Podczas naszych spotkań, pisania książek, nagrywania wideo dzielę się z Tobą wiedzą, energią oraz doświadczeniem.

Być może robisz wtedy notatki lub zaznaczasz sobie najważniejsze fragmenty. Zawsze zachęcam Cię do tego, ponieważ tylko w ten sposób możesz zapamiętać jeszcze więcej. 

Wróć do swoich notatek, do książek i zastanów się nad swoimi wnioskami raz jeszcze. 

Podziel się ze mną swoimi najważniejszymi lekcjami z naszego ostatniego spotkania. 

Napisz proszę w komentarzu ważne lekcje, które wyciągasz dla siebie i sposób, w jaki chcesz je wykorzystać w swoich działaniach. 


ps. Napisz pod swoimi lekcjami, jakie produkty z oferty mojego sklepu już są u Ciebie :)

496 komentarzy
 1. Katarzyna Jagus

  1. Zdziwilo mnie ?, podchodzac do pierwszego rzedu, ze nikt w nim nie siedzial, a Panie w drugim rzedzie wygladaly niepewnie czy wypada sie pchac do przodu…, dopiero jak ja w nim usiadlam z kolezanka, to pare osob tez szybko przeskoczylo do przodu. Lekcja: jestem odwazniejsza, niz mi sie wydaje i jest mi z tym dobrze. ? 2. Mimo dlugoletniej pracy w finansach nigdy nie slyszalam formuly budzetu T. Ekera – podoba mi sie, wdroze go u siebie, bede sie go trzymac i uzyje go z moimi klientami. Dziekuje bardzo! (ebooki i ksiazki juz mam wszystkie)??

  • Agata Krzyżanowska

   Dziękuję Katarzyno za Twoje lekcje!
   Pozdrawiam, Agata ;)

 2. Ania

  Dwie a nawet trzy najcenniejsze dla mnie lekcje to :
  1. Odważyć się wyjść ze strefy komfortu.
  2. Inwestycja w siebie by nie stać w miejscu – ciągłe ulepszanie siebie
  3. Nauka zarządzania finansami, analiza , i zakupy bez emocji.

  Dziękuje za fantastyczne szkolenie Polecam

 3. Anna

  Dziekuje Kamilo za szkolenie . Jestem pod mega wrażeniem. Chce się jeszcze bardziej rozwijać i stawać się coraz lepszym człowiekiem. To dopiero początek drogi. Pracuje w Oriflame i wierzę że dzieki Tobie i mojemu zapalowi zbuduje piękny zespół. Moje lekcje :

  1. Bój się i rób. Bój się i rób. To mówi samo za siebie. Wyjdź że strefy komfortu i zacznij robić więcej i więcej. Bo przez pewien okres w życiu trzeba zapierda..ć
  2. Usiądź z mężem i w końcu zrób ten plan budżetu. Zacznij oszczędzać bo masz z czego tylko to musisz sobie rozpisać.

  Posiadam:
  Kobieta niezależną
  Buduj swoje życie….
  Zasługujesz na sukces…
  Pakiet vod dodany do zeszłorocznego biletu Życie bez ograniczen.
  Dzienniki

 4. Bożena

  Jeśli zarabiasz, inwestuj w siebie , by móc zarabiać więcej.
  Inwestuj w siebie dla siebie!

 5. Baasia

  Przed wczorajszym szkoleniem „Kobieta Niezależna” zdobyłam i przeczytałam wszystkie książki Kamili żeby mieć solidne podstawy wiedzy i móc wyciągnąć ze szkolenia jeszcze więcej. Nie zawiodłam się! Szkolenie poprowadzone było w sposób profesjonalny, merytorycznie bogaty, a to wszystko w cudownej, żartobliwej atmosferze. Dlatego pierwsza lekcja, którą przytoczę jest z przymrużeniem oka- „Problemem nie jest to, że jesteś w czarnej dupie, problemem jest to, że się w niej urządzasz”. Ja się nie chcę w niej urządzać, dlatego nie tylko wiem co trzeba zrobić, ale to ROBIĘ i będę walczyć 
  Trudno wybrać drugą lekcję- zapisywałam ich na bieżąco wiele (weszło mi to w krew po przeczytaniu książek Kamili ), ale była jedna kwestia, która może nie tyczy się tematyki biznesu, ale skłoniła mnie do refleksji i ją wdrożę- żeby pamiętać o niesieniu pomocy innym, niekoniecznie finansowej. Zapominam o tym na co dzień, a przecież czasem wystarczy mały gest, podzielenie się tym co mamy, czy wsparcie potrzebujących. Daleko nie muszę szukać jak się okazuje.
  Szkolenie na pewno nie było ostatnim, na którym się pojawię. Marzę o udziale w szkoleniu Zespół Marzeń, które na razie jest poza moim zasięgiem.

  Mam już wszystkie książki Kamili- część w postaci papierowej oraz e-booki.

  • Author
   Martyna Kurek

   Basiu dziękuję za twoje lekcje :)

   Mam dla Ciebie upominek, Video „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej” z Kamilą Rowińską

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 6. Aneta

  Szkolenie uważam za fenomenalne, gratuluje całemu zespołowi RBC.
  Moje dwie lekcji, to :
  1 W życiu muszę robić to co naprawdę kocham bo to jedyna droga do osiągnięcia szczęścia oraz poziomu mistrzowskiego.
  2 lekcja przypomniała mi o tym, że sukces kosztuje, a zapłacę za niego ciężką pracą i samodyscypliną.

  Co zrobię aby to osiągnąć ??

  RBC Master Business Training

 7. ilona.joanna.sz

  Jedną z najważniejszych lekcji było to , aby zacząć zarządzanie swoimi zasobami finansowymi już od najmniejszej kwoty. Należy też pamiętać o tym , aby mimo wzrostu przychodów nie wzrastała kwota którą wydajemy. Musimy panować nad swoimi wydatkami i szanować pieniądze, tak aby cena zakupionego przedmiotu była moralna w stosunku do jego prawdziwej wartości. Podczas zakupów nie można zapomnieć o kontroli nad swoimi emocjami, a najlepszym rozwiązaniem jest robienie zakupów z karteczką i gotówką, nie katą płatniczą.Finanse domowe także należy wziąć pod lupę. Wspólny dochód należy podzielić zgodnie z tabelą T. Harv Ekera , a oszczędzanie zaczynamy od początku każdego miesiąca.
  W kontekście samorealizacji powinniśmy dążyć do osiągnięcia poziomu mistrzowskiego (nr 1). Aby to z kolei osiągnąć przez pewien czas bedziemy zapracowani jak nikt inny. Dzięki temu osiągniemy swój zamierzony cel w dziedzinie którą kochamy. Być może dzięki temu będziemy czerpać korzyści dzięki rozwiązywaniu problemów innych ludzi.
  To by było na tyle. Ogrom wiedzy jaką zdobyłam w te kilka godzin kłębi mi się w głowie i muszę to wszystko odpowiednio poszufladkować :D
  Dziękuję za wspaniale spędzony czas. Już nie mogę się doczekać kiedy zacznę czytać książki które zakupiłam podczas szkolenia m.in. „Kobieta niezależna”, „Jak stworzyć swój pierwszy biznes”,Coaching wart milion”, „Zasługujesz na sukces” oraz „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”
  Pozdrawiam serdecznie,
  Ilona

 8. Magdalena

  Dla mnie najważniejsze lekcje to: 1. Najpierw oszczędzaj a później wydawaj z tego co Ci zostanie. To jest dla mnie cel priorytet bo oszczędzam na w swoje kompetencje w pierwszym rzędzie : kursy, szkolenia, książki. 2. Wsłuchać się w siebie i zbudować swoją wewnętrzna sile. Nie bać się wychodzić poza strefę komfortu.
  Mam Pani książki i regularnie pracuje z dziennikiem cauchingowym, ale dla mnie największym prezentem byłby kurs zbuduj swoją wewnatrzna siłę. Pozdrawiam i dziękuję za szkolenie?

 9. Paulina

  Witam.
  Na wczorajaszym szkoleniu w Chorzowie ” Kobieta nie zależna” nauczyłam się aby być na poziomie mistrzowskim w soim zawodzie , w tym co chcę robić. Nie czekać aż pracodawca zafunduje mi szkolenie, bo przecież rozwijam się dla siebie. Muszę na bieżąco uzupełniać swoje kompetencje. Doskonalić się i szkolić!
  Nauczyłam się również , że jeżeli emocje decydują za mnie jak wydaję pieniądze to nigdy ich nie będę miała. Jeżeli będę kupować rzeczy których nie potrzebuję później będę musiała sprzedać rzeczy które są mi potrzebne. Jak mam pieniądze to nie kupować rzeczy które nie są koniecznie mi potrzebne. Zastanowić się nad tym co tak naprawdę potrzebuję i jest nie zbędne. Na początku miesiąca podzielić tak pieniądze abym nie miała szansy wydać je na pierdoły. Żyć tak na chwilę obecną aby pieniądz pracował na mnie.

  MAM ŻYĆ TAK ABY WYGRAĆ!!!

  Posiadam ebook
  -Coaching wart milion
  – Zasługujesz na sukces

  • Author
   Martyna Kurek

   Paulino dziękuję za twoje konkretne lekcje :)

   Mam dla Ciebie upominek, który pomorze Ci zbudować stabilizację finansową >> Video „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej” z Kamilą Rowińską

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 10. Karolina

  Dziekuje za wczorajsza „Kobiete Niezależna „. Moje lekcje:
  1. Rozpracowac swoje finanse bo dotychczas pieniadze ciegle sie gdzies”rozchodzily”.
  2. Inwestowac w siebie i zaczac tu i teraz z tym co mam.
  3. Boj sie i rob!
  4. Wyjść ze swojej strefy komfortu i nie patrzec na innych.
  Jestem osoba w ktora rodzice pompowali swoje ambicje a ja ciegle myslalam co oni powiedzą. Przez poprzedni zwiazek zakonczony rowodem mialam bardzo zaburzona samoocenę. To wszystko bylo. Oddzielam gruba kreska. Daje sobie ten rok na zaczynanie od nowa wiele razy az znajde to w czym zechce osiągnac poziom mistrzowski. Dom, partner i syn… tu zapanuje lad zeby żyło nam sie lepiej co nie bedzie trudne bo sa wspaniali. Tak jak ja teraz, mogę wszystko i to zrobie. Wiem że zasługuje na to co najlepsze.
  Ksiazek mam kilka (” Kobieta Niezależna ” „zaslugujesz na sukces” ” Jak stworzyc swoj piwrwszy biznes” „coaching wart milion”) ale to takiego spotkania potrzebowałam. Raz jeszcze dziekuje za ten ogrom motywacji.

  • Author
   Martyna Kurek

   Karolino super! Trzymam kciuki :)

   Mam dla Ciebie upominek, Video ,,5 strategii budowania pewności siebie” z Kamilą Rowińską

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 11. Wiktoria Florek

  Moje lekcje ze szkolenia Mistrz Sprzedaży edycja 17:
  1. Siej ziarno gdzie to tylko możliwe, ciągle wychodź z propozycją. Nie narzucasz się, dbasz o klienta. Przedstawiasz ofertę, bo uważasz, że tego potrzebuje.
  2. Klient na całe życie. Dbaj o swoich dotychczasowych klientów, przypominaj mu się, interesuj się. Informuj o nowych kolekcjach.
  3. Zamiast się przedstawić, słuchaj bardzo uważnie rozmówcy. Badaj potrzeby, zdawaj otwarte pytania, mów językiem klienta, parafrazuj.
  4. 11 punktów styku, aby dokonać zakupu. Stwórz ofertę na różnych etapach.
  5. Prezentuj cecha -> zaleta -> korzyść. Przedstawiaj fakty, odblokuj wyrażanie emocji – zarażaj pasją i entuzjazmem.
  6. Rozbrajaj bombę zanim wybuchnie. Przedstaw słabe strony zanim klient o nich pomyśli i przekształć je w korzyści.
  7. Przedstawiaj ofertę od najwyższej ale nie wartościuj. Każda opcja ma być dobra. Zapytaj, która opcja jest najlepsza dla klienta na dzień dzisiejszy.
  8. Wysłuchaj uważnie obiekcje klienta, nie panikuj tylko słuchaj, potem z pewnością na nie odpowiedz.
  9. Zamknij sprzedaż – na tym etapie zakładasz, że sprzedaż została dokonana.
  10. Analizuj sprzedaż. Każdą. Pisz wnioski. Za każdym razem stawaj się lepszym sprzedawcą.

  • Kamila Rowinska

   Wiktoria, jesteś Prymuską. Piękne lekcje!

 12. Anna Feculak

  Dzien dobry, moje lekcje po szkoleniu RBC Mistrz sprzedaży edycja 17

  Powiedzenie „klient to nasz pan” zastap nowym podejsciem klient to nasz partner. Dzialasz wtedy suwerenie bez pomniejszania swojej wartosci lub zespolu. Takie podejscie wyzwala w Tobie poczucie wlasnej wartosci siebie. Ty spelniasz marzenia klienta, a on za to placi. Win win sytuacja.

  Jesli wierzysz, ze to co sprzedajesz jest super, to masz przewage, emanujesz pozytywna energia i zachecasz do sprzedazy. Ludzie uwielbiaja kupowac. Jesli skladasz oferte, tzn. ze troszczysz sie o klienta i jego potrzeby.

  Zawsze zaproponuj wiecej. Decyzje podejmuje klient. Jesli klient jest w procesie zakupowym, wykorzystaj ten moment i zaproponuj cos jeszcze. Dopiero gdy uslysz 2 razy NIE wtedy przestajesz proponowac.

  Poznaj swojego idealnego klienta, by zwiekszyc sprzedaz.

  Siej ziarno w interecie. Zdobadz lub poszerz kompetencje jak sprzedawac w mediach spolecznosciowych. Badz tam, gdzie jest Twoj klient i gdzie Ty dobrze sie czujesz.

  Tworz systematycznie tresci wartosciowe w mediach spolecznosciowych, stworz grupe na FB, przekonaj sie do YouTube.

  Przedstaw siebie i swoj produkt jezykiem korzysci tzn. CECHA ZALETA KORZYSC.

  OBIEKCJE:
  1.Jesli klient ma obiekcje to posluchaj BEZ PRZERYWANIA, wytrzymaj, nie wywracaj oczami :)
  2. Okaz zrozmienie dla emocji
  3. Klaryfikuj – czy to jest jedyna rzecz, ktora powstrzymuje Pania/ Pana od zakupu?
  4. Argumentacja
  5. Zamkniecie sprzedazy I II III

  Przygotuj argumenty na najczesciej pojawiajace sie obiekcje Twoich klientow, wowczas jestes przygotowany do rozmowy i nie pleciesz banalow, tylko pozostajesz rzeczowy i przekonywujacy.

  – Gdy uslyszysz nie to nie odpuszczaj. Zaproponuj kiedy mozesz sie skontaktowac i skontaktuj sie, jesli obiecales.

  – Nie ignoruj liczb i analizy sprzedazy. Badz ciekawy i analizuj, kiedy ludzie maja wyplate, analizuj wykres i statystyki, by optymalizowac swoja sprzedaz.

  – Zadbaj o obsluge posprzedazowa. Wyslij newsletter, emaila z podziekowaniem, albo oferte na caly rok z rabatem.

  Zastanow sie jak mozesz podniesc wartosc uslugi.

  Co jest moja slaba strona i w jaki sposob moge ja zamienic na silna?

  Ucz sie od najlepszych i pokochaj sprzedaz!

  Pozdrawiam serdecznie

  Ps. Bedzie latwiej jesli napisze czego nie mam: „Coaching wart milion” – Kamila Rowińska i Marcin Kokoszka

  • Agata Krzyżanowska

   Anno, dziękuję za Twoje lekcje!

  • Author
   Martyna Kurek

   Anno ile pięknych i konkretnych lekcji :)

   Mam dla Ciebie upominek, ebook ,,Coaching wart milion”.

   Owocnej lektury!

   Sprawdź dziś skrzynkę email, otrzymasz wiadomość od zespołu RBC.

 13. Agnieszka

  Witam, moje lekcje po szkoleniu RBC Mistrz sprzedaży edycja 17
  1. Bądź zainteresowany, potem interesowny!
  Poznaj dokładnie swojego klienta, wsłuchaj się w jego potrzeby.
  2. Rozwiązuj problemy, spełniaj marzenia!
  Dobra oferta to odpowiedź na potrzeby Klienta. Mów językiem korzyści. Parafrazując oczekiwania Klienta.
  3. Zarażaj entuzjazmem i energią!
  Skuteczna sprzedaż zależy od naszego nastawienia w głowie i emocji. Twoja proaktywna postawa na ogromny wpływ na zachowania sprzedażowe klienta.
  4. Bądź pierwszy, rozbrój „bombę” zanim wybuchnie
  Wyprzedzaj obiekcje klienta. Słabości przekuj w atut. Posłuchaj, okaż zrozumienie, klaryfikuj pytania, użyj właściwej argumentacji, zamknij transakcję z sukcesem.
  5. Analityczny i emocjonalny!
  Sprzedawaj na poziomie zarówno analitycznym jak i emocjonalnym. Nie ignoruj twardych danych, posługuj się analizami, zaprzyjaźnij ze statystykami. Bądź rownież emocjonalny, wykorzystaj potencjał swoich emocji. Otwórz się.
  6. Bądź unikalny, dąż do osiągnięcia mistrzostwa w tym, co robisz.
  Stwórz ofertę, która wyrwie klienta ” z butów. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź najlepszy w tym, co robisz.
  7. Nie zastanawiaj się, działaj!
  Możesz zdecydownie więcej niż ci się wydaje.
  8. Dbaj o relacje.
  Nie zapominaj o klientach po zakończeniu współpracy. Dbaj o nich, odzywaj się, interesuj, pytaj w czym mozszesz pomóc.

  A teraz najważniejsze to wdrożyć powyższe lekcje i działać!!!

  P.s. Byłam na szkoleniu Kobieta niezależna i realizuję Kurs Mastera.
  Mam książki: Kobieta niezależna, Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale, Jak stworzyć swój pierwszy biznes.

  Pozdrawiam cały zespół RBC

  • Kamila Rowinska

   Dziękuję Agnieszko za Twoje lekcje!

  • Author
   Martyna Kurek

   Agnieszko ile pięknych i konkretnych lekcji :)

   Mam dla Ciebie upominek, Video „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej” z Kamilą Rowińską

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 14. Marzena

  Marzena z Mistrza Sprzedaży 17 edycja. 1lekcja: TRZEBA DZIAŁAĆ !!! Już dziś rozpoczęłam pracę z dziennikiem coachingowym. Poza tym, zadanie do wykonania w narzuconym terminie sprawiło, iż w końcu zabieram się za sprawy, które wcześniej odkładałam. 2 lekcja POTRZEBUJĘ ZESPOŁU!!! Sprawnego, zaufanego, MOJEGO zespołu. Mam apetyt na milion!!! Nie chcę być jakąś popierdułką! Sama mogę się tylko zajechać. Nie mam pojęcia jak zebrać taką ekipą. Chyba szkolenie u Kamili pomogłoby znaleźć odpowiedź.

  • Kamila Rowinska

   Dziękuję Marzena. Zwłaszcza szkolenie Zespół Marzeń jest teraz dla Ciebie! Pozdrawiam i do zobaczenia!:)

  • Author
   Martyna Kurek

   Marzeno dziękuję za twoje lekcje, trzymam kciuki za ich realizację :)

   Mam dla Ciebie upominek, który Ci się przyda w drodze po milion :) Video „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej” z Kamilą Rowińską

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 15. Dziękuję za kolejne wartościowe szkolenie Mistrz sprzedaży. Moje lekcje: 1) wysłuchaj Klienta uważnie,by go zrozumieć i przygotować propozycję,która rozwiąże JEGO problemy i pozwoli zrealizować JEGO marzenia.Bycie skupionym na potrzebach Klienta pozwoli mi być Mistrzem sprzedaży. 2) Rozbrajaj bomby zanim Klient je rzuci – przekuwanie słabych stron w atuty. 3) Dbanie o odpowiedni dla Klienta poziom mojej energii,który jeśli się udzieli Klientowi będzie ogromnym wsparciem sprzedaży. 4) Warto zadbać o relację z Klientem, by była długofalowa a nie jednorazowa. Zbieranie informacji zwrotnych od Klientów jest ważne w rozwijaniu „warsztatu Mistrza Sprzedaży”. 5) Przekonanie do usługi/produktu jest kluczowe w byciu autentycznym i spójnym Mistrzem sprzedaży.Cieszę się z tego,że uwielbiam moją pracę związaną z normami ISO,szkoleniami i audytowaniem bo to ogromnie wspiera współpracę i budowanie długofalowych relacji z Klientami.Dziękuję Kamili, Joannie i Mateuszowi za ogromną dawkę wiedzy z kilku obszarów i wzmocnienie motywacji do pracy nad sobą w drodze do mistrzostwa :) Jestem bardzo zadowolona z inwestycji w pakiet MBT:) i z radością czekam na kolejne szkolenie:).

