzeczeń
  4. Koło życia pozwoliło mi spojrzeć na swoje życie z innej strony i niestety okazało się że nie jest dobrze – dzięki temu ustaliłam swoje cele nad którymi teraz pracuje
  5. Po szkoleniu „Jak profesjonalnie i świadomie pokierować swoja karierą” wiem że awans nie przyjdzie sam wraz ze stażem pracy – postanowiłam zapisać się na studia podyplomowe i szkolenia dokształcające
  6. Moje potrzeby, marzenia i rozwój są tak samo ważne jak mojego męża i dzieci – dlatego przestałam stawiać siebie na samym końcu
  Dziękuję za to wszystko co robisz dla Kobie!
  Pozdrawiam

  • autor
   Martyna Kurek

   Angeliko jesteś prymuską :) Gratuluję lekcji i natychmiastowego wdrożenia.

   Mam dla Ciebie upominek, audiobooka ,,Zdobądź swój szczyt” bit.ly/ZdobadzSwojSzczytRBC

   Owocnego słuchania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 39. Ewelina

  Materiały z konferencji pt. „Jak profesjonalnie i świadomie pokierować swoją karierą zawodową?” otworzyły mi oczy na wiele ważnych kwestii. Mam wrażenie, że stałam się bardziej świadomym pracownikiem-dziękuje.

  P.S W transkrypcji z piątkowej konferencji „Jak budować swoją karierę” (8 strona od końca) znajduje się błąd ortograficzny-pisze się „jakichś” a nie „jakiś” (sama przez lata popełniałam ten błąd, dlatego jestem na niego uczulona ;)

  • Agata Krzyżanowska

   Dziękuję , sprawdzimy i poprawimy :)

 40. Justyna

  Pania Kamile po raz pierwszy zobaczylam na yotubie dwa lata temu, kiedy szukalam jakiegos filmiku na temat jak napisac ksiazke. To w tym filmiku uslyszalam po raz pierwszy w jaki sposob pani Kamila pracuje nad pisaniem ksiazek. Byla tam mowa o tym slynnym pisaniu ksiazki podczas wizyty u fryzjera i mnostwo pytan pod tym filmikiem, „O Boze, a co ludzie na to powiedza.” Wtedy to nauczylam sie, ze zeby napisac ksiazke, lub zrealizowac jakis zalozny cel, to trzeba miec plan i scisle trzymac sie tego planu bez wzgledu na okolicznosci. Pani Kamila powiedziala w tym filmie, ze pisze ksiazke codziennie po to by nie musiala wracac do czegos co juz napisala. Tylko pare dni przerwy w pisaniu moze sprawic, ze sie nie pamieta gdzie jestesmy i wowczas trzeba na nowo sobie wszystko przypominac. Szkoda czasu! No i oczywiscie, zeby miec w nosie, co inni sobie o nas pomysla. Mam 5 letnia coreczke, ktora bardzo uzaleznia swoj wyglad od tego co inne dzieci o niej powiedz, ze sie beda smiac z niej. Gdybym tego filmiku nie ogladnela (zreszta na ten temat ostatnio wiele ludzi mowi), to moze nie reagowalabym, bo wiem jak dzieci wysmiewaja sie z tego jak ktos inny wyglada. Jednak mowienie o tym naszym dzieciom, ze nie wazne jest co inni o nas mysla, jesli to co robimy jest dobre i nikogo nie rani, jest potrzebne. Nie pamietam kto to kiedys powiedzial, ale to sa slowa pewnego mnicha, ktory powiedzial, ze jak mial 20 lat, to sie przejmowal tym co inni o nim sadza, kiedy mial 40, to juz troche mniej na to zwracal uwage, a teraz kiedy ma 60, to uwaza, ze tak naprawde to on nikogo nie obchodzi”. Wiec po co sie martwic o cos, co sobie ktos pomysli, skoro i tak nie wiemy, co mysli. Nie powinnismy uwazac, ze jestesmy pepkiem swiata i ze wszyscy na nas patrza i nas obserwuja. Kazdy spojrzy i przechodzi do porzadku dziennego. Powinnismy pracowac nad soba, nad naszym poczuciem pewnosci siebie i pomagaja mi w tym tez dzienniki coachingowe. Przechodzic nad wieloma sprawami do porzadku dziennego i byc ponad tym, ale nie z zadartym nose, ze jestem lepsza, ale poprostu, zeby nas to nie niszczylo. Mam ksiazke „kobieta niezalezna” oraz kurs online. Dzienniki zaczelam i odstawilam po kilku dniach uznawajac, ze jest w nich ciagle to samo. Dopiero kolejna lekcja pani Kamili uswiadomila mi, ze na cwiczenich w sali gimnastycznej tez ciagle robi sie te same cwiczenia i zycie tez nie jest ciagle takie ekscytujace, ze ” sciagamy majktki przez glowe” :), ale jest czesto nudne i czynnosci ciagle sie powtarzaja. To byla dobra lekcja, bo to pokazalo mi dlaczego moje pomysly sa jak porwanie sie z motyka na slonce i pala na panewce. Wróciłam do tych dzienników po roku, ale moze tak wlasnie mialo byc. Do nie ktorej wiedzy musimy dojrzec i dorosnąć. Planuje spotkac sie z pania Kamila we Wroclawiu, ale ciagle uwazam, ze to jeszcze nie ten czas.