 16. Ania

  Lekcje po Mistrzu Sprzedaży edycja 17.
  1. Zawsze jest ktoś kto chce kupić mój produkt, bo albo rozwiązuje on jego/jej problem albo spełnia czyjeś marzenia i najważniejsze jest złożenie przeze mnie oferty, wyjście naprzeciw potrzebom, a czasem okrycie przed Klientem, że taką potrzebę posiada.
  2. Poziom mojej energii i zaangażowania wpływa na to jak kupują ode mnie Klienci. Bycie mistrzem sprzedaży to umiejętność bycia na nieco wyższym poziomie pozytywnej energii od mojego Klienta.

 17. Anna

  Witam, dziękuję za fantastyczne książki. Czytam i czytam, wyciągam wnioski i zaczynam wcielać w życie:)
  Moja 1 lekcja to : rusz się i zacznij działać! Godzina 5:00 Anka wstaje, biegnie, planuję dzień, dziękuje za to co mam, a na koniec przyśmiewka Kamili;-D Wreszcie zaczęły dziać się fantastyczne rzeczy w moim życiu.
  2 lekcja: „Jak Cię widzą, tak Ci płacą”! Dlatego inwestuj w siebie ( ćwiczenia, odżywianie, pielęgnacja, włosy, paznokcie, ubiór), a także inwestuj w rozwój osobisty ( szkolenia, książki, warsztaty, konferencje). Jeszcze raz dziękuję za książki i szkolenie, które od Was mam. Pozdrawiam z Mazur, Ania.

 18. Anna

  Witam cały zespół RBC.
  Panią Kamilę miałam okazję poznać na Targach Rozwoju Osobistego. Kamila dla mnie charakteryzuje się siłą i kompetencją.
  1. Pierwsza ważna lekcja to jaki lider taki zespół. Aby zespół działał tak należy, aby było zaangażowanie i wartości, musi to pochodzić od lidera.
  2. Kluczowe są 3 pierwsze miesiące nowej osoby. Jak wazne jest ją wprowadzić, wydrukować odpowiednio do momentu az poczuje się konfortowo i sama bedzie w stanie sobie radzić.
  Pozycje jakie juz mam to zdobądź swój szczyt, coaching wart milion, audibook kariera kobiety i jej finanse oraz kurs kabieta niezależna i kurs o asertywności

 19. Piotr

  Pierwsza lekcja: Spadasz czy wzlatujesz? Decyduje lider.
  Druga lekcja: Największy wysiłek włóż na zbudowaniu zespołu marzeń, który potrafi czerpać energię z ognia, którym jest misja

  • Author
   Martyna Kurek

   Piotrze cieszę się, że wyciągnęłaś lekcje dla siebie.

   Mam dla Ciebie upominek, Video ” Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele” z Kamilą Rowińską

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 20. Diana Pakulska-Okraska

  1 lekcja: W zespole siła ?, dobrze dobrany zespół ludzi o wspólnych wartościach i sprecyzowanym celu wspólnie osiągnie duży sukces.
  2 lekcja: Dobry zespół to ten, który ma umiejętność wzajemnego wyparcia w obowiązkach.
  3 lekcja: Warto nagradzać zespół, drobnymi gestami: Kubkiem kawy, miłym słowem, zainteresowaniem. Lider docenia swój zespół i celebruje z nim sukcesy ? jak i przerabia porażki.

  • Author
   Martyna Kurek

   Diana, gratuluję lekcji!

   Mam dla Ciebie upominek, Video „5 strategii budowania pewności siebie!” z Kamilą Rowińską.

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 21. Anna

  Moje lekcje z jednego z najlepszych szkoleń na jakich byłam – „Zespół Marzeń 17 edycja”:
  1. W zależności jakim jesteś liderem, takich ludzi przyciągasz. Jeśli chcesz mieć najlepszych ludzi, zaangażowanych, oddanych misji, sama musisz taka być.
  2. Chcesz być liderem? Musisz wzbudzać zaufanie zespołu, którym zarządzasz.
  3. Każdy z nas jest inny, dlatego ważne jest, aby ludzi o danej osobowości zatrudniać na stanowiska, które jej odpowiadają i na których w pełni się sprawdzi i spełni. Należy również dopasować komunikaty do danego typu osobowości, tak żeby dana osoba miała szanse je zrozumieć.
  Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na kolejnym szkoleniu!

  • Author
   Martyna Kurek

   Anno cieszę się, że wyciągnęłaś lekcje dla siebie.

   Mam dla Ciebie upominek, audiobooka ,,Zdobądź swój szczyt” bit.ly/ZdobadzSwojSzczytRBC

   Owocnego słuchania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 22. Samanta

  Jestem w trakcie lektury „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”. Lekcji na ten moment wyciągnęłam więcej, ale dwie szczególnie są dla mnie ważne:
  1. Przypowieść o motylu, który nie rozwinął swoich skrzydeł, bo człowiek mu „pomógł”. Pomyślałam, że ta smutna, ale prawdziwa historia,którą powinni znać wszyscy rodzice,dlatego na moich spotkaniach z rodzicami będę przypominać ją. Po co? By przypominać, że dzieci (moi uczniowie) są motylami, tylko trzeba zadbać o ich warunki, by mogły im wyrosnąć skrzydła. Wydaje mi się, że to jedna z najbadziej obrazowych opowieści o tym, jak wygląda rozwój i jak my jako nauczyciele i rodzice możemy łatwo uczynić krzywdę naszym pociechom.
  2. Stworzenie listy 10 działań, które przybliżają mnie do życia, jakiego pragnę – musiałam powtórzyć to ćwiczenie, żeby sprecyzować swoje działania i wybrać te, które faktycznie będą mnie przybliżać do celu. To było dla mnie prawdziwe wyzwanie!

  • Author
   Martyna Kurek

   Samanto, gratuluję lekcji!

   Mam dla Ciebie upominek, Video „5 strategii budowania pewności siebie!” z Kamilą Rowińską.

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 23. Katharina

  Czesc Kamila, czesc Marcin i witaj caly Zespole RBC,

  wrocilam wczoraj, w sobote z urlopu w czasie ktorego nie mialam dostepu do internetu. W mojej skrzynce mailowej czekala na mnie niespodzianka: ksiazka „Coaching wart milion”. Wczoraj chcialam tylko na chwilke do niej zagladnac. Pochlonela mnie tak ze wlasnie skonczylam ja czytac. Stan dzisiaj: Torby stoja nie rozpakowane w przedpokoju (przeciez pranie nie ucieknie :-)) a ja naladowana energia i checia do dzialania. Jutro zrobie pranie a pozniej zaczne czytac te ksiazke jeszcze raz i to bardzo dokladnie. Kamilo i Marcinie dziekuje Wam za to wspaniale dzielo!!. Marcinie dziekuje Ci za to ze podzieliles sie tak do bolu swoimi upadkami. Podziwiam Cie za to ze tyle razy miales sile wstac i dzialec dalej. Ja od kilku lat zastanawiam sie nad tym czy zostac coachem. Przez to ze niedawno poznalam Ciebie Kamilo wiem ze napewno osiagne swoj cel- mam za soba juz wiele roznych projektow, w roznych krajach, rowniez prowadzenie wlasnej dzialalnosci. Pomimo tego brakowalo mi odwagi aby pojsc dalej.Do niedawna mi sie wydawalo ze jestem juz za stara na to by pojsc jeszcze raz na studia i zostac coachem teraz wiem ze nie. Szukam wlasnie dobrej uczelni- czy moglibyscie mi pomoc w wyborze? Jest tyle ofert ze naprawde nie wiem co wybrac i ktora akredytacja jest wazna. Jesli to mozliwe to chcialabym sie uczyc w wojewodztwie dolnoslaskim (jak najblizej Zgorzelca w ktorym mieszkam).
  Mam juz: dziennik coachingowy z ktorym codziennie pracuje,
  Kurs online „Kobieta niezalezna- i bede we wrzesniu we Wroclawiu
  6 krokow do zbudowania stabilizacji finansowej
  zdobadz swoj szczyt
  5 strategii budowania pewnosci siebie

  Jeszcze raz dziekuje Wam wszczystkim za to ze jestescie i dzielicie sie z innymi swoim doswiadczeniem. Pozdrawiam serdecznie
  Katharina

 24. Agnieszka

  Witaj Kamilo i Cały Zespół RBC,
  Jestem świeżo po lekturze „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”.
  Mogłabym powiedzieć, że jestem już na drodze lub w połowie tej drogi która jest zbudowana odpowiedzialnie i zuchwale i już nic nowego nie mam do nauczenia się. Przecież mam firmę która z sukcesem (a przynajmniej tak sądzę) prowadzę od 20 lat , trójkę dzieci i męża a za chwilę być może wprowadzimy się do nowego domu…
  Jednak wciąż czuję, że coś mi brakuje. Dzięki tej książce dziś nauczyłam się:
  1. Na nic nie jest za późno. Wiek nie ma znaczenia. Tak jak powiedziałaś Kamilo, nie patrz ile masz lat teraz, lecz ile lat zostało do 100.
  2. Będę sobą. Będę sobą – powtarzam to aby dotarły do mnie te słowa, ponieważ wiem, że wiele moich postaw, zachowań było oczekiwaniem tego jak inni chcą mnie widzieć. To straszne ! Jaką ulgę czuję, że sobie to uświadomiłam i że nie chcę tego więcej.
  3.Nie obwiniać innych o to co się nie udało. Biorę życie raz jeszcze, na nowo we własne ręce i co ? Wiem!!! Nikogo już nie będę obwiniać :)
  4. W życiu nie można mieć wszystkiego naraz – chociaż myślę, że już sporo mam, jednak nigdy nie miałam tego co mam równocześnie. Tak jak mówisz Kamilo trzeba za to zapłacić odpowiednią cenę.
  5.Wyznaczyłam 10 konsekwentnie wykonywanych działań które doprowadzą mnie do życia którego naprawdę pragnę , do tego co mi w życiu brakuje,min. rozwój osobisty.

  Wybieram się na „Kobietę Niezależną” i liczę na pomoc zespołu i Ciebie, Kamilo jak dalej się rozwijać i szkolić. Teraz codziennie oglądam Twoje filmy i czytam wszystkie wpisy. Chcę wiedzieć jak to zrobić aby było najlepiej.
  Jeszcze wciąż jest poniedziałek… 9 minut. Zdążyłam?

  • Agata Krzyżanowska

   Agnieszko dziękuję, że podzieliłaś się z nami swoimi lekcjami po przeczytaniu książki!
   Do zobaczenia na szkoleniu „Kobieta Niezależna” :)

  • Author
   Martyna Kurek

   Agnieszko, gratuluję lekcji i twojej postawy!

   Mam dla Ciebie upominek, Video „5 strategii budowania pewności siebie!” z Kamilą Rowińską.

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 25. ILONA

  Czytajac ebook „Coaching wart milion” pół zeszytu zapisalam?
  Hmm… na pewno dzięki tej książce pozwole sobie przeżyć swoje życie spektakularnie I ambitnie.
  Moją największą bolączką była rezygnacja przed meta – odbieralam sobie szanse na lepsze jutro, na spelnianie marzen….koniec z tym, nie wazne co powiedza inni to moje zycie I przezyje je po swojemu I na swoich zasadach, a przede wszystkim dam sobie przyzwolenie na popelnianie bledow, ktore są nieuniknione, a wyciagniete z nich lekcje pozwola mi odnosic sukcesy I podnosic swoją wartosc I pewnosc siebie…
  I love!!?

  • Author
   Martyna Kurek

   Ilono, gratuluję lekcji!

   Mam dla Ciebie upominek, Video „5 strategii budowania pewności siebie!” z Kamilą Rowińską.

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 26. Katarzyna

  Ja właśnie skończyłam Twoją drugą książkę. Oczywiście zaczęłam nietypowo bo od „Kobiety niezależnej”, a teraz „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”.
  Dzięki tym publikacjom uporządkowałam sobie wewnętrznie to do czego doszłam w ciągu ostatnich dwóch lat. Żałuje bardzo że przez ten czas tak skupiłam się na zaspokajaniu potrzeb swojego otoczenia a nie na swoich.
  Oczywiście najlepszy dla mnie był rozdział, w którym był przedstawiony trójkąt ról w jakie niestety możemy wchodzić, a ja niestety przez ostatnie moje dwa lata byłam jako Wybawca całego swojego otoczenia.
  Dzięki ćwiczeniom w książce usystematyzowałam swoje cele, wzięłam dokumenty i zaczynam układać swoje życie po swojemu.
  Niestety nie widzę żadnej różnicy między moimi dziećmi, ze starszym pracowałam z młodszym „byłam” non stop w domku. Jedyny efekt jest duża różnica postrzegania świata przeze mnie, brak realizacji i odczucie, że zmarnowałam czas, w którym powinnam być mega szczęśliwą mamą, bo przecież jestem z nimi 24h na dobę i poświęcam im całą siebie. Właśnie w tym problem że nie powinnam czuć się poświęcona a szczęśliwa, a gdzieś mi to uciekło.
  Dziękuję za te lektury, zapewne rozbuduje poziom swojej wiedzy, bo Twoje pozycje Pani Kamilo są niesamowite.

  • Author
   Martyna Kurek

   Katarzyno, gratuluję lekcji i tego, że wykonujesz ćwiczenia!

   Mam dla Ciebie upominek, Video „5 strategii budowania pewności siebie!” z Kamilą Rowińską.

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 27. Magdalena

  Wow. Książka „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy i kolejny milion” daje takiego emocjonalnego kopniaka, taki zastrzyk energii, że mimo choroby, która mnie niestety od soboty zmogła, mam ochotę wstać i działać i tworzyć i próbować w nowych dla mnie obszarach.

  Dla mnie bardzo ważny okazał się rozdział: „Nie ważne z czym zaczynasz. ” Ważne jest, co zrobisz z tym, co masz, gdy już zaczniesz. O tym może z całym przekonaniem napisać Kamila Rowińska. Nie miała łatwego startu, parasola ochronnego w postaci dobrze sytuowanych rodziców, którzy wsparliby ją finansowo i pomogliby w trudnych chwilach. Mogła liczyć na swoją inteligencję, konsekwencję, upór w realizacji wcześniej wyznaczonych celów i poczucie humoru, które nietrudno zauważyć czytając jej książki. Dlatego jest wiarygodna i dlatego tak skutecznie motywuje do zmian. Bardzo ujęła mnie również uczciwość i życzliwość pani Kamili. Nie mówiąc już o jej profesjonalizmie. Do występów charytatywnych przygotowuje się tak samo rzetelnie, jak do płatnych wystąpień.

  Ważną dla mnie lekcją jest przeświadczenie, które co prawda wcześniej miałam, ale teraz zostało umocnione, jest, że dobro, które wypuściliśmy w świat działa, i któregoś dnia odczujemy to pozytywnie. Ważne jest też, aby z drugiej strony nie rozdawać siebie, swych umiejętności za darmo, tylko na zasadzie win-win. Żeby być uczciwym w stosunku do siebie i należycie wyceniać swoje usługi. Uczę się tego, albowiem do tej pory za dużo swoich umiejętności wyceniałam zbyt nisko.

  Wisienką na torcie okazały wywiady z inspirującymi ludźmi. Czytając o ich motywacji, pasji, pracowitości, pokorze, a także pokonywaniu porażek każdy czytelnik ma możliwość przekonania się, że sukces, jaki osiągnęli w swoim obszarze działania, to nie przypadek, ale skutek dobrze przemyślanych działań, koncentracji na wyznaczonych celach i konsekwentnej ich realizacji.

  Zaczynam więc działać jeszcze bardziej intensywnie, aby dojść do pełnej mocy! Tym bardziej, że po swojej stronie mam taką charyzmatyczną osobę, która widzi we mnie potencjał i determinację.

 28. Małgosia

  Cześć Kamilo,
  Swoją przygodę z rozwojem osobistym zaczęłam w ciężkim dla siebie okresie, tzn. precyzując MIAŁAM JUŻ DOŚĆ TEGO BEZNADZIEJNEGO OKRESU!! a że koleżanka przesłała mi nagranie z youtoube Walkiewicza, jakieś dwa lata wcześniej to w końcu postanowiłam je przesłuchać – choć byłam bardzo zdystanowana do „tych spraw” – jak już przesłuchałam wszytsko Walkiewicza.. szukałam dalej.. znalazłam audiobook „Potęga podświadomości” – przesłuchałam go hmm w pracy, którą zmianiłam kilka miesięcy wcześniej, aby się rozwijać.. praca okazała się klęską i byłam załamana co robić dalej.
  To w tym okresie zaczęłam swój rozwój, był luty, a ja ciągle słuchałam i słuchałam, Walkiewicz, Joseph Murphy, Brian Tracy i w końcy TY:) no i jak się zaczęło to do dnia dzisiejszego śledzę Cię na bieżąco!! i nikt inny mnie już nie interesuje, nie umie zaciekawić tak jak Ty.
  Wracając do lutego, to wtedy postanowiłam coś zrobić ze sobą, za jakiś czas spotkałam koleżankę, która powiedziała mi że u niej w firmie szukają kogoś takiego jak ja… i tak już w kwietniu pracowałam w tej firmie, dodam że zrezygnowałam z dużo lepszej pracy, na rzecz mniej płatnej… jednak cel i wizja rozwoju był dla mnie ważniejszy.
  Po niespełna roku osiągnęłam swój cel, jestem kieronikiem działu Wod-Kan, nie znam kobiety na podobnym stanowisku, oczywiście jest mi ciężko i wciąż się dokształcam, bo wiadomo, od kobiet się wymaga więcej, dużo więcej i więcej, ale dzięki Twoim motywacjom i temu że jesteś DAJĘ RADE.
  Najważniejsze jest też to, że nie spoczywam na laurach, mam nadal niedosyt wiedzy i rozwoju, no i oczywiście niedosyt AWANSU, mam wrażenie że muszę osiągać więcej, chcę być kobietą prezesem w tym kierunku!!!
  Hu… pierwszy raz to publicznie powiedziałam!!!!
  Po wypełnieniu ankiety wybrałam ebooka Kobieta Niezależna, właśnie go przeczytałam, i to jest właśnie to!!

  Moje lekcje to:
  1) Rozliczenie przeszłości – znajdę psychologa i w końcu pożegnam ból z dziecinstwa z ojcem alkoholikiem i toksyczną rodziną
  2) Dyscyplina w rozwoju
  3) Budowanie asertywności i pewności siebie bo bez tego nie dam sobie rady i nie osiągnę tego co sobie jeszcze w dzieciństwie zamierzyłam

  Z materiałów jakie posiadam to:
  1. Byłam na szkoleniu Kobieta Niezależna w Warszawie w 2017 roku
  2. Seminarium Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale
  3. Książkę Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale
  4. Ebook i VOD Zasługujesz na sukces
  5. 7 Kroków do osiągnięcia ambitnych celów
  6. Od wczoraj ebook Kobieta Niezależna.

  Trenując zachowania asertywne:)
  Ponieważ planujesz niespodzianki, po proszę o niespodziankę, która pomoże być mi asertywną i pewną siebie kobietą jeszcze bardziej:)

  Dzieki, że jesteś i że budzisz w kobietach to o czym nie miały nawet pojęcia!!!
  Pozdrawiam i czekam na dlasze wsparcie
  Małgosia

  • Author
   Martyna Kurek

   Małgosiu, gratuluję awansu i trzymam kciuki za kolejny!

   Mam dla Ciebie upominek, Video „5 strategii budowania pewności siebie!” z Kamilą Rowińską.