  • Agata Krzyżanowska

   Justyno, a kiedy będzie ten odpowiedni czas? :)

  • autor
   Martyna Kurek

   Justyno dziękuję za Twoje lekcje i że podzieliłaś się swoimi przemyśleniami.

   Mam dla Ciebie upominek, audiobooka ,,Zdobądź swój szczyt” bit.ly/ZdobadzSwojSzczytRBC

   Owocnego słuchania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 41. Noemi Rzeczkowska

  Moje najważniejsze lekcje z konferencji o karierze z Tobą to:
  1. Nie awansuje się przez zasiedzenie. Aktualnie jestem freelancerką i planuję szkolić się w kierunku coacha (także job coacha), a potem założyć własny biznes, ale pracowałam kiedyś, jako dużo młodsza osoba, na zlecenia i na etacie. Miałam wtedy takie oczekiwanie, że kiedy już przestanę być „tą nową” i pojawią się inni ludzie, to ja będę tą bardziej doświadczoną i coś mi to da. Pamiętam swoje ogromne niezadowolenie, że tak nie było. Potem o tym zapomniałam, odeszłam, minęło trochę czasu… Ty mi to wyjaśniłaś, rzucając światło na moją przeszłość.
  2. Nawet Kamila Rowińska potrzebuje regeneracji!!! W jednej z Twoich książek znalazłam Twoją rozpiskę planów z przyjazdu do Polski. Jest bardzo intensywna i pomyślałam sobie „jak tak nigdy nie dam rady”. Musisz wiedzieć, że jestem osobą przewlekle chorą i taki wysiłek… może bym podołała, ale wiedziałam, że potem bym kilka dni zdychała. A Ty powiedziałaś na konferencji, że pracujesz wtedy jak nikt inny, że odbija się to na Twoim zdrowiu i że potem musisz się regenerować – bardzo mi to urealniło i Ciebie, i wyzwania, przed którymi stanę w przyszłości, i pokazało, że ta regeneracja to coś zupełnie normalnego i że warto ją sobie zaplanować.

  Gdybym miała coś wygrać, to posiadam wszystkie książki Twojego autorstwa, przy czym „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” – wyłącznie jako e-booka :(

  • autor
   Martyna Kurek

   Noemi dziękuję za Twoje lekcje :)

   Mam dla Ciebie upominek, Video ,,5 strategii budowania pewności siebie” z Kamilą Rowińską