   Owocnego oglądania!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

   • Małgośka

    Bardzo dziękuję !!!
    działacie w ekspresowym tempie i jeszcze robicie niespodziewanki;)
    Właśnie zrealizowałam zamówienie i czekam na Video…już się nie mogę doczekać!!!
    pzdr Małgoś

 29. Magdalena

  Właśnie w kilka godzin pochłonęłam ebooka „Coaching Wart Milion”. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Znałam nieco historię Marcina, ale co innego jest tą historię poznać tak od początku, tak dokładnie… Bardzo spodobał mi się sposób w jaki jest napisana :)
  Co ciekawe, „książka wpadła mi w ręce” w momencie, w którym już się miałam poddać. A On był w o wiele gorszej sytuacji i się nie poddał… Co doprowadziło do może i bardzo oczywistego wniosku – z każdej sytuacji jest wyjście – trzeba się nie poddawać, szukać rozwiązań, być maksymalnie zdeterminowanym i skupionym, mieć CEL i iść tą drogą bez względu na okoliczności. =)
  Inspiracja niesamowita – i ze strony Marcina i Kamili <3

  • Magdalena

   Mam już: buduj swoje życie.., kobieta niezależna, dziennik coachingowy, zasługujesz na sukces z dvd – po dzisiejszej lekturze na pewno do nich wrócę i pozbieram się! =D

 30. Księżniczka Diana

  Szanowni Goście, Czytelnicy, Followersi i Uczestnicy szkoleń Kamili Rowińskiej!

  Chciałam się podzielić moimi lekcjami.

  Kamilę Rowińską, „poznałam” na youtube oglądając jej filmik w którym odpowiadała na pytanie dlaczego kobiety wpadają w tarapaty finansowe. I stało się. Oglądnęłam wszystkie filmiki z jej kanału w 2 miesiące. Wykupiłam kurs online pt: „Kobieta Niezależna”. I odblokowałam swój potencjał! Do tego stopnia że w 3 miesiące zostałam rentierem, czyli mam pasywny dochód, wolność finansową. Dodatkowo piszę książkę (mam już połowę) jak postawić na siebie i jak wyjść z życiowych tarapatów. Również podjęłam decyzję że jeszcze w tym roku stworzę szkolenie w którym chcę uświadamiać kobiety żeby postawiły na siebie i jakie są tego konsekwencje jeśli się tego nie zrobi. Jestem tego „żywym” przykładem.
  Dzięki Kamili Rowińskiej zrozumiałam że moim obowiązkiem społeczno-moralnym jest podzielenie się swoją historią.

  W skrócie:
  5 lat temu podpisałam kredyt na 500 000 zł!!!
  Po czym zostałam wyrzucona z domu.
  Rata = 10 000 zł miesięcznie.
  Mieszkałam 2 lata w piwnicy przy bojlerze z ciepłą wodą.

  Ale wiecie co jest najciekawsze, że dopiero po 5 latach połączyłam kropki!
  A osobą która ostatecznie mnie odblokowała była właśnie KAMILA ROWIŃSKA! Dziękuję Ci za to!

  Mam nadzieję, że wydam w tym roku swoją książkę. To historia autentycznej księżniczki wraz z Zamkiem! Serio! Księżniczki która po tarapatach finansowych i mieszkaniu w piwnicy, teraz jest świadomą kobietą która chce dzielić się wnioskami ze swoich lekcji.

  Przesyłam fragment mojej historii:

  Pięć lat.
  Pięć lat spóźnienia. Pięć lat chaosu i braku kluczowych decyzji. Gdzie mnie to zaprowadziło? Jakie wnioski wyciągnęłam z życiowych doświadczeń? Opowiem Wam wszystko w dalszych rozdziałach.
  Opowiem Wam moją historię. Historię prawdziwą. Piszę tą książkę gdyż chcę aby inne kobiety skorzystały z mojej wiedzy którą nabywałam kilka lat.
  Jest to historia autentyczna. Moja i mojej Mamy. Chcemy abyście nie popełniały błędów których można łatwo uniknąć a niestety teraz już wiem że większość kobiet takiej wiedzy nie ma. Bo i ja nie miałam. Studiowałam na dwóch kierunkach w Polsce i za granicą, mam doświadczenie w prowadzeniu własnych biznesów a mimo to popełniłam wiele błędów które wynikały zupełnie z innej sfery życia niż typowa wiedza ze studiów. Wynikało to z faktu bycia dosyć naiwną kobietą. Niestety, bardzo często kobiety wykształcone w ogóle nie łączą kropek w innych sferach życia. Są pracowite, zaradne, po studiach, myślą że te cechy zapewnią im poczucie bezpieczeństwa w świecie. Czy jest tak na pewno? Z pozoru wydaje się że tak, a z praktyki niestety nie.
  Dlaczego warto postawić na siebie i co dzieje się w przypadku gdy tego nie robimy? Standardowo powinnam napisać że na to pytanie odpowiecie sobie na końcu książki, ale nie. Nie ma takiej potrzeby. Ponieważ ja i moja Mama przeszłyśmy kilka ważnych lekcji i ja udostępniam je Wam za darmo! Tak, za darmo! Nie musicie się niczego domyślać, analizować czy dopisywać kolejnych rozdziałów. Czarno na białym. Po prostu. Dlatego bierzcie tą wiedzę, dla siebie, dla koleżanek, dla kuzynek ciotecznych, babć, etc. Stosujcie w praktyce i cieszcie się życiem bo uczenie się nie błędach może jest fajne ale bardzo bolesne a po każdym doświadczeniu pozostają wspomnienia które czasami trudno przerobić i które mogą nas zablokować nieraz na długie lata.
  Dla mnie to było pięć lat. Dla mnie to dużo. Pięć lat zawieszenia, niewykorzystanego czasu i potencjału. Zajęło mi pięć lat dojście do siebie i zgromadzenie odpowiedniej ilości czynników tzw. „pozbierania się”. Chcę żebyście zaoszczędziły sobie czasu, energii, życia. Byłabym wdzięczna za taką książkę kilka lat temu lub też za osobę na mojej drodze z właśnie tą wiedzą która mogłaby mi wytłumaczyć że rycerze na białym koniu nie istnieją, że trzeba liczyć na siebie i postawić na siebie i dopiero później cała reszta.
  Gotowa na zmianę?
  Zapraszam do lektury!

  ….kolejny fragment……..

  Jeśli mogłabym cofnąć się w czasie i stanąć obok siebie 8 lat temu i po prostu puknąć się w głowę! Albo coś sama do siebie powiedzieć to naprawdę byłabym niezmiernie wdzięczna. Albo jak w filmie duch z Patrickiem Swayze móc podsunąć jakąś podpowiedź lub znak. Diana, no proszę Cię, komfort życiowy nie jest dla Ciebie ważny? Hmm a to ciekawe. No nie dziwię się że później tak potoczyło się Twoje życie jak właśnie nie umiałaś zadbać o swoje bezpieczeństwo finansowe. Co innego strefa komfortu, tak zgadzam się że trzeba z niej wychodzić bo za jakiś czas ta bezpieczna strefa może stać się strefą niebezpieczną, jednakże każda kobieta powinna dbać o swoje podstawowe i bardzo ważne sfery życia, każda z nich jest ważna ale jeden element bez drugiego w ogóle nie może funkcjonować. To tak jakbyś jechała samochodem bez jednego koła, po prostu nie pojedziesz w ogóle.

  1. Praca
  Bez tego ani rusz! Praca, wykształcenie to Twoje aktywa które zapewnią Ci komfort życia. Praca czyni Cię niezależną. Więc jeśli jesteś zadowolona że masz pracę to świetnie! Oznacza to że jesteś zaradna i pracowita ale tak do końca sukcesem to nie jest. Przecież nie możesz zrobić ciasta bez jajek czy mąki. Jeden składnik na wiele się nie zda. Dlaczego? Bo stół stoi na czterech nogach. Ok, są też stoły na trzech, zgodzę się ale na pewno nie na dwóch! Po prostu taki mebel musi mieć wsparcie, a im więcej nóg tym stabilniej.

  2. Miejsca zamieszkania
  Tak, tak jak myślisz, to za proste. Wcale nie chodzi mi o miejsce zameldowania czy miejsce w którym wynajmujesz dom, mieszkanie, lokal. Tak, tu będzie dosyć ambitnie. Chodzi o TWOJE miejsce. I tylko Twoje. Chcąc doprecyzować; w akcie notarialnym widniejesz tylko TY! Nie mąż, nie mama, nie tata, nie brat czy siostra. Tylko Ty jesteś Królową tego mieszkania czy domu. Najlepiej jeśli nie masz też kredytu na tą nieruchomość. Wydaje się trudne? Otóż nie. Nie chodzi o wille z basenem w Konstancinie czy dwukondygnacyjne mieszkanie w centrum Krakowa. Może to być zwykłe, tanie mieszkanie w dowolnym miejscu Polski. Możesz je wynająć lub też zlecić zarządzanie agencji które specjalizują się w podnajmie krótko lub długo terminowym. Teraz myślisz, no tak, mieszkanie, łatwo powiedzieć. Wszyscy myśląc mieszkanie mają przed oczami hipotekę i kwotę co najmniej sześciocyfrową. Już za kwotę 50 000 – 60 000 PLN można kupić mieszkanie. Nie wierzysz? Sprawdź sama na internetowych ogłoszeniach. Jest mnóstwo ogłoszeń tego typu. Owszem, nie są to nieruchomości premium ale powiem CI jedno. Lepiej w razie zmian życiowych mieszkać w mieszkaniu w Łodzi czy w mniejszej miejscowości niż być bezdomną! Nierealne? Mało prawdopodobne? Dziewczyny, ja sama tego doświadczyłam! Jednego dnia mieszkałam w willi a drugiego dnia w piwnicy! Ta wydarzyła się naprawdę a jej bohaterki (ja i moja Mama) niejednokrotnie powiedziały: „Nigdy bym nie pomyślała że….”

  3. Oszczędności.
  Tak, zdecydowanie oszczędnościom mówimy TAK! Niby proste, niby oczywiste a Ty, ile masz na koncie, w portfelu czy w słoiku? Bo ja nigdy nie miałam zbyt wiele, nigdy nie myślałam że to ważne, że życie jest zmienne że pieniądze załatwiają wiele spraw. Otóż zachowywałam się jak prawdziwa Księżniczka, ja po prostu nie myślałam o tak przyziemnych sprawach. No bo jak tu myśleć o twardej rzeczywistości mieszkając na Ibizie, pijąc poranną kawę z widokiem na morze! Wtedy nie wiedziałam że można pić poranną kawę z widokiem na morze mając na koncie oszczędności i dbając o swój komfort życiowy. O PRAWDZIWY komfort życiowy, nie ten chwilowy. Bo dla mnie komfort życia to właśnie praca, moje własne notarialnie mieszkanie lub dom i oszczędności. I wtedy to nawet kawa smakuje lepiej bo wiesz że masz gdzie iść i co najistotniejsze, nie musisz się nikogo pytać czy możesz i nie boisz się że nie masz gdzie wrócić albo jesteś od kogoś zależna.

  Czytajcie książki Kamili Rowińskiej! Słuchajcie jej wykładów! Wiedza BEZCENNA! Mnie osobiście ta wiedza przełożyła się na pieniądze już w 2 miesiące od przeczytania pierwszej książki.

  Pozdrawiam serdecznie

 31. Asia

  Teraz przyznam się do czegoś, co spowodowało we mnie ZŁOŚĆ, zirytowało i to baaaardzo. Przeglądając stare dokumenty, kilka miesięcy temu, znalazłam wydrukowany, piękne zapisany przeze mnie, oczywiście, ebook „7 kroków do osiągnięcia ambitnych celów”. Czytam, przypominam sobie i prawie wyję ze złości na siebie. Osiągnięcie celów rozpisane ostatecznie na jesień 2017, ebook jeszcze w starym wydaniu, bo mój plan przy niektórych celach był długoterminowy.
  I jestem w tej jesieni 2017 i co? No właśnie – i nic.
  Dziś, po kilku miesiącach od znaleziska, wiem już więcej. Złość może być świetnym impulsem do działania. Najpierw powiedziałam sobie do słuchu, później obiecałam sobie poprawę. Myślę, wtedy dałaś ciała na całej linii, czas leci, życie ucieka, hej! dziewczyno! ogarnij się!
  I dziś, mimo że to „tylko” kilka miesięcy, a nie kilka lat, na które rozpisałam wcześniej cele, mam wrażenie, że zrobiłam nie krok, nie kilka kroków, a raczej przeskoczyłam susem zdecydowanie dalej. JAK?
  Raz jeszcze pobrałam ebook, już w odświeżonym wydaniu graficznym :-). Pracuję z „Dziennikiem coachingowym”, wdrażam lekcje z książek „Kobieta niezależna” i „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”, wysłuchałam video ”Model coachingowy. Jak skutecznie wytyczać swoje cele”, a co ważniejsze, tym razem rozpisałam sobie wszystko dokładnie i trzymam się planu, realizuję go krok po kroku.
  Bo przecież nie jest ważne, w jakim momencie życia się znajdujesz, na jak wielkim rozdrożu, określ wartości, zastanów się nad misją, dowiedz się, czego chcesz i śmiało krocz naprzód.
  Oczywiście słyszałam od „życzliwych”, że po co, że to bez sensu i że ten cały coaching to mieszanie w głowach i ściema. Nie słucham, bo widzę ogromne zmiany u siebie. Śmieję się, że ja nie robię planów noworocznych, by rezygnować z nich, zanim na dobre wejdą w tryb. Każdy okres w roku jest dobry, by się nad sobą pochylić, zastanowić, wyciągnąć wnioski, rozpisać strategię i wystartować! A to napędza!
  Złości już się pozbyłam, była kopniakiem na dobry start, teraz jest motywacja i radość z kolejnych osiągnięć. Teraz jest wdzięczność za to, co mam, co zdobywam, teraz jest chęć, by sięgać po więcej i więcej, wytyczać, zdobywać i działać. To koło już się toczy, warto wprawić je w ruch, bo to koło naszego życia.
  Rozpisałam się, ale jeśli jesteście nadal ze mną, to krótkie podsumowanie. Codziennie zapisuj swoje cele, dziękuj za to co masz i realizuj zaplanowany krok(i). Nie martw się przesunięciami, nie wszystko można zrobić w terminie, przesunięcie to nie koniec świata, niektóre cele osiąga się długoterminowo, ja cały czas pracuję nad niezależnością finansową, to trudne, ale warte wysiłku.
  Nie słuchaj maruderów, najlepiej ich unikaj!
  A tego wszystkiego nauczyła mnie Kamila! Dziękuję!
  Czego nie mam, a co na tym etapie będzie genialne? Video „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej”.
  Pozdrawiam!

  • Agata Krzyżanowska

   Asiu,tak trzymaj.
   Życzę Ci wytrwałości i odwagi w działaniu!

  • Author
   Martyna Kurek

   Wow Asiu, ale szczera wypowiedź. Cieszę się, że wyciągnęłaś lekcje i zmieniłaś postawę.

   Mam dla Ciebie upominek, Video „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej” z Kamilą Rowińską http://bit.ly/StabilizacjaFinansowaVod

   Trzymam kciuki!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 32. Kamila

  Z kursu on-line Kobieta Niezależna udało mi się wyciągnąć dla siebie kilka istotnych i konkretnych rzeczy. Z jednej strony mogą się one wydać niektórym oczywiste. Przyznaję się jednak do tego, że dla mnie, do czasu przerobienia kursu niestety nie były one taką oczywistością. Dlatego uważam je za cenne i chciałabym się nimi podzielić.

  Po pierwsze ciągle mam w głowie dwa pytania, związane z moim wynagrodzeniem
  – W której kolejce po wynagrodzenie stoję, a w której kolejce chciałbym stać?
  – Które z moich obowiązków w pracy są moją najwyższą stawką godzinową?

  Po drugie zastanawiałam się nad tym jaka jest moja rola w rodzinnym budżecie. Doszłam do wniosku, że gdybym więcej zarabiała to mogłaby na tym skorzystać cała moja rodzina, nie tylko ja miałbym więcej pieniędzy dla siebie.

  Po trzecie bardzo spodobało mi się jak Kamila poradziła sobie ze szkodliwymi przekonaniami na temat pieniędzy. Sama mam ich mnóstwo i teraz widzę, w jaki sposób mogę z nimi pracować – szybko i skutecznie.

 33. Monika

  Również i ja postanowiłam podzielić się moimi lekcjami ze spotkań (na razie „tylko” wirtualnych) z Panią Kamilą, którą „poznałam” dopiero 1,5 miesiąca temu w dość intymnej sytuacji, a mianowicie podczas karmienia mojego 2,5 miesięcznego bobasa oglądałam wywiad z p. Kamilą w ramach „20m2 Łukasza Jakóbiaka” i tak się rozpoczęła moja przygoda z Nią.
  Jestem świeżo po kursie online „Kobieta Niezależna” oraz po wcześniejszym webinarze o modelu coachingowym i wyznaczaniu celów (był to pierwszy kupiony przeze mnie produkt i od tego się zaczęło). Chcę się skupić tutaj tylko na „Kobiecie Niezależnej”. Moje dwie najważniejsze lekcje:
  1. „Działasz pomimo tego, że ci się nie chce, i działasz pomimo tego, że nie jesteś idalnie przygotowana, ale robisz tyle, ile możesz w danym momencie.” I tak zaczęłam czytać i słuchać kursu podczas karmienia czy podczas spacerów z wózkiem – nieidealny moment, można by rzec, ale warto wykorzystać również i tę chwilę z niemowlakiem. ;) P.S. te słowa zapisane na osobnej kartce i powieszone w widocznym miejscu ku większej motywacji.
  2. Druga lekcja to dążenie do mistrzostwa w obranym kierunku i nie zajmowanie się „pierdołami”, ale wykonywaniem niezbędnych czynności w drodze do mistrzostwa przy ciągłym rozwoju osobistym. Nie zadowalać się przeciętnością, tylko konsekwentne dążenie właśnie do mistrzostwa w danym obszarze.
  Dziękuję za te i wszystkie inne lekcje i Pani wiedzę. Pozdrawiam.

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Moniko, za Twoje lekcje.

   Mam dla Ciebie upominek, Video „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej” z Kamilą Rowińską http://bit.ly/StabilizacjaFinansowaVod

   Sprawdź swoją skrzynkę pocztową!