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 42. Joanna

  Przede wszystkim pragnę serdecznie podziękować za szkolenie „Zbuduj swoją wewnętrzną siłę“ – było dla mnie przełomowe i z pewnością oraz nadzieją patrzę w przyszłość, że wszystko, co się wydarzy, zależy ode mnie. Nie zawsze mogę kontrolować wszystkiego, co mi się przytrafia, natomiast mogę kontrolować swoje reakcje.
  Moje lekcje ze szkolenia, ale również z książek, webinariów, kursu online i nie tylko, z mojej pracy nad sobą razem z Kamilą i RBC:
  1. Gdy codziennie zawodzę siebie, tracę szacunek dla samej siebie – przestań się w końcu zawodzić
  2. Życie jest testem i treningiem, testem i treningiem – na szkoleniu miałam test podczas treningu Mateusza i zdałam sobie sprawę, jak słaby był mój dotychczasowy trening – czas to zmienić
  3. Zawsze mam zdolność do odpowiedzi – brak odpowiedzi też jest odpowiedzią.
  4. Trzeba zacząć podważać to, co inni powiedzieli o mnie, jeśli jest to ograniczające.
  5. Zmień to, co możesz zmienić, reszcie oddaj hołd.
  6. Ludzie powinni żyć z sobą tak długo jak długo ma to sens.
  7. Działaj szybko, zanim urośnie strach
  8. Każdy ma swoje Kilimandżaro, czasem warto jest powiedzieć stop.
  9. Nasze szczyty zdobywa się sercem
  10. Krzywdzimy innych wtedy, kiedy jesteśmy najsłabsi i czujemy się zagrożeni
  Pozdrawiam serdecznie

  • autor
   Martyna Kurek

   Joanno dziękuję za Twoje konkretne lekcje, mam nadzieje, że już je wdrażasz w życie :)

   Mam dla Ciebie upominek, Video ,,5 strategii budowania pewności siebie” z Kamilą Rowińską

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 43. Izabela

  Moje lekcje:
  1.Dzialanie! Zrobione lepsze niz perfekcyjne, to co robie w danej chwilii robie na 100%
  2. Przestac obawiac sie co pomysla inni
  3. Unikac pozeraczy czasu :)
  4. Zawsze jest inny sposob aby cos zrobic.
  5. Najpierw rzeczy najwazniejsze( najwyzsza stawka godzinowa)
  6. Codzienne przepisywanie celow (Kobiety to naprawde dziala)
  7. Odrabianie lekcji, zadan, ktore sa nam powierzane. Robienie cwiczen odrazu!
  8. Korzystanie z pamieci zewnetrznej
  9. Postaw ma minimalizm
  10. Inwestowac w siebie przede wszystkim, w swoj rozwoj i zdobywanie kompetencji, nie stac w miejscu, jesli chcemy wiecej potrzebujemy robic wiecej.
  Ksiazka Kobieta Niezalezna, Zaslugujesz na Sukces, VOD Jak skutecznie wyznaczac cele, Kurs online Kobieta Niezlaezna, Lekcje z Arizony, 5strategii budowania pewnosci siebie, Zarzadzanie soba w czasie z tego korzystam.
  Celem zdobycie ksiazki buduj swoje zycie odpowiedzialnie i zuchwale, byc moze ten komentarz, ktory jest dzialaniem pozwoli osiagnac moj cel.
  Dzialamy Kobiety!
  Pozdrawiam serdecznie, samych sukcesow zycze a z porazek wyciagania lekcji i pamietania, zeby ich nie rozpamietywac :)

  • Agata Krzyżanowska

   Izabela, piękne lekcje. Dziękuję :)

  • autor
   Martyna Kurek

   Izabelo dziękuję za konkretne lekcje :)

   Mam dla Ciebie upominek, ebook ,,Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”
   Owocnej lektury!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

   • Izabela

    Dziękuje bardzo? Martyna Kurek, otrzymałam ebook :)

 44. Klaudia

  Moje lekcje po lekturze książki Kobieta niezależna:
  1. Kobieta powinna decydować o sobie na każdej płaszczyznie życia
  2. Każda z nas może osiągnąć sukces jeśli tylko zechce zaplacić za niego cenę
  3. Działania jakie wykonuje powinny odpowiadać moim wartościom życiowym
  4. Ocenę samej siebie pozostawiam dla siebie. Weryfikuje jak bardzo się zaangażowałam, nie pozwalam by ocena innych miała na mnie wielki wpływ.
  5. Niezależnie w jakim momencie życia się znajduje zawsze powinnam dbać o swój rozwój i kompetencje.

  Książki jakie posiadam to Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale i Kobieta niezależna. Mam rownież wystąpienie Kobieta i jej finanse.
  Pozdrawiam :)

  • autor
   Martyna Kurek

   Klaudio dziękuję za Twoje lekcje!