 34. Joanna

  Witaj Kamilo,
  Podczas codziennej mojej sesji wdzięczności dziękuje za to ze w tym ogromnym internecie trafiłam na Twój profil a coś takiego jak wdzięczność poznałam dzięki Tobie i nie wierzyłam a teraz po prostu wiem jaka jest moc tych kilku chwil wdzięczności. Po wielu obejrzanych wywiadach i filmach na you tube nabrałam ochoty na życie. Tak, ja w wieku 30 lat z poczuciem straconych wielu lat życia i beznadziejności. Wszystkie Twoje wypowiedzi działały mega motywacyjnie i się wkręciłam na maksa! Odwróciłaś całe moje myślenie i działanie o 180 stopni. Webinar dot zasad budowania zespołu, wyzwanie… tak naprawdę zawsze poddawałam się otoczeniu. Nie radziłam sobie z hejtem i sabotażem, cokolwiek chciałam zrobić, osiągnąć spotykałam się tylko z przykrymi opiniami: Ty? Nie dasz rady, jesteś beznadziejna, Twój „słomiany zapał”. Dzięki Tobie teraz wiem na ile mnie stać. Dzięki wyzwaniu w którym jestem od października wiem jaka mam wewnętrzną siłę a z każdym kolejnym dniem odkrywam jej jeszcze więcej. Wraz z rozpoczęciem zmiany siebie i pozytywnego rozpędu spotkało mnie bardzo przykre zdarzenie w pracy, ale dzięki tym wszystkim naukom i kluczom rozwoju jakie poznałam w Twoich materiałach, stało się dla mnie nie tak jak kiedyś…porażką..(myślami tylko się powiesić..) NIE! teraz każdą złą chwile przekuwam w życiową mądrość, wyciągam lekcje i idę do przodu. Zakupiłam i przeczytałam jednym tchem książki: Kobieta niezależna, Zasługujesz na sukces oraz Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale. Z każdej książki mam mnóstwo lekcji, nie mówię, że tylko zapisałam bo wszystkie po kolei wdrażam w życie. Dziennik coachingowy, przed wypełnianiem którego miałam obiekcje czy to naprawdę jest pomocne? to mimo, iż wypełniam go 2-gi m-c to już nauczył mnie on bardzo wiele: afirmacje, wdzięczność a przede wszystkim systematyczność w codziennym wypełnianiu. Do tego wszystkiego tak się otworzyłam na naukę i swój rozwój, że teraz ciągle mam mało i chce więcej bo wiem że mimo tego iż jestem kobietą, to mnie tez stać na sukces. Obejrzałam VOD Podstawowy model coachingowy. We wszystkich tych produktach znalazłam fundamenty dla swojego życia kluczowymi było określenie swoich wartości które na samym początku mnie zaskoczyły. Jedną z tych wartości jest rozwój. Kobieta Niezależna online to kurs, którego cena to ponad 1/3 mojej pensji…ale nie zawahałam się żeby go zakupić! Dzięki niemu już wiem co do tej pory robiłam źle i już to zmieniam. Przede wszystkim zarządzanie finansami, stereotypy czyli przekonania na temat kobiet i ich sukcesów. Dzięki wiedzy na temat celów już zaplanowałam i rozpisałam cały przyszły rok! Zupełnie inaczej niż poprzednie lata..miałam postanowienia i już w styczniu wszystko szlag trafiał. Teraz wiem jak te cele wytyczać, zdobywam nową wiedzę, uczę się nowych umiejętności, już nie marzę o milionach bo one z nieba nie spadają teraz uczę się i pracuję na nie. Zaczęłam już pisać teksty na nowego bloga, zbieram niezbędne kompetencje i umiejętności do otwarcia własnej firmy. Biorę życie w swoje ręce. Wybieram priorytety i większą stawkę godzinową. Wiem ile jeszcze przede mną ale do tej pory widziałam tylko problemy a teraz szukam rozwiązań. A najważniejsze dla mnie jest to że zmieniłam siebie, swoje podejście do ludzi i świata, jestem pozytywna i otwarta i widzę coraz więcej możliwości dla swojego rozwoju, propozycje ciekawej pracy i współpracy pojawiają się z różnych stron. Mogłabym powiedzieć, że dzieje się magia, ale to moja ciężka praca, którą wykonuję z przyjemnością. Dziękuję Kamila za otwarcie moich oczu i umysłu.

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Joanno, za Twoje lekcje. Gratuluję postawy i wdrażania nowej wiedzy.

   Mam dla Ciebie upominek, Video „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej” z Kamilą Rowińską http://bit.ly/StabilizacjaFinansowaVod

   Sprawdź swoją skrzynkę pocztową!

 35. Iwona

  Witam bardzo serdecznie

  Dzielę się tutaj swoją bardzo osobistą i prawdziwą historią. Uważam, że może ona pomoc niejednej zakochanej kobiecie. Przeczytaj uważnie do końca, być może właśnie TY, jesteś teraz w dokładnie takiej sytuacji, jakiej ja kiedyś byłam. Będziesz mądrzejsza o moje własne doświadczenia

  Z zapartym tchem wysłuchałam
  kursu online Kobieta Niezależna. Jeszcze raz dziękuje ślicznie Kamili i zespołowi RBC, za możliwość jaką dostałam ??

  Bardzo żałuję, że dostępu do takiej wiedzy nie miałam 15 lat temu, bo uniknęłabym w życiu wiele powaznych błędów ‼️??

  Wychowywałam się w rodzinie niepełnej, co automatycznie klasyfikowało mnie, byciem kimś gorszym. Nie wierzyłam we własne możliwości, w siebie, pełna byłam kompleksów. Czułam się brzydka i zakompleksiona. Budowanie relacji z innymi przychodziło mi bardzo opornie, zwłaszcza z mężczyznami. Zazdrościłam przyjaciołom z jaką łatwością nawiązują relacje z facetami, z jaką prostotą umawiają się na randki. Obserwowałam jak wychodzą za mąż, zakładają rodzinę. Cieszyłam się ich szczęściem i marzyłam o swoim.

  W tym czasie skupiałam się na nauce, studiowałam. Na IV roku poznałam miłość mojego życia ?Wyjechałam na dolny Śląsk. Pierwsza praca, nowe studia podyplomowe, szybka decyzja o małżeństwie. Gdy po dwóch latach urodziła się nasza córka, byłam najszczęśliwszą kobietą na ziemi ?? Spełniłam swoje marzenie o pełnej kochającej się rodzinie ??

  Kiedy nasza córka miała kilka miesięcy, mój mąż rzucił pracę, bez jakichkolwiek ustaleń ze mną. Obowiązek utrzymanie 3 osobowej rodziny spadł na moje barki ??Nadal pracowałam, dokształcałam się, podnosiłam swoje kwalifikacje, zarabiałam więcej. Mąż nadal był na etapie poszukiwań. Kiedy to ja straciłam pracę, szybka decyzja o zamieszkaniu w Chicago uwolniła nas od kłopotów finansowych. Staliśmy się stabilni finansowo, ale w tym czasie pojawiły się pierwsze problemy w małżeństwie. Posłusznie dostosowałam się do pragnień i oczekiwań swojego męża. Jego potrzeby zawsze były na pierwszym miejscu. Byłam jeszcze lepszą żoną, jeszcze bardziej dbałam o męża, dom rodzine, dziecko. Rezygnując z własnych pragnień i potrzeb. Szczęście mojego męża i dziecka było dla mnie najważniejsze. Robiłam wszystko, by mój mąż był zadowolony, pragnąc pełnej rodziny dla naszego dziecka. O swoje szczęście nie dbałam ☹️?

  Kiedy podjęliśmy decyzję o drugim dziecku mieszkaliśmy w Wielkiej Brytanii. Między nami układało się super. Oboje pracowaliśmy, nasza miłość kwitła. Ja spełniałam kolejne zachcianki męża, biorąc na swoje barki coraz więcej obowiązków. Będąc w ciąży z synem mąż został zwolniony z pracy, a szukanie nowej nie było jego priorytetem. Utrzymanie rodziny po raz kolejny spadło na moje barki, ale miało już inny wymiar. Były oszczędności, Które dawały poczucie komfortu. Pracowałam, zajmowałam się domem, dzieckiem, czekałam cierpliwie, co się wydarzy. Po urodzeniu syna, mąż wrócił do pracy, a ja zajęłam się wychowywaniem dzieci i dbaniem o dom. Wtedy poczułam, że to o czym zawsze marzyłam zrealizowałam.

  Z czasem zrozumiałam, że nie nam żadnego wsparcia i pomocy ze strony męża. Samodzielnie zajmowałam się domem, dziećmi. Mąż traktował dom, jako oazę ciepła, spokoju, odpoczynku i relaksu. Miał podane, pozmywane i posprzątane. Dla niego komfortowa sytuacja, ale dla mnie coraz trudniejsza. Pojawiły się rozmowy o partnerstwie, pomocy, szacunku .. itp

  W końcu zrozumiałam, w jak bardzo toksycznym związku byłam. Oddanie, miłość było tylko jednostronne. Zrozumiałam gdzie popełniłam błąd i do jakiego wygodnego życia przyzwyczaiłam ojca moich dzieci. Pojawiła się depresja, nie miałam wsparcia i pomocy, że strony mężczyzny na którego bardzo liczyłam.

  W chwili kiedy podjęłam decyzję o odejściu mój syn miał 11 miesięcy, a córka prawie 6 lat. Zostałam sama z dwójką dzieci. Dużego wsparcia dostarczyła mi moja rodzina ??

  Będąc w małżeństwie nigdy nie mieliśmy wspólnego konta. Nie rozmawialiśmy o finansach przed zawarciem małżeństwa. Zgodziłam się, abyśmy żyli z pieniędzy zarobionych przeze mnie ( z mojego konta ) a to co mi zostawało ( nadwyżka ) przelewałam na konto, które umownie było naszym oszczędnościowym, a należało do mojego męża. Nasze wspólne oszczędności nabyte w trakcie małżeństwa złotówki i dolary ulokowaliśmy w Polsce w bankach. Do moich oszczędności z czasów przed ślubem ( spora suma ) upoważniam mojego męża. Bardzo mu ufałam ?

  Po odejściu od niego, szybko okazało się, że nasze konto oszczędnościowe to tylko i wyłącznie jego konto i jego pieniądze. Nie miałam karty, PINu i zielonego pojęcia, że zostanę tak potraktowana. Wszystkie oszczędności z Polski zniknęły. Nawet moje panieńskie konto. Winę tylko i wyłącznie samą siebie ??

  Na moim koncie zostało £200. Na szczęście za namową rodziny, odkładałam jeszcze pieniądze na edukację dzieci. Musiałam nimi się posiłkować, by zacząć samodzielny start. Gdybym tych pieniędzy nie miała, zostałabym z niczym ‼️Cieszę się, że moja siostra, która była współwłaścicielką naszej wspólnej ( mojej i jej ) nieruchomości ( nabytej jeszcze przed poznaniem mojego męża ) nie sprzedała swojej części nam jako małżeństwu, bo akt notarialny miał także być na mojego męża. Straciłabym rownież nieruchomość. Pieniądze z wyczyszczonych kont, pomalutku odzyskuje poprzez alimenty wywalczone z pomocą Sądu.

  Lekcja, którą otrzymałam nauczyła mnie bycia kobietą niezależną i dbania o swoje finanse, nawet będąc w szczęśliwym nowym związku. Warto też zabezpieczyć swój majątek, pomyśleć o intercyzie.

  Ta historia ma też inne piękne zakończenie. Dzięki wyciągniętym lekcjom wiem jakich błędów nie popełniać.

  Bardzo łatwo wpaść w kłopoty finansowe. Tak jak sugeruje Kamila najlepiej sprawdzić przed ślubem czy nasz partner nie ma jakiegoś zadłużenia, a ucząc się jak skutecznie planować budżet domowy unikniemy niepotrzebnego stresu w przyszłości.

  Posiadam wszystkie kursy i książki Kamili, brakuje mi tylko dziennika coachingowego.

  Pozdrawiam

 36. Agnieszka Kowalska

  Moje lekcje po kursie online Kobieta Niezależna :
  1.Wszyscy w rodzinie są równie ważni, każdy ma prawo do realizacji swoich marzeń.
  2. Mężczyźni też umieją włączyć pralkę, nie jestem służącą.

  Z materiałów Vod i książek nie nie mam Zasługujesz na sukces.

 37. Agnieszka

  Zaczęłam właśnie kurs Kobieta niezależna i oto moje pierwsze lekcje :) :
  1. Od 6 lat nie dawałam rady przeczytać żadnej książki. Kiedy tylko zaczynałam czytać, od razu pojawiały mi się wyrzuty sumienia, że powinnam zrobić coś w domu, coś z pracy, albo kimś innym się zająć a nie sobą. Okazuje się, że najbardziej hamowało mnie przekonanie: trzeba ciężko pracować, żeby zarabiać. Nie było u mnie w tym przekonaniu miejsca na mój rozwój, docenianie siebie, poznawania siebie, czy też przyjemności bycia „Tu i teraz”. W moim życiu zabrakło miejsca dla mnie… Mogę podsumować moją pierwszą lekcję hasłem: „Teraz ja!” – teraz ja jestem ważna, i dbanie o siebie, swoje bezpieczeństwo i szczęście stawiam na pierwszym miejscu i z tym mottem idę dalej do przodu.
  2. Druga lekcja dotyczy zarządzania czasem. Podjęłam decyzję, że zrezygnuje z niesłużących mi przekonań/nawyków/rzeczy, żeby zrobić miejsce i czas na nowe, które będą budowały moje życie, takie jakim ja chcę żyć.
  Zabrałaś mnie Kamila w tym 2017 w piękną podróż w głąb siebie. Dziękuje! ❤
  W mojej bibliotece są książki „Kobieta niezależna”, „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”, „Pokochaj swoje życie”, „W poczuciu własnej wartości”, ebook „Zasługujesz na sukces” oraz wszystkie VOD.

 38. Ewa

  Dziękuję za ten kurs. Ogromna dawka wartościowych strategii. Cenne informacje w wywiadzie z prawnikiem. Teraz nie pozostaje nic innego jak stać się kobietą niezależną:-).
  Cenne informacje dla mnie:
  1) To co jest dyskomfortem zawodowym, często jest też wysoką stawką godzinową.
  2) Wartości życiowe są spójne z osiągnięciem wysokiej efektywności.
  Nie mam wystąpienia: Queens of Life.
  Pozdrawiam serdecznie.

 39. Monika

  Dziekuje za kurs „Kobieta niezalezna”.
  Moje 2 lekcje:

  1) Ide Moja droga i jestem z siebie bardzo dumna.
  2) Zapisuje cele i sukcesy, pisze pamietniki.

  Kurs online”Kobieta niezalezna” byl moim pierwszym spotkaniem z Kamila. Zamowilam 3 E-booki”Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale „,”Zasługujesz na sukces”,”Ubierz sie w kolor” oraz ” Dziennik coachingowy”. Z radoscia czekam na kolejne ispiracje i ciesze sie na nowy rok pelen pieknych niespodzianek i sukcesow:) Pozdrawiam serdecznie

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Moniko, za Twoje lekcje.

   Mam dla Ciebie upominek, audiobooka ,,Zdobądź swój szczyt” bit.ly/ZdobadzSwojSzczytRBC

   Sprawdź swoją skrzynkę pocztową!

 40. Dorota

  Moje dwie najważniejsze lekcje z ostatniego „spotkania”:
  1. Nie odkładaj swoich marzeń. Nie myśl, że może kiedyś zrobisz lub osiągniesz to czy tamto. Przemyśl swoje marzenie, rozłóż je na czynniki pierwsze (dlaczego chcesz je osiągnąć, w jaki sposób, jakie masz zasoby), uwierz, że możesz je urzeczywistnić i działaj. Jeszcze dziś. Nie stosuj wymówek.
  2. Gdy wytyczasz sobie jakiś cel to zadawaj sobie pytania. Dużo pytań. Sama metoda SMART czasami, a może nawet często nie wystarcza. Opracuj szczegółowy plan osiągnięcia celu. Wyciągaj wnioski z poprzednich doświadczeń. I próbuj różnych rzeczy, dowiedz się, co działa u ciebie.
  Pytania zamierzam stosować do każdego celu, który pragnę osiągnąć, a co do pierwszego to… w końcu zaczynam działać, a nie tylko myśleć.

  Posiadam książki Kobieta niezależna oraz Zasługujesz na sukces, a także dostęp do materiałów: Jak skutecznie wytyczać swoje cele, 7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie, 6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej, 5 strategii budowania pewności siebie, Queens of life.

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Doroto, za Twoje lekcje.

   Mam dla Ciebie upominek, audiobooka ,,Zdobądź swój szczyt” bit.ly/ZdobadzSwojSzczytRBC

   Sprawdź swoją skrzynkę pocztową!

 41. Agnieszka Kowalska

  Moje ważne lekcje z kursu online Kobieta Niezależna :
  1. Wszyscy w rodzinie są równie ważni, każdy ma prawo do realizacji swoich marzeń.
  2. Mężczyźni też umieją włączyć pralkę. ?

  Z książek i szkoleń Vod nie mam tylko Zasługujesz na sukces.

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Agnieszko, za Twoje lekcje.

   Mam dla Ciebie upominek, ebook ,,Zasługujesz na sukces”.

   Sprawdź swoją skrzynkę pocztową!

   • Agnieszka

    Dziękuję bardzo. Pozdrawiam

 42. Edyta

  Droga Kamilo,

  trafiłam na Twoją stronę na fb niecałe 2 miesiące temu w trudnym momencie mojego życia, gdy potrzebowałam wsparcia i kogoś kto pomoże mi się podnieść. Byłam w rozsypce a moja pewność siebie, jeśli jakakolwiek istniała, legła w gruzach. Zaczęłam oglądać Twoje nagrania, czytać Twojego bloga i wszystko co widziałam Twojego autorstwa. Wtedy pojawiła się możliwość ściągnięcia bezpłatnego ebooka „7 kroków do osiągania ambitnych celów”. Wykonałam ćwiczenia i znalazłam się na drodze, która dawała nadzieję na lepsze jutro. Kiedy dowiedziałam się, że można zakupić kurs „Kobieta Niezależna” za 397zł, ta myśl zaczęła spędzać mi sen z powiek.Z jednej strony bardzo chciałam to zrobić, a z drugiej miałam na koncie 400 zł… Kupiłam kurs! To była najlepsza decyzja z możliwych. Kurs online dał mi niesamowitą siłę i chęć do działania. Po kursie przyszedł czas na Twoje webinarium online dla kobiet, które oglądałam robiąc notatki! Ostatnio zakupiłam dostęp do kolejnego webinarium. Ogrom wiedzy! I co?
  Zaczęłam na nowo wierzyć w siebie,a co najważniejsze walczyć o siebie i od tego czasu moje życie poszło niesamowicie do przodu. W ciągu 2 miesięcy:
  1) Wizyty w przychodniach, klinikach… Załatwiłam wszystkie spawy zdrowotne, które wisiały nade mną.
  2) Wizyty w bankach, rozmowy z doradcami finansowymi… Zaczęłam szczególnie dbać o wszystkie sprawy związane z niezależnością finansową: przekształcenie kont bankowych ze wspólnych na prywatne, rozpoczęcie oszczędzania, o którym wcześniej w ogóle nie myślałam, zainteresowanie tematyką finansową, zakup ubezpieczenia na życie(!) = ogromna zmiana w moim sposobie myślenia! W końcu czuję, że to ja panuję nad swoim życiem, a nie że moje życie jest sterowane przez jakieś nieznane mi siły, nad którymi nie mam kontroli.
  3) Wizyty w ZUS-ie, Urzędzie Skarbowym, czytanie informacji na stronach http://www... I od nowego roku zakładam działalność gospodarczą na preferencyjnych warunkach :D
  4) Umówiona wizyta z prawnikiem – dziś już wiem jak dbać o swoje interesy :)
  5) Dziś robię wszystko co zaplanuje. Każdy dzień ma swój plan, rzeczy niezrealizowane załatwiam w dni kolejne. Dziś realizuję nawet te postanowienia, które są dla mnie szczególnie trudne i na które nie mam najmniejszej ochoty. A najlepsze jest to, że po fakcie odczuwam ogromną satysfakcję i dumę z siebie oraz jeszcze większą chęć do działania!
  6) Dziś cenię swój czas. Nie tracę go dla ludzi, którzy nie są tego warci, ani na rzeczy, które nie mają dla mnie żadnej wartości dodanej.
  7) Kiedy mówię o swoich celach i zamiarach,nie wstydzę się tego jak kiedyś i moje marzenia nie wydają mi się odrealnione jak wówczas. Po prostu czuję, że mówię o faktach i to jest niesamowite!
  8) Odrzuciłam wszelkie stereotypy związane z przekonaniem, że kobiecie jest niezwykle ciężko osiągnąć sukces. Wcześniej nawet nie zdawałam sobie sprawy, w jakim stopniu podświadomie nimi żyłam.
  9) Codziennie poświęcam przynajmniej pół godziny na słuchanie nagrań motywacyjnych i to daje mi kopa oraz wiarę w to, że zrealizuje moje cele.
  10) Otworzyłam się bardziej na ludzi, częściej się uśmiecham i o dziwo, oni też są dla mnie milsi, bardziej uśmiechnięci i pomocni.
  MAGIA? NIE, po prostu wzięłam życie we własne ręce i idę do przodu realizując po kolei ustalone cele. To właśnie 2 najważniejsze lekcje, które wyciągłam z wirtualnych spotkań z Tobą, a szczególnie z kursu „Kobieta niezależna”.
  DZIĘKUJĘ !!! Nie mam jeszcze Twoich książek ale jeśli zechcesz mnie jakąś obdarować, to marzy mi się „Zasługujesz na sukces” (bo wiem, że zasługuję :)) Jeśli nie ta pozycja, to „Dziennik Coachingowy” wydaje się również ogromną dawką wiedzy :)

  • Edyta

   P.S.
   Posiadam
   – ebook ” 7 kroków do osiągania ambitnych celów”
   VOD:
   – 7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie,
   – 6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej,
   – Model coachingowy – jak wytyczać swoje cele z Kamilą Rowińską
   Pozdrawiam!

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Edyto, za Twoje lekcje. Cieszę się, że odpowiedzialnie przepracowałaś kurs i natychmiast przystąpiłaś do działania.

   Mam dla Ciebie upominek, ebook ,,Zasługujesz na sukces” http://bit.ly/zaslugujeszNaSukces

   Sprawdź swoją skrzynkę pocztową!

   • Edyta

    Dziękuję :)

 43. Asia

  1. Przestalam miec wyrzuty sumienia, ze zatrudniam pania do prowadzenia domu. POmimo, że wszyscy uwazaja mnie za paniusie, ktora za szmate sie nie zlapie (nieprawda) to ja wole w czasie kiedy pani sprzata zbierac materialy do doktoratu.

  2. Budzet domowy – nauczylam sie jak min zarzadzac

  3. Kiedy zaloze swoja firme, to niestety nie moge zaczac od kupienia sobie porsche …..

 44. Aneta

  Moje dwie najwazniejsze lekcje z kursu online kobieta niezależna:
  1. Kobieta zna się na tym, czym się interesuje. Postanowiłam się zainteresować innymi rzeczami, o których zawsze myslalam, ze to nie dla kobiet i mi to niepotrzebne??
  2. Zaplanuj swój budżet domowy. Licząc wpływy i wydatki rzeczywiście nie zostaje zbyt wiele? Najbardziej otworzyło mi oczy to, aby nie wydawać wiecej niż zarabiamy. Teraz zaczynam planowac swoje wydatki kazdego dnia? Dziekuje Ci Kamila ❤️
  P.S. W domu mam książki: Kobieta niezależna, Zasługujesz na sukces, dziennik coachingowy. Szkolenie online kobieta niezależna oraz vod jak wyznaczać swoje cele?

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Aneto, za Twoje lekcje.

   Mam dla Ciebie upominek, audiobooka ,,Zdobądź swój szczyt” bit.ly/ZdobadzSwojSzczytRBC

   Sprawdź swoją skrzynkę pocztową!

 45. Iza

  Moje ważne lekcje po Mistrzu sprzedaży:
  – monitoruj wyniki działań i je ulepszaj
  – obiekcja klienta to też element sprzedaży
  – wysoki poziom emocji ( np. presja czasu) wydobywa dużo możliwości, odblokowuje to co nas hamuje
  – mów tak, aby zapalić kogoś TERAZ! Jest ktoś , kto potrzebuje bodźca właśnie TERAZ!
  – albo jesteś sprzedawcą z klasą , albo skuteczny.
  Zmieniają wszystko, całe podejście do sprzedaży. Postanowiłam zaorać to co wiem i wdrożyć to co zaserwowała Kamila. Widać efekty! Jeszcze dzisiaj czuję emocje ze szkolenia.

  Przeczytałam już: Kobieta Niezależna; Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale; Zasługujesz na sukces; zapisałam Dziennik Coachingowy; odsłuchałam i przeczytałam Pokochaj swoje życie. Nauka skutecznych afirmacji z Louise Hay; wytyczyłam cele zgodnie z :Jak skutecznie wytyczać swoje cele.

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Izo, za Twoje lekcje. Gratuluję postawy i wdrażania nowej wiedzy.

   Mam dla Ciebie upominek, Video „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej” z Kamilą Rowińską http://bit.ly/StabilizacjaFinansowaVod

   Sprawdź swoją skrzynkę pocztową!

 46. Agata

  Dwie najważniejsze dla mnie lekcje jakie wyniosłam ze szkolenia ” Kobieta Niezależna ”
  1. Nie ulegać pokusom -emocjom. Mam na myśli tutaj zakupy. Często zdarza się że kupujemy za dużo niepotrzebnych rzeczy , na które wydaje nam się że nas stać a potem okazuje się że brakuje nam pieniędzy na inne dużo wartościowsze , ważniejsze rzeczy. Teraz gdy mam chęć coś kupić to zastanawiam się trzy razy , czy ja naprawdę tego potrzebuje?
  2. Kolejna ważna lekcja jest taka , że praca nad sobą trwa cały czas, że jedna przeczytana książka czy odbyte szkolenie nie spowoduje u nas zmiany jeżeli każdego dnia nie będziemy pracować nad sobą. Że nowo zdobytą wiedzę trzeba powtarzać i wdrażać w życie. Każdego dnia robić kolejny krok do przodu.
  Po webinarze ” 5 stategi budowania pewności siebie” piszę codziennie swoje przemyślenia , sukcesy , czasem porażki, zapisuję odczucia i wszystkie ciekawe pomysły które przychodzą mi do głowy.
  Produkty jakie posiadam:
  „Kobieta Niezależna Online” ( w tym dołączone bonusy)
  Książka „Zasługujesz na sukces”.

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Agato, za Twoje lekcje.

   Mam dla Ciebie upominek, audiobooka ,,Zdobądź swój szczyt” bit.ly/ZdobadzSwojSzczytRBC

   Sprawdź swoją skrzynkę pocztową!

 47. Ziutka :)

  Kamilo,
  spotkań z Tobą było sporo (Queens of Life, sprzedaż, wewnętrzna siła, ŻBO, niezależna, You Tube, FB, no i ukochane wyzwanie:)) więc i lekcji było dużo, przy czym ja zawsze uważam, że do przyjęcia niektórych muszę „dojrzeć”.
  Zaczęłam małymi krokami:
  – zawsze mam zakreślacze i kolorowe długopisy w torebce, kartki do notowania :)
  – każdy warsztat był dla mnie ważny ale najważniejszym z dzisiejszej perspektywy było szkolenie „Zbuduj swoją wewnętrzną siłę” gdzie wspomniałaś na nim, że skoro sobie nie radzisz zgłoś się o pomoc i tak też między innym zrobiłam ale dopiero po ok 3 latach od warsztatu :) lepiej później niż wcale. Dzięki czemu wiele dobrego w moim życiu się zadziało!!!
  – Zaakceptowałam siebie! Dojrzałam do terapii indywidualnej i wychodzę na prostą!
  – Dziś wiem, że jestem dla siebie ważna, dziś kocham i akceptuję siebie, obserwuję i przyglądam się sobie i zwłaszcza swoim emocjom, zadaję sobie na spokojnie pytania co jest dla mnie dziś ważne.
  – Dziś zwracam uwagę na źródła swojej energii, na swoje otoczenie zwłaszcza ludzi, którzy mnie otaczają,
  – Dziś staje się asertywna i przede wszystkim niezależna na wielu płaszczyznach.
  – Dziś nie patrze na opinie innych na swój temat, tylko sama je sobie wyrabiam, dziś się nie boję zmian, wyzwań.
  – Dziś mi się chce, przełamuję swoje lęki, obawy, każdy strach związany za zmianą przeobrażam w wyzwanie i zadaje sobie pytanie „ciekawe co tym razem się wydarzy z uśmiechem na twarzy” :)
  – Dziś śmiało wychodzę naprzeciw losowi i ze swojej bezpiecznej strefy komfortu,
  – Dziś mam czas dla siebie i swoich celów, marzeń, nie boję się marzyć i głośno o nich mówić, bo marzenia się spełniają. Czasami muszę uważać o czym marzę, bo bardzo szybko się wszystko spełnia i realizuje :)
  – Dziś nie MUSZĘ, a CHCĘ!!!
  – Dziś afirmuję, medytuję, oddycham, jestem wdzięczna i delektuję się ciszą, która mnie otacza i dobrze mi z tym.
  – Dziś wiem, ze jeśli chcę coś zmienić to muszę zacząć od SIEBIE!
  – Dziś robię notatki z książek, co jest dla mnie pewnego rodzaju eureką :)
  – Dziś mi się CHCE!!! zwłaszcza realizować tegoroczne wyzwanie :)

  ściskam
  Marta

  ps. w mojej bibliotece jest tylko ebook niezależnej :)

 48. Robert

  Jak napisać dwie lekcje, kiedy nie byłem na żadnym szkoleniu :) Po prostu, prosto z serca. Kamilę znam, no dobrze nie znam, obserwuję już kilka lat. Pamiętam Ciebie Kamilo jeszcze z czasów MLM :). O właśnie mi się przypomniało, że jednak byłem na jednym wykładzie, w ramach spotkania dla branży MLM organizowanego przez Network Magazyn :) (nawet stałem na scenie :)) wtedy również poznałem Martę Chłodnicką – siedzieliśmy blisko siebie i potem się okazało, że ściśle współpracuje z Kamilą :) Do brzegu :)
  1. Obserwując rozwój Kamili jak również swój osobisty, wiem że możliwe jest osiąganie w życiu wielkich rzeczy, które wymagają całkowitej zmiany naszego życia, myślenia, działania.
  2. Nauczyciel przychodzi kiedy uczeń jest gotowy – miałem szansę uczestniczyć w szkoleniu Kamili, bo zrealizowałem jedno z pierwszych wyzwań polegających na chodzeniu codziennie 2km przez wakacje, jednak wtedy nie pojechałem, byłem mocno zaangażowany w pracę z innym Nauczycielem. Dzisiaj wyzwanie w którym biorę udział jest dla mnie bardzo ważne i pojawiło się w szczególnym etapie mojego życia – oczywiście nie jest to przypadek :)

  Dziękuję za wszystko :) Najlepsze jeszcze przed nami :)

 49. Agnieszka

  Cześć, moje ostatnie lekcje z Video „5 strategii budowania pewności siebie” :
  1) Nie ma rzeczy niemożliwych – wystarczy, że rozłożysz daną trudność, zadanie na dłuższy okres czasu np. 1 rok, zaplanujesz i określisz wszystko po drodze, będziesz trzymała się zasad – ZROBISZ TO!!!
  2) DOTRZYMUJ SOBIE SŁOWA! nie wiedziałam, że to ma taką moc … a okazało się że od tego wszystko się zaczyna. Wzrasta pewność siebie, samozadowolenie, samorealizacja, i mega podziw w otoczeniu.
  Dziękuję Kamilo!

  Marzy mi się mi się na święta „7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie”, bo czasami mam wrażenie że moja doba jest jakaś krótsza niż wszystkich innych ludzi wkoło mnie, może jakiś Mikołaj mnie odwiedzi w tym roku ;) .
  Dziękuję Wam bardzo, że jesteście !!!

  W mojej biblioteczce na głównej półce jest oczywiści:
  „Kobieta Niezależna”
  „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” – co jakiś czas muszę do niej wracać ;)
  „Zasługujesz na sukces”
  „Dziennik coachingowy” – zaczynam z nowym rokiem!!

  A podczas biegania w Wyzwaniu w słuchawkach szkolę się z :
  Wystąpienia Kamili na „Życie bez ograniczeń 2”
  „Lekcje z Blairem Singerem i Mackiem Newtonem”
  „Queens of Life”
  „Jak skutecznie wytyczać swoje cele”
  „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej”
  „5 strategii budowania pewności siebie”

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Agnieszko, za Twoje lekcje.

   Mam dla Ciebie upominek, audiobooka ,,Zdobądź swój szczyt” bit.ly/ZdobadzSwojSzczytRBC

   Sprawdź swoją skrzynkę pocztową!

   • Agnieszka

    Dziękuję ! ;)

    • Małgorzata

     Moje ważne lekcje ze szkolenia Mistrz Sprzedaży:

     1. Trzeba scharakteryzować swojego idealnego klienta- opisałam jaki powinien być mój idealny klient
     2. Aby lepiej sprzedawać warto scharakteryzować swój lejek sprzedażowy- opisałam swój lejek
     3. Wyrób nawyk aktywnego kontaktu z klientem- podjęłam pierwsze działania nad budowaniem nawyku.
     4. Zadawaj pytania otwarte bez założeń i z ciekawością- pracuję nad doborem odpowiednich pytań otwartych tak żeby klient mógł się wypowiedzieć.
     5. Działaj pomimo nie komfortowych warunków.
     6. Twórz komunikat adekwatny do biostruktury- dobieram komunikat do biostruktury.
     7. Pracuj nad stanem emocjonalnym- pracuję nad tym aby oczyścić głowę przed spotkaniem z klientem.
     8. W rozmowie z klientem usuń swoje założenia na jego temat- staram się nie oceniać klienta, słuchać go z ciekawością i bez filtrów i swoich założeń na jego temat.
     9. Granice naszych możliwości są tylko w naszej głowie- pracuję nad poszerzaniem swoich granic wystawiając się na nowe próby i poznając nowych klientów.
     10. Na spotkaniu z klientem to Ty bierzesz kontakt, a nie dajesz go klientowi- podczas kontaktu z klientem to ja biorę kontakt od klienta, nie czekam tylko na kontakt ze strony klienta.

     Wzięłam udział w szkoleniu Kobieta Niezależna

     Zakupiłam bluzę i koszulkę „Jedziesz Bejbe”

     A w biblioteczce mam książki:
     -Kobieta Niezależna
     -Kobieta Asertywna
     -Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale
     -Zasługujesz na sukces
     -Jak stworzyć swój pierwszy biznes
     -Jak stworzyć swój biznesplan
     -Zdobądź swój szczyt
     -Chcę być kimś cz. 1

 50. Anna

  Najważniejsze lekcje:
  1. Działaj pomimo strachu. Gdybym bała się reakcji otoczenia na moje działanie, nie uzyskałabym 2 dyplomów magistra oraz nie rozpoczęłabym studiów doktoranckich. Nie podjęłabym się również spełnienia mojego najważniejszego marzenia: pracy jako naukowiec. Rodzina był przeciwna ze względów finansowych, lecz ostatecznie okazuje się, że całkiem nieźle zarabiam na swojej pracy.
  2. Działaj nawet, gdy Ci się nie chce. Co dzień rano wstaję i prowadzę się grzecznie do biurka, by napisać kolejne zdania w moim doktoracie lub artykule naukowym. Robię to systematycznie, nawet gdy mi się bardzo, ale to bardzo nie chce.
  Te dwie lekcje są związane z działaniem, bo to Ty Kamila nakłoniłaś mnie do działania. To działanie odmieniło moje życie. Przestałam być jak chorągiewka na wietrze. Dzięki temu jestem szczęśliwa i zarządzam swoim życiem po swojemu.
  Pomogła mi w tym lektura Twojej książki: ” Zasługujesz na sukces” i udział w szkoleniu „Kobieta niezależna”

 51. Justyna

  1.zaplanować budżet domowy
  2.jestem odpowiedzialna za to co zrobiłam i za to czego nie zrobiłam
  P.S.Kobieta niezależną i zaslugujesz na sukces -ksiazki.Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale ,zaslugujesz na sukces DVD to już mam w swojej kolekcji?

 52. Justyna

  1.zaplanować budżet domowy
  2.jestem odpowiedzialna za to co zrobiłam jak i za to czego nie zrobiłam
  P.S.mam kobieta niezależna książka,zasługujesz na sukces książka,zaslugujesz na sukces DVD i buduj swoje życie odpowiedzialnie i z uchwałę DVD

 53. Patrycja

  Moje najważniejsze lekcje ze szkolenia „Kobieta niezależna” to przede wszystkim:

  1. Przy określonych kompetencjach kryją się określone pieniądze, jednak jeżeli dobrze te kompetencje obudujemy możemy zrobić z nich naprawdę dobry biznes. Bardzo podobała mi się ta lekcja. Pani Kamila nawiązywała tutaj m. in. do Ewy Chodakowskiej, która zrobiła coś fantastycznego z umiejętności, które posiada dzisiaj 80% społeczeństwa. Potrafiła „robienie brzuszków” przemienić w cudowną formę motywacji ludzi do działania oraz zarażania sportem. Wzięłam to bardzo do siebie, ponieważ wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, gdzie jest klucz do sukcesu. Wystarczą nasze chęci i determinacja do tego, aby robić to co się lubi. Na początku musimy naprawdę ciężko pracować na swój sukces, podnosić kompetencje – to jest cena jaką płacimy za sukces, który w przyszłości pozwoli nam żyć na poziomie o jakim marzymy.

  2. „działasz szybko, albo szanse uciekają” – lekcja wdrożona na kursie. Książki zakupione, nie było potrzeby ich wysyłania. Nauczyło mnie to przede wszystkim tego, że zawsze musimy być zdecydowani. Musimy wiedzieć czego chcemy i dokonywać wyborów szybko, bo nikt na nas z Naszym sukcesem nie będzie czekał. W życiu ta lekcja przydaje się niesamowicie często. „tak” albo „nie” – innej możliwości nie ma.

  Trudno było się zdecydować, które lekcje tutaj napisać :)

  —————————————————
  Książki, które posiadam to „Kobieta niezależna”, ” „Zasługujesz na sukces”, ” Dziennik coachingowy”

 54. Ania

  Kamila na początku dziękuje, za:
  – naładowanie mnie mega pozytywną energią
  – za cenne lekcje życia
  – za niesamowity klimat jaki stworzyłaś na szkoleniu
  – za popchnięcie mnie do wyjścia ze swojego pudełka komfortu
  – za miłość jaką okazałaś nam na szkoleniu
  – za to wszystko co dzieje się teraz w mojej głowie
  – za cały wspaniały zespół RBC, którego energią naładowany był już korytarz.
  Z pewnością nie jestem w stanie wybrać 2 lekcji z całego szkolenia, bo podchodząc do tego z dystansem spisałam 3 kartki na tablicy i wciąż poszerzam moje zapiski. Tego dnia w Warszawie zrobiłaś dla mnie to czego nikt dla mnie nigdy nie zrobił, poprzez swoje doświadczenie, kompetencje, miłość do samej siebie nauczyłaś mnie tak wielu rzeczy. Dlaczego to napisałam? Bo w ten sposób zwiększam swoje pudełko komfortu, bo wiem, że muszę zwalczyć przekonania, które mam w głowie, muszę koncentrować się na rzeczach pozytywnych, ważnych, bo to kształtuje moje przekonania. Dzięki Tobie wiem w której kolejce chcę się ustawić, zrozumiałam że przyjaciół poznam wtedy gdy będzie mi się wiodło, a w osiągnięciu celu pomoże mi moja determinacja, dlatego że będę się skupiała na tym czego chcę, nauczę się mieć miłość do samej siebie, polubię się z pieniędzmi, bo tylko wtedy zaakceptuje to, że są w moim życiu tak ważne a przede wszystkim zadbam o detale bo wtedy zadbam o całe swoje życie. Uświadomiłaś mi co kocham robić, co będzie moją pasją, co zapali mnie do działania, pokazałaś mi jak z pasji zrobić biznes i być bardzo szczęśliwą kobietą. Zaczynam inwestować w swoje kompetencje, bo widzę swoje niedoskonałości i braki w wiedzy i doświadczeniu. Dziękuje za słowa, że jestem odpowiedzialna za to co zrobiłam, ale przede wszystkim czego nie zrobiłam. To uderzyło mnie z ogromną siłą. Twoje lekcje zarządzania pieniędzmi wydają mi się najtrudniejsze ale dla mnie kluczowe. Nigdy nikt mnie tego nie nauczył. Teraz widzę, że to co łatwe nie jest skuteczne i wiem w jakim miejscu chciałabym się znaleźć za 10 lat, bo wszyscy mamy tyle samo czasu a dzięki zaplanowaniu go w odpowiedni sposób poszerzę swoje działania, umiejętności o kluczowe życiowe wartości. Dziękuję, za okazanie różnicy w twierdzeniu wiesz czy robisz.
  Podczas szkolenia chłonęłam Cię całą sobą, po przyjściu do domu do bardzo późnych godzin streszczałam wszystko mojemu mężowi. Później podsunęłam mu książki, które kupiłam a dzień później mój najcudowniejszy mąż usiadł koło mnie i powiedział, że zrobiłam mu pranie mózgu. Pomimo tego, że ma pracę która lubi, realizuje się niej to jednak chciałby to zmienić, bo ma pasję, którą pielęgnuje od dziecka i chciałby stworzyć międzynarodowy biznes oparty na tej pasji. Bardzo mnie zaskoczył. Przeczytał w ciągu jednego dnia wszystkie książki, które przyniosłam i wiedza, którą mu przekazały usystematyzowała w jego głowie wiele aspektów. Od razu wykupiliśmy szkolenie online 6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej i lekcje po szkoleniu w Arizonie.
  Teraz czeka mnie praca nad sobą, ogrom pracy, ale dzięki Tobie ona mnie nie przytłacza. Cieszę się na zmiany, bo idą zmiany na lepsze.
  Jeszcze raz serdecznie dziękuje.
  Ania

 55. Ela

  Najważniejsze lekcje dla mnie
  1. Nie muszę być we wszystkim specjalistą, aby móc otworzyć biznes (mogę znaleźć ludzi, którzy już to potrafią, a ja zamiast szkolić się w wielu dziedzinach, bo pomysłów mam kilka, mogę szkolić się w prowadzeniu biznesu i zarządzaniu zespołem).
  2. Zarządzanie własnymi finansami, podział kosztów i wydatków, i to jak ważne jest odkładanie pieniędzy na podwyższanie swoich kompetenci.
  Już zbieram na kolejne szkolenie – budowanie zespołu marzeń.