   Mam dla Ciebie upominek, audiobooka ,,Zdobądź swój szczyt” bit.ly/ZdobadzSwojSzczytRBC

   Owocnego słuchania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 45. Kasia

  Jestem w trakcie lektury „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”; to mój początek z Kamilą Rowińską. Zaledwie kilka dni temu od bloga i video na stronie oraz YouTube rozpoczęłam tę przygodę, która jest dla mnie ogromnym wyzwaniem i szansą na zmianę. Dotychczasowe lekcje to pokonać strach, wyjść ze swojej strefy komfortu, pracować nad swoim rozwojem, dążyć do najlepszej wersji siebie i działać, działać, działać. Dziękuję za motywację do pracy nad sobą.

 46. Ewa Żołądziejewska

  Witaj Kamilo!
  W piątek zakupiłam e-booka „Kobieta niezależna” , dziś tj. w poniedziałek jestem już po lekturze. Od niedawna przyglądam się temu, co robisz, przysłuchuję się Twoim konferencjom. Pomyślałam, że nadszedł odpowiedni czas, by poczytać o dzielnych, zdeterminowanych, silnych kobietach. Myślę, że ja też taka jestem, choć może efekty moich działań nie są aż tak spektakularne jak bohaterek książki. Gdy jednak patrzę w przeszłość widzę, jaki ogrom pracy włożyłam, by znaleźć się tu, gdzie jestem. A to przecież jeszcze nie koniec… Mam 34 lata i jeszcze wiele może się zdarzyć.Pokonuję swoje słabości, opuszczam własną strefę komfortu , by osiągnąć wytyczony cel. A teraz do rzeczy, zanotowałam sobie kilka myśli, które wkrótce zawisną nad moim biurkiem. oto one: „Pieniądze, bogactwo, osiąganie celów, sukcesy-to wszystko jest dobre i wartościowe, jeśli Ty jesteś dobra i wartościowa”, „”Zasługuje na to, aby hojnie mnie wynagradzano. Jestem bogatą kobietą, pieniądze są dobre”, „Jako kobieta sukcesu i biznesu nie możesz sobie pozwolić na to, aby wyglądać jak nieposłane łóżko”:), „Nikt nie dowie się o nas i o naszych predyspozycjach, talentach, zdolnościach, jeżeli będziemy ukrywać się za kimś lub za czymś”.
  P.S. Jestem posiadaczką w/w książki. Wierzę,że na kolejne przyjdzie odpowiedni czas o odpowiednia pora. Może właśnie dziś? Pozdrawiam i życzę dobrego dnia!

  • autor
   Martyna Kurek

   Ewo piękne afirmacje :)

   Mam dla Ciebie upominek, Video ,,5 strategii budowania pewności siebie” z Kamilą Rowińską

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 47. Katarzyna

  Hej,

  Najwazniejsza lekcja dla mnie to, ze lider w pierwszej kolejnosci wymaga od siebie. Musi miec jasna wizje i powera kazego dnia, zeby dowozic. Zespol to klucz w utrzymaniu i rozwoju biznesu. Dlatego zostaje zbudowany, ma przynoscic dochod. Lider zespolu, dziala zeby zrealizowac misje. Jego uczucia, przeczucia, kierowanie sie intuicja, to wszystko jest na drugim (lub nie ma) miejscu po logicznej, businessowej analizie. Jesli ktos nie wypelnia misji zespolu i nie zgadza sie w liderem nie powinien byc w zespole. Lider powinien byc pewny siebie i nigdy nie watpic w swoje dezycje i slowa. Zespol nie sklada sie z ludzi o takich samych predyspozycjach, ludzie sa dobierani do zespolu pod wzgledem potrzeb w zespole, np Czerwoni – szybcie dzialania, niebiescy – planowanie, zieloni – support. Rola lidera jest rowniez motywowanie i kontrolowanie zespolu. Motywacja i kontrola jest rozna w zaleznosci od pracownika i stopnia jego profesjonalizmu.

  Dziekuje,
  Katarzyna Kujawa

  • autor
   Martyna Kurek

   Katarzyno dziękuję za Twoje lekcje i że podzieliłaś się swoimi przemyśleniami.