  Dziękuję za motywację i wiedzę. Wróciłam do domu mądrzejsza i w końcu poukładałam wiedzę przeczytaną wcześniej z masy książek. To szkolenie spowodowało, że wszystko mi się ułożyło w całość.

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Elu, za Twoje lekcje. Cieszę się, że wyniosłaś tyle ze szkolenia!

   Mam dla Ciebie upominek, Video „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej” z Kamilą Rowińską http://bit.ly/StabilizacjaFinansowaVod

   Trzymam kciuki!

   Sprawdź skrzynkę email, masz wiadomość od zespołu RBC.

 56. Agnieszka

  Witajcie zespole i Kamilo!
  Cały czas jestem pod wrażeniem. Czuję, że wszystko mogę od TERAZ i że wszystko zależy tylko ODE MNIE.
  Najważniejsze lekcje które powtarzam sobie po kilka razy w ciągu dnia:
  1. Znasz się na tym na czy chcesz się znać- zawsze uważałam, że business to nie dla mnie -od teraz to się zmieni
  2. You don’t get what you what you get what you work for- Dzieki Tobie Kamilo teraz to zrozumiałam
  Dziekuję Wam wszystkim za wspaniały dzień, który będzie początkiem czegoś nowego.

 57. Teresa

  Jestem po szkoleniu KOBIETA NIEZALEŻNA w dniu 26.11.2017r. To był dla mnie wyjątkowy dzień w którym najqieksżycie lekcjami było:
  1. Nie może mnie nic omijać co ma wpływ na mój CEL ŻYCIOWY

  2. Trzeba umieć słuchać i umieć wyciągać wnioski – zwłaszcza z tych złych decyzji.

  Dziękuję Teresa

 58. Basia

  Szkolenia Kamili są wyjatkowe, kazde zostawia w pamieci wiele waznych lekcji , ktore pielęgnowane i powtarzane potrafią u wielu zminic nie tylko zachowania ale przede wszystkim postawy. Moje dwie ważne lekcje po ostatnim szkoleniu u Kamilii :
  1. Każdy z nas ma tyle samo czasu w ciągu doby , a to jak dobrze ten czas wykorzystamy zależy tylko od nas
  2. Wszystko w naszym życiu ma swoją cenę i jeśli pragniemy coś osiągnąć musimy być gotowi tą cenę zapłacić .

  Jak je wykorzystam : Czas będę wykorzystywać w oparciu przede wszystkim o rzeczy dla mnie najważniejsze- zgodne z moimi wartościami. Jeśli zaczynam o czyms marzyć i wyznaczamy sobie jakiś cel ,to mam świadomość ceny którą będę płacić za jego osiągnięcie.

  Przede mną bardzo intensywne 1,5 roku aby zostać Masterem ;-) już nie mogę się doczekać kolejnych ważnych lekcji jakie zabiorę dla siebie.

 59. Katarzyna

  Dwie ważne lekcje, jakie wyniosłam ze szkolenia Kobieta Niezależna to:
  1. Na pewnym etapie życia pracuje się więcej po to, aby za jakiś czas móc osiągnąć niezależność finansową.
  2. Jeżeli czegoś nie wiemy (np. o inwestowaniu) a chcielibyśmy się tego dowiedzieć należy się tym zainteresować.
  Dziekuję! ?

 60. Basia

  Szkolenia Kamili są wyjatkowe, kazde zostawia w pamieci wiele waznych lekcji , ktore pielęgnowane i powtarzane potrafią u wielu zminic nie tylko zachowania ale przede wszystkim postawy. Moje dwie ważne lekcje po ostatnim szkoleniu u Kamilii :
  1. Każdy z nas ma tyle samo czasu w ciągu doby , a to jak dobrze ten czas wykorzystamy zależy tylko od nas
  2. Wszystko w naszym życiu ma swoją cenę i jeśli pragniemy coś osiągnąć musimy być gotowi tą cenę zapłacić .

  Przede mną bardzo intensywne 1,5 roku aby zostać Masterem już nie mogę się doczekać kolejnych ważnych lekcji jakie zabiorę dla siebie.
  Z ksiazek Kamili do kolekcji brakuje mi tylko Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale.

 61. Wiola

  „Kobieta niezależna” była moim drugim szkoleniem, ale nie ostatnim :-)
  Dwie lekcje to mało, tym bardziej, że prócz wystąpień Pani Kamili rozmawiałam z dziewczynami, które były tak nakręcone wszystkimi szkoleniami (kończyły pakiet), że po ukończeniu studiów go sobie sprezentuje :-)
  1, Pierwsza lekcja jest taka, że tylko i wyłącznie ja jestem odpowiedzialna za to co mam. Nie ma na to wpływu niesprawiedliwy los, Bóg, sąsiad TYLKO JA. Nie ważne co mówią inni, i tak będą gadać…
  2.Zwiększ swoje pudełko komfortu, skoncentruj się na celu i pracuj… To wszystko mnie wzmocni, a wyznawane wartości sprawią, że pójdzie w dobrą… Praca, koncentracja, wysiłek, konsekwencja.
  Ps Mam już kilka pozycji, a ciągle nie mam „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”, „Zasługujesz na sukces” i „Dziennik coachingowy”

 62. Barbara Fila-Chwiej

  Kobieta niezależna mega szkolenie!
  Mnóstwo lekcji!
  Najważniejsze to
  1. Najpierw oszczędzaj potem kombinuj ci z resztą, planowanie domowego i firmowego budżetu!
  2. Pracować za wysoką stawkę godzinowa, określić wreszcie co robię najlepiej i robić to na poziomie mistrzowskim, gdyż rozwiązując duże problemy ludzi będę otrzymywać duże pieniądze!
  Mam już :
  Zakupione szkolenie „Zespół marzeń!”
  Książki
  Kobieta niezależna
  Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale
  Zasługujesz na sukces
  Obudź swoją wewnętrzną siłę
  Dziennik couchingowy
  Vod
  Kobieta niezależna kurs on Line
  7 zasad zarządzania sobą w czasie
  Pakiet szkoleń on Line
  Model couchingowy jak skutecznie wytyczac swoje cele

 63. Kasia L.

  Jak już człowiek ma przepracowane jakieś tematy i myśli, teraz to jestem petarda i mogę wszystko… jedzie na szkolenie do Rowińskiej… i dopiero zaczynają się schody. Kamila otwiera oczy na oczywiste rzeczy, które są tak oczywiste, że nie zwracamy na nie uwagi.Dwie lekcje dla mnie z „Kobiety Niezależnej” :
  Ty decydujesz jak wysoko pójdziesz, Twoje filtry Cię ograniczają.
  Chcesz wiedzieć – zapytaj! Interesuj się.
  Kamila, bardzo dziękuję <3

  Mam "Kobietę niezależną"

 64. Agnieszka Lisewska

  Miałam okazje uczestniczyć Kamila w Twoim szkoleniu „Kobieta Niezależna” w dniu wczorajszym.
  Po szkoleniu został niedosyt i jedno wielkie WOW. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jaką widzę przekazujesz oraz w jaki sposób to robisz. Jesteś ogromną motywacją i inspiracją.
  Z wczorajszego szkolenia wyciągnęłam wiele lekcji a poniższe są dla mnie najważniejsze bo również otworzyły mi oczy.
  1. Za sukces trzeba zawsze zapłacić jakąś cenę – jest to niby rzecz oczywista ale jednak nie do końca. Wiem, że nic nie przychodzi łatwo ale teraz już wiem co zrobię aby jak największe środki i jak najwięcej czasu poświęcić na to aby otworzyć i rozkręcić własny biznes. Jaka będzie moja cena ? Zdecydowanie zrezygnuje z niepotrzebnych zakupów oraz z ukochanych seriali. Są rzeczy z których będzie mi ciężko zrezygnować jak z gotowania bo je uwielbiam ale już dogadałam się z Mężem, że częściej będzie mnie w tym wyręczał.
  2. Jeżeli chcesz odnieść sukces musi się stawiać w niekomfortowych sytuacjach – prawda, prawda, prawda ! Jeżeli chce samodzielnie zbudować własną markę muszę nauczyć się rzeczy od których do tej pory stroniłam np. księgowość. Właśnie pracuję nad poszerzeniem swojego pudełka komfortu.
  3. Nic nie stoi na przeszkodzie abym była milionerką – zależy to tylko i wyłącznie ode mnie samej ! Mówiąc krótko praca, praca, praca i jeszcze raz ciężka praca.
  4. Jeszcze jedna dla mnie bardzo ważna lekcja, którą wyciągnęłam po prezentacji Marcina Kokoszki -> Nie poddawaj się ! Nie ma sytuacji bez wyjścia.
  Obecnie z Twoich produktów posiadam: ebook „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”; ebook „Kobieta niezależna”; ebook „Zasługujesz na sukces” oraz nagrania wideo „Zasługujesz na sukces. Zarób swój pierwszy – i kolejny milion”.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Agnieszka

  PS. Na pewno nie było to moje ostatnie szkolenie Kamilo :).

 65. Ania

  Z dzisiejszego spotkania wyciągam lekcję, że jeśli się nie zepnę, to coś ważnego może mnie ominąć. A dziewczyny z grupy zadaniowej uzmysłowiły mi, że mam już to, czego potrzebuję, aby zacząć realizować swoją misję.

  Jakość mojego życia zależy od tych drobnych, codziennych czynności i rozsądnego gospodarowania zasobami jakie mam (czas, finanse, zdrowie, ludzie, umiejętności i wiedza). Ważne, aby dobrze lokować te wszystkie zasby, aby generowały zysk, a nie stawały się zbędnym balastem.
  A jak chcę to zaimplementować?
  Opublikować pierwszy wpis na blogu nawet, jeśli miałby być niedoskonały. I wytrwale pracować, aby każdego dnia być lepszą.

  Mam dziennik coachingowy

 66. Kasia

  I jeszcze jak chcę je wykorzystać? Kazdego dnia postaram się krok po kroku realizować swoje cele i zamierzenia zorganizuje zajęcia dla seniorów, częściej będę opublikowała posty na firmow÷j stronie, ustalę z mężem rodzinny budżet. To pozwoli nam pełniej i bez zbytecznej rozrzutności zarzadzać naszymi finansami.

 67. Kasia

  Jestem po szkoleniu Kobieta Niezależna. Przede mną jeszcze podróż do domu. Będę w nim o 5 rano, a o 8 zaczynam pracę, którą uwielbiam. I tu wiem, że jestem w znacznie komfortowej sytuacji niż ci, którzy jeszcze nie odkryli co jest ich pasją. Mimo zmęczenia jestem wdzięczna. Dziękuję za dzień pełen emocji, konkretnych informacji i ważnych wniosków.
  Moje 2 lekcje (ale jest ich znacznie więcej :) :
  1. Nie ma łatwych rozwiązań dla dużych rzeczy. Od wielkości „pudełka komfortu” zależy wielkość sukcesu.
  2. Budowanie swojej wewnętrznej siły to proces, który trwa każdego dnia.

  Pozycje, które mam:
  Ksiazki:
  Kobieta Niezależna, Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale, Zdobądź swój szczyt, Zasługujesz na sukcesz + 2 dvd.

 68. Dariusz

  Pierwszy raz spotkałem z Panią Kamilą na szkoleniu „Asertywny Rodzić-Partner-Manager” i przyznam szczerze, że
  nie wiedziałem, że pojęcie „asertywność” jest tak szerokim pojęciem.
  Ważne lekcje to:
  1.Nazywać uczucia
  2.Doceniać pozytywne gesty i opisywać emocje z tym związane.

 69. Marta

  1. Dla mnie bardzo cenne są wskazówki dotyczące podstaw budowania biznesu. Mam za sobą drobny falstart, a teraz wiem co zrobić aby ułożyć swój ukochany biznes od podstaw abym mogła dawać wartość innym, dać sobie szczęście i moim wspaniałym dzieciom.
  2. Pokazujesz za swoim przykładzie jak ludzie, którzy z Tobą działają mogą wzrastać, realizować swoje marzenia i liczyć na toje wsparcie. To jest wspaniałe.
  Mam już: „Buduj swoje życie”, „Jak ubierać się do pracy”, „Pierwszy biznes”, „Zasługujesz na sukces”

 70. Magda

  Kamila dzieki za Twój wykład na Życie Bez Ograniczeń, było cudownie. Moje dwie lekcje jakie wyniosłam z tego spotkania to : po pierwsze w budowaniu sukcesu liczy się wytrwałość, ze w drodze so sukcesu liczy się powtarzalność pewnych nawyków, po drugie wzmocniłas moja wiare w siebie swoją historią, bo też miałam ciężkie dzieciństwo i dalas mi nadzieję, na szczęśliwe życie, dajesz wiarę i siłę, że można to osiągnąć ciężko pracujac . Pozdrawiam

 71. Hanna

  Moje 2 ważne lekcje po mega piatkowym szkoleniu z asertywności to:
  1. Jeżeli moje zachowanie w stosunku do innych będzie asertywnie, to wzrośnie mój szacunek do samej siebie.
  Od pierwszych chwil po szkoleniu wprowadzam asertwne zachowanie ,bo zależy mi na tym , aby być silną i pewną siebie i aby ludzie traktowali mnie tylko w ten sposób na który ja pozwolę.
  2. Trzeba otwarcie mówić o tym czego się pragnie, bo tylko wtedy to możemy otrzymać.
  Również od piątku :) zaczęłam mówić wprost czego pragnę i oczekuję, bo tylko w taki sposób inni dostaną ode mnie jasny komunikat do którego będą się mogli ustosunkować. Bez żadnych domysłów, aluzji i kręcenia filmów.

  To co posiadam z Twojego sklepu to:
  – szkolenia Master Buisness Training :)
  – RBC SUCCES CLUB – szkolenia on line
  – video 6 kroków do budowania niezależności finansowej + lekcje z Arizony
  – 365 pytań od Twojego coucha
  – kubeczek z afirmacjami
  – „Jak stworzyć swój pierwszy
  biznes”

  Bardzo mi zależy: na książce
  „Zaslugujesz na sukces”,
  „Zdobądź swój szczyt” i
  kubeczku z afirmacjami dla 10 letniej córki ( tylko nie wiem jeszcze jaki by chciała kolor – a to bardzo ważne :) )

 72. Katarzyna

  Dziękuję Ci bardzo serdecznie Kamila za wspaniałe wystąpienie. Moje dwie lekcje; po pierwsze jesteś dla mnie największa inspiracja podczas eventu Życie Bez Ograniczen uświadomiłam sobie, że bez ciężkiej pracy nie ma efektów.
  Po drugie zwrocilas mi uwagę na to, że albo będę realizować swoje marzenia, albo będę rozwiązywać czyjeś problemy, te słowa przemawiają do mnie najbardziej za co Ci dziękuję z Całego serca. Chciałabym obejrzeć i zastosować „5 zasad budowania pewności siebie”, ponieważ tego mi nrakuje. Pozdrawiam serdecznie Kamila :)

 73. Kasia

  Ja nie będę się rozpisywać, bo od słów pełnych porad jest Kamila, chciałabym powiedzieć, ze po ostatnim wystąpieniu Życia bez ograniczeń moje przemyślenia są następujące:
  1. Gdybym kontynuowała naukę od Kamili wtedy kiedy ją zaczelam, to dzisiaj byłam w inn miejscu w życiu, pierwsza lekcja to oblany reat z systematycznosci.
  2. Jeśli teraz nie zacznę iść wskazówkami jakie daje Kamila to prawdopodobnie nic się w moim życiu nie zmieni, uświadomiłam sobie jak ważna lekcja jest cały wykład Kamili, nie tylko jedno zdanie, wszystko jest ważne, wszystko trzeba zastosować, żeby były efekty.
  Chciałbym zobaczyć wystąpienie Kamili z Życia Bez Ograniczeń 2. Pozdrawiam serdecznie

  • Kasia

   Ja nie będę się rozpisywać, bo od słów pełnych porad jest Kamila, chciałabym powiedzieć, ze po ostatnim wystąpieniu Życia bez ograniczeń moje przemyślenia są następujące:
   1. Gdybym kontynuowała naukę od Kamili wtedy kiedy ją zaczelam, to dzisiaj byłam w innym miejscu w życiu, pierwsza lekcja to oblany test z systematycznosci.
   2. Jeśli teraz nie zacznę iść wskazówkami jakie daje Kamila to prawdopodobnie nic się w moim życiu nie zmieni, uświadomiłam sobie jak ważna lekcja jest cały wykład Kamili, nie tylko jedno zdanie, wszystko jest ważne, wszystko trzeba zastosować, żeby były efekty.
   Chciałbym zobaczyć wystąpienie Kamili z Życia Bez Ograniczeń 2. Pozdrawiam serdecznie

 74. Iwona

  Mimo, że Kamila rozpoczęła dziś stwierdzeniem, że jej występ na Żbo3 niekoniecznie będzie motywujący, ja dostałam to, czego mi było trzeba. 1 by osiągnąć sukces przycisnij bardziej niż inni. Ostatnio czułam zmęczenie i frustrację, że cały czas coś sobie wymyślam, kursy i dużo pracy własnej w domu, warsztaty, webinary, do tego praca i wolontariat, w pracy się denerwowalam, że przecież inni ludzie też są na liście płac, dziś zrozumiałam, że to jest moja droga na szczyt, jeśli chcę by było łatwo i przyjemnie mogę zostać na dole. Więc będę o tym pamiętać, zamiast się frustrować. Co za ulga! Druga ważna lekcja, to nie przejmuj się jeśli nie spełniasz oczekiwań innych, to są ich oczekiwania, a nie twoje obietnice. To koresponduje z moją definicją sukcesu, by poznać siebie prawdziwą i to zaakceptować. Żyć swoim życiem i swoimi marzeniami i pozwolić na to innym. Toteż będę dalej pracować nad poznawaniem siebie i akceptowaniem tego, jaką jestem, a nie szukaniem potwierdzenia mojej wartosci u innych.

 75. Kamila

  Właśnie skończył się pierwszy dzień eventu ‘’Życie bez ograniczeń 3”. Na „gorąco” chciałabym się podzielić moimi 2 najważniejszymi lekcjami z naszego spotkania:
  1. Na szczycie jest najwięcej miejsca i panuje tam najmniejsza konkurencja- należy zadbać o swoje kompetencje, aby wejść w swoim zawodzie na poziom MISTRZOWSKI. Właśnie wtedy nie będziesz łatwy do zastąpienia będziesz mógł cieszyć się uznaniem i szczęściem życiu zawodowym. Mój aktualny szczyt zawody ostatnio zmodyfikowałam, ponieważ po jakimś czasie spędzonym w firmie człowiek się wypala jeżeli nie widzi żadnych rezultatów swoich pomysłów przekazywanych dalej szefostwu tylko cała twoja praca i pasja z jaką wchodziłeś do zespołu nic Ci nie daje. Dlatego skończyłam użalać się nad sobą i ostro biorę się za samodyscyplinę w nauce języków obcych i wchodzę małymi kroczkami do góry i do góry.
  2. Aby odnieść sukces potrzebujesz wyznaczyć sobie cel i ostro o niego walczyć- nie można patrzeć co powiedzą inni i słuchać co oni zrobiliby na naszym miejscu…nasi ‘’doradcy” nie przeżyją za nas życia i nie dadzą nam pieniędzy jak będziemy ich potrzebować w trudnej sytuacji… i wtedy będziemy mieli pretensje tylko do siebie, że od tylu lat jesteśmy w jednym miejscu bez perspektyw za ZMIANĘ…
  Produkty, które już posiadam to: Kobieta Niezależna + E-book; Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale + E-book; „Jak stworzyć swój pierwszy biznes?” – Patrycja Mstowska-Borysiewicz, Mariusz Mszyca + E-book; Zasługujesz na sukces + E-book, Dziennik Coachingowy, Marcin Kokoszka „Oddłużanie – skuteczne sposoby wychodzenia z długów”; Pokochaj swoje życie. Nauka skutecznych afirmacji z Louise Hay; Ubierz się w kolor – Aleksandra Frątczak; Webinaria: 6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej, 5 strategii budowania pewności siebie, Queens of life; Jak skutecznie wytyczać swoje cele; Lekcje Kamili ze szkolenia w Arizonie.
  Pozdrawiam, K

 76. Joanna

  Moje lekcje po szkoleniu „Asertywny Rodzic-Partner-Manager”
  1. Kiedy jesteśmy w emocjach, nasza inteligencja idzie w dół. Warto odczekać, pomyśleć i ostudzić emocje. Już zastosowałam w domu podczas różnych rozmów z dziećmi i mężem. Staram się nie tylko studzić własne emocje, ale też studzić emocje członków rodziny, choć to bardzo trudne. Nakręcają się przy jakiś głupich problemach i krzyczą jeden na drugiego. Będzie trudno ze stosowaniem asertywności :-)
  2. Zapisałam sobie takie przemyślenie: skoro jesteś czymś zaskoczona, to powiedz o tym i nie podejmuj decyzji w emocjach. Poproś o czas na zastanowienie. To bardzo dorosłe podejście do rozwiązywania problemów, a także w prowadzeniu negocjacji. Już stosuję w pracy, będę stosować częściej. Ludzie często wstydzą się przyznać, że o czymś nie widzieli i są zaskoczeni, a to takie proste… wystarczy szczerze o tym powiedzieć i poprosić o czas na zastanowienie.

  • Joanna

   W uzupełnieniu:
   Produkty, które ja mam to:
   Kobieta Niezależna; Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale; Zasługujesz na sukces, Dziennik Coachingowy, książkę Mariusza Mszycy „Pierwszy biznes” , Michal Zawadka „Chcę być kimś”, Afirmacje L.Hays. 6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej , 5 strategii budowania pewności siebie, Jak skutecznie wytyczać swoje cele; Lekcje Kamili ze szkolenia w Arizonie; Mam też kubek „Kobieta niezależna” i „Mistrz sprzedaży” :-)

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Joanno, za Twoje lekcje i gratuluję Ci drogi jaką przeszłaś!

   Mamy dla Ciebie upominek, ebook: ,, Zdobądź swój szczyt” https://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/ebook-zdobadz-swoj-szczyt-angelika-chrapkiewicz-gadek/

   Jutro spodziewaj się emaila od naszego zespołu RBC! <3

 77. Anna Skurczyńska

  Z dzisiejszego szkolenia wyniosłam dwie bardzo ważne dał mnie lekcje. Pierwszym lekcją jest przypomnienie sobie ze jest taki mechanizm, który Kamila nazwała kręcenia filmów. Jestem mistrzem takich filmów, a kanwą do kolejnych scen często są moje niepowodzenia. Spróbowałam jeszcze w trakcie kursu wyświetlić filmy, które podobny temat z mojego filmu który kręcę w mojej głowie miał dla mnie pozytywny rezultat. Wielkiej zaskoczeniem było dla mnie to jak łatwo mi to przyszło. Po prostu spełniłam prośbę Kamili. I lekcją dla mniej jest właśnie to, ze zgubna skłonność do kręcenia filmów może stać się źródłem mocy a nie udręka jak dotychczas. Drugą ważna lekcją są narzędzia, które można wykorzystać kiedy dochodzi do konfliktu:
  Po pierwsze nie kłócić się na różnych poziomach energetycznych. Dać sobie odpocząć i odpowiedzieć sobie na pytanie „o co ni chodzi”. Dopiero wówczas rodzi się przestrzeń na to aby podać informacje zgodnie z zasadą jak się zacznie tak ta druga osoba skończy. Dwie lekcje jedna z kręcenia filmów druga z zarządzania konfliktem są dla mnie bardzo ważne i chcę stosować je konfliktach w których uczestniczę. Jeszcze raz dziękuję bardzo całemu zespołowi RBC za szkolenie i opiekę.

 78. ULA

  Moje spotkanie z Kamilą było dziś Asertywny Rodzic
  Moje dwie ważne lekcje.
  1 . to że asertywności trzeba uczyć się Latami. To Ja muszę nauczyć innych jak mają mnie traktować.
  Bycie Asertywny nie oznacza bycia agresywnym.
  2. Chwal drugą osobę za to Co robi dla ciebie a dostaniesz tego więcej. Ludzie traktują cię w Taki sposób jaki I’m dyktujesz.
  Wspaniałe szkolenie jak każde inne, za które jestem wdzięczna Kamili.
  Dobra robota Kamila :)

 79. Sylwia

  Moje ostanie spotkanie z Kamilą Rowińską to książka „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”. Dla mnie dwie najważniejsze lekcje to:
  1) bycie proaktywnym i odpowiedzialnym za wszystko co nas w życiu spotyka, zmiana myślenia i podejścia do tego tematu pozwoliła mi na wiele spraw spojrzeć z innej perspektywy, wiele rzeczy zaakceptować i wiele chcieć zmienić w moim dotychczasowym życiu.
  2) nie przejmowanie się tym co powiedzą o mnie inni, „Nigdy nie spełnisz oczekiwań całego otoczenia, dlatego zacznij przede wszystkim spełniać swoje”

  Przeczytałam wcześniej jeszcze jedną książką „Kobieta niezależna”, biorę udział w wyzwaniu, wszystko to zmotywowało mnie i zachęciło do zmian w moim życiu tak, że zapragnęłam spotkać Kamilę osobiście i poprosiłam na prezent, z okazji 40-tych urodzin, szkolenie „Kobieta niezależna”, już go mam chociaż urodziny dopiero przede mną :), także nie mogę się doczekać spotkania w warszawie 26 listopada.

 80. ANNA

  2 ważne dla mnie lekcje.
  Doprowadzanie postanowień do końca.
  Ponieważ wyrabiają one nie tylko wew siłę i dyscyplinę ale wpływają na moje wartości i postrzeganie siebie. Biegam w wyzwaniu i robię więcej niz 2km dziennie bo postanowiłam wziąść udział w biegu niepodległości nz 10. Wykonując trening nastawiam się właśnie na to co napisałam powyżej, mimo że myśli szepczą „odpuść sobie dzienną normę 2k już zrobiłaś. Celowo motywuję się”owszem ale ja zrealizuję mój plan i pobiegnę 10”
  Druga lekcja to branie odpowiedzialności za finanse w rodzinie. Nauczę się jak inwestować zarobione pieniądze ponieważ teraz wiem, że chcę dbać o tę rodzinę odpowiedzialnie.

 81. magda

  Nasze ostatnie spotkanie to szkolenie „Zbuduj swoją wewnętrzną siłę” z października. Moje 2 najważniejsze lekcje to:
  1. „Ktoś/Ty zachowałeś się w danym momencie najlepiej jak to tylko było możliwe” – sprawdziłam w zeszycie i nawet nie mam tego zdania zapisanego jako lekcja ;), niemniej jednak głęboko we mnie utkwiło i przypominam je sobie w momentach kiedy zaczynam mieć do kogoś lub do siebie pretensje o jakieś zachowanie. Przywołanie tego zdania pozwala mi zdystansować się do danej sytuacji, powiedzieć „ok, w danym momencie nie dało się lepiej, wyciągam lekcję i idę dalej” i zostawić sytuację za sobą zamiast w niej tkwić i ją roztrząsać. Ułatwia uwolnienie się od negatywnych emocji w stosunku do siebie lub drugiej osoby.
  2. Afirmacje :) – już od dawna o nich słyszałam, ale wciąż nie potrafiłam się za nie zabrać. Na szkoleniu stwierdziłam, że już najwyższy na to czas – całą drogę powrotną ze szkolenia spędziłam w pociągu na ponowne odsłuchanie płyty z afirmacjami, wypisanie z niej afirmacji które dla mnie były ważne, a następnie na ich podstawie zrobiłam listę swoich afirmacji – teraz wracam do nich praktycznie codziennie :)

  PS. chyba łatwiej napisać czego nie mam :) : nie posiadam w żadnej postaci książki Zasługujesz na sukces, a z vod brakuje mi lekcji ze szkolenia w Arizonie, Queens of life i ŻBO

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Magdo, za Twoje lekcje i gratuluję Ci dyscypliny w stosowaniu afiramcji!

   Mamy dla Ciebie upominek, Queens of Life – VOD z wystąpienia Kamili Rowińskiej bit.ly/VodQueens
   Jutro spodziewaj się emaila od naszego zespołu RBC! <3

 82. Monika

  Witam oto moje 2 lekcje:
  Lekcja 1 to Praca
  Wnioskiem pierwszym jest to że nie ma nic za darmo.Trzeba wlożyć dużo pracy j cierpliwości w wykonywanie czynnosci i by one zaowocowały,bez względu na to czy jest się Kamilą Rowinską, słynnym aktorem czy zwyczajną Moniką.Kazdy musiał ciężko pracować na swój sukces.W trudnych momentach przypominam to sobie.
  Lekcja 2 Prawda
  Tylko będąc szczerym z samym sobą i wykonując coś co jest prawdziwe (czyli zgodne z naszymi wartosciami)możemy odnieść sukces.Prawda wobec samych siebie i prawda wobec innych.Druga strona czuje fałsz lub brak zaangażowania i pasji.
  Zawsze staram się pamiętać by być prawdziwa czyli by moje poczynania były zgodne z wartosciami i prawdziwe❤

 83. Asia

  Kiedy byłam małą i większą dziewczynką, byłam bardzo odważna, wiedziałam czego chcę, potrafiłam postawić na swoim, czasami było to odbierane przez innych, głównie dorosłych, jako nieznośne i krnąbrne zachowanie, „jaka ty jesteś uparta!”. Studiując, rozmawiałam, dyskutowałam, nie zgadzając się z różnymi teoriami. „Nie odzywaj się, nie wychylaj, zapamiętają i obleją na egzaminie”. W pierwszej pracy usłyszałam, że jestem „konkretna jak facet” – znaczy źle, połączenie z kosmosu!, kolega radził „też taki byłem, postawiłem się, teraz szukam innej pracy, już wiem, żeby zostawić swoje zdanie dla siebie i nie rzucać się w oczy, rozmyć w tłumie”. I tak sobie teraz myślę, że zamiast szlifować w sobie te cechy, dodając do niej szczyptę dojrzałości i okraszając rozsądkiem dorosłości, dałam się zapędzić w kozi róg. Nie można się tak upierać, to nie jest grzeczne, kobieta powinna być delikatna, co znaczy uległa, dbać o wszystkich wokół, oczywiście zapominając o sobie, bo każdy może się realizować, ale ty jesteś matką, żoną, córką, pracownikiem i tak dalej, zawsze robisz coś dodatkowego, bo ktoś inny nie może, nie ma czasu, ma czas dla siebie, tylko kiedy masz „pozwolenie” by być sobą? Dziękuję, Kamilo, po lekturze „Kobiety niezależnej” i wprowadzeniu kilku zmian w swoim życiu, odkopuję w sobie tę upartość i odwagę – w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu.
  To nie koniec, zmieniam dalej, w wielu przypadkach potrzeba czasu. Powtarzam sobie często w chwilach zawahania „Jesteś przecież zuchwała!” Bo kto zawalczy o mnie, jeśli sama tego nie zrobię? Daję innym z siebie wiele, ale też daję wiele samej sobie! Po ustaleniu zasad, nie boję się mówić otwarcie co nie jest w porządku, co mi się nie podoba, bo przecież podparte jest to wyznaczonymi wartościami, ustaleniami. I, co najlepsze, kiedy jasno określiłam (-liśmy w niektórych dziedzinach) konkrety, każdy uznał to za normę, świat się nie zawalił, wcześniejsze obawy rozmyły się. Wszyscy są szczęśliwi, a ja mogę wrócić do bycia konkretną … jak KOBIETA! Bo to zdecydowany atut!
  Oczywiście słyszę głosy niezadowolonych, jak to tak można, bo „poświęcenie jest ważne”, bo „życie nie jest takie proste, jak myślisz”, bo „co ty sobie wyobrażasz”, bo „wielu było takich i jak skończyli”, bo „jeszcze oczy otworzysz”, bo „coś ty sobie wymyśliła?”, bo „naczytałaś się głupich książek, guru sobie znalazłaś”… i cóż ja na to? Nic. Moje życie. Moje książki. Moi Guru. Moja sprawa. Moje decyzje. Moje marzenia i cele. Mój świat. A to już lekcja kolejna – nie tłumaczę się. Czasami wzdycham, czasami się śmieję, często powtarzam: ŻYJ I DAJ ŻYĆ INNYM!
  PS Dziennik Coachingowy – aktualnie mój codzienny towarzysz w drodze do coraz lepszego jutra!

 84. Ewa

  Witam serdecznie

  Moje najważniejsze lekcje, które mocno wpłynęły na moje myślenie i postępowanie ujmę w dwóch wyrażeniach „pudełko komfortu” i „bycie ważnym”. Ilekroć zmierzam się z czymś nowym, czy jakąś trudnością automatycznie uczucie dyskomfortu odbieram za coś dobrego, umożliwiającego zmianę. Łatwiej odrzucam niepewność. Zdecydowanie wcześniej wprowadziłabym zasadę ważności każdego członka rodziny i mam tu na względzie tym razem siebie. „Cena twojej wolności” to tytuł książki który był moim życiowym mottem: by być najlepszą mamą, najlepszą żoną, najlepszą gospodynią ale nie najlepszą dla siebie. Te lekcje w istotny sposób wpływają na moje decyzje w rozwijaniu siebie oraz wyrażaniu własnych granic i potrzeb.

  Pełne cytaty:
  „Jeżeli poszerzasz pudełko komfortu, rośnie zaufanie do siebie, ufasz sobie kiedy dotrzymujesz sobie danego słowa”

  „Kaźdy w mojej rodzinie jest tak samo ważny”

  Posiadam:
  – Dostęp do nagrania „5 strategii budowania pewności siebie”,
  – Lista Twoich potencjalnych mocnych stron,
  – Dostęp do nagrania „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej”,
  – Książkę „Kobieta niezależna”.

  Pozdrawiam

 85. Paulina

  Witam,

  Jestem świeżo po webinarium „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej. Lekcja, którą wyciągnęłam dla siebie po tym webinarium to:

  1. „Każdy sukces kosztuje – nic nie jest za darmo. Trzeba za każdy sukces zapłacić jakąś cenę”

  Myślę, że dzięki tej lekcji nabrałam w sobie większej pokory i podziwu do ludzi, którzy wiem jak ciężko pracowali, aby dany sukces osiągnąć. Chciałabym tak jak kobiety sukcesu osiągnąć sukces w obszarze zawodowym jak i finansowym. Wiem, że to nie jest łatwe i nie przychodzi ot tak i że na sukces trzeba sobie zapracować. Chcę od przyszłego roku zacząć zdobywać kompetencje w zakresie programowania komputerowego (chcę zostać Front-End Developerem). Obecnie mieszkam i pracuję w Holandii (jako Order Picker na magazynie logistycznym pracuję) i do końca tego roku chcę inwestować w siebie w zakresie rozwoju osobistego – czytam od kilku miesięcy głównie książki lub oglądam webinaria Twojego autorstwa, też po trochu uczę się angielskiego, bo wiadomo, że programuje się w języku angielskim itd. W każdym razie wiem, że droga którą chcę iść nie będzie dla mnie łatwa. Wiem, że czeka mnie na pewno, co najmniej pół roku szkoleń w zakresie programowania (HTML,CSS oraz JavaScript), będę to robiła po pracy (szacuje się, że powinno się na to poświecić 20h tygodniowo). Wiem też, że chęci to połowa sukcesu i że jeśli będę skuteczna w działaniu i systematyczna to osiągnę swój wymarzony cel :)

  Druga lekcja to lekcja która przemówiła do mnie na szkoleniu „Kobieta Niezależna” w Krakowie 12 sierpnia br.

  2. Nie trzeba być bogatym, nie trzeba urodzić się w zamożnej rodzinie, żeby osiągnąć sukces i np. stać się milionerem.

  Nie trzeba siedzieć z „założonymi rękami” i gniewać się na to co, złego los Nam przyniósł, bo życie jest pełne niespodzianek zarówno tych dobrych jak i złych i Ci którzy są wytrwali i robią coś pomimo przeszkód to te osoby idą do przodu, osiągają sukces i są szczęśliwe. Nie narzekają oni na złe rzeczy, które im się przytrafiają, lecz szukają rozwiązań i sposobów na poprawę swojej sytuacji życiowej :)

  Pozwoliło mi to uwierzyć w siebie jeszcze bardziej i uwierzyć w to, że jeśli będę działać pomimo przeszkód (oczywiście nie krzywdząc przy tym innych ludzi) to będę nie do zatrzymania, będę się cieszyć z życia i być może będę też mogła pomóc innym ludziom również pokonywać ich przeszkody :) Do mnie ta lekcja bardzo przemawia, gdyż tez podobnie jak Kamila nie miałam łatwego startu, bo nie pochodzę z bogatej rodziny, też miałam kilka niemiłych epizodów w życiu, ale zawsze staram się wyciągnąć z tych przykrych chwil coś pozytywnego dla siebie i cieszyć się tym, co mam :)

  Produkty, które ja mam to:
  Kobieta Niezależna; Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale; Zasługujesz na sukces, Dziennik Coachingowy, Tony Robbins Money. Webinaria: 6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej wg Kamili Rowińskiej, 5 strategii budowania pewności siebie, Queens of life; Jak skutecznie wytyczać swoje cele; Lekcje Kamili ze szkolenia w Arizonie; 5 błędów popełnianych przy budowaniu zespołu.

  Pozdrawiam Zespół RBC,
  Paulina Yassinguezo

  • Kamila Rowinska

   Cześć Paulina,
   dziękuję i gratuluję Ci fantastycznych wniosków!

   Leci do Ciebie jutro Audiobook Angeliki Chrapkiewicz Gądek ” Zdobądź swój szczyt”!

   pozdrawiam serdecznie <3

   • Paulina

    Witam Kamila,

    Dziękuję serdecznie za audiobook Angie :) Bardzo się cieszę z wygranej :)

    Pozdrawiam,
    Paulina Yassinguezo

 86. Kinga Śliwa

  Chciałabym podzielić się lekcjami ze spotkań z Kamilą w 2 publikacjach:

  – W książce „Zasługujesz na sukces” znalazłam wiele praktycznych wskazówek. Właściwie wszyscy wiedzą, że większość rzeczy „siedzi” w naszych głowach, jednak ciągle ponawiamy niepoprawne schematy, przekonania i przyzwyczajenia. KSIĄŻKA POKAZAŁA MI JAK PRAKTYCZNIE UKŁADAĆ SOBIE WSZYSTKIE TEMATY W GŁOWIE. Uporządkowałam swoje pomysły, to co naprawdę chcę, przygotowałam plan działania oraz rozpisałam cele.
  Przede wszystkim rozpadły się na kawałki moje przekonania o SPRZEDAŻY – widzę ją w innym świetle i wdrażam pewne pomysły w codziennym życiu :) :P) Zwyczajnie zaczęłam pracować nad swoim pomysłem na SUKCES, do którego wiem, że mogę dojść TYLKO JA SAMA :) :)
  :::”Kiedy spotykasz sprzedawcę, który irytuje Cię swoim zachowaniem, sprawdź, czy przypadkiem nie uosabia czegoś, co sam chciałbyś mieć”:::

  – „Dziennik coachingowy” jest moim towarzyszem każdego dnia. Czuję, że każdego dnia idę w odpowiednią stronę. Publikacja w magiczny sposób dostawcza podstawowej wiedzy, niesamowitych umiejętności. Jestem na 163 dniu i już się martwię co zrobię, gdy minie 365 dni :) Mam nadzieję, że powstanie kolejna edycja dziennika :)
  Najważniejszą rzeczą, której się nauczyłam to wdrożenie w życie AFIRMACJI i WDZIĘCZNOŚCI – to prawdziwa magia, która pozwala mi pracować każdego dnia zgodnie z nawykiem wizji końca. Dodatkowo staję się proaktywna :) i zgodnie z planem wykonuję zawsze codziennie najpierw najważniejsze rzeczy. I MAM ŚWIADOMOŚĆ, ŻE TO SĄ PODSTAWY ABYM ZBUDOWAŁA SWOJĄ NIEZALEŻNOŚĆ.
  :::”Jesteś lepszy, iż przypuszczasz. Pozwól sobie to zauważyć”:::

  Oprócz „Zasługujesz na sukces” i „Dziennika coachingowego” mam jeszcze cudowną książkę „Kobieta niezależna”Dziękuję Kamila, że wyzwalasz wśród ludzi takie pokłady energii i potencjałów :) :)

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Kinga, za Twoje lekcje i gratuluję Ci drogi jaką przeszłaś!