   Mam dla Ciebie upominek, audiobooka ,,Zdobądź swój szczyt” bit.ly/ZdobadzSwojSzczytRBC

   Owocnego słuchania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 48. Anna

  Dla mnie top lekcją jest:

  Żeby być dobrym liderem trzeba zaczynać od siebie. I kropka.
  Dobry lider wzbudza zaufanie, uprawia sport, dobrze dobiera zadania do swoich współpracowników, jasno określa zasady działania i ciągle się rozwija.

  Nad ludźmi nie należy się zbytnio litować. Zamiast dawać im gotowe złowione ryby lepiej dać im wędkę i nauczyć łowić.

  Świetnie szkolenie. Naprawdę najlepsze!

  • Anna

   zapomniałam dopisać. Mam „coaching wart milion”, „dziennik coachingowy”, „zasługujesz na sukces” książka i płyta. pozdrawiam :)

 49. Katarzyna

  Ważne lekcje po szkoleniu Zespół marzeń:
  1. Najważniejsza jest misja, później zespół, a na końcu jednostka
  2. Budując zespół, zaczynam od siebie
  3. Kończ, a nie dąż do doskonałości
  4. Tylko zespół wygrywa
  5. Zespół gra do jednej bramki

  Szkolenie otworzyło mi oczy na kilka spraw. Przede wszystkim wiedziałam, co chcę zrobić i konsekwentnie działam, aby to zrobić.

  Z czego korzystałam: pakiet master, dzienniki, książki

 50. Marta Legat

  Witam, moje lekcje po szkoleniu „Zespół Marzeń edycja 17”: 1. Każdy zespół MUSI mieć doczynienia ze sportem, bo to buduje charakter i hartuje w trudnościach. Sport jest niezbędny do rozwoju w biznesie. 2. Lider MUSI być wymagający!! 3. Ludzie są różni, mają różne predyspozycje. Uwzględniaj to przy delegowaniu zadań. 4. Zadbaj o swój rozwój!
  Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na to szkolenie. Dzięki niemu wielokrotnie przekroczyłam swoją strefę komfortu, poznałam cztery wspaniałe kobiety, z którymi utrzymuję regularny kontakt. Ze zdwojoną mocą doceniam materiały udostępniane przez Kamilę za bezcen.
  Mam już: „Kobieta niezależna”, „Zasługujesz na Sukces”, „Coaching wart milion”, Dziennik coachingowy, Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale, Jak stworzyć swój pierwszy biznes.

 51. Marta Legat

  Witam, moje lekcje po szkoleniu „Zespół Marzeń edycja 17”:
  1. Trening i sport jest niezbędny do rozwoju biznesowego.
  2. Ludzie dają z siebie tyle i tylko tyle ile się od nich wymaga. Lider MUSI być wymagający!!
  3. Przydzielaj zadania adekwatnie do ich predyspozycji.
  4. Dbaj o to, aby jutro być lepszą wersją siebie z dzisiaj.
  Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na to szkolenie. Dzięki niemu wielokrotnie przekroczyłam swoją strefę komfortu, poznałam cztery wspaniałe kobiety, z którymi utrzymuję regularny kontakt. Ze zdwojoną mocą doceniam materiały udostępniane przez Kamilę za bezcen.
  Mam już: „Kobieta niezależna”, „Zasługujesz na Sukces”, „Coaching wart milion”, Dziennik coachingowy, Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale, Jak stworzyć swój pierwszy biznes.

 52. Anna

  Moje dwie najwazniejsze lekcje: 1. Jedyna przeszkoda ktora powstrzymuje cie przed sukcesem jestes ty sama 2. Zarzadzaj budzetem i swoimi inwestycjami zwlaszcza jak masz ich malo;) dziekuje za mega inspirujace szkolenie, widze z niego juz zastosowalam w praktyce – pierwsze kroki za mna. Nawet moj szef zauwazyl moje pozytywne, bojowe nastawienie na sukces ;) zaczelam takze przygotowania do nastepnego projektu /rozdzialu w moim zyciu aby moc sobie pozwolic na duza inwestycje w siebie tj. Poltoraroczny program szkoleniowy u Pani Kamili:) trzymajcie kciuki, ja spielam posladki. A wszystko to po tylko jednym dniu z Pania Kamila… Strach sie bac co bedzie po poltora roku!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłanie

©2018 Rowińska Business Coaching | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

BEZPŁATNY EBOOK

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?