   Mamy dla Ciebie upominek, Queens of Life – VOD z wystąpienia Kamili Rowińskiej bit.ly/VodQueens
   Jutro spodziewaj się emaila od naszego zespołu RBC! <3

 87. Anna

  ➡”Bój się i rób”
  ➡ „Kobieta zna się na tym, czym się interesuje”
  ➡ „Na szczycie jest zawsze najwięcej miejsca”
  ➡”Ja siebie sama wybrałam”

  To tylko kilka zdań, które Kamila Rowińska wypowiedziała na szkoleniu Kobieta Niezależna w Krakowie, w którym uczestniczyłam 12 sierpnia. Kolejne szkolenie Chorzów/Katowice 3 marca 2018 możesz kupić tutaj http://bit.ly/2vArAYz

  Dostałam dużą dawkę konkretnych informacji na temat inwestowania, zarządzania budżetem domowym, zarządzania sobą w czasie i zdrowego stylu życia oraz budowania pewności siebie.

  Poznałam ciekawych ludzi i spotkałam przedsiębiorcze kobiety, które interesują się rozwojem osobistym i są ukierunkowane na osiągnięcie sukcesu w życiu i bycie kobietą niezależną.

  Miałam możliwość wypowiedzieć kilka słów do mikrofonu przed setkami kobiet. Pokonałam ponad 1000km by dotrzec na to szkolenie i zostałam za to nagrodzona płytą Kamili „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”. Płytę możesz kupić tutaj http://bit.ly/2ghqu1P

  A tak naprawdę, to był dopiero początek tego, co ma nastąpić. Jest to już moje drugie szkolenie z Kamilą w ciągu dwóch ostatnich lat. Po poprzednim podjęłam bardzo ważną w swoim życiu decyzję. Tym razem również coś we mnie pękło i aż się boję co będzie dalej. Ale jak to Kamila mówi „BÓJ SIĘ I RÓB”!!

  Dziękuję Kamila za to, że jesteś i za to co robisz❤

  (Jestem zainteresowana dostępem do VOD n.t. budowania pewności siebie)

 88. Katarzyna

  Kamila,
  Nasze ostatnie spotkanie miało miejsce podczas szkolenia Zbuduj swoją wewnętrzną siłę. Wybrać 2 lekcje to prawdziwe wyzwanie. Oto one:

  1. Zamiast pielęgnować urazy, lepiej pielęgnować sukcesy. Skupiać się na tym, co mocne i piękne; na tym, co umiem robić, w czym jestem dobra – bo to, na czym się koncentrujemy, ROŚNIE!

  Będę dbała o swój ogród myśli – afirmując oraz zwracając uwagę na to, co mówię sama do siebie. Gdy będą pojawiać się złe myśli, będę je stopowała i szukała kontrargumentów i potwierdzenia w przeszłości, ale tych dobrych cech. Wdzięczność i docenianie siebie, innych i świata też znajdą się w moich działaniach.

  2. Otwieraj się na możliwości, które niesie życie. Spełniaj marzenia, bo wszystko jest możliwe. Ufaj i kochaj – najpierw siebie. Bądź konsekwentny – bo bycie konsekwentnym to DECYZJA (Zależy, jak nam zależy). Przekraczaj swoje granice, bo to pozwala rozwijać się i pamiętaj, że czasem trzeba powiedzieć STOP, nawet tuż przed szczytem.

  Zdefiniuję swoje marzenia i cele, zaakceptuję swoją przeszłość, tym samym otwierając się na życie. W połączeniu z działaniami z pierwszej lekcji oraz systematycznością i konsekwencją będę realizować swoje założenia.

  W swojej kolekcji mam już książkę Kobieta Niezależna, Książkę oraz dvd – Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale, dvd – Poznaj 5 strategii budowania pewności siebie. Brałam też udział w retransmisji webinarium 5 najczęściej popełnianych błędów przy budowaniu zespołu.

  Dziękuję.

 89. Marek

  1 lekcja to webinarium ktore zakupiłem nauczyłem się z niego by zadbać o czas dla siebie o swoje potrzeby bo jak pani mówiła . by wytyczyć sobie cele i wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów i złych decyzji a nie rozmyślać o tym .
  2. lekcja napisała pani na blogu by robić to co chcemy co sprawia nam przyjemność co chcemy osiągnąć i nie przejmować co ludzie powiedzą co pomyślą bo zawsze będą krytykować to co robimy . A także po obejrzeniu wywiadu z Marcinem Kokoszką przeprowadzonego przez P. Saganowską że można wyjść z kłopotów finansowych przy odpowiednim wsparciu i planu .
  Przez zbudowanie swojej pewności siebie i pokonaniu swoich ograniczeń i przeczytaniu buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale , kobiety nie zależnej i wypełnianiu dziennika coachingowego 365 obejrzeniu wywiadów bo subskrybuje pani kanał . teraz czekam na zakupioną ksiązkie zasługujesz na sukces + 2 cd.
  chciałbym mieć dostęp do vod szkolenia w Arizonie albo budowanie stabilizacji finansowej. I to i tamto pewnie bardzo cenne informacje są. :)

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Marku, za Twoje lekcje i gratuluję Ci drogi jaką przeszedłeś!

   Mamy dla Ciebie upominek, Video „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej” bit.ly/StabilizacjaFinansowaVod
   Jutro spodziewaj się emaila od naszego zespołu RBC! <3

 90. Wiola

  Po przeczytaniu Kobiety niezależnej oraz Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale mam takie lekcje
  1. Ograniczenia istnieją tylko w mojej głowie. Rok temu opracowałam szczegółowy plan zakupy mieszkania przewidziany na 12 miesięcy. Startowałam bez oszczędności, plan zrealizowałam w ciągu 9 miesięcy ?
  2. Każdego dnia wypisuję kolejne cele, afirmuję, piszę wdzięczności, biorę udział w rocznym wyzwaniu Kamili, każdego dnia przekraczam własne granice ?JESTEM Z SIEBIE BARDZO DUMNA

  Marzę o dzienniku couchingowym ?❤

 91. Aneta

  Mam 46 lat, od kilku miesięcy w ramach działalności którą prowadzę, próbuję swoich sił w biznesie online. Czerpię wiedzę od kilku osób, miedzy innymi od Ciebie.
  Moje lekcje.
  1. Każdy może odnieść sukces bez względu na wiek. Jedyne co musisz zrobi, to na ten sukces zapracować.
  2. Pamiętaj, że jesteś ważna. Z uwagą i uważnością rób wszystko to co robisz. Czerp radość z każdego nowego dnia, z każdego nawet najdrobniejszego swojego sukcesu. Z tych drobinek budujesz swoje imperium.
  Lekcję numer 1 wprowadzam w życie każdego dnia, kiedy zmagam się z najróżniejszymi wyzwaniami
  ( od technicznych, przez pokonywanie swoich słabości, uprzedzeń czy lęków).
  Lekcja numer 2 – uważność , to chyba najlepiej wyszło przy wyzwaniu kiedy z każdym kolejnym kilometrem zaczęłam się baczniej wsłuchiwać w siebie, kiedy każdy kolejny kilometr był tym małym sukcesem. Choć choroba przerwała wyzwanie, dziś nadal chodzę już odrobinę więcej niż dwa kilometry. Z tych kolejnych kilometrów buduje drogę do życiowego maratonu. I za to Ci bardzo dziękuje .

  • Author
   Martyna Kurek

   Dziękuję Aneto, za Twoje lekcje!

   Mamy dla Ciebie upominek, Video „6 kroków do zbudowania stabilizacji finansowej” bit.ly/StabilizacjaFinansowaVod
   Sprzawdź pocztę masz emaila od naszego zespołu RBC! <3

 92. Kasia

  Moje 2 najważniejsze lekcje:
  1. Konsekwentnie- codziennie pracować nad tym, żeby być kobietą niezależną mentalnie i finansowo.
  2. Otaczać się ludźmi którzy inspirują, wspierają i motywują do działania.

  Dziewczyny może któraś z Was chciałaby skorzystać ze szkoleń Kamili w Warszawie??? Nie mogę niestety uczestniczyć, dlatego odsprzedam swoje bilety w wyjątkowo okazyjnej cenie :-)

  1. „7 zasad zarządzania sobą w czasie” (dla 2 osób)- 9.12.- 1000 zł
  2. „Asertywny Rodzic Partner Manager” (dla 2 osób)-10.12.- 1000 zł
  ❤️
  Kontakt: [email protected]

 93. Ewa

  Może nie będą to 2 lekcje z naszego ostatniego spotkania, ale takie które utkwiły mi głęboko w pamięci i stosuję je do dziś. Być może nie przytoczę ich dosłownie, ale brzmiały one mniej więcej tak:
  1. Chcesz być szczupła, przestań żreć bułki❌ ?
  2. Zacznij się ruszać, bo Kamila współpracuje tylko z osobami, które uprawiają sport.?‍♀️??
  Od tamtego czasu trochę minęło. Jest mnie mniej o ponad 20kg. Regularnie się ruszam, a jutro biegnę swoje pierwsze 5 km. ?‍♀️
  I tak właśnie wcielam w życie te lekcje. Walka trwa. P.S. Zmiana tych kluczowych nawyków pociągnęła za sobą konsekwencje w postaci kolejnych zmian. Takie perpetum mobile.

 94. Ewa

  Może nie będą to 2 lekcje z naszego ostatniego spotkania, ale takie które utkwiły mi głęboko w pamięci i stosuję je do dziś. Być może nie przytoczę ich dosłownie, ale brzmiały one mniej więcej tak:
  1. Chcesz być szczupła, przestań żreć bułki❌ ?
  2. Zacznij się ruszać, bo Kamila współpracuje tylko z osobami, które uprawiają sport.?‍♀️??
  Od tamtego czasu trochę minęło. Jest mnie mniej o ponad 20kg. Regularnie się ruszam, a jutro biegnę swoje pierwsze 5 km. ?‍♀️
  I tak właśnie wcielam w życie te lekcje. Walka trwa. P.S. Zmiana tych kluczowych nawyków pociągnęła za sobą konsekwencje w postaci kolejnych zmian. Takie perpetum mobile.

 95. Paulina

  Moje dwie najważniejsze lekcje:

  1. Sukces – realizowanie się w wartościach, które są dla mnie kluczowe. W 3 z nich, które są dla mnie najważniejsze.

  Dzięki tej lekcji na nowo zweryfikowałam, które z moich wartości są dla mnie kluczowe życiowo, tzn. takie z którymi chcę iść przez życie i spełniać się w nich. Wraz z uzmysłowieniem sobie tych najważniejszych, naturalnie przyszła motywacja, energia do działania i koncentracja na tym co najważniejsze. I choć na co dzień napotykam różne przeszkody (jak każdy), to każdego dnia nie poddaję się i podejmuję kolejne kroki do realizacji celów dotyczących tych 3 wartości. Wewnętrznie czuję się silna, pewna siebie, swoich działań. W chwilach słabości, zmęczenia czy zwątpienia zamierzam korzystać z tej lekcji jako naturalnego sposobu do uzyskania motywacji, energii do działania i koncentracji na tym co najważniejsze. Póki co, od długiego czasu konsekwentnie realizuję swoje cele w 3 najważniejszych dla mnie obszarach(wartościach): rodzina, zdrowie i rozwój – jestem szczęśliwym, zadowolonym z życia człowiekiem :-)

  2. Sukces kosztuje – jestem gotowa ponieść cenę za sukces (czas, uwagę, cierpliwość, wyzwania itd.)

  Świadomość jaką daje mi ta lekcja pozwoliła zmniejszyć w wielu sytuacjach nerwy, frustrację, czy wyeliminować negatywne nastawienie i w konsekwencji umożliwiła dalsze, efektywne działanie. Zamierzam dalej korzystać z tej lekcji w drodze do realizacji moich celów, poprzez uświadamianie sobie i rozpisanie przy każdym celu ile wymaga on ode mnie czasu, uwagi, cierpliwości itd.,

  A otrzymać chciałabym bardzo Twoją nową książkę, która powstaje ;-)

  pozdrawiam serdecznie :-)

 96. Anna

  I. Wejdz na poziom mistrzowski, wejdz do czolowki – na szczycie jest mniejsza konkurencja. Codziennie pracuje i rozwijam sie, by byc lepsza wersja siebie niz wczoraj. By prowadzic innych /wymagac od innych – zacznij od siebie. Badz liderem.

  II. Kto ma wiecej energii, ten wygrywa w zyciu. Biore udzial w IV wyzwaniu Kamili Rowinskiej. Testuje siebie, swoja wiedze, umiejetnosci i postawe. Zycie jest albo testem albo treningiem.

  Chcialabym dostep do materialow „Zycie bez ograniczen”.

 97. Gosia

  Poszerzam swoje pudełko komfortu. Codziennie pamiętam o tej zasadzie i wyznaczam sobie małe zadania jakie mam wykonać, które nie są dla mnie komfortowe. Zdobywam się na odwagę i w ten sposób buduję swoją pewność siebie.

  Jestem wdzięczna za to, co już mam i wykonuję ćwiczenie wdzięczności podczas porannego spaceru.
  To jest wg. mnie fundament do tego, aby pójść dalej ze swoim życiem.

  SP, mam już bardzo dużo materiałów więc ja bardzo bym chciała otrzymać dziennik coachingowy lub książkę Zasługujesz na sukces, lub DVD Zycie bez ograniczeń.

 98. Marta

  Podczas webinarów, czytanie=a książek Kamili nie spisuję tego z jakiego szkolenia pochodzą – dla mnie to bez znaczenia, liczy sie przekaz tak więc na początku wybaczcie, że nie podam źródła tych cennych dla mnie wskazówek.

  1) każdego dnia komplementuj siebie! Może dla wielu z was to banał, dla mnie, osoby która zawsze miała przynosić ze szkoły piątki a nie czwórki z plusem to cenna i ważna lekcja. Przez zbyt duże oczekiwania od otoczenia najpierw czułam się źle a potem wiedząc że i tak nie dogonię reszty zaczęłam nawalać. Kiedy spojrzę na swoją nazwijmy to „karierę zawodową” widze że zrobiłam wiele kroków w tył, tylko dlatego że z powodu niskiej samooceny poddałam się. Dzięki wskazówce Kamili uczę się podnosić. Każdego dnia staję przed lustrem i powtarzam – Marta, świetna robota dzisiaj spisałaś raport na medal! Albo Wspaniale poradziłaś sobie w tej trudnej sytuacji, jestem z Ciebie dumna! Smutne ale niewiele osób poza mną jeszcze do mnie to mówi! Czas to zmienić!

  2) Skup się na maksymalnie 3 celach, resztę olej. Dla mnie zodiakalnego barana, który nie usiedzi na jednym miejscu to cholernie trudne. Każdego dnia mam masę pomysłów na siebie, pisze sobie scenariusze mojej przyszłości, już widzę jak osiągam sukces i….zamiast pracować nad tym celem, osiadam na laurach i zniechęcam się….potem idzie łatwo bo najpierw łapię dół a później znów moja sinusoida nakręca się nowym pomysłem na lepsze jutro. W rezultacie ani nie mówię dobrze po angielsku, ani nie znam hiszpańskiego a po niemiecku umiem się tylko przedstawić, nadal jestem na diecie, pracuję w miejscu którego nie lubię….ale jest też pozytyw. Staram się z tym walczyć. Biorę udział w wyzwaniu Kamili, poszerzam wiedzę i zdrowej żywności, dużo nadrabiam rodzinnie bo wiem że mój największy życiowy cel to być opoką dla mojej rodziny. Nad resztą nadal pracuje np. już szukam audiobooków do nauki angielskiego by podczas biegania w wyzwaniu czegoś się nauczyć, coś przypomnieć!

  By lepiej mi się pracowało nad sobą marzę o VOD o zarządzaniu sobą w czasie lub o dzienniku coachingowym

 99. Ewa

  Pierwsza lekcja, którą przypomniałam sobie na VOD „7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie”: Czy to, co teraz robisz przybliża Cię do celu?

  Druga z ostatniego bezpłatnego webinaru o błędach przy tworzeniu zespołu: W zespole możemy osiągnąć więcej. A budowanie zespołu zacznij od siebie.

  A ostatnia lekcja przypomniana przez jedną z Masterek to pytanie zadawane sobie, gdy gremlin strachu na ramieniu gada głupoty: „Co najgorszego mogłoby się wydarzyć, gdybyś to zrobiła?” Cudownie być w gronie Masterów i mieć kontakt z innymi. :D

  Wszystkie te lekcje właśnie pomagają mi zbliżać się do mojego przyszłorocznego celu. :*

  Jeśli mogłabym wybrać nagranie do ponownego obejrzenia, to z pewnością ;) byłoby to VOD o pewności siebie. :D

 100. Krystek

  Ostatnie moje spotkanie z Panią Kamilą było podczas szkolenia „Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”, byłem tam w zespole organizacyjnym :)
  Dwie ważne lekcje z tamtego spotkania:
  1. Wyznaczaj sobie realne cele z konkretnymi datami ich realizacji. Podziel na małe kroki i konsekwentnie pracuj nad ich realizacją
  2. Masz jedno życie, trzeba je przeżyć jak najlepiej

  • Anna

   Moje lekcje życiowe po szkoleniu „Zespół Marzeń”:
   1. To lider nadaje tempo, kierunek i sposób działania zespołu. Lider jest rdzeniem zespołu, dlatego ja stanę się zmianą, której chcę dla swojego zespołu.
   2. Wiedza, kim są ludzie z mojego zespołu w kontekście ich potrzeb, jakie ma ten zespół spełniać, usprawnia działanie tego zespołu. Przemyślę sytuację każdego członka zespołu przez pryzmat pytania: „Czego ten członek oczekuje od zespołu” i zacznę spełniać w miarę możliwości te potrzeby.
   3. Różni ludzie mają różne talenty i dobrze jest dostosować zadania w zespole do talentu osoby, która to zadanie wykonuje. Podniosę świadomość tego w zespole i lepiej poznań ludzi, aby przydzielić im adekwatnie zadania.
   4. Misja mojego zespołu może brzmieć zupełnie inaczej niż misja podmiotu, w którym ten zespół funkcjonuje, ale działanie mojego zespołu musi być zgodne zarówno z misją zespołu jak i z misją instytucji.
   5. Mam dostęp do wielu narzędzi, których wykorzystanie zależy tylko ode mnie.
   6. Zespoły to relacje ludzi. Zgłębię temat prostych sposobów na efektywnych relacji z ludźmi.
   7. Za wszelką cenę daj z siebie wszystko i za każdym razem. Moje motto od czasu szkolenia: „zrobisz to!”.
   8. Mam bardzo dobre wyczucie, bo nie znając różnych narzędzi, wykonywałam ich podstawowe założenia. Zacznę bardziej słuchać swoich odczuć.
   9. Każdy z członków zespołu samodzielnie wykona coś na 2. Ośmiu członków zespołu to samo zadanie wykona na 8×2+2! Prawo synergii działa.
   10. Nie mam oporów przed prezentowaniem swojej wiedzy, mam jej duży zasób. Popracuję nad pewnością siebie i tego, co wiem.

   p.s. ze sklepu RBC nie mam jedynie: z książek „Jak stworzyć swój pierwszy biznes?”, „Pełna moc możliwości”, „Chcę być kimś”.
   <3

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2020 Rowińska Business Coaching | Polityka jakości | Regulamin | Wysyłka | Polityka cookies | Program partnerski

Personal Branding by GrandBrand GrandBrand

Napisz do nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Wyślij proszę wiadomość.

Wysyłam...
BEZPŁATNY EBOOK

Log in with your credentials

Forgot your details?